KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 11452
Reģ: 21.09.2023
Vakar, kad viņi slāja pa Jomas ielu aukstā rudens dienā ar bērnu ratiņiem, kuros sēž mīlestības bērns, kuram nav vēl iegādāti sezonāli apavi, nodomāju, cik skumji, ka norijies teftelis nevar atļauties savu ģimeni aizvest pusdienās uz restorānu vai uz Jūrmala Spa pasildīties. Bēdīga dzīves perspektīva. Teftelis ir pakāsis visu - cieņu, reputāciju, peļņas iespējas. Paskats uz viņu arī biedējošs.
29.10.2023 11:33 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Minelūše @ 29.10.2023 11:33
Personīgi man Ļenku ne kripatas nav žēl. Kamēr viņa uz ceļiem neatrāpos pie savām meitām piedošanu nolūgties, kamēr patiesi neatvainosies Madarai un visām pārējām sievām par mēsliem, ko pār viņām lējusi, kamēr nesāks veltīt pienācīgu uzmanību Mias audzināšanai, kamēr nebeigs mest aci uz aizņemtiem vīriešiem un nesāks dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi, man pret viņu nav un nebūs nekādas cieņas.

A no kā tev labums radīsies, ja viņa mainiīsies? Točna mēs jau runājam par mentālu slimibu šeit minettušei vajag palidzibu psiholoģisko!😱 Redzi viņai dzīvi nemaina tas ka tev nav/ ir cieņa pret viņu. 🥱🤗 Un viņai dzīve nemainīsies, no tā ka. Tu šeit sēdi un nīdi kā veca piepe. Vkņai katrā ziņā labāka dzivee nekā tev. Tas redzams šajos komentāros. Turpini pārdzīvot par Lienes dzīvi. 😂
29.10.2023 11:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4950
Reģ: 03.11.2012
Neza000 @ 29.10.2023 11:54

A no kā tev labums radīsies, ja viņa mainiīsies? Točna mēs jau runājam par mentālu slimibu šeit minettušei vajag palidzibu psiholoģisko!? Redzi viņai dzīvi nemaina tas ka tev nav/ ir cieņa pret viņu. ?? Un viņai dzīve nemainīsies, no tā ka. Tu šeit sēdi un nīdi kā veca piepe.

Labums būs pašai Lienei, ne forumam. Viņa tik ļoti cenšas būt cienīta un grib, lai viņu ciena, ka šo ieteikumu var likt aiz auss, citādi čiks vien ir un pēc tam pati psiho, kāpēc tik daudzi runā par viņu sliktu 👍🏻
29.10.2023 11:58 |
 
Reitings 1744
Reģ: 30.07.2023
Neza000 @ 28.10.2023 21:03

Auna pieres komentārs. Latvijas iedzīvotaji parastie nav tik bagāti, lai pirtku kaķim barībi par 20 euro /kg. Visi to atļauties nevar. Un ja var, tad paši saimnieki ed pedejos sūdus lētos, kamer kaķim stum māgā barību par 25eur/kg
Visticamāk Tu pati savam kaķim pērc lēto barību pa 4eur/kg ?vau arī tava ģimene ja esi bērns vel.
Nu var redzēt, ka tu esi pilnīga aita.
Es saviem kaķiem pērku pa 18 eur/kg barību, jo ir veselības problēmas un otram pa 10 eiro/kg.
Jā ķaķi visi ir dārgs prieks. Ja es ēdu labu pārtiku, tad es saviem kaķiem arī došu to labāko, jo uzskatu, ka šīs lētās barības ir ar sūdiem iekšā.+ daudzi dzīvnieki dēļ tām lētajām barībām daudz arī slimo ar urīnceļu problēmām!
Nu droši varu uzaicināt un paskatīties ko mēs ēdam ar draugu! :D
29.10.2023 12:06 |
 
Reitings 816
Reģ: 29.05.2023
aauuu @ 29.10.2023 11:02

Ja viņa būtu sagājusies ar vīrieti, kurš nav alkoholiķis, bet pieklājīgs un cienījams, arī pati viņa tāda būtu. Pielāgotos labajām manierēm, dzīvesveidam, būtu sabiedrībā cienījama, apbrīnojama, meitas būtu kopā ar viņu, nebūtu nodzērusi pāris gadus un nodzīvojusi pus komā,. sadiršot visas attiecības un savu dzīvi. Kā var nedzert, ja blakus ir narciss, kurš ir alkoholiķis un tevi uzsēdina lēni un pārliecinoši uz visu slikto?Abi viens otru ir tik ļoti nogremdējuši. Var jau teikt, ka dvēseles radinieki utt. Neticu, ka viņa pati tā domā. Tā domā viņš, jo izmantoja viņu savu fizisko instinktu apmierināšanai, visa vņam vienam utt. Cilvēks, kuram ir tendence pielāgoties otram un ir vadāma, ļaujas otram, teiks visu to pašu - ir vai nav tā. Šajā gadījumā to ļoti labi var no malas redzēt. Pilna buķete. Viņam vajag jaunu sievieti bez bērniem blakus, lai var dzīvot savu bohēmisko dzīvesveidu. Viņai vajag normālu veci, kurš nelieto alkoholu. Tad arī pati pārstās.

Nepiekrītu, viņi ir 10000% pelnījuši viens otru :)
29.10.2023 12:06 |
 
Reitings 1744
Reģ: 30.07.2023
Miuce @ 28.10.2023 21:24

Aizveries, ubadze.
Smieklīgi, ka cilvēks ir tik neapdāvināts un uzskata, ka tikai nenormālie dārgās kaķu barības pērk!
Uzskata , ka esmu bērns man ir 26 gadi. Un jau no 18 gadiem esmu prom no vecāku mājas un no ielas esmu paņēmusi 2 kaķīšus un par tiem rūpējos cik es vien varu, jo uzskatu, ka ja tu pats ēd labu pārtiku, tad dzīvnieciņam ir jādod arī laba pārtika un man nav žēl 60-100 eiro uz dzīvniekiem iztērēt mēnesī!
29.10.2023 12:10 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Izklausās, ka esi dikti lepna par savu stulbumu! 😂Lepojies tālāk. Noželojama. Esi tu un tavi bērneļi izaugs ar tik pat lielu smadzeņu kapacitati kā sedet un nodirst savus elkus.nakamā paaudze.. Bus ļoti cienījama ar augstu prāta intelektu tik pat augstu kā mamītei. 😀Slimā kaķu vecene
Aprūpēju savos slimos kaķus, bērnus izvadāja pa Hellowīnu pasākumiem, tagad es, resnā, neglītā un nogribējusies nāku ļauties savam dirty pleasure - LV slavenāko alkoholiķu un bērnu aprunāšanai 😂
29.10.2023 12:14 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Hmmm1 @ 29.10.2023 12:06
Nu var redzēt, ka tu esi pilnīga aita.
Es saviem kaķiem pērku pa 18 eur/kg barību, jo ir veselības problēmas un otram pa 10 eiro/kg.
Jā ķaķi visi ir dārgs prieks. Ja es ēdu labu pārtiku, tad es saviem kaķiem arī došu to labāko, jo uzskatu, ka šīs lētās barības ir ar sūdiem iekšā.+ daudzi dzīvnieki dēļ tām lētajām barībām daudz arī slimo ar urīnceļu problēmām!
Nu droši varu uzaicināt un paskatīties ko mēs ēdam ar draugu! :D

Es pie niecībām neeju. Man nav laika tam.
29.10.2023 12:19 |
 
Reitings 1744
Reģ: 30.07.2023
Neza000 @ 29.10.2023 12:19

Es pie niecībām neeju. Man nav laika tam.
Tu zināji pati esi viena liela Niecība!
Ļoti ceru, ka tev nav neviena mājās dzīvnieka!
Noteikti esi pusmūžā un tu nevienam neesi vajadzīga!
29.10.2023 12:23 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Man jau sāk šķist,ka viņu abu attiecības balstās uz šantāžu.Ja sākumā bija kaisle,iegriba un atkarība,tad tagad pat tās nav.Abi viens otru padarīja jau pašā sākumā par ākstiem.Kivis Ļenkai samācija ka jāsaka viss ko gribi publiski,pat drīkst pupliski drātēties.Liene savukārt padarīja Kiviču par apsmieklu tajā vannas video,jo tieši viņa novietoja telefonu,lai viss būtu redzams.Cilvēki teica,lai palabo,bet šī tik ņirdza.Un kas šodien? Domājat,ka Lienei nav dažādu ierakstu,lai,ja nu kas,visai pasaulei nodemonstrētu kāds Kivičs ir patiesībā? Ja Madara to nedarīja,tad Liene ar lielāko prieku vicinās ne tikai apenes!
29.10.2023 12:26 |
 
Reitings 5938
Reģ: 26.10.2023
Interesanti, kāda būtu reālībā Kiviča performance Palladiumā, dižkoncerts...... Andirsis iznāk uz skatuves uzstellē savu dibsi uz taburetes un sit pa gičas stīgām, dziesminieks, kas izšļupst.... tu tuvojies sev...ūūūū, apkārt dūmi, gaismas un lāzeri, Ļenka buņģierē, kāds piespēlē uz sintezatora, vispār varens un grandiozs šovs😀😀😀
29.10.2023 12:43 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Neza000 @ 29.10.2023 12:19

Es pie niecībām neeju. Man nav laika tam.

Kimbarienes leksika sāka līst ārā? 🤣🤣🤣 Tā ir, ka dzīvē nav ar ko runāt, jātaisa n-tie profili un jātēlo n-tie personāži.
29.10.2023 13:37 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
aauuu @ 29.10.2023 11:02

Ja viņa būtu sagājusies ar vīrieti, kurš nav alkoholiķis, bet pieklājīgs un cienījams, arī pati viņa tāda būtu. Pielāgotos labajām manierēm, dzīvesveidam, būtu sabiedrībā cienījama, apbrīnojama, meitas būtu kopā ar viņu, nebūtu nodzērusi pāris gadus un nodzīvojusi pus komā,. sadiršot visas attiecības un savu dzīvi. Kā var nedzert, ja blakus ir narciss, kurš ir alkoholiķis un tevi uzsēdina lēni un pārliecinoši uz visu slikto?Abi viens otru ir tik ļoti nogremdējuši. Var jau teikt, ka dvēseles radinieki utt. Neticu, ka viņa pati tā domā. Tā domā viņš, jo izmantoja viņu savu fizisko instinktu apmierināšanai, visa vņam vienam utt. Cilvēks, kuram ir tendence pielāgoties otram un ir vadāma, ļaujas otram, teiks visu to pašu - ir vai nav tā. Šajā gadījumā to ļoti labi var no malas redzēt. Pilna buķete. Viņam vajag jaunu sievieti bez bērniem blakus, lai var dzīvot savu bohēmisko dzīvesveidu. Viņai vajag normālu veci, kurš nelieto alkoholu. Tad arī pati pārstās.

viņai jau bija tāds vīrietis- exvīrs, bet Lenkai, pēc maniem novērojumiem, vajag slavu, un jebkādu. Sliktu vai labu, bet, lai viņa būtu populāra un slavena.
Tā noteikti ir psihes atkāpe no normas plus vēl dažas atkāpītes, tā kā no viņas prasīt iejūtību, mīlestību pret bērniem, vai realitātes apzināšanos un nākotnes perspektīvas ir neiespējamā misija.
Lai ievāktu bumbieru ražu, mēs neejam pie ābeles vai ķiršu kokiem.
29.10.2023 13:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4950
Reģ: 03.11.2012
Nu ko, Liene atrādija, ka bērns ir saģērbts siltās drēbēs.
Taču manu uzmanību vairāk piesaistīja story ar bizi, kurā izskatās, ka Lienei ir zila acs. Un viņa tā pietuvināja to video pie sejas, ka pilnīgi viņa speciāli to rāda un slēpti sauc pēc palīdzības! 🙈
Un ņemot vērā viņas plosīšanos pirms pāris dienām, nebūtu brīnums.
29.10.2023 14:03 |
 
Reitings 52133
Reģ: 20.07.2021
vivii @ 29.10.2023 14:03
Nu ko, Liene atrādija, ka bērns ir saģērbts siltās drēbēs.
Taču manu uzmanību vairāk piesaistīja story ar bizi, kurā izskatās, ka Lienei ir zila acs. Un viņa tā pietuvināja to video pie sejas, ka pilnīgi viņa speciāli to rāda un slēpti sauc pēc palīdzības! ?
Un ņemot vērā viņas plosīšanos pirms pāris dienām, nebūtu brīnums.

Varbūt ap kaklu aptitā bize ir vēstījums: nevaru vairs izturēt, jāiet kārties. 😀😀
29.10.2023 14:12 |
 
Reitings 3798
Reģ: 30.01.2022
Liene droši vien saklausīsies, kādu ažiotāžu sacēla Britnijas Spīrsas nule iznākusī grāmata, un cik ļoti tas ir licis cilvēkiem nostāties Britnijas pusē, ka droši vien tiešām beidzot izdos savu pdf bukletu. Atšķirība tajā, ka Britnija bija darba zirgs un savai ģimenei pelnīja miljonus, par bērniem cēlās un krita.
29.10.2023 14:19 |
 
Reitings 28203
Reģ: 06.11.2022
Mani nervozē Fetmena runas par skaņotāju. Ka tikai Tusnis nesāk bruģēt sev atkāpšanās ceļu uz koncerta atcelšanu. Savulaik jau viņš viena neizpārdota koncerta noraušanā vainoja video mākslinieku. Ka tik šoreiz vainīgs nebūs skaņotājs, kas nav laicīgi pieteicies apkalpot šo tūkstošgades pasākumu, vēlams, bez maksas.
29.10.2023 14:32 |
 
Patīk
Reitings 19608
Reģ: 09.12.2015
LabaDabaDa @ 29.10.2023 14:32
Mani nervozē Fetmena runas par skaņotāju. Ka tikai Tusnis nesāk bruģēt sev atkāpšanās ceļu uz koncerta atcelšanu. Savulaik jau viņš viena neizpārdota koncerta noraušanā vainoja video mākslinieku. Ka tik šoreiz vainīgs nebūs skaņotājs, kas nav laicīgi pieteicies apkalpot šo tūkstošgades pasākumu, vēlams, bez maksas.

Skaidrs, ka bruģē atkāpšanos. Noteikti ir kaut kāds datums pirms koncerta, līdz kuram jābūt nopirktam konkrētam % biļešu un, ja ne, tad koncerts nenotiek. Pieļauju, ka tas datums strauji tuvojas.
Ej, tu nost - kāds šitas būs izgāziens!🤣
29.10.2023 14:59 |
 
Reitings 52133
Reģ: 20.07.2021
LabaDabaDa @ 29.10.2023 14:32
Mani nervozē Fetmena runas par skaņotāju. Ka tikai Tusnis nesāk bruģēt sev atkāpšanās ceļu uz koncerta atcelšanu. Savulaik jau viņš viena neizpārdota koncerta noraušanā vainoja video mākslinieku. Ka tik šoreiz vainīgs nebūs skaņotājs, kas nav laicīgi pieteicies apkalpot šo tūkstošgades pasākumu, vēlams, bez maksas.

Teftelis cerēja, ka skaņotāji sakausies par iespēju sadarboties ar Kiviču par pliku "paldies"? Trūka vien uzrunas "mīļie draugi...". Ja neviens nepieteiksies, teftelis vaidēs, ka atkal piedzīvojis #cancelKivics, ka Latvijai talanti acīmredzot nav vajadzīgi un stŪlbā valsts neatbalsta kvalitatīvu rokmūziku. Bet Lienei būs iespēja brīnīties, ka uz skatuvēm izlien un koncertē kaut kādi no pažobeles izlīduši mūziķi, par kuriem viņa vispār neko nav dzirdējusi.
29.10.2023 15:06 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Kāpēc jūs to Nezu nebloķējat? Nobloķēju un vismaz diskusiju var palasīt, lai gan atbildes komentārus viņai nelasu. Nav ko barot trolli.
29.10.2023 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits