IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1299
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc…lai arī CIK nesievišķīgi tas būtu…dāmas, ir jāiet strādāt un jābūt patstāvīgām!
12.12.2023 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 1299
Reģ: 29.01.2009
koncha @ 12.12.2023 21:57
Tāpēc…lai arī CIK nesievišķīgi tas būtu…dāmas, ir jāiet strādāt un jābūt patstāvīgām!

Nesievišķīgi tādā izpratnē, ka būt mājās ar bērniem, vīt ģimenes ligzdiņu, kopt ģimenes pavardu būtu tas skaistais, sievišķais ceļš, bet….realītātē var gadīties šādi.
12.12.2023 21:59 |
 
Patīk
Reitings 10513
Reģ: 18.09.2021
Ainulai @ 12.12.2023 21:29
Mums ir tikai viena cilvēka vārdi pret otra cilvēka vārdiem. Es neticu, ka viņa neko nav stāstījusi draudzenēm, savai ģimenei. Kā tā tik pēkšņi viss?

Piekrītu - viena teiktais pret otra. Nekas nav melns un balts. Patiesība varētu būt kaut kur pa vidu, bet mans minējums, ka vairāk sievietes pusē.
Pieļauju, ka vīrietis ir tik (vai gandrīz tik) briesmīgs, kā viņa stāsta, BET man rodas daudz pretenziju pret sievieti pašu... Tūlīt sabirs sarkanie īkšķi, bet man besī tādi cilvēki, kas nodzīvojas tik tālu, ka viss ir TIK slikti. Upura mentalitāte. Pieaugušam rīcībspējīgam cilvēkam katram pašam ir jābūt atbildīgam par savu dzīvi (šajā gadījumā ātrāk risināt attiecības ar vīru vai šķirties). Ilgtermiņā viņai ļoti vajag terapiju, kas sakārto galvu, lai viņa spētu kvalitatīvi vadīt savu dzīvi.
Protams, viņai vajag arī juridisku un materiālu palīdzību. Bet pašai arī jāsakopo spēki un jādomā plāns/varianti, ko tad tagad darīt. Cerams, šis posts arī tika rakstīts ar kaut kādu domu apakšā, ne tikai paraudāt, citādi par to parunās dažas dienas un viss noklusīs, un vīrietis vēl smagi atriebsies.
12.12.2023 22:45 |
 
Reitings 4757
Reģ: 20.08.2021
Woow Una Ulme Mārča pusē!
Tātad viņai tas viss liekas ok, Rūtas vaina! Biju labākās domās par viņu!
12.12.2023 23:03 |
 
Reitings 3807
Reģ: 10.01.2023
Ainulai @ 12.12.2023 21:29
Mums ir tikai viena cilvēka vārdi pret otra cilvēka vārdiem. Es neticu, ka viņa neko nav stāstījusi draudzenēm, savai ģimenei. Kā tā tik pēkšņi viss?
nesen pat Facebookā arī bija vienas sievas, mātes kauciens par vīru- cik pretīgs, ļauns, skops, nevarēs kkādos svētkos satikt meitas, jo jādala nedēļas nogales, bet izrādījās, ka nekas nav tā kà aprakstīts. Kārtējā mele, kurai neizdevās noturēt vīru, manipulējot ar bērniem.
Sievietes ļoti labi apzinās savas spējas, bet reizēm vīrieši ir gudrāki.
Es katram vecākam, kuram notiek šķiršanās process, ieteiktu klīniskā psihologa analīzi bērniem un tad viss būs skaidrs. Pat BT neko nepadarīs
12.12.2023 23:12 |
 
Reitings 2769
Reģ: 05.12.2021
Meitenes, pieļauju, ka te tomēr ir gados jaunas meitenes un ar kādu konkrētu paziņu loku un visas dzīvo labu dzīvi un neaizdomājas par lietu kārtību. Un liekas, ka mums ir taču tik moderna pasaule un laba sabiedrība. Ka viss ir godīgi un skaisti. Attopieties. Mūsdienās vēl joprojām valda nenormālākā korumpētība. Gan policijā, gan bāriņtiesā, gan tiesā. Tur sēž vecā paaudze, kurai pa lielam ir pilnīgi pohuj (ne visiem) par pareizu iznākumu iznākumu. Pašvaldībās viens otram mazgā un roku, ka saka. Visi sadarbojas savas interesēs, visu sarunā, visu noslēpj, visu publisko, ja vajag. Man, par laimi, nav bijusi darīšana, bet ja būts nepieciešamiba, es arī zvanīšu paziņai no pašvaldības, lai izručī, jo savādāk tas nenotiek.
12.12.2023 23:16 |
 
Reitings 17951
Reģ: 27.11.2018
Tas Marcis nodeva sevi ar hestegiem
12.12.2023 23:17 |
 
Reitings 9445
Reģ: 06.07.2022
McSara @ 12.12.2023 23:03
Woow Una Ulme Mārča pusē!
Tātad viņai tas viss liekas ok, Rūtas vaina! Biju labākās domās par viņu!

Zini, es arī Mārča pusē, lai gan viņi abi visticamāk ir emocionāli varmākas un manipulatori. Rūta ir ieguvusi publicitāti un ar to šķietami vinnē, kamēr Judzis komentāros ir skops. Taču viņa haštagi pasaka to patieso ainu - sieviete ir vnk nojūgusies. Tradicionālajai skolai nē, ārstiem netic, Putins labs.. Nu, tur ir paskalotas smadzenes, un nav brīnums, ka tiesa lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Cits jautājums, vai tiesa nebija ietekmēta.
12.12.2023 23:17 |
 
Reitings 17951
Reģ: 27.11.2018
biju domajusi, ka to, ka vins izsmej Rutu ar tiem hestegiem vien parada, ka ir emocionals varmaka, tak skaidrs, ka nirgajas
12.12.2023 23:20 |
 
Reitings 2769
Reģ: 05.12.2021
EmilijaArm @ 12.12.2023 23:17

Zini, es arī Mārča pusē, lai gan viņi abi visticamāk ir emocionāli varmākas un manipulatori. Rūta ir ieguvusi publicitāti un ar to šķietami vinnē, kamēr Judzis komentāros ir skops. Taču viņa haštagi pasaka to patieso ainu - sieviete ir vnk nojūgusies. Tradicionālajai skolai nē, ārstiem netic, Putins labs.. Nu, tur ir paskalotas smadzenes, un nav brīnums, ka tiesa lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Cits jautājums, vai tiesa nebija ietekmēta.
Zini, so Es varētu teikt par Strūbergu un Mairitu. Tur jau sākumā bija tāds vaibs. Šeit ir savādāk. Un šeit es esmu totāli sievietes pusē.
Pietam, paskaidrojiet, ja sieva tik slikta, nojugusies, fano par putinu un kas tur vēl, ko tas nabaga vīrs negāja prom? Kāpēc pinās ar Maligina meitu un skrēja atpakaļ pie sievas? Kāpēc tikai tagad attaisnojas, ka sieva visu izdomā bet negāja prom? Kāpēc tad pats pieļāva, ka viss tik tālu nonāca.? Mūžīgais cietējs vai mūžīgā mīla? Nesmīdini
12.12.2023 23:21 |
 
Reitings 247
Reģ: 11.03.2023
EmilijaArm @ 12.12.2023 23:17

Zini, es arī Mārča pusē, lai gan viņi abi visticamāk ir emocionāli varmākas un manipulatori. Rūta ir ieguvusi publicitāti un ar to šķietami vinnē, kamēr Judzis komentāros ir skops. Taču viņa haštagi pasaka to patieso ainu - sieviete ir vnk nojūgusies. Tradicionālajai skolai nē, ārstiem netic, Putins labs.. Nu, tur ir paskalotas smadzenes, un nav brīnums, ka tiesa lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Cits jautājums, vai tiesa nebija ietekmēta.
Forši, ka, ja cilvēkam ir citādāki uzskati, tad tavuprāt, tas ir brīnišķīgs attaisnojums vardarbībai. :)
"Sieviete ir vnk nojūgusies", būtu nokaunējusies! Acīmredzami nekad neesi sastapusies ar gadiem ilgu vardarbību un ir nulle izpratne par to. Fuj.
12.12.2023 23:25 |
 
Reitings 2237
Reģ: 19.05.2022
krixis3 @ 12.12.2023 23:21
Zini, so Es varētu teikt par Strūbergu un Mairitu. Tur jau sākumā bija tāds vaibs. Šeit ir savādāk. Un šeit es esmu totāli sievietes pusē.
Pietam, paskaidrojiet, ja sieva tik slikta, nojugusies, fano par putinu un kas tur vēl, ko tas nabaga vīrs negāja prom? Kāpēc pinās ar Maligina meitu un skrēja atpakaļ pie sievas? Kāpēc tikai tagad attaisnojas, ka sieva visu izdomā bet negāja prom? Kāpēc tad pats pieļāva, ka viss tik tālu nonāca.? Mūžīgais cietējs vai mūžīgā mīla? Nesmīdini

Maliginai negribējās audzināt Jurdža bērnus, tāpēc Jurdzis tik publicējās presēs un bērni neinteresēja ar sievu.
Šitā druška varbūt ir baigi greizsirdīgā, tāpēc labāk ņems Jurdzi ar visiem bērniem, lai nesanāk, ka atkal aizskrien atpakaļ pie sievas
12.12.2023 23:29 |
 
Reitings 9445
Reģ: 06.07.2022
Etherea @ 12.12.2023 23:25
Forši, ka, ja cilvēkam ir citādāki uzskati, tad tavuprāt, tas ir brīnišķīgs attaisnojums vardarbībai. :)
"Sieviete ir vnk nojūgusies", būtu nokaunējusies! Acīmredzami nekad neesi sastapusies ar gadiem ilgu vardarbību un ir nulle izpratne par to. Fuj.

Vardarbībai attaisnojuma nav, es pilnībā jums piekrītu. Judzi neattaisnoju, skaidrs, ka viņš bija emocionāls varmāka - sievu nosaukt par "vienpupi" vien jau ir derdzīgi. Es runāju tikai par to, ka esmu tiesas pusē, kura lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Viss, neiešu te strīdēties.
12.12.2023 23:37 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.02.2022
EmilijaArm @ 12.12.2023 23:37

Vardarbībai attaisnojuma nav, es pilnībā jums piekrītu. Judzi neattaisnoju, skaidrs, ka viņš bija emocionāls varmāka - sievu nosaukt par "vienpupi" vien jau ir derdzīgi. Es runāju tikai par to, ka esmu tiesas pusē, kura lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Viss, neiešu te strīdēties.

Lai Dievs apgrābstās. Tagad visiem anti-modern medicīnai , visiem mājskolotājiem bērnus ńemsim nost????
Te skaidri redzams , ka “vīrietis” ir varmāka, krāpnieks , labuma meklētājs un visumā pretīgs.
12.12.2023 23:47 |
 
Reitings 4757
Reģ: 20.08.2021
EmilijaArm @ 12.12.2023 23:17

Zini, es arī Mārča pusē, lai gan viņi abi visticamāk ir emocionāli varmākas un manipulatori. Rūta ir ieguvusi publicitāti un ar to šķietami vinnē, kamēr Judzis komentāros ir skops. Taču viņa haštagi pasaka to patieso ainu - sieviete ir vnk nojūgusies. Tradicionālajai skolai nē, ārstiem netic, Putins labs.. Nu, tur ir paskalotas smadzenes, un nav brīnums, ka tiesa lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Cits jautājums, vai tiesa nebija ietekmēta.

Visu ko varu novēlēt, lai Tev nekad mūžā nebūtu šādas situācijas jāpiedzīvo!
12.12.2023 23:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mūsdienās vēl joprojām valda nenormālākā korumpētība. Gan policijā, gan bāriņtiesā, gan tiesā. Tur sēž vecā paaudze, kurai pa lielam ir pilnīgi pohuj (ne visiem) par pareizu iznākumu iznākumu.

Kāds, tavuprāt, tad būtu risinājums? Pēc tavas loģikas sanāk, ka vīrietis ir automātiski vainīgs, lai vai kāds būtu attiecīgo iestāžu lēmums.
Ja vīrietis tiešām vainīgs - "lops, negēlis utt" (kam, protams, es piekrītu)
Ja vīrietis nav vainīgs - korumpēta sistēma
Tā gluži arī nevar. Nezinu šos cilvēkus un šo konkrēto gadījumu, bet nevajag jau arī izlikties, ka pasaulē nav bijušas pilns ar viltus apsūdzībām pret vīriešiem, nav jau arī tā, ka sievietes vienmēr ir baltas un pūkainas. Tici man, sievietes mēdz būt vēl lielākais maitas, ja viņas apzinās, ka nekādu seku viņu rīcībai nedraud. Es, personīgi, negribētu, lai pie mums ievazātu šīs huiņas, kas notiek ārzemēs, kur sieviete praktiski ir spējīga izpostīt vīriešiem dzīvi ar viltus apsudzībām, atriebības nolūkos, vai, ja viņai kaut kas nav pa prātam.
12.12.2023 23:48 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ieverojāt ,jau kurais gadījums kad vardarbīgs virs tiek par bezmaz svēto padarīts?Sieva slikta ,stulba un psihiski slima .Copy paste LV tatā notiek .Sievietes pat veci aizstāv vienmēr.
Rigas barintiesa Kaimiņa pusē esot.Tas ka dzer,kaujas ,un lamājas viņš nekas,tas ka darba nav bet parādi tūkstošiem ari nekas..Riebjas
12.12.2023 23:52 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.02.2022
EmilijaArm @ 12.12.2023 23:37

Vardarbībai attaisnojuma nav, es pilnībā jums piekrītu. Judzi neattaisnoju, skaidrs, ka viņš bija emocionāls varmāka - sievu nosaukt par "vienpupi" vien jau ir derdzīgi. Es runāju tikai par to, ka esmu tiesas pusē, kura lēma, ka bērniem labāk augt pie tēva. Viss, neiešu te strīdēties.
un redz Rūta neko nav pierādijusies , nevar ticēt , ko raksta. Bet Mārtińš uzliek pāris haštag ko itkā Rūta atbalstot, bez nekadiem pierādijumiem un Tu vińam uzreiz tici . Kur ir vińa pieradijumi?
12.12.2023 23:52 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Tas mārcis pameta PIRMO SIEVU UN BERNU , PISĀS BŪDAMS PRECĒTS AR RŪTU, AR MALIGINA MEITU. TIE IR FAKTI !
Ee tādam neticu !
12.12.2023 23:55 |
 
Reitings 2769
Reģ: 05.12.2021
GhostGG @ 12.12.2023 23:48

Kāds, tavuprāt, tad būtu risinājums? Pēc tavas loģikas sanāk, ka vīrietis ir automātiski vainīgs, lai vai kāds būtu attiecīgo iestāžu lēmums.
Ja vīrietis tiešām vainīgs - "lops, negēlis utt" (kam, protams, es piekrītu)
Ja vīrietis nav vainīgs - korumpēta sistēma
Tā gluži arī nevar. Nezinu šos cilvēkus un šo konkrēto gadījumu, bet nevajag jau arī izlikties, ka pasaulē nav bijušas pilns ar viltus apsūdzībām pret vīriešiem, nav jau arī tā, ka sievietes vienmēr ir baltas un pūkainas. Tici man, sievietes mēdz būt vēl lielākais maitas, ja viņas apzinās, ka nekādu seku viņu rīcībai nedraud. Es, personīgi, negribētu, lai pie mums ievazātu šīs huiņas, kas notiek ārzemēs, kur sieviete praktiski ir spējīga izpostīt vīriešiem dzīvi ar viltus apsudzībām, atriebības nolūkos, vai, ja viņai kaut kas nav pa prātam.
Ai nu beidz ja. Ir taču jābūt arī kritiskajai domāšanai. Pameklē kaut vai Google info par šito jākli. Normals vīrietis, kas drāžas apkārt un tād pie sievas skrien? Ja jau tik nevainīgs un sieva tā vainīgā, ko tad skrēja atpakaļ? Un tagad uzpeld arvien jauni pierādījumi, video, Lato Lapsa pieslēdzies. Šis nav tas gadījums. Un būsim godīgas. Statistiski, gadījumi, kad sievietes sučkas, ieriebjir miljons reižu mazāk, nekā emocionālie un fiziski vardarbīgie vīrieši.
13.12.2023 00:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits