Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcinētie un nevakcinētie

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kādas Jums domas par pieņemtajiem lēmumiem attiecībā, uz to ka vakcinētajiem un nevakcinētajiem cilvēkiem? Info Veselības Ministrijas lapā.
28.05.2021 12:29 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
putns

Kā viņš pats izteicās, tad sākotnēji pret viņu tik izvērsta nomelnošanas kampaņa un ir zaudēts darbs.
Viņš arī pats ir draudējis vērsties tiesā par nepatiesu izteikumu atspoguļošanu un šī informācija pēcāk ir tikusi mainīta. Tādēļ tieši video ar pareizu intonāciju un vārdu virknējumu ir vislabākie viedokļa uzklausīšanai.
30.05.2021 15:04 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Man ir aizdomas, ka par viņu tiek izplatīta nepatiesa informācija.
pauda informāciju par to, ka, ja Tu vakcinējies ar šīm vakcīnām, tad grūtniece, kura nav vakcinējusies un nostāsies Tev blakām-zaudēs bērnu

Vari atrast skrīnšotu, kur viņš ko tādu apgalvo? Es arī kaut kad lasīju, ka viņš ir teicis, ka pēc 5 gadiem visi vakcinētie būs miruši (tāpēc arī rakstīju, ka jumts aizbraucis), bet tagad meklējot nevaru atrast, ka viņš ko tādu reāli būtu teicis. Arī video ir pilnīgi normāls, cik tālu šobrīd esmu redzējusi, un iesaku visiem noskatīties.
Video ir arī interesanta atsauce uz vienu CDC pētījumu, kas apgalvo, ka:
We observed no transmission from asymptomatic case-patients

T.i., visa cepšanās par to, ka mums visu laiku apkārt staigā asimptomātiski cilvēki, kas to vien dara kā aplipina citus un nogalina vecmāmiņas, ir vienkārši maldi un paranoja.
30.05.2021 14:44 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Penelope7 @ 30.05.2021 14:15
.Putns. Vai Tu saproti, ka Tas “ārsts”, kura viedoklī Tu klausies, arī noliedza covid kā tādu, t.sk. pauda informāciju par to, ka, ja Tu vakcinējies ar šīm vakcīnām, tad grūtniece, kura nav vakcinējusies un nostāsies Tev blakām-zaudēs bērnu. Tas Tev arī izklausās ticami? Ja jā, tad turpmāk zināšu, ka Tavos komentāros klausīties nedrīkst. Līdz šim Tu man likies viens no tādiem lietotājiem, kira viedoklī ir vērts ieklausīties...
Es, patiesībā, izvairījos no zinātnieka M.Yeadon viedokļa labu laiku. Tik tādēļ, ka viņam ir bijis sakars ar Pfizer.
Visā par ko viņš ir izteicies neesmu informēts, taču šeit nevienā brīdī neredzu, ka tiek pausts kategorisks viedoklis. Tikai hipotēze. Līdz ar to, ja kāds rakstiski to atreferē, tad lietas var šķist savādākas, nekā paustās.
Es allaž priecājos par viedokļu dažādību, kuru var kaut kā pamatot.
Zinātnieks norāda, ka pastāv juridiski un veselības riski un ka šis viss ir nebijis.
Ir gan dzirdēti viedokļi no citiem ārstiem, ka vakcīnas var ietekmēt auglību. Varbūt var un varbūt nevar! Vakcīnas ir 3. testa fāzē un komplikācijas, patiešām, nav zināmas.
30.05.2021 14:37 |
 
Reitings 69
Reģ: 25.03.2020
.Putns. Vai Tu saproti, ka Tas “ārsts”, kura viedoklī Tu klausies, arī noliedza covid kā tādu, t.sk. pauda informāciju par to, ka, ja Tu vakcinējies ar šīm vakcīnām, tad grūtniece, kura nav vakcinējusies un nostāsies Tev blakām-zaudēs bērnu. Tas Tev arī izklausās ticami? Ja jā, tad turpmāk zināšu, ka Tavos komentāros klausīties nedrīkst. Līdz šim Tu man likies viens no tādiem lietotājiem, kira viedoklī ir vērts ieklausīties...
30.05.2021 14:15 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
putns @ 30.05.2021 13:31
Ā, tas bija par vienu citu linku. Video neskatījos, bet esmu lasījusi viņa viedokļus, un man arī šķita, ka onkulim aizbraucis jumts.

Viss ko rakstu ir mans viedoklis ko cenšos pamatot ar atsaucēm no avotiem. Kad man ir vairāk brīva laika, tad aktīvi iesaistos diskusijās. Apvainojumus neuztveru personiski, ja pretējā puse nav iemantojusi kādus cieņas punktus vai spēj pamatot savu viedokli ar atsauci. Esmu vīriešu kārtas gan, tādēļ arī mērķtiecīgs, pēc dabas. Līdzīgi ar Michael Yeadon vai citiem zinātniekiem. Daudz ko tie saka ir personīgs pieņēmums, jo patiesība nav zināma šā vai tā, pagaidām. Ir zināmi iepriekšējie pētījumu rezultāti ar mrna.
30.05.2021 13:50 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Ā, tas bija par vienu citu linku. Video neskatījos, bet esmu lasījusi viņa viedokļus, un man arī šķita, ka onkulim aizbraucis jumts.
30.05.2021 13:31 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Labs, New York Times tagad skaitās fake news, jo ir apkopojuši faktus par dažādu kovid vakcīnu pētniecību :D Acīmredzot kāda, kas 'tic zinātnei' sajutās aizskarta :D
30.05.2021 13:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
.Putns. @ 29.05.2021 00:04

Tie ārsti, kas ir aktīvi praktizējoši nekad ar publiski nekritizēs vakcīnas, jo tā var izpostīt karjèru un savus ienākumus, tādēļ labāk klausīties tādus zinātniekus, kas vairs nepelna un nebaidās no nievāšanas vai nepopulāru viedokļu paušanas.
Tādi zinātnieki kā Michael Yeadon, Sucharit Bhakdi vai Knut Wittkowski.
https://www.bitchute.com/video/cdKu2RXGAWyu/

Mums uz redakciji atsūtīja viena lietotāju šo ierakstu caur "Nosūdzēt" kā Fake News.
No savas puses vēlos akcentēt, ka vārda brīvība ir virs tā, ko mēs domājam par vienu vai otru lietu (saiti nevēru vaļā). Tas ir viedoklis un netiks dzēsts.
Jebkurā gadījumā cenzūra ir sākot pašcenzūru un valsts likumiem, beidzot ar mūsu lietošanas noteikumiem. Robeža ir neskaidra, bet šo viedokli nav pamata dzēst.
30.05.2021 13:13 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
DebesisIekritaTevī @ 30.05.2021 11:23

Mūsdienās ir jāskatās vairāki informācijas avoti un pašam jau tālāk jāanalizē. Nav izgājusi visas pārbaužu fāzes - ko īsti ar to domāji?
Vajadzîgs ir tas, ko uzrāda asins aina, ka nepieciešams, nevis uz savu galvu pirkt vitamīnus. ?

Šeit ir vakcīnu fāzes un neviena nav izgājusi visas,jo to vienkārši nevar izdarīt tik īsā periodā, līdz ar to gūt pārliecību par efektivitāti un nekaitīgumu: https://www.google.com/amp/s/www.nytimes.com/interactive/2020/science/coronavirus-vaccine-tracker.amp.html
3 fāze būs pabeigta 2024. Gadā! Šobrīd vakcinējas tie, kas piedalās eksperimentā.
Mana asins aina uzrāda pietiekošu daudzumu 75.7 ng/ml. Var būt arī vairāk. Un es lietoju 2x lielākas dozas vairāk kā gadu no vietas(8000-12000iu/d), bez problēmām, bez pārsniegtām normām asinīs. D vitamīnu pārdozēt veselam cilvēkam grūti. Jo saule var iedot tik daudz D vitamīna, ka ar aptieku zālēm finansiàli būs grūti to atkārtot. 15 min sauļojoties 20000iu.
30.05.2021 11:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
DebesisIekritaTevī @ 30.05.2021 11:19

Kādas muļķības. Pēc jaunākajiem datiem, ja esi vakcinējies, tad aplipināt pārējos ir ļoti maza iespēja.

Datu avots zināms? Lūdzu linku studijā?
30.05.2021 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Hmm, tie, kuriem bail no trombozes, var godīgi sev pajautāt, vai ir vispār jelkad dzīvē nonākuši veselībai un dzīvībai bīstamās situācijās. Piemēram, izkļuvuši no degošas ēkas, slīkuši, atmuguriski krituši uz asfalta vai ledus, traukušies pa ceļu absolūti nesamērīgā ātrumā, neredzot pilnībā braucamo daļu u.t.t.
Man ir bijušas diezgan daudz tamlīdzīgas situācijas, tāpēc es diezgan ātri atmetu bailes no trombozes riska, kas var teorētiski sekot pēc AZ vai JJ vakcīnas (man bija AZ). Varbūtība pārāk maza, salīdzinot ar tām jau piedzīvotajām near-to-death pieredzēm. Tās trombozes bailes ir saprotamas, tādā ziņā es par šo neko nevaru pārmest tiem, kas ir ļoti nogaidoši vakcinēšanās sakarā (jā, vienkārši uzmanīgi nogaidoši, nevis pilnībā anti-vakseri un strikti piekopj tautas medicīnas metodes,ezotēriskās prakses un tā tālāk).
Protams, mani iemesli vakcinēties bija daaaaaudz spēcīgāki par bailēm no teorētiski iespējamās trombozes. Drošs klātienes darbs un pārvietošanās sab. transportā, vēlme pasargāt vistuvāko (cita vecuma grupa, kur tomēr ir augstāks riska % nokļūt stacionārā inficēšanās gadījumā), vēlme satikt draugus un radus, kā arī personīgi politisks uzskats, ka maza nācija nedrīkst zaudēt iedzīvotājus līdz pensionēšanās vecumam, neatkarīgi no tā vai tā ir novēršama slimība vai nelaimes gadījumi un vēl daži iemesli. Latviešiem ir jāsaprot, ka globāli raugoties, esam bagāto Eiropas valstu klubiņā, kuriem ir pieejamas vakcīnas un varam pierādīt, ka varam būt solidāri un samazināt novēršamas, tikko pensionējušos sirmgalvju nāves un četrdesmitgadnieku pāragras nāves.
30.05.2021 11:43 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
'Es uzticos zinātnei' ir tikai 21.gs. 'Es ticu Dieva gribai' versija. Kā visiem ir labi zināms un jau entās reizes rakstīju - kas nav riska grupā, tiem risks mirt no covid ir ārkārtīgi zems. Tas nesasniedz pat procenta desmito daļu (un bieži pat ne simto vai tūkstošo). Ja jums šādi cipari liek krist histērijā, vai kā iepriekš te rakstīja, visu laiku dzīvojat trauksmē to dēļ, tad tās ir jūsu personiskas psiholoģiskas problēmas. Man patīk komentārs, ka ja risks mirt no vakcīnas būtu 1% - t.i., desmitus un pat simtus reižu augstāks nekā mirt no kovida (pieņemot, ka rakstītājai nav 70 gadi utt.) - tad viņa tik un tā vakcinētos. Nē nu labi, manis pēc. Bet nekam no tā nav sakara ar racionālu domāšanu.
30.05.2021 11:41 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
.Putns. @ 30.05.2021 11:00

Uzticams avots ir Valsts Zāļu Aģentūras lapa, kas pasaka, ka vakcīnu ietekme vēl nav zināma.
Tāpat ir zināms, ka vakcīna nav izgājusi visas pārbaužu fāzes.
Savukārt, par pašu slimību ir zināms daudz un arī tas, ka tā nav tik bīstama cilvēkiem zem 70. Esmu personīgi izslimojis, līdz ar to ir maza iespējamība slimot atkal. Pat ja slimošu, tad imunitāte man šobrīd jau ir stiprāka kā bija epidēmijas sākumā. Ir arī ziņas, ka medicīnas izdevumi arī strādā uz Big pharma preses relīzēm, līdz ar ko atsevišķi zinātnieki šķiet uzticamāki kā tādi, kas saistīti ar visu procesu.
D vitamīns, Cinks, C vitamīns ir tas kas vajadzīgs.

Mūsdienās ir jāskatās vairāki informācijas avoti un pašam jau tālāk jāanalizē. Nav izgājusi visas pārbaužu fāzes - ko īsti ar to domāji?
Vajadzîgs ir tas, ko uzrāda asins aina, ka nepieciešams, nevis uz savu galvu pirkt vitamīnus. 🙃
30.05.2021 11:23 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
GhostGG @ 30.05.2021 11:10

Jā, tiešām ieslēgsim smadzenes. Tu vari saķert covid un aplipināt citus arī tad, ja esi vakcinējusies. Šo faktu gan tie, kas ir par vakcīnu ignorē un maļ vienu un to pašu. Sāk šķist, ka nemaz līdz galam paši nesaprot par ko runā.

Kādas muļķības. Pēc jaunākajiem datiem, ja esi vakcinējies, tad aplipināt pārējos ir ļoti maza iespēja.
30.05.2021 11:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un tagad nedaudz tomēr ieslēgsim smadzenes. My body, my choice, galvenā doma ir par abortu - vai tas kaut kādā veidā ietekmē apkārtējos? Un tagad Covid - ja es neesmu vakcinējusies, saslimstu un aplipinu kādu citu, iespējams, pat 10, no kuriem kāds varbūt arī nomirs. Vai šis neietekmē apkārtējos??
Tās ir divas tik ļoti dažādas lietas.

Jā, tiešām ieslēgsim smadzenes. Tu vari saķert covid un aplipināt citus arī tad, ja esi vakcinējusies. Šo faktu gan tie, kas ir par vakcīnu ignorē un maļ vienu un to pašu. Sāk šķist, ka nemaz līdz galam paši nesaprot par ko runā.
30.05.2021 11:10 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Paix @ 30.05.2021 10:58

?
Un tagad nedaudz tomēr ieslēgsim smadzenes. My body, my choice, galvenā doma ir par abortu - vai tas kaut kādā veidā ietekmē apkārtējos? Un tagad Covid - ja es neesmu vakcinējusies, saslimstu un aplipinu kādu citu, iespējams, pat 10, no kuriem kāds varbūt arī nomirs. Vai šis neietekmē apkārtējos??
Tās ir divas tik ļoti dažādas lietas.
Nāves gadījumu skaits ar c19 ir zems un statistiski vidējā mirstība gadā nav pieaugusi. Ir medikamenti vitamīni, antibiotikas un Ivermectin.
30.05.2021 11:09 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Uzticams avots ir Valsts Zāļu Aģentūras lapa, kas pasaka, ka vakcīnu ietekme vēl nav zināma
Tikai ar šo informācija cilvēkiem nepietiek. Ja vakcīna brīvpātīga, tad izlasu to un par vakcīnu aizmirstu līdz parādās informācija, ka ietekmes pētīšana noslēgta. Ja piespiedu, tad jāmeklē papildus, lai zinātu ko darīt, gaidīt, kad atlaiž no darba vai tomēr riskēt.
30.05.2021 11:09 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Protams, sociālo tīklu ieraksti un paziņu paziņas teiktas jāfiltrē, bet nu ir lasīti gadījumi ar reālu cilvēku vārdiem (sabiedrībā zināmiem), tādu cilvēku reāli google atrod oficiālas iestādes lapās. Par visiem nāves gadījumiem jau tikai viens skaidrojums- cēloņsakarība nav atrasta. Neatrada nazi, ar ko nodūra, varam uzskatīt, ka slepkavība nav paveikta! Apmēram tā. Vēl jau jāpamanās nomirt pareizajā dienā, lai vispār izskatītu saistītu ar vakcīnu.
Absolūti lielākā daļa cilvēku nemeklēs informāciju ārzemju zinātniskos rakstos, ne arī spējīgi izvērtēt lapas uzticamību. Ticēt kaut kādam Pavļutam vai Kariņam, kuri paši reizēm nefiltrē ko teikuši, kuri melojuši par vakcīnas brīvprātību?
30.05.2021 11:05 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
DebesisIekritaTevī @ 30.05.2021 10:39

Pilnībā piekrītu. Diemžēl pārsvarā antivaxeri nezin, kas ir zinātniskie avoti, kur tādus meklēt un ko nozīmē fakts kā - uzticams informācijas avots un kā izskatās vispār zinātniskie raksti, kuri ir pareizi veidoti, nevis safabricēti. Vieglāk ir ticēt tam, ko viens draugs, draugam teica, facebook ierakstiem. Vai arī vieglāk ticēt tam, ko atrodi google, ierakstot meklētājā covid19 vaccine death un izlasi no shady saita. Piebildīšu, ka labi zinātniskie raksti, piemēram, no medicalkey ir pārsvarā par maksu vai medicīnas studentiem pa velti, tāpēc nav liela pieeja šiem pētījumiem, bet fake pētījumiem gan, lai taisītu ažiotāžu. Pārsvarā jau, ja konkrètā cilvēka viedoklis ir pret vakcīnām, tad to nebūs iespējams pārliecināt par pretējo vienalga, kādus pierādījumus vai rakstus bāzīsi sejā....tas tāpat, kā par to, ka “pacientu norakstot, ka miris no covid” . Kad prasa tiem cilvēkiem - vārds, kam tas notika? Kurš ārsts (vārds, uzvàrds)? Neko vairs nespēj atbildēt.

Uzticams avots ir Valsts Zāļu Aģentūras lapa, kas pasaka, ka vakcīnu ietekme vēl nav zināma.
Tāpat ir zināms, ka vakcīna nav izgājusi visas pārbaužu fāzes.
Savukārt, par pašu slimību ir zināms daudz un arī tas, ka tā nav tik bīstama cilvēkiem zem 70. Esmu personīgi izslimojis, līdz ar to ir maza iespējamība slimot atkal. Pat ja slimošu, tad imunitāte man šobrīd jau ir stiprāka kā bija epidēmijas sākumā. Ir arī ziņas, ka medicīnas izdevumi arī strādā uz Big pharma preses relīzēm, līdz ar ko atsevišķi zinātnieki šķiet uzticamāki kā tādi, kas saistīti ar visu procesu.
D vitamīns, Cinks, C vitamīns ir tas kas vajadzīgs.
30.05.2021 11:00 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Shayk @ 30.05.2021 00:44
The same people bashing on “anti-vaxxers” are the same people saying “my body my choice.” Pathetic.

😀
Un tagad nedaudz tomēr ieslēgsim smadzenes. My body, my choice, galvenā doma ir par abortu - vai tas kaut kādā veidā ietekmē apkārtējos? Un tagad Covid - ja es neesmu vakcinējusies, saslimstu un aplipinu kādu citu, iespējams, pat 10, no kuriem kāds varbūt arī nomirs. Vai šis neietekmē apkārtējos??
Tās ir divas tik ļoti dažādas lietas.
30.05.2021 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!