Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru izlemt par savām attiecībām

 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Kopā esam 3,5 g. un nevaru izlemt attiecības glābt vai izbeigt.
+ Prognozējams, uzticams, uzticīgs
+ Sedz dzīvokļa, komunālos maksājumus, viņa dzīvoklis atrodas pie manas darba vietas.
+ izskatīgs
+ daudz sasniedzis, izglītots.
+ grib būt ar mani kopā.
+ līdzīgi aktīvs man.
+ dod man brīvību iet kur gribu brīvajā laikā.
+ piedod manu viduvējo saimnieciskumu.
+ nedaudz, bet regulāri palutina-pērk ziedus, kādu smuku lietiņu utt.
+ ļoti jauki radi viņam.


- holēriķis, bļauris. psihot sāk ļoti ātri un ātri arī nomierinās.
- parupjš. lieto rupjus vārdus, pārsvarā uz citiem vai tāpat dusmās, bet mani pašu ir spējīgs nosaukt par stulbu (tālāk gan vēl nav gājis).
- sekss retāk kā gribu
- emocionāli egoistisks (paretam). ja man ir grūti, reizēm atbalsta vietā, vēl vairāk mani apgrūtina, jo nezin/nemāk pareizi reaģēt.
- nemāk sarunāties par attiecībām. solās laboties, bet turpina pa vecam.
- sanāk raudāt par viņa rakstura asumiem apmēram reizi mēnesī. Kādu reizi arī retāk, bet pa lielam vidēji tā.
- ja šķirsimies tad tomēr man sāpēs. pirmās un vienīgās nopietnās attiecības.
08.03.2015 18:56 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Zinu, ka pašai jālemj, vienkārši laikam gribu atbalstu un pateikt kādam kā jūtos :(
08.03.2015 18:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja tev vajadzētu vienā īsā teikumā noformulēt, kāpēc tu gribi šķirties, ko tu teiktu?
08.03.2015 19:01 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Mēģinātu izrunāties.
ja nebūtu jēgas sarunai - laikam šķirtos.

Es nepieļautu, ka mans vīrietis mani sauktu par stulbu utj.
08.03.2015 19:11 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Vienā teikumā - jo ir nelīdzsvarots un mūžīgi dusmīgs par sīkumiem.
Viss cits ir labojams. Šis diemžēl nav un esmu atmetusi naivās cerības, ka viņš labosies.

Pats trakākais bijis laikam kad man ar ātrajiem aizveda dēļ rotta vīrusa (likās, ka vispār mirstu) un viņš mani apsaukāja par mīksto, ka nevaru pat stundiņu noturēties. Tas nekas, ka nedēļu slimnīcā gulēju pasmagā formā. Galvenais, ka viņam likās, ka mums nav pietiekami sakārtots dzīvoklis lai ātros sauktu.

Tagad ar raudiens nāk, jo sakārtoju māju, diemžēl arī viņa mantas, jo tās naturāli mētājas un nav smuka vide. Visu kārtīgi saliku, bet viņš tā sāka trakot :( Es viņam saku - ja nemētātu apkārt, nemūžam neaiztiktu, bet ja visur uz gultas, skapja augša pārkrauta tad es nevaru tādā skatā dzīvot.
08.03.2015 19:37 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Izklausās pēc necieņas no viņa puses. Ja nejūties laimīga attiecībās, tad pārtrauc tās.
08.03.2015 19:39 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu vēl pie trūkumiem varētu pieskaitīt infantīlo attieksmi pret ģimenes veidošanu. Tomēr čalim 33 gadi, esmu vienīgā nopietnā mīla un šis nekad mūžā nav ierunājies, ka grib ģimeni. Malacis, tā turpināt.
08.03.2015 19:39 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
MoonLady, cieņas točna nav no viņa puses. Liekas, ka arī nav spējīgs cienīt, jo tāds raksturs.

Es nevarētu teikt, ka esmu nelaimīga. Bet man bail no vilka bēgt lācim ķepās. Jo no otras puses domāju kur vēl varētu atrast tik uzticīgu un prognozējamu vīrieti. Skatos, ka ļoti daudzas tiek krāptas.
08.03.2015 19:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, ja organizējam balsošanu, es balsoju, ka jāšķiras.

Iemesli:

- ja ir slikti līdz ātrajai palīdzībai, tad kaut kādai empātijai būtu jābūt.
- 33 un neko negrib. Tu, cik saprotu, esi jaunāka, tev pagaidām varbūt vel 3 bērnus negribas, bet cik ilgi?


+ Prognozējams, uzticams, uzticīgs
+ Sedz dzīvokļa, komunālos maksājumus, viņa dzīvoklis atrodas pie manas darba vietas.
+ izskatīgs
+ daudz sasniedzis, izglītots.
+ grib būt ar mani kopā.
+ līdzīgi aktīvs man.
+ dod man brīvību iet kur gribu brīvajā laikā.
+ piedod manu viduvējo saimnieciskumu.
+ nedaudz, bet regulāri palutina-pērk ziedus, kādu smuku lietiņu utt. (?)
+ ļoti jauki radi viņam.

Nosvītrotie, manuprāt, ilgtermiņa attiecībām nav vērā ņemami plusi
08.03.2015 19:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izklausās psihiski nelīdzsvarots. Agresijas lēkmes kādā brīdī var transformēties fiziskā vardarbībā. Es laikam šķirtos no tāda. Jums izklausās attiecību modelis: upuris-varmāka. Pirms veido nākamās attiecības, izanalizē kāpēc pieņēmi upura lomu. Citādi nākamais būs tāds pats kā šis.
08.03.2015 19:45 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nuuu... ja tu vēlies veidot ģimeni, bet viņš līdz 33 gadu vecumam par to ieminējies, tad es negribētu būt ar tādu attiecībās, jo man ģimene ir svarīga.

Bet šķiet, ka tagad mīnusi tik nāk un nāk, tad nu spried pati - vai tā ir mīlestība vai arī vienkārši pieradums un bailes aiziet, jo
pirmās un vienīgās nopietnās attiecības.
08.03.2015 19:47 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
teika_spolite, nekad mūžā zinu, ka nepacels pret mani roku. Ir bijis nikns ar putām mutē, pēc 20min. nomierinās un viss. Drīzāk es esmu viņam sviedusi ar augļiem :D Lai gan pēc rakstura esmu mierīga, ļoti saticīga, bet tiktāl esmu novesta.

57days, nu ne vienmēr paskatoties uz cilvēku var saprast cik slikti viņam ir. Viņš pats pirms tam bija izslimojis un mani arī aplipinājis, bet vieglākā formā un sprieda, ka man tas ir viņa līmenī. Bet liels paldies par komentāru, man atliek tev piekrist.

Pagaidām kādus 3 mēn. pakrāšu naudu, nopirkšu mašīnu un tad sākšu laikam ar to, ka padzīvošu atsevišķi sākumā, sakot, ka vēlos vnk padomāt par attiecībām. Jo pateikt visu un vienā dienā ar nazi nogriezt - nav man iekšās, ņemot vērā, ka tomēr tuvs man cilvēks.
08.03.2015 19:50 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
25.jubileju nesen nosvinēju, ģimeni nākotnē gribu, bet pagaidām vēlme vēl nav ļoti izteikta (bet tomēr pastāv vispār).

Derētu pieminēt, ka mīnusi tādi na atklājušies tagad, bet pastāv jau sen. Mīlestība man ir, bet pret sevi laikam jau lielāka.
08.03.2015 19:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu neesi naiva! Ja cilvēks nekontrolē savas emocijas-kliedz pāršķiebtu sarkanu ģīmi, tas vairs ir tikai laika jautājums, kad kulaciņi sāks iet pa gaisu. Histēriska, regulāra kliegšana jau norāda, ka viņam ir problēmas ar paškontroli.
Un ar necieņu ir tā - necieņa nekad nepārvēršas par cieņu, tieši pretēji, necieņa ar laiku tikai pieaug.
Tev ir problēmas ar pašvērtējumu, ja viņā saskati ideālu.
08.03.2015 20:00 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
kur tu izlasīji, ka saskatu ideālu?
Es viņu pazīstu 6 gadus. Pazīstu arī viņa tēvu - bija tāds pats, bet nekad 18 gadu laikā kamēr ar viņa māti dzīvoja, nebija pacēlis roku. Emocionāli ārdīties un palaist rokas tomēr ir savādāk.
Es zinu vīriešu tipu kas spējīgi uz to, ir arī tuvākajā lokā manīti.
08.03.2015 20:06 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tēvs viņam vienkārši nav iemācījis cieņu pret sievieti. Tas ir rēlas fakts.
08.03.2015 20:07 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Uzskatu, ka bez cieņas nevar būt pilnvērtīgu attiecību.
08.03.2015 20:09 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Sakties, ka pasakot, ka vēlies padzīvot atsevišķi, tavas mantas neatrodas uz ielas. Ja jau tāds pustraks, tad emociju iespaidā viss lidos. Tā jau vari darīt, ka atrodi vietu tālāk no viņa un varēsi atiet no stresa. Bet pēc kāda laika uznāks sajūta, kas vilks tevi atpakaļ. Tad gan apdomā vai vajag. Un kā ir labāk. Būs ar ko salīdzināt, ja vien viņš gribēs tevi atpakaļ. Būs jau atradis kādu plāksteri, kurš palīdzēs saārstēt niezošās vietas :-D
08.03.2015 20:12 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Pilnīgs murgs, manas mantas nepaliks uz ielas. Pāris komenti sāk vnk kaitināt :D
Viņš nav pustraks un nav neadekvāts, kā arī nav neprognozējams. skaidri zinu, ko var gaidīt un ko nē, tomēr esam sen pazīstami..tā padomāju, ka drīzāk 7 gadus pat, jo pirms sagājām kopā bijām labākie draugi 2g. un tad jau viņu pazinu diezgan labi. Trakot gan viņš sāka apmēram pēc gada attiecībās.
08.03.2015 20:19 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
MoonLady, tā ir. Bet visās attiecībās ir problēmas un parasti tās pat nav nemaz tik mazas. Runājot protams par tiešām ilglaicīgām attiecībām. Tikai manas tomēr laikam ir pārāk nopietnas.
08.03.2015 20:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja vīrietis mājas kārtību liek pirmajā vietā pār mīļotās veselību, tad nu man liekas ka tas ir gana liels iemesls apdomāt ko vel viņš var likt pirmajā vietā un vai tas ir tā vērts lai saglabātu jūsu attiecības.
Tas ka vīrietis varbūt ugunīgi strīdas un tad strauji nomierinas nav tas trakākais, jo katrs jau savu neapmierinātību izrāda savādāk, bet ja tas sāk iespaidot tavu velmi būt šim cilvēkam apkārt, iedragā tavu komforta sajūtu un izraisa bailes no šī cilvēka, tad šādus cilvēkus nevajadzētu turēt sev blakus.
08.03.2015 20:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits