Vakcinētie un nevakcinētie

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kādas Jums domas par pieņemtajiem lēmumiem attiecībā, uz to ka vakcinētajiem un nevakcinētajiem cilvēkiem? Info Veselības Ministrijas lapā.
28.05.2021 12:29 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
core @ 29.05.2021 23:08
Cik skatos tagad ig. Tad tie, kas gribēja pasargāties pārsvarā vakcinējušies un tagad vakcīnējas tie, kas to dara tikai ierobežojumu dēļ.. un tādu ir daudz
man skumji par tādu izvēli: https://healthimpactnews.com/2021/experimental-adenovirus-covid-injections-continuing-to-kill-younger-middle-aged-people/
29.05.2021 23:44 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es nevakcinesos, bet ja ta padoma, tad cilveki dzer zales, ko arsts izraksta nemaz nedomajot, kas tur ieksa. Mana otra pusite vakcinesies tikai, lai starptautiskie ierobezojumi butu atvieglotaki. Man pasai bail sanemt so vakcinu.
30.05.2021 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Jēziņ, cik te daudz antivaxeru. Šausmas. Manā draugu un ģimenes lokā lielākā daļa ir vakcinēti vai plāno to darīt. Es arī to darīšu, jo uzticos zinātnei un mediķiem. Kolektīvā atmiņa, acīmredzot, ir ļoti īsa, jo vēl gluži nesenā pagātnē ir poliomielīta epidēmija, kur vakcīna izglāba pasākumu. Domāju arī spāņu gripa būtu bijusi mazāk postoša ja tajā laikā būtu bijis iespējams ātri izstrādāt vakcīnu. Toreiz no gripas gāja bija vairāk cilvēku nekā karā. Bet nu antivax un konspirāciju teroristiem jau pofig.
30.05.2021 00:19 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
The same people bashing on “anti-vaxxers” are the same people saying “my body my choice.” Pathetic.
30.05.2021 00:44 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Vakcina ir risks, kads %, tas vel nav rakstīts.
Man personīgi, ja arī 1% būtu rakstīts ka mirst, es vienalga vakcinētos.
Manā izpratnē ja mirstība ir zemāka par 1 no 1000 tad ir ok, un blaknes ja, kadas nebutiskas 1 no 100 vai trombs kādam 1 no 9000.
Ir pieļaujamas normas, vismaz šādi rādītaji man personīgi, kad izvēlos zāles.
30.05.2021 07:34 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
480 000 savakcinēti. LV.
Reskeptīvi mirstība nav 500+ ? Tatd viss ir statistiski labi.
Ar auto avarijam menesi vairak nomirst neka no vakcinam.
Aizliedzam auto.
30.05.2021 07:48 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Es esmu par vakcīnām. Bet bažas rada tas, ka draudzenei sametās trombi. Un darba biedra dēls no vakcīnas nomira. Šķiet, ka smagu komplikāciju sekas netiek izpaustas.
Arī radiniece, kura strādā reanimācijā, saka, ka viena daļa covid pacientu ir bez vakcīnas, otra daļa vakcineto. Īpaši tie, kuri savakcinējušies nezinādami, ka ir inficēti ar covid aktīvā stadijā. Mani interesē, kādēļ par to neviens nerunā? Vajadzētu cilvēkiem dor zināt, ka pirms vakcīnas būtu svētīgi pārbaudīties uz antivielām. Jo bezsimptomu slimnieku ir daudz.
30.05.2021 08:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3738
Reģ: 31.10.2010
Man besī, ka tos, kas nevēlas Covid vakcīnu, momentā nosauc par antiwaxeriem. Es neesmu pret vakcīnām, nekādā ziņā. Atbalstu vakcīnas, kas pastāv jau gadu desmitiem un pasargā no daudz nopietnākām slimībām kā Covid. Man ir iebildumi tieši pret Covid vakcīnu, kas ir uzražota tik nenormāli ātri.
30.05.2021 09:59 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Anne Shirley @ 30.05.2021 00:19
Jēziņ, cik te daudz antivaxeru. Šausmas. Manā draugu un ģimenes lokā lielākā daļa ir vakcinēti vai plāno to darīt. Es arī to darīšu, jo uzticos zinātnei un mediķiem. Kolektīvā atmiņa, acīmredzot, ir ļoti īsa, jo vēl gluži nesenā pagātnē ir poliomielīta epidēmija, kur vakcīna izglāba pasākumu. Domāju arī spāņu gripa būtu bijusi mazāk postoša ja tajā laikā būtu bijis iespējams ātri izstrādāt vakcīnu. Toreiz no gripas gāja bija vairāk cilvēku nekā karā. Bet nu antivax un konspirāciju teroristiem jau pofig.

Pilnībā piekrītu. Diemžēl pārsvarā antivaxeri nezin, kas ir zinātniskie avoti, kur tādus meklēt un ko nozīmē fakts kā - uzticams informācijas avots un kā izskatās vispār zinātniskie raksti, kuri ir pareizi veidoti, nevis safabricēti. Vieglāk ir ticēt tam, ko viens draugs, draugam teica, facebook ierakstiem. Vai arī vieglāk ticēt tam, ko atrodi google, ierakstot meklētājā covid19 vaccine death un izlasi no shady saita. Piebildīšu, ka labi zinātniskie raksti, piemēram, no medicalkey ir pārsvarā par maksu vai medicīnas studentiem pa velti, tāpēc nav liela pieeja šiem pētījumiem, bet fake pētījumiem gan, lai taisītu ažiotāžu. Pārsvarā jau, ja konkrètā cilvēka viedoklis ir pret vakcīnām, tad to nebūs iespējams pārliecināt par pretējo vienalga, kādus pierādījumus vai rakstus bāzīsi sejā....tas tāpat, kā par to, ka “pacientu norakstot, ka miris no covid” . Kad prasa tiem cilvēkiem - vārds, kam tas notika? Kurš ārsts (vārds, uzvàrds)? Neko vairs nespēj atbildēt.
30.05.2021 10:39 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Shayk @ 30.05.2021 00:44
The same people bashing on “anti-vaxxers” are the same people saying “my body my choice.” Pathetic.

😀
Un tagad nedaudz tomēr ieslēgsim smadzenes. My body, my choice, galvenā doma ir par abortu - vai tas kaut kādā veidā ietekmē apkārtējos? Un tagad Covid - ja es neesmu vakcinējusies, saslimstu un aplipinu kādu citu, iespējams, pat 10, no kuriem kāds varbūt arī nomirs. Vai šis neietekmē apkārtējos??
Tās ir divas tik ļoti dažādas lietas.
30.05.2021 10:58 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
DebesisIekritaTevī @ 30.05.2021 10:39

Pilnībā piekrītu. Diemžēl pārsvarā antivaxeri nezin, kas ir zinātniskie avoti, kur tādus meklēt un ko nozīmē fakts kā - uzticams informācijas avots un kā izskatās vispār zinātniskie raksti, kuri ir pareizi veidoti, nevis safabricēti. Vieglāk ir ticēt tam, ko viens draugs, draugam teica, facebook ierakstiem. Vai arī vieglāk ticēt tam, ko atrodi google, ierakstot meklētājā covid19 vaccine death un izlasi no shady saita. Piebildīšu, ka labi zinātniskie raksti, piemēram, no medicalkey ir pārsvarā par maksu vai medicīnas studentiem pa velti, tāpēc nav liela pieeja šiem pētījumiem, bet fake pētījumiem gan, lai taisītu ažiotāžu. Pārsvarā jau, ja konkrètā cilvēka viedoklis ir pret vakcīnām, tad to nebūs iespējams pārliecināt par pretējo vienalga, kādus pierādījumus vai rakstus bāzīsi sejā....tas tāpat, kā par to, ka “pacientu norakstot, ka miris no covid” . Kad prasa tiem cilvēkiem - vārds, kam tas notika? Kurš ārsts (vārds, uzvàrds)? Neko vairs nespēj atbildēt.

Uzticams avots ir Valsts Zāļu Aģentūras lapa, kas pasaka, ka vakcīnu ietekme vēl nav zināma.
Tāpat ir zināms, ka vakcīna nav izgājusi visas pārbaužu fāzes.
Savukārt, par pašu slimību ir zināms daudz un arī tas, ka tā nav tik bīstama cilvēkiem zem 70. Esmu personīgi izslimojis, līdz ar to ir maza iespējamība slimot atkal. Pat ja slimošu, tad imunitāte man šobrīd jau ir stiprāka kā bija epidēmijas sākumā. Ir arī ziņas, ka medicīnas izdevumi arī strādā uz Big pharma preses relīzēm, līdz ar ko atsevišķi zinātnieki šķiet uzticamāki kā tādi, kas saistīti ar visu procesu.
D vitamīns, Cinks, C vitamīns ir tas kas vajadzīgs.
30.05.2021 11:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Protams, sociālo tīklu ieraksti un paziņu paziņas teiktas jāfiltrē, bet nu ir lasīti gadījumi ar reālu cilvēku vārdiem (sabiedrībā zināmiem), tādu cilvēku reāli google atrod oficiālas iestādes lapās. Par visiem nāves gadījumiem jau tikai viens skaidrojums- cēloņsakarība nav atrasta. Neatrada nazi, ar ko nodūra, varam uzskatīt, ka slepkavība nav paveikta! Apmēram tā. Vēl jau jāpamanās nomirt pareizajā dienā, lai vispār izskatītu saistītu ar vakcīnu.
Absolūti lielākā daļa cilvēku nemeklēs informāciju ārzemju zinātniskos rakstos, ne arī spējīgi izvērtēt lapas uzticamību. Ticēt kaut kādam Pavļutam vai Kariņam, kuri paši reizēm nefiltrē ko teikuši, kuri melojuši par vakcīnas brīvprātību?
30.05.2021 11:05 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Uzticams avots ir Valsts Zāļu Aģentūras lapa, kas pasaka, ka vakcīnu ietekme vēl nav zināma
Tikai ar šo informācija cilvēkiem nepietiek. Ja vakcīna brīvpātīga, tad izlasu to un par vakcīnu aizmirstu līdz parādās informācija, ka ietekmes pētīšana noslēgta. Ja piespiedu, tad jāmeklē papildus, lai zinātu ko darīt, gaidīt, kad atlaiž no darba vai tomēr riskēt.
30.05.2021 11:09 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Paix @ 30.05.2021 10:58

?
Un tagad nedaudz tomēr ieslēgsim smadzenes. My body, my choice, galvenā doma ir par abortu - vai tas kaut kādā veidā ietekmē apkārtējos? Un tagad Covid - ja es neesmu vakcinējusies, saslimstu un aplipinu kādu citu, iespējams, pat 10, no kuriem kāds varbūt arī nomirs. Vai šis neietekmē apkārtējos??
Tās ir divas tik ļoti dažādas lietas.
Nāves gadījumu skaits ar c19 ir zems un statistiski vidējā mirstība gadā nav pieaugusi. Ir medikamenti vitamīni, antibiotikas un Ivermectin.
30.05.2021 11:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un tagad nedaudz tomēr ieslēgsim smadzenes. My body, my choice, galvenā doma ir par abortu - vai tas kaut kādā veidā ietekmē apkārtējos? Un tagad Covid - ja es neesmu vakcinējusies, saslimstu un aplipinu kādu citu, iespējams, pat 10, no kuriem kāds varbūt arī nomirs. Vai šis neietekmē apkārtējos??
Tās ir divas tik ļoti dažādas lietas.

Jā, tiešām ieslēgsim smadzenes. Tu vari saķert covid un aplipināt citus arī tad, ja esi vakcinējusies. Šo faktu gan tie, kas ir par vakcīnu ignorē un maļ vienu un to pašu. Sāk šķist, ka nemaz līdz galam paši nesaprot par ko runā.
30.05.2021 11:10 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
GhostGG @ 30.05.2021 11:10

Jā, tiešām ieslēgsim smadzenes. Tu vari saķert covid un aplipināt citus arī tad, ja esi vakcinējusies. Šo faktu gan tie, kas ir par vakcīnu ignorē un maļ vienu un to pašu. Sāk šķist, ka nemaz līdz galam paši nesaprot par ko runā.

Kādas muļķības. Pēc jaunākajiem datiem, ja esi vakcinējies, tad aplipināt pārējos ir ļoti maza iespēja.
30.05.2021 11:19 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
.Putns. @ 30.05.2021 11:00

Uzticams avots ir Valsts Zāļu Aģentūras lapa, kas pasaka, ka vakcīnu ietekme vēl nav zināma.
Tāpat ir zināms, ka vakcīna nav izgājusi visas pārbaužu fāzes.
Savukārt, par pašu slimību ir zināms daudz un arī tas, ka tā nav tik bīstama cilvēkiem zem 70. Esmu personīgi izslimojis, līdz ar to ir maza iespējamība slimot atkal. Pat ja slimošu, tad imunitāte man šobrīd jau ir stiprāka kā bija epidēmijas sākumā. Ir arī ziņas, ka medicīnas izdevumi arī strādā uz Big pharma preses relīzēm, līdz ar ko atsevišķi zinātnieki šķiet uzticamāki kā tādi, kas saistīti ar visu procesu.
D vitamīns, Cinks, C vitamīns ir tas kas vajadzīgs.

Mūsdienās ir jāskatās vairāki informācijas avoti un pašam jau tālāk jāanalizē. Nav izgājusi visas pārbaužu fāzes - ko īsti ar to domāji?
Vajadzîgs ir tas, ko uzrāda asins aina, ka nepieciešams, nevis uz savu galvu pirkt vitamīnus. 🙃
30.05.2021 11:23 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
'Es uzticos zinātnei' ir tikai 21.gs. 'Es ticu Dieva gribai' versija. Kā visiem ir labi zināms un jau entās reizes rakstīju - kas nav riska grupā, tiem risks mirt no covid ir ārkārtīgi zems. Tas nesasniedz pat procenta desmito daļu (un bieži pat ne simto vai tūkstošo). Ja jums šādi cipari liek krist histērijā, vai kā iepriekš te rakstīja, visu laiku dzīvojat trauksmē to dēļ, tad tās ir jūsu personiskas psiholoģiskas problēmas. Man patīk komentārs, ka ja risks mirt no vakcīnas būtu 1% - t.i., desmitus un pat simtus reižu augstāks nekā mirt no kovida (pieņemot, ka rakstītājai nav 70 gadi utt.) - tad viņa tik un tā vakcinētos. Nē nu labi, manis pēc. Bet nekam no tā nav sakara ar racionālu domāšanu.
30.05.2021 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Hmm, tie, kuriem bail no trombozes, var godīgi sev pajautāt, vai ir vispār jelkad dzīvē nonākuši veselībai un dzīvībai bīstamās situācijās. Piemēram, izkļuvuši no degošas ēkas, slīkuši, atmuguriski krituši uz asfalta vai ledus, traukušies pa ceļu absolūti nesamērīgā ātrumā, neredzot pilnībā braucamo daļu u.t.t.
Man ir bijušas diezgan daudz tamlīdzīgas situācijas, tāpēc es diezgan ātri atmetu bailes no trombozes riska, kas var teorētiski sekot pēc AZ vai JJ vakcīnas (man bija AZ). Varbūtība pārāk maza, salīdzinot ar tām jau piedzīvotajām near-to-death pieredzēm. Tās trombozes bailes ir saprotamas, tādā ziņā es par šo neko nevaru pārmest tiem, kas ir ļoti nogaidoši vakcinēšanās sakarā (jā, vienkārši uzmanīgi nogaidoši, nevis pilnībā anti-vakseri un strikti piekopj tautas medicīnas metodes,ezotēriskās prakses un tā tālāk).
Protams, mani iemesli vakcinēties bija daaaaaudz spēcīgāki par bailēm no teorētiski iespējamās trombozes. Drošs klātienes darbs un pārvietošanās sab. transportā, vēlme pasargāt vistuvāko (cita vecuma grupa, kur tomēr ir augstāks riska % nokļūt stacionārā inficēšanās gadījumā), vēlme satikt draugus un radus, kā arī personīgi politisks uzskats, ka maza nācija nedrīkst zaudēt iedzīvotājus līdz pensionēšanās vecumam, neatkarīgi no tā vai tā ir novēršama slimība vai nelaimes gadījumi un vēl daži iemesli. Latviešiem ir jāsaprot, ka globāli raugoties, esam bagāto Eiropas valstu klubiņā, kuriem ir pieejamas vakcīnas un varam pierādīt, ka varam būt solidāri un samazināt novēršamas, tikko pensionējušos sirmgalvju nāves un četrdesmitgadnieku pāragras nāves.
30.05.2021 11:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
DebesisIekritaTevī @ 30.05.2021 11:19

Kādas muļķības. Pēc jaunākajiem datiem, ja esi vakcinējies, tad aplipināt pārējos ir ļoti maza iespēja.

Datu avots zināms? Lūdzu linku studijā?
30.05.2021 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits