KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 20099
Reģ: 14.05.2023
baaac atkal mazais bērns kuram būtu jau jāguļ , ''iegriež ballīti''
16.06.2024 01:20 |
 
Reitings 9357
Reģ: 05.07.2020
Sasmējos, viņa pat ir uztaisījusi highlight “Mans stils” 🤣
16.06.2024 02:33 |
 
Reitings 902
Reģ: 22.03.2024
Mayaaa @ 16.06.2024 02:33
Sasmējos, viņa pat ir uztaisījusi highlight “Mans stils” ?

Būtu nosaukusi par “Mans bezstils” un būtu pareizi
16.06.2024 03:51 |
 
Reitings 30462
Reģ: 11.02.2015
Kādi alkonauti svin šādas ballītes, kuriem vienalga, ka 3gadīgs bērns iegriež viņiem ballīti?? 😱
Čigānu tabors jei bogu pēc paskata un izturēšanās mūsu rokstāri.
16.06.2024 09:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2024
Leņka nekad nav mācējusi ģērbties. Mums bērni gāja vienā bērnudārzā (Ārena bērni), es šad un tad redzēju viņu bērnu ģērbtuvē no rītiem. Bet es nekad nesavilku kopā, ka tā ir pati Liene Skulme, par kuru jau tad rakstīja dzeltenā prese, kā par skaistumkaralieni. Savilku tikai vienā bērnudārza tirdziņā, kad viņa bija uzkrāsojusies….. un es goda vārds biju šokā- cik ļoti viņa atšķīrās no tās sievietes, kas nāca no rītiem- ja viņa neuzzīmēja sev seju- viņa tiešām bija blāva un neizskatīga, apaļas pankūkas seja. Un es to nesaku tpc, ka Liene ir jāapdirš, es joprojām atceros savu izjūtu toreiz- 2 dažādi cilvēki. Es nekad nebiju redzējusi tādu kontrastu starp uzrāsotu un neuzkrāsotu seju. Un tad vēl viņa bija jauna…..drēbes…nu par gaumi nestrīdas, brt nu jā, viņas stils nav mainījies kopš tiem laikiem….
16.06.2024 09:35 |
 
Reitings 769
Reģ: 21.04.2024
Bet, kur tas redzēts, ka mūziķus uz privātiem pasākumiem naktīs velk līdzi visu savu ģimeni? Nu tur tak pilnīgs čau tajā galvā kivim. Vai tiešām nesaprot? Vai tiešām Lienei tik milzīgs stress, ka šis aizies ar citu? Vai viņam nav iespējas pašam nokļūt tur, kut viņu uzaicina? Tas ir vienkārši vāks. Četrgadīgs bērns, kopš zīdaiņa vecuma, tiek ņemts līdzi uz svešu cilvēku ballītēm. Reāli, kas viņiem tur galvā notiek? Kad bija ar Madaru kopā, nekad mazās meitas naktīs netika vazātas un ņemtas līdzi uz dzerstiņu pasākumiem, kuros viņu uzsauca. Tāpat arī Madara nebija klāt un nebija šoferis viņam. Bet darīja savas lietas, audzināja meitas, nodrošināja naktsmieru. Bāc, man trūkst vārdu! Kaut kādi divi safārējušies pieaugušie. Un Liene nekur nestrādā. Bet tēlo nez ko. Drausmas.
16.06.2024 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 3764
Reģ: 05.08.2013
reina @ 16.06.2024 09:18
Kādi alkonauti svin šādas ballītes, kuriem vienalga, ka 3gadīgs bērns iegriež viņiem ballīti?? ?
Čigānu tabors jei bogu pēc paskata un izturēšanās mūsu rokstāri.

Cilvēkiem tas neliekas nekas tik īpašs, jo ir pieraduši, ka ir ballītes, kur bērni ir līdzi - arī manējie ir gulējuši mašīnā, ballējuši līdz pusnaktij, vai aizmiguši draugu viesistabā. Atšķirība ir tā, ka Miai tas jau ir lifestyle, bet citiem tādas ballītes ir 2 pa gadu. Un es nekad nevilktu savus bērnus pie svešiem iereibušiem cilvēkiem un es nelietoju alkoholu.
16.06.2024 10:02 |
 
Reitings 844
Reģ: 03.10.2021
susla @ 16.06.2024 10:01
Bet, kur tas redzēts, ka mūziķus uz privātiem pasākumiem naktīs velk līdzi visu savu ģimeni? Nu tur tak pilnīgs čau tajā galvā kivim. Vai tiešām nesaprot? Vai tiešām Lienei tik milzīgs stress, ka šis aizies ar citu? Vai viņam nav iespējas pašam nokļūt tur, kut viņu uzaicina? Tas ir vienkārši vāks. Četrgadīgs bērns, kopš zīdaiņa vecuma, tiek ņemts līdzi uz svešu cilvēku ballītēm. Reāli, kas viņiem tur galvā notiek? Kad bija ar Madaru kopā, nekad mazās meitas naktīs netika vazātas un ņemtas līdzi uz dzerstiņu pasākumiem, kuros viņu uzsauca. Tāpat arī Madara nebija klāt un nebija šoferis viņam. Bet darīja savas lietas, audzināja meitas, nodrošināja naktsmieru. Bāc, man trūkst vārdu! Kaut kādi divi safārējušies pieaugušie. Un Liene nekur nestrādā. Bet tēlo nez ko. Drausmas.

Tieši to arī gribēju rakstīt. Manas domas.
Nabaga bērns.
Nevar Liene sēdēt mājās un pavadīt laiku ar mazo meitiņu? Vai arī nodrošina aukli, kas pieskata.
Sviests kaut kāds.
Es domāju, ka Kivičs mūziķu aprindās ir kā staigājoša anekdote. Visu laiku līdzi velkas, kā Jūs tur saucat, tabors.
Man tik ļoti žēl tās mazās meitenītes. Tās meitenītes bērnība ir totāli sacūkota.
16.06.2024 10:23 |
 
Reitings 9464
Reģ: 10.11.2022
Pata @ 16.06.2024 10:23

Tieši to arī gribēju rakstīt. Manas domas.
Nabaga bērns.
Nevar Liene sēdēt mājās un pavadīt laiku ar mazo meitiņu? Vai arī nodrošina aukli, kas pieskata.
Sviests kaut kāds.
Es domāju, ka Kivičs mūziķu aprindās ir kā staigājoša anekdote. Visu laiku līdzi velkas, kā Jūs tur saucat, tabors.
Man tik ļoti žēl tās mazās meitenītes. Tās meitenītes bērnība ir totāli sacūkota.
un teftelis ar lenku to nesaprot.
16.06.2024 10:27 |
 
Reitings 9464
Reģ: 10.11.2022
yay @ 16.06.2024 10:02

Cilvēkiem tas neliekas nekas tik īpašs, jo ir pieraduši, ka ir ballītes, kur bērni ir līdzi - arī manējie ir gulējuši mašīnā, ballējuši līdz pusnaktij, vai aizmiguši draugu viesistabā. Atšķirība ir tā, ka Miai tas jau ir lifestyle, bet citiem tādas ballītes ir 2 pa gadu. Un es nekad nevilktu savus bērnus pie svešiem iereibušiem cilvēkiem un es nelietoju alkoholu.
starpiba ir ta, ka gaida makslinieku, nevis taboru ar mazu bernu.
16.06.2024 10:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3909
Reģ: 31.10.2010
Pata @ 16.06.2024 10:23

Tieši to arī gribēju rakstīt. Manas domas.
Nabaga bērns.
Nevar Liene sēdēt mājās un pavadīt laiku ar mazo meitiņu? Vai arī nodrošina aukli, kas pieskata.
Sviests kaut kāds.
Es domāju, ka Kivičs mūziķu aprindās ir kā staigājoša anekdote. Visu laiku līdzi velkas, kā Jūs tur saucat, tabors.
Man tik ļoti žēl tās mazās meitenītes. Tās meitenītes bērnība ir totāli sacūkota.

Pēdējais, ko Liene grib, ir pavadīt laiku ar meitiņu. Viņai tas bērns derdzas, tas ir nenoslēpjami. Vieglāk aizvilkt uz tusiņu, tur daudz cilvēku un gan jau kāds bērnam ik pa laikam uzmetīs aci. Attiecīgi dzeguzei tas nebūs jādara un varēs fokusēties uz savu vali.
16.06.2024 10:34 |
 
Reitings 706
Reģ: 11.08.2022
Vai Madara arī kaut reizi vilkās līdzi savam hasbendam uz koncertiem ar mazàm meitenèm padusè? 😁
16.06.2024 10:41 |
 
Reitings 30462
Reģ: 11.02.2015
yay @ 16.06.2024 10:02

Cilvēkiem tas neliekas nekas tik īpašs, jo ir pieraduši, ka ir ballītes, kur bērni ir līdzi - arī manējie ir gulējuši mašīnā, ballējuši līdz pusnaktij, vai aizmiguši draugu viesistabā. Atšķirība ir tā, ka Miai tas jau ir lifestyle, bet citiem tādas ballītes ir 2 pa gadu. Un es nekad nevilktu savus bērnus pie svešiem iereibušiem cilvēkiem un es nelietoju alkoholu.

Jā, nodomāju, bet nepierakstīju.
Ok, ja vēl tur būtu citu bērnu pulciņš, ar ko kopā tuctuc Miai taisīt. UN tiem citiem bērniem tā ir varbūt 1 nedēļas nogale gadā, kad kopā ar pieaugušajiem paballē ilgāk. Tad, protams, ok un nekas traks.
Bet Mia to redz katru ned nogali. Tas ir čau bērnam, manuprāt.
Nu nav bērnam jāredz dzīve - nebeidzama ballīte.
Ir jābūt atbilstošām aktivitātēm bērnam ikdienā, caur rotaļāšanos mācās. Bet te viņa reāli apgūst tikai "sliktas" prasmes un vēl tiek totāli nokauts bērna normāls dienas režīms.
16.06.2024 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 3562
Reģ: 29.01.2009
susla @ 16.06.2024 10:01
Bet, kur tas redzēts, ka mūziķus uz privātiem pasākumiem naktīs velk līdzi visu savu ģimeni? Nu tur tak pilnīgs čau tajā galvā kivim. Vai tiešām nesaprot? Vai tiešām Lienei tik milzīgs stress, ka šis aizies ar citu? Vai viņam nav iespējas pašam nokļūt tur, kut viņu uzaicina? Tas ir vienkārši vāks. Četrgadīgs bērns, kopš zīdaiņa vecuma, tiek ņemts līdzi uz svešu cilvēku ballītēm. Reāli, kas viņiem tur galvā notiek? Kad bija ar Madaru kopā, nekad mazās meitas naktīs netika vazātas un ņemtas līdzi uz dzerstiņu pasākumiem, kuros viņu uzsauca. Tāpat arī Madara nebija klāt un nebija šoferis viņam. Bet darīja savas lietas, audzināja meitas, nodrošināja naktsmieru. Bāc, man trūkst vārdu! Kaut kādi divi safārējušies pieaugušie. Un Liene nekur nestrādā. Bet tēlo nez ko. Drausmas.

Te ir pat buķete ar iemesliem. Pirmais un galvenais, protams, ka nebraucot līdzi uz lieveņiem, Ļena nekontrolē kur un ar ko viņš atrodas, zinot, ka viņš var pateikt, ka joprojām ir “darbā”, bet patiesībā strēbt rumkolas un laizīties ar kādu daiļavu bārā. Tālāk - Ļena visu nedēļu kā bezdarbniece ir nodauzījisi bumbieri, nogarlaikojusies, pilna enerģijas, tāpēc viņai izmisīgi gribas kaut kur iet. Un pēdējais - viņa necieš būt viena ar bērnu mājās
16.06.2024 10:53 |
 
Reitings 1865
Reģ: 09.12.2021
Incognito @ 16.06.2024 10:53

Te ir pat buķete ar iemesliem. Pirmais un galvenais, protams, ka nebraucot līdzi uz lieveņiem, Ļena nekontrolē kur un ar ko viņš atrodas, zinot, ka viņš var pateikt, ka joprojām ir “darbā”, bet patiesībā strēbt rumkolas un laizīties ar kādu daiļavu bārā. Tālāk - Ļena visu nedēļu kā bezdarbniece ir nodauzījisi bumbieri, nogarlaikojusies, pilna enerģijas, tāpēc viņai izmisīgi gribas kaut kur iet. Un pēdējais - viņa necieš būt viena ar bērnu mājās

Vēl jau viņa ir šoferis. 😀
16.06.2024 11:05 |
 
Reitings 769
Reģ: 21.04.2024
Rumblerx @ 16.06.2024 10:41
Vai Madara arī kaut reizi vilkās līdzi savam hasbendam uz koncertiem ar mazàm meitenèm padusè? ?

Nekad.
16.06.2024 11:06 |
 
Reitings 156
Reģ: 03.03.2024
susla @ 16.06.2024 11:06

Nekad.
Bieži . Pati to stāstīja ,pat foto ir daudz.
16.06.2024 11:11 |
 
Reitings 844
Reģ: 03.10.2021
Varu saderēt, ka rīt abi būs iecienītajos Dubultos bez Mia, kura būs nogrūsta bērnudārzā...
Kad mans bērns bija bērnudārznieks, es tieši visus trīs vasaras mēnešus nevedu uz dārziņu, jo tai laikā nestrādāju...abi izbaudījām vasaru. Septembrī gan darbs bija, tad arī bērnudārzs.
Šiem jau vispār varēja cauru gadu nevest uz b/d, jo darba nav ne vienam, ne otram. Kiviča muzicēšanu neizskatu par darbu...tā ir ubagošana, dziedot lievenīšos.
Mia vietu varēja atdod kādam, kurš stāv rindā...
Varbūt man šajā lietā nav taisnības.
Un, kur skatās atbildīgie, kas strādā bērnu interesēs? Laikam pilnīgi vienalga...
16.06.2024 11:14 |
 
Reitings 458
Reģ: 31.01.2023
Pata @ 16.06.2024 11:14
Varu saderēt, ka rīt abi būs iecienītajos Dubultos bez Mia, kura būs nogrūsta bērnudārzā...
Kad mans bērns bija bērnudārznieks, es tieši visus trīs vasaras mēnešus nevedu uz dārziņu, jo tai laikā nestrādāju...abi izbaudījām vasaru. Septembrī gan darbs bija, tad arī bērnudārzs.
Šiem jau vispār varēja cauru gadu nevest uz b/d, jo darba nav ne vienam, ne otram. Kiviča muzicēšanu neizskatu par darbu...tā ir ubagošana, dziedot lievenīšos.
Mia vietu varēja atdod kādam, kurš stāv rindā...
Varbūt man šajā lietā nav taisnības.
Un, kur skatās atbildīgie, kas strādā bērnu interesēs? Laikam pilnīgi vienalga...
Saprotu Tavu domu, bet šajā situācijā Miai ir labāk bērnudārzā. Vismaz redz citas attiecības, citus bērnus, noteikti ar gardu muti paēd visās ēdienreizēs.
Norgē slinkā ļudne viņu turēja 4 sienās un baroja ar pudeli. Tagad vismaz bērns no Maugļa kļūst par cilvēku, pateicoties dārziņam.
16.06.2024 11:19 |
 
Reitings 458
Reģ: 31.01.2023
Likums1 @ 16.06.2024 11:11
Bieži . Pati to stāstīja ,pat foto ir daudz.
Ar sīkajām?
16.06.2024 11:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits