Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcinētie un nevakcinētie

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kādas Jums domas par pieņemtajiem lēmumiem attiecībā, uz to ka vakcinētajiem un nevakcinētajiem cilvēkiem? Info Veselības Ministrijas lapā.
28.05.2021 12:29 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
* bez to ka
28.05.2021 12:30 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Man uzskats ir tāds, ja cilvēks grib vakcinēties, viņš vakcinējas un jūtas labāk, bet ja otrs cilvēks negrib, tad kāpēc viņam tiek uzspiests? Redz tur rakstīts, ka vajag nodrošināt, lai pasākumos vai sporta klubos nepiedalītos cilvēki bez vakcinācijas vai, kuri nav pārslimojuši. Vēsture atkārtojas identiski kā WW2, kad apspieda ebrejus, bet šobrīd, kuri nav vakcinējušies, tad viņi nav pilnvērtīgi sabiedrības locekļi. :D
28.05.2021 12:48 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Šis viss jau līdzinās rasismam nesenājā pagātnē, kad cilvēkus iedalījas ādas krāsās. Kad melnādainie cilvēki sabiedrībā tika nošķirti no baltādainajiem cilvēkiem, piespiežot viņus sēdēt pie atsevišķiem galdiem nodalītā zonā. Ja melnādainais apsēdās pie baltādainā cilvēka galda, viņu vienkārši neapkalpoja, viesmīlis vēl atļāvās iespļaut sejā. Kaut kā tā tas viss šobrīd ir atgriezies atpakaļ, tikai tagad tas notiek ar vakcinētajiem un nevakcinētajiem.
Un tie, kuri apgalvo, ka viņi vakcinējas labprātīgi, melo paši sev. Viņi vakcinējas, lai būtu brīvāk pieejami pakalpojumi, ceļojumi un viss pārējais. Ja nebūtu tādu ierobežojumu, diezin vai cilvēki vakcinētos vispār.
Farmācijas jau "peldās" naudā.
Mans ieteikums visiem vakcinētajiem iededzināt pazīšanās zīmi kā lopiem, būs vieglāk restorāniem un teātriem atpazīt "spitālīgos" un "nespitālīgos". 😁
28.05.2021 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
atlēts @ 28.05.2021 12:48
Man uzskats ir tāds, ja cilvēks grib vakcinēties, viņš vakcinējas un jūtas labāk, bet ja otrs cilvēks negrib, tad kāpēc viņam tiek uzspiests? Redz tur rakstīts, ka vajag nodrošināt, lai pasākumos vai sporta klubos nepiedalītos cilvēki bez vakcinācijas vai, kuri nav pārslimojuši. Vēsture atkārtojas identiski kā WW2, kad apspieda ebrejus, bet šobrīd, kuri nav vakcinējušies, tad viņi nav pilnvērtīgi sabiedrības locekļi. :D

Pilnībā piekrītu. Un vēl tas, ka ir darbavietas, kur tiek doti mājieni, kur uz darbiniekiem tiek izdarīts spiediens un reāli izvēles nav.
Esmu pieteikusies uz ritdienu vakcinacijai, man diemžēn nebija izvēles. Un sajūta ir tāda, ka es tā kā tāds dzīvnieks dodos uz lopkautuvi. Sāku lēnām ienīst dzīvi.
28.05.2021 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Jau pāris dienas atnākot mājās pēc darba vakarā uz sirds tāds smagums, ka sēžu un raudu. Pieļauju, ka rīt pat no rīta celties negribēsies zinot, ka jāiet vakcinēties.
Un nevienu neinteresē, ka man ir slimība, kas pēc vakcinācijas var saasināties tā, ka vispār var ieslīgt vēl dziļākā depresijā.
28.05.2021 13:08 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Crystela @ 28.05.2021 13:01

Pilnībā piekrītu. Un vēl tas, ka ir darbavietas, kur tiek doti mājieni, kur uz darbiniekiem tiek izdarīts spiediens un reāli izvēles nav.
Esmu pieteikusies uz ritdienu vakcinacijai, man diemžēn nebija izvēles. Un sajūta ir tāda, ka es tā kā tāds dzīvnieks dodos uz lopkautuvi. Sāku lēnām ienīst dzīvi.
Bet ko šādās situācijās lai dara?! Cilvēkiem reāli vajag darbu, un kāds kas nebūs vakcinējies savā darba vietā kur tas prasīts, reāli var tikt atlaists no darba. Kur kaut kas tāds ir redzēts?! Kas notiks tālāk vispār?! Ko lai tauta dara? Klausa kaut kādiem valsts vīriem? Kas viņi kādi Dievi ir? Tādi paši cilvēki ir.
28.05.2021 13:08 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Visur skandina, ka vakcinācija ir brīvprātīga. Protams, jā ir ir , bet tad Tev vien būs jāsēž mājās, iespējams, bez darba. Sporta zāles Tev nebūs, kino, teātri Tev nebūs, nepaies ilgs laiks līdz varēs lidot tikai vakcinētie, ar masku varēsi visu mūžu staigāt, bet jā nu..vakcīna tak ir brīvprātīga. 🙂
28.05.2021 13:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Nu izklaižu dēļ jau gan es negrasos vakcinēties. Vairāk kā gadu bez tām ir iztikts un savā ziņā pierasts, nevajag arī. Darbā vakcinē tikai brīvprātīgos, bet...ko darīt cilvēkam, kurš nedrīkst saņemt vakcīnu pamatslimību dēļ?
28.05.2021 13:23 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
No vienas puses neskatos uz to pozitīvi, jo vakcinācijai būtu jābūt brīvprātīgai, nevis brīvprātīgai - piespiedu kārtā. Pietam, nešķiet īsti godīgi pret tiem, kuri nevar vakcinēties dažādu nopietnu iemeslu dēļ. Tomēr uz normālu ikdienu mēs visi ceram.
Un tie, kuri apgalvo, ka viņi vakcinējas labprātīgi, melo paši sev. Viņi vakcinējas, lai būtu brīvāk pieejami pakalpojumi, ceļojumi un viss pārējais. Ja nebūtu tādu ierobežojumu, diezin vai cilvēki vakcinētos vispār.

Un šeit ir mans otrkārt. Tikai es nemeloju, kādu mērķu dēļ vakcinēšos. Tas ir mans solis ceļā uz normālu ikdienu. Ilgi par šo domājām, diskutējām ģimenē, nebijām pret vakcinēšanos kā tādu, bet jā, šie ierobežojumu mazinošie faktori, noteikti šo lēmumu paātrināja.
28.05.2021 13:25 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es jau zinu..kādreiz pienāks arī mana kārta vakcinēties, lai vai cik ļoti es to nevēlētos un būtu pret. Ņemot vērā, cik liels čakars ir tagad lidot. Ja kādreiz vakcinēšod, tad tikai dēļ tā, lai atvieglotu dzīvi un atbīvotos no ierobežojumiem.
28.05.2021 13:28 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Fuj, kā var salīdzināt nevakcinēto nelaišanu izklaidēties ar rasismu vai ebreju apspiešanu kara laikā.
28.05.2021 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Jo vairāk lasu, jo briesmīgāk tas liekas. Laikam pagaidām ne radu, ne draugu, paziņu lokā nezinu nevienu, kas būtu gājis vakcinēties pēc savas gribas, lai vakcīna pasargātu no saslimšanas utt. Visi iet tikai tāpēc lai saglabātu darbu, atgūtu brīvību, varētu ceļot utt, kādi nu kuram iemesli.
Un tad daļa no tiem kas vakcinējušiem rūc uz nevakcinētajiem un atbalsta priekšrocības tikai tāpēc, ka viņi taču ir riskējuši ar savu veselību un par to vēlās atlīdzību.
Kā vispār var kaut ko tādu uzspiest!
28.05.2021 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
0meitene0 @ 28.05.2021 13:31
Fuj, kā var salīdzināt nevakcinēto nelaišanu izklaidēties ar rasismu vai ebreju apspiešanu kara laikā.

Sen jau vairs nav runa par izklaidēšanos. Bet par, piemēram, darbu, kas ir vnk nepiecišams. Izklaižu dēļ es arī neietu vakcinēties.
28.05.2021 13:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas tak sākumā bija skaidrs, ka būs "piespiedu vakcinēšana" un tie, kas saka, ka tā nav piespiedu, tiem galvā ir čuras. Tas tikai pierāda to, ka vakcīna kā tāda NAV efektīva, ja tā būtu, tad tie, kas ir vakcinējušies, tiem nebūtu vispār jauztraucas. Nevajag zīlēt, viss ir gaužām vienkārši.
P.S. Uz mani, tas gan neatiecas, jo netaisos vakcinēties, bet ja es būtu vakcinējies, tad man būtu ritīga škrobe, ka pat pasaules čempi hokejā nevar klātienē vērot. Tas, manuprāt, daudz ko izteica pa visu šo epopeju. Kāpēc tikai vakcinētos nevarēja ielaizt arēnā paskatīties hokeju? Smieklīgi ne?
28.05.2021 13:38 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
GhostGG @ 28.05.2021 13:38
Tas tak sākumā bija skaidrs, ka būs "piespiedu vakcinēšana" un tie, kas saka, ka tā nav piespiedu, tiem galvā ir čuras. Tas tikai pierāda to, ka vakcīna kā tāda NAV efektīva, ja tā būtu, tad tie, kas ir vakcinējušies, tiem nebūtu vispār jauztraucas. Nevajag zīlēt, viss ir gaužām vienkārši.
P.S. Uz mani, tas gan neatiecas, jo netaisos vakcinēties, bet ja es būtu vakcinējies, tad man būtu ritīga škrobe, ka pat pasaules čempi hokejā nevar klātienē vērot. Tas, manuprāt, daudz ko izteica pa visu šo epopeju. Kāpēc tikai vakcinētos nevarēja ielaizt arēnā paskatīties hokeju? Smieklīgi ne?

Labi, ka tu ieminējies par hokeju, jo IIHF vēlējās fanus laist arēna ar testiem, jo viņi uzskata, ka tas ir labākais veids iespējamais pārbaudīt vai esi saslimis, bet Pavļuts teica, ka testi ir greizi, šķībi un nepareizi, bet pagaidi, tāda kāda jēga bija visu laiku šos testus taisīt un taisīt lockdownus? Tur tak skaidri redzams, ka šī cīņa ir nevis par Covid, bet cīņa par varu un sistēmu. Redzēsim, ka turpmāk būs, varbūt tie, kuri būs vakcinējušies arī nelaidīs uz sporta zālem un liks revakcinēties. :D
28.05.2021 13:43 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Viss vairāk man smiekli nāk par tiem , kuri pēc vakcinācijas to ieliek Facebook vai IG story. Tā it kā tas būtu kāds varoņdarbs ar ko lielīties. Sasniegums. Tad jau poti kad potējies uz ērču encefalītu arī liec Fb.
28.05.2021 13:43 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Crystela @ 28.05.2021 13:01

Pilnībā piekrītu. Un vēl tas, ka ir darbavietas, kur tiek doti mājieni, kur uz darbiniekiem tiek izdarīts spiediens un reāli izvēles nav.
Esmu pieteikusies uz ritdienu vakcinacijai, man diemžēn nebija izvēles. Un sajūta ir tāda, ka es tā kā tāds dzīvnieks dodos uz lopkautuvi. Sāku lēnām ienīst dzīvi.

Ļoti žēl tevis, jo uz manu mammu arī tika izdarīts spiediens, jo kaut gan viņa iepriekš negribēja vakcinēties. :(
28.05.2021 13:45 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
atlēts @ 28.05.2021 13:43

Labi, ka tu ieminējies par hokeju, jo IIHF vēlējās fanus laist arēna ar testiem, jo viņi uzskata, ka tas ir labākais veids iespējamais pārbaudīt vai esi saslimis, bet Pavļuts teica, ka testi ir greizi, šķībi un nepareizi, bet pagaidi, tāda kāda jēga bija visu laiku šos testus taisīt un taisīt lockdownus? Tur tak skaidri redzams, ka šī cīņa ir nevis par Covid, bet cīņa par varu un sistēmu. Redzēsim, ka turpmāk būs, varbūt tie, kuri būs vakcinējušies arī nelaidīs uz sporta zālem un liks revakcinēties. :D

Whaaattt??? Nopietni? Ar testu būtu labākais variants laist cilvekus uz Hokeju. Ja tie testi ir tik greizi, tad kādēļ tie joprojām pastāv? Tad sanāk, ka tā saslimušo statistika ir tik pat greiza un nepareiza.
Var kāds iemest varbūt linku kur šo viņa murgojumu var palasīt?
28.05.2021 13:45 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Redrose @ 28.05.2021 13:43
Viss vairāk man smiekli nāk par tiem , kuri pēc vakcinācijas to ieliek Facebook vai IG story. Tā it kā tas būtu kāds varoņdarbs ar ko lielīties. Sasniegums. Tad jau poti kad potējies uz ērču encefalītu arī liec Fb.

Tie ir cilvēki, kuri smadzeņu vieta ir salmi. Un diemžēl viņi vēl ņirgājas par cilvēkiem, kuri negrib vakcinēties un apsauka dažādos vārdos - folijgalvas, 5G, antivaxeri un utt. Drīzāk paši nav labāki par folijgalvam. Ļoti skumji uz to skatīties...
28.05.2021 13:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Whaaattt??? Nopietni? Ar testu būtu labākais variants laist cilvekus uz Hokeju. Ja tie testi ir tik greizi, tad kādēļ tie joprojām pastāv? Tad sanāk, ka tā saslimušo statistika ir tik pat greiza un nepareiza.

Nu tas tak ir tāpat kā, ja kāds nomirst ar kādu kaiti, (protams, 99% no tiem, kuriem jau ir pāri pa 90g) un viņiem ir covids, tas ieraksta, ka miris no covida. Kādu laiku atpakaļ bija video, kur medmāsa kaut kāda kongresā vai kas tur viņš ksiatījās, šo arī apstiprināja, ka tā notiek, tas video vairs nav pieejams, vismaz nevarēju nekur viņu atrast.
28.05.2021 13:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits