IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
Jūs taču jocīgas esat. Es deru ka te daļa dzīvojusi trūkuma laikos savā bērnībā un nekādus ceļojumus uz Turciju netika redzējušas. Jūs jūtaties kaut ko baigi zaudējušas? Ok, ja ir rocība, var braukt kopā ar bērniem. Bet nevienam sīcim, kurš sevi tāpat tajā vecumā neatcerēsies, nav tas ceļojums vajadzīgs.
07.12.2023 10:43 |
 
Reitings 2620
Reģ: 09.03.2021
Varat žēlot arī mani un manus bērnus, kas līdz 5 gadu vecumam tālāk par Lotes zemi nebija bijuši. Bet planšetes gan arī nopirku apmēram tādā pašā vecumā. Mēs tusējām pa vecmāmiņas laukiem, braucām pie jūras, pavadījām laiku parkos un bērnu rotaļlaukumos, gājām uz vietējiem muzejiem un kino. Pareizi, katru gadu braucām arī uz Rīgas zoo, kas bērniem ļoti patika. Neizskatās, ka šobrīd viņi par to justos apdalīti, toties viņiem tika aiztaupītas Āzijas slimnīcas un vārtīšanās pa netīrām lidostas grīdām... Katram savs.
07.12.2023 10:48 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
SarmaD @ 07.12.2023 10:43
Jūs taču jocīgas esat. Es deru ka te daļa dzīvojusi trūkuma laikos savā bērnībā un nekādus ceļojumus uz Turciju netika redzējušas. Jūs jūtaties kaut ko baigi zaudējušas? Ok, ja ir rocība, var braukt kopā ar bērniem. Bet nevienam sīcim, kurš sevi tāpat tajā vecumā neatcerēsies, nav tas ceļojums vajadzīgs.

Tā ir. Galīgi neatceros braucienu uz Maskavu ar vecākiem 3 gadu vecumā :D Tādas reālas ceļojumu atmiņas ir, sākot ar 4-5 gadu vecumu. Līdz tam - nulle, lai kur arī būtu ceļojuši.
07.12.2023 10:52 |
 
Reitings 2192
Reģ: 10.04.2022
Delfos raksts par Dukuru. bildes pikantas
07.12.2023 11:10 |
 
Reitings 8918
Reģ: 06.07.2022
sauliiite.paula @ 07.12.2023 11:10
Delfos raksts par Dukuru. bildes pikantas

Diez Mika sieva un bērna māte zina, ka Endija grib ar viņu iepazīties? :)
07.12.2023 11:20 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
sauliiite.paula @ 07.12.2023 11:10
Delfos raksts par Dukuru. bildes pikantas

Abi muļķi. Kačā slavu.
07.12.2023 11:25 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
u.604737e44a238 @ 07.12.2023 10:48
Varat žēlot arī mani un manus bērnus, kas līdz 5 gadu vecumam tālāk par Lotes zemi nebija bijuši. Bet planšetes gan arī nopirku apmēram tādā pašā vecumā. Mēs tusējām pa vecmāmiņas laukiem, braucām pie jūras, pavadījām laiku parkos un bērnu rotaļlaukumos, gājām uz vietējiem muzejiem un kino. Pareizi, katru gadu braucām arī uz Rīgas zoo, kas bērniem ļoti patika. Neizskatās, ka šobrīd viņi par to justos apdalīti, toties viņiem tika aiztaupītas Āzijas slimnīcas un vārtīšanās pa netīrām lidostas grīdām... Katram savs.

Arī tie vecāki, kas savus bērnus ņem līdzi ceļojumos ir izbaudījuši Jūsu pieminētās vietas!
Diezgan bēdīgi, ka ceļošana Jums saistās tikai ar Āzijas slimnīcām un netīrām lidostas grīdām. Esam visa ģimene daudz apceļojuši pasauli arī ar maziem bērniem un es nevienā brīdī neesmu uzskatījusi par vajadzīgu kādam ar pirkstu bakstīt sejā un teikt, ka Jums jāceļo, Jums jāņem bērns līdzi, Jūsu bērnam tas ir vajadzīgs. Nesaprotu, kāpēc otrai pusei , kas izvēlas neceļot ir šī tieksme bakstīt ar pirkstu un kliegt, ka tas nav vajadzīgs, bērns to neatcerēsies!
07.12.2023 11:26 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
EmilijaArm @ 07.12.2023 11:20

Diez Mika sieva un bērna māte zina, ka Endija grib ar viņu iepazīties? :)

Kādai ies iespēja pilnā garumā iekopēt to interviju?
07.12.2023 11:30 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
koncha @ 07.12.2023 08:28

Kurā vietā es teicu, ka jāsēž mucā ar bērnu? Klasiski stereotipiski piemēri par lielveikalu. Pareizi Tu saki - mazam bērnam arī ceļojums pa Latviju vai nedēļa Turcijas baseinos ir liels notikums. Taču es neuzskatu, ka ar nesen dzimušu bērniņu ir nepieciešamība uzreiz ceļot, argumentējot ar klasiskajām lietām, ko minēji. Mazam māju dzīve ārpus punča jau ir lielā pasaule, kas jāiepazīst. Ceļot jau var un vajag, taču nevajag argumentēt, ka to vajag bērnam. To vajag vecākiem un nereti instagramam…ka es varu visu, nekas jau nemainās. No cik gadu vecuma mums rodas apzināta atmiņa? Jā, tad var sākt domāt arī par reālu redzesloka paplašināšanu - ar eksotiskām vietām, skaidrošanu, atšķirību saprašanu starp baseinu Jūrmalā un baseinu Bali vai Meksikā.
Domāju, ka domu jūs sapratāt.
klasiskie stereotipi par lielveikaliem ir realitāte, aizej un veikalu brīvdienās un redzēsi kāds ārprāts tur notiek. Un, diemžēl, tiešām daudzi vecāki izvēlas laiku pavadīt lielveikalā nevis pastaigāt par mežu vai dabas taku.
Un es neieslīgšu tālāk diskusijās par bērnu aprūpi, kas ir vai nav labāk-jūsu bērni, jūsu darīšana. Vēlējos izteikt viedokli, ka Dzenīte saviem bērniem dod to, par ko daudzi vecāki tikai sapņo! Un ka es tomēr viņu mazliet apbrīnoju un cienu par to.
07.12.2023 11:30 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
u.604737e44a238 @ 07.12.2023 10:48
Varat žēlot arī mani un manus bērnus, kas līdz 5 gadu vecumam tālāk par Lotes zemi nebija bijuši. Bet planšetes gan arī nopirku apmēram tādā pašā vecumā. Mēs tusējām pa vecmāmiņas laukiem, braucām pie jūras, pavadījām laiku parkos un bērnu rotaļlaukumos, gājām uz vietējiem muzejiem un kino. Pareizi, katru gadu braucām arī uz Rīgas zoo, kas bērniem ļoti patika. Neizskatās, ka šobrīd viņi par to justos apdalīti, toties viņiem tika aiztaupītas Āzijas slimnīcas un vārtīšanās pa netīrām lidostas grīdām... Katram savs.
neviens nesaka, ka šis ir slikti un par maz.
07.12.2023 11:35 |
 
Reitings 468
Reģ: 07.04.2022
kinderbueno @ 07.12.2023 10:37

Kā var tā apgalvot, ka bērniem līdz konkrētam vecumam tie nav vajadzīgi?!

Es teiktu, ka ceļojumi līdz vismaz 5 gadiem ir vecāku "untums", nevis bērna redzesloka paplašināšana. Neko sliktu neredzu, ja vienreiz gadā aizceļo, bet, ja tā ir tāda regulāra katras sezonas ceļošana uz sazin kurieni, tad neko labu nedomāju. Beidziet, tie mazie tik tiešām neko no tā pēc dažiem mēnešiem- gada-diviem neatcerēsies, nekāds īpašs redzesloks viņiem no tā nepaplašinājies tikai tāpēc, ka uz nedēļu bija "krutākas-neikdienišķākas" atrakcijas ceļojumā. Sekoju vienai māmiņai no Latvijas, viņai ir tas untums regulāri kaut kur ceļot, tad baigi lepojas ar to, ka dēls savos 3 gados apceļojis 40 valstis! Smejas, vai? Es saprotu, pati var lepoties, ja jau tas ir viņas hobijs, bet priekš kam radīt iespaidu it kā tam bērnam tie ceļojumi tik ļoti vajadzīgi un paplašina redzesloku? Mammucis tikai paijā savu ego un saturu Instai, bet par bērnu nedomā. Nevienam tik mazam bērnam nepatiktu, ja regulāri raustītu un nebūtu miera un savas rutīnas.
07.12.2023 11:58 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
sinddyy @ 07.12.2023 11:58

Es teiktu, ka ceļojumi līdz vismaz 5 gadiem ir vecāku "untums", nevis bērna redzesloka paplašināšana. Neko sliktu neredzu, ja vienreiz gadā aizceļo, bet, ja tā ir tāda regulāra katras sezonas ceļošana uz sazin kurieni, tad neko labu nedomāju. Beidziet, tie mazie tik tiešām neko no tā pēc dažiem mēnešiem- gada-diviem neatcerēsies, nekāds īpašs redzesloks viņiem no tā nepaplašinājies tikai tāpēc, ka uz nedēļu bija "krutākas-neikdienišķākas" atrakcijas ceļojumā. Sekoju vienai māmiņai no Latvijas, viņai ir tas untums regulāri kaut kur ceļot, tad baigi lepojas ar to, ka dēls savos 3 gados apceļojis 40 valstis! Smejas, vai? Es saprotu, pati var lepoties, ja jau tas ir viņas hobijs, bet priekš kam radīt iespaidu it kā tam bērnam tie ceļojumi tik ļoti vajadzīgi un paplašina redzesloku? Mammucis tikai paijā savu ego un saturu Instai, bet par bērnu nedomā. Nevienam tik mazam bērnam nepatiktu, ja regulāri raustītu un nebūtu miera un savas rutīnas.
sinddyy @ 07.12.2023 11:58

Es teiktu, ka ceļojumi līdz vismaz 5 gadiem ir vecāku "untums", nevis bērna redzesloka paplašināšana. Neko sliktu neredzu, ja vienreiz gadā aizceļo, bet, ja tā ir tāda regulāra katras sezonas ceļošana uz sazin kurieni, tad neko labu nedomāju. Beidziet, tie mazie tik tiešām neko no tā pēc dažiem mēnešiem- gada-diviem neatcerēsies, nekāds īpašs redzesloks viņiem no tā nepaplašinājies tikai tāpēc, ka uz nedēļu bija "krutākas-neikdienišķākas" atrakcijas ceļojumā. Sekoju vienai māmiņai no Latvijas, viņai ir tas untums regulāri kaut kur ceļot, tad baigi lepojas ar to, ka dēls savos 3 gados apceļojis 40 valstis! Smejas, vai? Es saprotu, pati var lepoties, ja jau tas ir viņas hobijs, bet priekš kam radīt iespaidu it kā tam bērnam tie ceļojumi tik ļoti vajadzīgi un paplašina redzesloku? Mammucis tikai paijā savu ego un saturu Instai, bet par bērnu nedomā. Nevienam tik mazam bērnam nepatiktu, ja regulāri raustītu un nebūtu miera un savas rutīnas.

Grūti šim piekrist, varbūt par pavisam mazu zīdaini jā, bet , piemēram, mani bērni atcerās pusotra gada vecumā ceļojumus kur bijuši, ne tā ka uz visiem 100% bet ļoti daudz fragmentus atcerās un ja aizbraucam uz šo vietu otro reizi, tad atceļās pat kaut kādus ceļus, pa kuriem braucam uz konkrēto apskates vietu. Tāpēc tas katram ir individuāli.
07.12.2023 12:05 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
sinddyy @ 07.12.2023 11:58

Es teiktu, ka ceļojumi līdz vismaz 5 gadiem ir vecāku "untums", nevis bērna redzesloka paplašināšana. Neko sliktu neredzu, ja vienreiz gadā aizceļo, bet, ja tā ir tāda regulāra katras sezonas ceļošana uz sazin kurieni, tad neko labu nedomāju. Beidziet, tie mazie tik tiešām neko no tā pēc dažiem mēnešiem- gada-diviem neatcerēsies, nekāds īpašs redzesloks viņiem no tā nepaplašinājies tikai tāpēc, ka uz nedēļu bija "krutākas-neikdienišķākas" atrakcijas ceļojumā. Sekoju vienai māmiņai no Latvijas, viņai ir tas untums regulāri kaut kur ceļot, tad baigi lepojas ar to, ka dēls savos 3 gados apceļojis 40 valstis! Smejas, vai? Es saprotu, pati var lepoties, ja jau tas ir viņas hobijs, bet priekš kam radīt iespaidu it kā tam bērnam tie ceļojumi tik ļoti vajadzīgi un paplašina redzesloku? Mammucis tikai paijā savu ego un saturu Instai, bet par bērnu nedomā. Nevienam tik mazam bērnam nepatiktu, ja regulāri raustītu un nebūtu miera un savas rutīnas.
kā var būt tik aprobežots un domāt, ka ceļojumi ir tikai atmiņas!!! Ceļojumi ikvienu papildina arī kā personību. Personību! Tas viss ko piemīt jau uzskaitīju - adaptācijas process (jo biežāk ceļo, āyrāk adaptējas), patstāvība, radošums, pielāgošanās (piemeram Milzarājas puika, jau kuro sezonu dzīvo un pusgadu mācās bali skoloņā) utt. Visas šīs prasmes jau no bērnības mūs veido kā personību jau pieaugušā dzīvē. Tā itkā atmiņas ir vienīgais ko jūs paņemat no ceļojumiem!!!!
Mans pirmais solo ceļojums bez vecākiem (ar dejošanu) bija 8 gadu vecumā, vēl tagad atceros kā pirmajā dienā raudāju, jo gribēju mammu un tēti 😁 un tanī pat laikā, es to ceļojumu vēl tagad atceros kā vienu no labākajiem dzīvē, jo bija tik daudz jaunas pieredzes! Arī ar visu to, ka man nozaga somu eksursijas laikā utt. Un jau nākamajā izbraucienā es biju daudz drošāka, gudrāka un pārliecinātāka par sevi un pēc mammas neraudāju.
07.12.2023 12:11 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2023
EmilijaArm @ 07.12.2023 11:20

Diez Mika sieva un bērna māte zina, ka Endija grib ar viņu iepazīties? :)

Nu jau bijusī sieva. Aizvakar noformēti šķiršanās dokumenti.
07.12.2023 12:12 |
 
Reitings 96
Reģ: 12.10.2022
kinderbueno @ 07.12.2023 11:30

Kādai ies iespēja pilnā garumā iekopēt to interviju?

"Diemžēl neizdevās un, ja godīgi, tad ilgu laiku jau neizdevās," par 11 gadus ilgušo laulību ar savu divu bērnu māti saka mūziķis Miks Dukurs. Viņš portālam "Delfi" atzīst: šobrīd jūt sabiedrības šoku un arī nosodījumu, ka visnotaļ ātri sācis jaunas attiecības. Dukura mīļotā sieviete ir uzņēmēja Endija Kalniņa, un abi sapazinās nesen – septembrī. Kalniņa uzsver, ka dziedātājs tad jau bijis faktiski izšķīries, tādējādi viņa laulību nav izjaukusi.
Kāds šobrīd ir Mika oficiālais attiecību statuss – juridiski brīvs vai vēl precējies?
Endija: Miks ir oficiāli izšķīries no sievas.
Kādas šobrīd ir Mika attiecības ar bijušo sievu Lauru?
Miks: Process nebija viegls! Tomēr pāris nedēļās tika panākta abām pusēm pieņemama vienošanās, kas attiecas uz alimentiem un dzīvi pēc šķiršanās kā tādu. Galu galā viss ir labi. Šis viss bija smagākais no soļiem, kuru nācies spert, bet šobrīd abi saprotam, ka tas bija nepieciešams. Nu jau izveidojies arī jauns ritms, rūpējamies par bērniem un strādājam pie tā, lai viņi justos labi esošajā situācijā. Ļoti svarīgs ir laiks, kuru pavadām kopā. Ikdienā mazie pēc vienošanās ir pie mammas, jo joprojām dzīvo dzīvesvietā – mājā, kuru uzcēlām laulības laikā. Cenšos nedēļā veltīt pāris dienu, lai pabūtu kopā, lai bērniem būtu regulārs kontakts arī ar tēti. Attiecības pēc šķiršanās – kas savā būtībā nav nekas patīkams – ir neitrālas, bet cieņpilnas un strādā bērnu interesēs, lai viņiem papildu jau tā lielajām pārmaiņām nebūtu jāizjūt negatīvas emocijas.
07.12.2023 12:14 |
 
Reitings 96
Reģ: 12.10.2022
kinderbueno @ 07.12.2023 11:30

Kādai ies iespēja pilnā garumā iekopēt to interviju?

Endij, kādas ir tavas attiecības ar Mika bērniem?
Endija: Šobrīd ar Mika bērniem vēl man nav attiecību, nedaudz par agru, bērni ir saudzīgi jāsagatavo jauna cilvēka ienākšanā viņu dzīvēs. Esam nolēmuši, ka man no sākuma ir jāiepazīstas ar Mika bijušo sievu Lauru un tikai tad ar bērniem.
Kāds ir jūsu iepazīšanās un satuvināšanās stāsts?
Endija: Mēs iepazināmies septembrī, vairāk nekā mēnesi pēc Mika aiziešanas no sievas. Iepazināmies pavisam nejauši klubā "Skapis", apmainījāmies ar kontaktiem, un Miks mani uzaicināja uz savu koncertu. Tad nu kopš tā laika dodos viņam līdzi gandrīz uz visiem viņa koncertiem. Man ļoti patīk redzēt viņu uz skatuves.
Mik, vai nav sajūtas, ka esi pārāk ātri iegājis jaunās attiecībās?
Miks: Es saprotu, ka daļai sabiedrības šis ir neliels šoks vai pārsteigums. Jūtu arī nosodījumu par šādu it kā pēkšņu pavērsienu. Bet tas ir tikai normāli, ja ticam visam, kas tiek atspoguļots sociālajos tīklos! Jā, mana kļūda, ka iepriekš publicēju tikai tos laimīgos brīžus, bet manās interesēs nekad nav bijis dalīties ar negatīvo.
Ņemot vērā, ka ģimenē aug divi superīgi bērni, līdz šim tas bija mūsu dzīves modelis, un bija liela vēlēšanās, lai izdodas. Diemžēl neizdevās un, ja godīgi, ilgu laiku jau neizdevās. Šī nebija pirmā reize, kad ņemam pauzi un dzīvojam atsevišķi. Beigu beigās nonācām līdz lielajam punktam – līdz laulības šķiršanai. Tas nebija vienpusējs lēmums.
Kādu laiku dzīvoju viens un jau biju nolēmis, ka pie tā arī pieturēšos, bet tad notika pavērsiens, kuru nebiju gaidījis! Tā tas notika, arī satiekot Lauru (bijušo sievu), ironiski, bet pat tajā pašā vietā – toreiz tas bija klubs "Piens", tagad tajā vietā ir "Skapis".
07.12.2023 12:15 |
 
Reitings 96
Reģ: 12.10.2022
kinderbueno @ 07.12.2023 11:30

Kādai ies iespēja pilnā garumā iekopēt to interviju?

Iepazīšanās ar Lauru rezultējās divos foršos bērnos un 11 laulības gados, kuros abi guvām lielu pieredzi. Personīgi es neko nenožēloju. Joprojām uzskatu, ka nekas nenotiek tāpat vien. Ņemot vērā apstākļus, steigas nav. Ar Endiju pavadām kopā daudz kvalitatīva laika, esmu laimīgs, bet, abiem saprotot to, ka esmu ar pievienoto vērtību, uzvedamies adekvāti. Skaistākais notikums tik tālu ir dziesma "Eternity", kuru sarakstījām kopā, tikpat dabiski kā iepazināmies, laiks rādīs, vai būs kā dziesmā!
Kādi ir jūsu tālākie plāni kā pārim un katram atsevišķi?
Endija: Mēs ļoti daudz laika pavadām kopā, ar Mika koncertiem sanāk arī apceļot Latviju. Turpinām iepazīt viens otru un izbaudām šo laiku. Nākotnes plānu ir daudz, gan kopā, gan atsevišķi. Miks strādā pie jaunām dziesmām, savukārt es turpinu darboties sava zīmola "Bloom Concept" attīstībā. Abi esam radošas personības. Kopīgi sarakstījām dziesmu "Eternity", kuras sākumā mums ir duets. Dziesma tūdaļ nāks klajā.
____________________________________________________
Tas arī viss
07.12.2023 12:15 |
 
Reitings 468
Reģ: 07.04.2022
Huppoo @ 07.12.2023 12:11
kā var būt tik aprobežots un domāt, ka ceļojumi ir tikai atmiņas!!! Ceļojumi ikvienu papildina arī kā personību. Personību! Tas viss ko piemīt jau uzskaitīju - adaptācijas process (jo biežāk ceļo, āyrāk adaptējas), patstāvība, radošums, pielāgošanās (piemeram Milzarājas puika, jau kuro sezonu dzīvo un pusgadu mācās bali skoloņā) utt. Visas šīs prasmes jau no bērnības mūs veido kā personību jau pieaugušā dzīvē. Tā itkā atmiņas ir vienīgais ko jūs paņemat no ceļojumiem!!!!
Mans pirmais solo ceļojums bez vecākiem (ar dejošanu) bija 8 gadu vecumā, vēl tagad atceros kā pirmajā dienā raudāju, jo gribēju mammu un tēti ? un tanī pat laikā, es to ceļojumu vēl tagad atceros kā vienu no labākajiem dzīvē, jo bija tik daudz jaunas pieredzes! Arī ar visu to, ka man nozaga somu eksursijas laikā utt. Un jau nākamajā izbraucienā es biju daudz drošāka, gudrāka un pārliecinātāka par sevi un pēc mammas neraudāju.

Nemet vienā maisā 8 gadus un ...vidējos 3... gadus? 8 gadi jau ir patstāvīgs bērns, lai arī vēl neliels, bet tādi 3gadnieki palieli toddleri vien ir. Es jau teicu, ka nekas slikts nav pa reizei aizceļot un tas pat ir labi, pamatots ar to, ko tu rakstīji. Bet, ja tā ir regulāra mētāšanās pa pasauli sava ego celšanai, attaisnojot ar to, ka vidēji toddlera vecumā bērns ir sazin kā paplašinājis redzesloku, tas ir falšums.
07.12.2023 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 1272
Reģ: 29.01.2009
sinddyy @ 07.12.2023 11:58

Es teiktu, ka ceļojumi līdz vismaz 5 gadiem ir vecāku "untums", nevis bērna redzesloka paplašināšana. Neko sliktu neredzu, ja vienreiz gadā aizceļo, bet, ja tā ir tāda regulāra katras sezonas ceļošana uz sazin kurieni, tad neko labu nedomāju. Beidziet, tie mazie tik tiešām neko no tā pēc dažiem mēnešiem- gada-diviem neatcerēsies, nekāds īpašs redzesloks viņiem no tā nepaplašinājies tikai tāpēc, ka uz nedēļu bija "krutākas-neikdienišķākas" atrakcijas ceļojumā. Sekoju vienai māmiņai no Latvijas, viņai ir tas untums regulāri kaut kur ceļot, tad baigi lepojas ar to, ka dēls savos 3 gados apceļojis 40 valstis! Smejas, vai? Es saprotu, pati var lepoties, ja jau tas ir viņas hobijs, bet priekš kam radīt iespaidu it kā tam bērnam tie ceļojumi tik ļoti vajadzīgi un paplašina redzesloku? Mammucis tikai paijā savu ego un saturu Instai, bet par bērnu nedomā. Nevienam tik mazam bērnam nepatiktu, ja regulāri raustītu un nebūtu miera un savas rutīnas.

Paldies, ka uztvēri un papildināji manu domu. Ceļošana ir viens no fantastiskākajiem sevis investīcijas veidiem gan sevī, gan bērnos. Es tikai par to vecumu un instagrammēšanos.
07.12.2023 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 1272
Reģ: 29.01.2009
Huppoo @ 07.12.2023 11:30
klasiskie stereotipi par lielveikaliem ir realitāte, aizej un veikalu brīvdienās un redzēsi kāds ārprāts tur notiek. Un, diemžēl, tiešām daudzi vecāki izvēlas laiku pavadīt lielveikalā nevis pastaigāt par mežu vai dabas taku.
Un es neieslīgšu tālāk diskusijās par bērnu aprūpi, kas ir vai nav labāk-jūsu bērni, jūsu darīšana. Vēlējos izteikt viedokli, ka Dzenīte saviem bērniem dod to, par ko daudzi vecāki tikai sapņo! Un ka es tomēr viņu mazliet apbrīnoju un cienu par to.

Es varu tikai noticēt par to lielveikalu vājprātu, jo lielveikalā tā klasiskā izpratnē - Alfa, plaza, spice- neesmu bijusi kopš kovid laika 😀
07.12.2023 12:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits