IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:01

Ja Tu esi mamma, tad pie sava bērna dzīvības apzvēri, ka nekad ne reizi neesi viegli izsitusi savām bērnam... Bet ja Tev bērna nav, tad nākotnē novēlu dubultā izbaudīt to, kā bērni māk izvest no pacietības.
Visas tādas svētās! Riebj. Tiem, kas rakstīja uz bāriņtiesu, tiešām nav pilns rublis bēniņos.

+
un kā vēl spēj izvest no pacietības, pat vismierīgāko cilvēku, spriežu pēc sevis
un tur, kur tiešām vajadzētu bāriņtiesai iejaukties, tur tās nav
24.01.2022 09:48 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:24

Aizej muti izskalo, ne do Dies karma sitīs atpakaļ ar kādu sieviešu problēmu...
Tiešām pretīgs cilvēks Tu esi, lai ko tādu uzrakstītu.

Tu lasīt proti, meitenīt?🤦‍♀️
Olvadu nosiešana nav viena no "sieviešu problēmām", bet gan lai tādām māte, kā Vucēna nevarētu turpināt ražot bērnus, bet nu gan jau to tu nezinaji.🤣🤣🤣
Visspār ko tu aizstāvi viņas tik derdzīgi??🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🥱🥱🥱
Nu tas nav normāli parādīt Neitu pliku vannā (pēdējos story jau vairs nelika roku priekšā, lai nebūtu kas redzams) un vel pie tam tagot bāriņtiesu, kad pēc balss jau vien var pateikt, ka ir krietni jau iedzērusi.🤦‍♀️🤦‍♀️
Atgriežoties pie tēmas, tad es arī redzēju to video kur viņa iemeta Neitam. Un tur tiešam bija no visa spēka.🤦‍♀️🤦‍♀️
Bērnus arī praktiski audzina viņas mamma, ne viņa.
Tur cilvēkam ir dziļas problēmas.🤦‍♀️
Bet vel lielākām problēmam dzīvē ir jābūt tev- cilvēkam, kas aizstāv tādas, kā Marija.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😤
24.01.2022 09:50 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:01

Ja Tu esi mamma, tad pie sava bērna dzīvības apzvēri, ka nekad ne reizi neesi viegli izsitusi savām bērnam... Bet ja Tev bērna nav, tad nākotnē novēlu dubultā izbaudīt to, kā bērni māk izvest no pacietības.
Visas tādas svētās! Riebj. Tiem, kas rakstīja uz bāriņtiesu, tiešām nav pilns rublis bēniņos.

Tu aita, tas nebija viegli iesists, bet gan no visa spēka iemests ar priekšmetu.
🥱🥱🥱🥱🥱🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Bet nu tavs niks un profila bilde izsaka visu.
24.01.2022 09:53 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:08

Es teiktu, ka ideāla mamma, ka nedzer bērnu priekšā un štucerus neved mājās bērniem na pahazuhu, bet kad grib atrauties sagādā bērniem drošību - vai mammu vai draugus!
Un es Vucēnai sekoju, pa lielam mēnesī tās ir 2-5 dienas, kad viņa tā dara, nevajag te dirst, ka visu laiku.
Par pārējām NL meičām - oiii cik daudz varētu bāriņtiesai sūtīt... Dažas līderes visu laiku savu bērnus filmē un arī kaulus. Reāli liekas šo daudz pašas NL tes te raksta un dara, jo nevar sagremot Vucēnu.
Cilvēki tiešām ir slimi. Mēs te varam nodirst, norēkt untt. Bet rakstīt bāriņtiesai? Kurā pēc tam no Jums Neitu un Vitu no bērnu nama adoptēs? Reāli idiotes!

Tas, ka ziemas mēnešos + ierobežojumi baigi tusēt, ir mazāk, nemazina faktu. Vasaras mēnešos gan ballē vismaz 5 vakarus un naktis nedēļā.
Un nevajag uzreiz mesties otrā grāvī! Kur esi redzējusi, ka pēc viena iesnieguma ņems nost? Tā kā tā ir viena opcija, ko iestāde var darīt. Labāk apkārtējiem klusēt un neko nedarīt līdz nonāk pilnā pakaļā? Vai nelabvēlīga vide ir tikai tad, ja vecāki ir dzērāji un māja līdzinās kā bomžu perēklis? Bet tur, kur vecāki visu laiku aizņemti, piemēram, strādā, lai nodrošinātu bērniem visu materiālo un maz pievērš uzmanību bērniem, nevar izveidoties nelabvēlīga vide, kurā bērnam uzaugt? Bērns, pēc tam pusaudzis meklēs iespēju, kā piepildīt to tukšumu, kas viņam trūcis.
Es negribētu, ka mana meita iepazīstas ar puisi, kurš ir kļuvis par toksisku, emocionāli vardarbīgu cilvēku un izliek savu žulti uz sieviešu dzimumu, jo nav guvis māmiņas mīlestību. vai arī izveidojis draudzību ar tādiem cilvēkiem, kas pavelk dzīvē uz leju, pavedina uz narkotiskām vielām utt.
Ir redzēti dažādi gadījumi, kad dzērāju ģimenē bērni kļūst tādi paši kā vecāki, bet arī tādi, kas aizbēg no tās bedres un dara visu iespējamo, lai nav tādi paši. Kā arī ģimenēs, kas no malas izskatās pēc sapņu ģimenes, bērni kļūst par dzērājiem, lieto narkotikas, ir vardarbīgi, bet arī tādi, kuri vienkārši bēg prom no vecākiem, pārtrauc visas saites un dara visu, lai tiktu galā ar bērnības traumām.
Tas, ko Vucēna izdarīja nav normāli, kā arī vakardienas Story, kur cenšas parādīt, cik laba, ka bērni niķīgi utt. Un ar ko tas beidzās? To, ka n-tie tūkstoši redzēja bērna dzimumorgānus. Malace!
Kāds vai kāda paziņoja, lai tikai viņa beidzot aizdomātos par savu rīcību. Bet te redzams, ka tas, kas pa vienu ausi iekšā, tas pa otru ārā.
Neviens neesam ideāls, bet ir jāsaprot, kad apstāties un un padomāt, kas notiek, vai skrējienā nav aizmirstas elementāras lietas.
24.01.2022 09:54 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
McSara @ 24.01.2022 09:41

Paga kāds te žultspūslis? Pupus salikt nebija nekāds dzīvības un nāves jautājums! Tiešām nevareja pagaidīt, kad zīdainītim, mazam bērniņam paliek vismaz divi gadi, kad mammu nevajag tik ļoti!??!
Sieviete attopies!

Jā! Vajadzēja- tagad un tūlīt! 90% mēs sievietes tādas esam! Īpaši kad esi pamesta, kad nejūties vajadzīga, kad nesaproti kāpēc jēga pelnīt untt. Un pietiek te tēlot visām svētās govis. Ja pašām būtu iespēja piepildīt kādus savus sapņus, tad neatliktu. Tad jau šā arī ceļot nedrīkst līdz 2 gadiem, ballēt, uz kino iet utt. Esi pielīmējies pie bērna. Pilnīgi skaidrs, ka šo tuftu raksta tās, kam nav bērnu!
Nekas, kad būs, sapratīsiet, ka gribas un vajag darīt to ko sirds liek! Bērns ir siltumā - ir! Paēdis ir - ir! Attīrīts ir - ir! Ar viņu kāds spēlējas - spēlējas! Un nevajag stāstīt,ka katru minūti mātei mīlestība jādod! Nav katru! Pietiek arī ar 50-70%
Reāli kauns par Jums sievietēm, kas te kā žagatas tēlo svētās...
24.01.2022 09:56 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Cosmochic @ 24.01.2022 09:50

Tu lasīt proti, meitenīt??‍♀️
Olvadu nosiešana nav viena no "sieviešu problēmām", bet gan lai tādām māte, kā Vucēna nevarētu turpināt ražot bērnus, bet nu gan jau to tu nezinaji.???
Visspār ko tu aizstāvi viņas tik derdzīgi??????‍♀️?‍♀️???
Nu tas nav normāli parādīt Neitu pliku vannā (pēdējos story jau vairs nelika roku priekšā, lai nebūtu kas redzams) un vel pie tam tagot bāriņtiesu, kad pēc balss jau vien var pateikt, ka ir krietni jau iedzērusi.?‍♀️?‍♀️
Atgriežoties pie tēmas, tad es arī redzēju to video kur viņa iemeta Neitam. Un tur tiešam bija no visa spēka.?‍♀️?‍♀️
Bērnus arī praktiski audzina viņas mamma, ne viņa.
Tur cilvēkam ir dziļas problēmas.?‍♀️
Bet vel lielākām problēmam dzīvē ir jābūt tev- cilvēkam, kas aizstāv tādas, kā Marija.
?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?

Vispār es neesmu meitenīt, varbūt tāpēc vairāk saprotu...
Pieaudz bērniņ.
Tad jau visām stuartēm, medmāsām, un tiem kas pa sutkām strādā ar pasaki,ka sliktas mātes, jo viņu bērnus citi audzina, ko? Bērniņ?
24.01.2022 09:59 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:56

Jā! Vajadzēja- tagad un tūlīt! 90% mēs sievietes tādas esam! Īpaši kad esi pamesta, kad nejūties vajadzīga, kad nesaproti kāpēc jēga pelnīt untt. Un pietiek te tēlot visām svētās govis. Ja pašām būtu iespēja piepildīt kādus savus sapņus, tad neatliktu. Tad jau šā arī ceļot nedrīkst līdz 2 gadiem, ballēt, uz kino iet utt. Esi pielīmējies pie bērna. Pilnīgi skaidrs, ka šo tuftu raksta tās, kam nav bērnu!
Nekas, kad būs, sapratīsiet, ka gribas un vajag darīt to ko sirds liek! Bērns ir siltumā - ir! Paēdis ir - ir! Attīrīts ir - ir! Ar viņu kāds spēlējas - spēlējas! Un nevajag stāstīt,ka katru minūti mātei mīlestība jādod! Nav katru! Pietiek arī ar 50-70%
Reāli kauns par Jums sievietēm, kas te kā žagatas tēlo svētās...

Man ir kauns par Tevi!
Un tātad nejauc visas lietas vienā putrā! Kāds sakars ceļošanai ar pupiem???
Redz nabaga Marija jūtas pamesta, protams, jo tikai viņa ir vienīgā prioritāte. Tajā brīdī, kad izlem būt mamma, tas uzliek papildus pienākumus, bērni ir atbildība, un bērniem vajag mammu. Un ja nevar pavilkt to NL, tad jāmeklē cits darbs.
24.01.2022 10:00 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
McSara @ 24.01.2022 10:00

Man ir kauns par Tevi!
Un tātad nejauc visas lietas vienā putrā! Kāds sakars ceļošanai ar pupiem???
Redz nabaga Marija jūtas pamesta, protams, jo tikai viņa ir vienīgā prioritāte. Tajā brīdī, kad izlem būt mamma, tas uzliek papildus pienākumus, bērni ir atbildība, un bērniem vajag mammu. Un ja nevar pavilkt to NL, tad jāmeklē cits darbs.

+++
Un seit neiet runa par edienu un apgerbu, bet par attieksmi pret berniem.
24.01.2022 10:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:24

Aizej muti izskalo, ne do Dies karma sitīs atpakaļ ar kādu sieviešu problēmu...
Tiešām pretīgs cilvēks Tu esi, lai ko tādu uzrakstītu.

Bet taisnība jau ir! Tādai Vucenai var teikt un aizrādīt, cik grib, bet viņai ir poh (kā pati bieži saka un raksta)
Es ļoti ceru, ka BT viņu neapciemos tikai 1x un turēs kontrolē, vismaz pus gadu!
Ja māte atļaujas ar kaut ko mest savam bērnam, uzlikt pilnīgo mīksto, tad ir jāpaskatās, kas viņas galvā notiek un kādas ir mātes&bērnu attiecības kopumā.
Es uzskatu, ka Vucenai ir vajadzīga palīdzība, jo viņa ir drausmīgi traumēta no bērnības un tagad dara pāri, traumē savus bērnus!
Un Vucenai es sekoju ilgi, gadus 5-6, es zinu kāda viņa ir un ar katru gadu ir sliktāk, it īpaši pēc otrā bērna piedzimšanas.
Un runājot par Rafu, nav brīnums, ka viņš viņu pameta, bet par to ir cits stāsts…
24.01.2022 10:04 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Bāc, tad ir normāli, ka lēc operācijām atstāj bērnu citur... Ja viņai izgrieztu žultspūšļa, kad pirmās 3 nedēļas pat 2-3 kg neļauj nēsāt, td ar Jums liktos ak šausmas ak šausmas. Cik daudziem cilvēkiem ir pēc operāciju sekas, jo neklausa ārstu norādījumus. A kā viņai justies, ja gribas bērnu ņemt rokās un bērns grib rokās, bet nevar. Loģiski, ka labākais risinājums ir atstāt pie labiem draugiem. Pat liepas zvaigznes tā dara!

Tā nav akūta operācija, viņa vienkārši gribēja palielināt krūtis. Pirms tādas operācijas sievietes ar maziem bērniem parasti apsver, kādi riski var būt atveseļošanās periodam, tāpat arī nav paredzamas iespējamās komplikācijas un pēc operācijas pašsajūta. Viņai vajadzēja vai nu vēl netaisīt tādu operāciju, vai arī sarunāt mammu vai aukli, kas Vitiņu varēs nēsāt uz rokām un pabarot. Tas bērns taču ir tik atkarīgs no pieaugušā! Bet atstāt zīdaini pie kaut kādiem draugiem, jo pupi ielikti un nevar pacilāt... cik viņai gadu? 16?
Bet var arī pieeiet radoši. Zinu vienu mammu (lasīju cāļa forumā Breast and the beast), kas taisīja krūšu op, un atveseļošanās periodā ar bērnu gulēja uz ļoti zema matrača nedaudz virs grīdas līmeņa, un tur pat bērnu apčubināja, bija bērnam viss nepieciešamais, arī kur pavelties utt. Nebija viņai jāceļas kājās ar viņu rokās, jānēsā utt. Vakarā atnāca vīrs mājās, palīdzēja novannot utt. Domāju, ka Vucēna arī varētu sarunāt kādu, kas atnāk palīdz, bet ne jau vienk nomest zīdaini pie kaut kādiem draugiem tā kā tādu lietu. Nekad neko tādu neesmu redzējusi.
24.01.2022 10:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Taaa. Kas te notiek??? :D
24.01.2022 10:10 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
core @ 24.01.2022 10:10
Taaa. Kas te notiek??? :D

Kašķis 😀
24.01.2022 10:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Neaizmirstiet to, ka Vucena drīz lido uz UK pie draugiem, teica, ka dēlu ņemšot līdzi, bet meitu nē!
Iemesls, protams, ir ieliktās krūtis.
Un tagad padomājiet, cik mēnešus no savas dzīves Vucenas meita ir pavadījusi kopā ar viņu un bez viņas? 😀🙈
24.01.2022 10:30 |
 
Reitings 2564
Reģ: 09.03.2021
Neviens meitu Vucēnai nost neņems, bet būtu labi, ja attiecīgā iestāde Mariju mazliet apgaismotu par to, kādas ir bērna vajadzības, jo to acīmredzot Marija nesaprot. Tas, ka citi bērni tiek dauzīti un dzīvo pusbadā, nenozīmē, ka sabiedrībai ir jāpiever acis uz tādām māmiņām kā Marija. Sliktākais tajā visā ir tas, ka tā sieviete ir tik augstās domās par sevi, ka pat nepieļauj domu par to, ka kaut ko varētu darīt nepareizi.
Tupuma pilotāža ir filmēt bērnu vannā - par to vien Bāriņtiesai būtu jāiesaistās. Un parādīt, ka planšete stāv turpat pie vannas mazam bērniem ir vēl viens idiotisms. Vai tiešām jānotiek nelaimei?!?
24.01.2022 10:44 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man ir bērni un es piekrītu, ka savas iegribas var nedaudz atlikt, kamēr bērni mazi. Protams, ka var ballēties, bet ne jau uz vairākām dienām. Viņai bieži gadījās aizbraukt kaut kur ar domu uz vienu vakaru un beigās palikt viesnīcā 3 dienas.
Var ceļot, bet ar bērniem, ar mammu.
Var taisīt operāciju, ja jau tik ļoti vajag pupus, ko bāzt instagramā pēc tam. Bet tad ir jāsaplāno atkopšanās periods. Tas tak nebija noslēpums, ka nevarēs celt smagumus. Vajadzēja tad sarunāt kādu, kas viņai palīdz VIŅAS mājās, paliek un cilā bērnu, iedot klēpī utt. Bet ne jau aizbraukt ciemos un atstāt pēc tam.
Viņas visi neplānotie gājieni liecina, ka viņa nav gatava būt par māti
24.01.2022 10:45 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
vivii @ 24.01.2022 10:30
Neaizmirstiet to, ka Vucena drīz lido uz UK pie draugiem, teica, ka dēlu ņemšot līdzi, bet meitu nē!
Iemesls, protams, ir ieliktās krūtis.
Un tagad padomājiet, cik mēnešus no savas dzīves Vucenas meita ir pavadījusi kopā ar viņu un bez viņas? ??

Skumji, ka viņa uzskata, ka tas ir normāli. un cenšas gūt no apkārtējiem atzinību, ka tas ir normāli.
Kā jau viena rakstīja, vajadzēja sākumā apsvērt visus par un pret šādas operācijas veikšanai. Nesaskatu neko sliktu, ja māmiņas, pat ja ir ar ļoti maziņiem bērniņiem, palutina sevi. Taču te ir jāskatās uz visu kopumu. Marija nav paraugcilvēks, pat ne tuvu, lai varētu cerēt, ka tiks turpināts atbalstīt viņas izgājienus, viņas savtīgumu.
24.01.2022 10:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
NaktsTaurenis @ 24.01.2022 10:45

Skumji, ka viņa uzskata, ka tas ir normāli. un cenšas gūt no apkārtējiem atzinību, ka tas ir normāli.
Kā jau viena rakstīja, vajadzēja sākumā apsvērt visus par un pret šādas operācijas veikšanai. Nesaskatu neko sliktu, ja māmiņas, pat ja ir ar ļoti maziņiem bērniņiem, palutina sevi. Taču te ir jāskatās uz visu kopumu. Marija nav paraugcilvēks, pat ne tuvu, lai varētu cerēt, ka tiks turpināts atbalstīt viņas izgājienus, viņas savtīgumu.

Galvenais, ka viņa par to runāja savos IG story, ka lūk sanākusi tāda situācija, ka vispirms būs op un tad jālido uz UK pie draudzenes (opciju nelidot, viņa uzreiz atmeta un arī story to teica, ka tādu opciju kā nelidot un atlikt lidojumu neizskata!)
Vienīgais jautājums bija par meitu, vai ņemt līdz vai nē, bet principā, pati arī atbildēja uz to jautājumu, jo uzreiz pieminēja, ka nedrīkstēs neko celt un tāpēc meitu līdzi neņemšot!
24.01.2022 10:53 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Ināra Lontone @ 24.01.2022 09:56

Jā! Vajadzēja- tagad un tūlīt! 90% mēs sievietes tādas esam! Īpaši kad esi pamesta, kad nejūties vajadzīga, kad nesaproti kāpēc jēga pelnīt untt. Un pietiek te tēlot visām svētās govis. Ja pašām būtu iespēja piepildīt kādus savus sapņus, tad neatliktu. Tad jau šā arī ceļot nedrīkst līdz 2 gadiem, ballēt, uz kino iet utt. Esi pielīmējies pie bērna. Pilnīgi skaidrs, ka šo tuftu raksta tās, kam nav bērnu!
Nekas, kad būs, sapratīsiet, ka gribas un vajag darīt to ko sirds liek! Bērns ir siltumā - ir! Paēdis ir - ir! Attīrīts ir - ir! Ar viņu kāds spēlējas - spēlējas! Un nevajag stāstīt,ka katru minūti mātei mīlestība jādod! Nav katru! Pietiek arī ar 50-70%
Reāli kauns par Jums sievietēm, kas te kā žagatas tēlo svētās...

Nu es kļūšu rupja-Tu stulba esi?
Man ir bērni un nezin kāpēc es, kura vienmēr ir gozējusies sabiedrībā un gājusi uz pasākumiem, esmu bijus spējīga to visu nolikt malā bērnu dēļ, bet Miss Vucēna, kuras “darbs” ir 100000x vieglāks, kā lielākai daļai šeit esošo sieviešu, to nespēj.
Neviens neliek padirst sevi bērnu dēļ, bet es, kā divu bērnu mamma varu teikt, ka bērni aug super ātri!
Ja Tu nevari palikt mierā vismaz 2 gadus, lai pabūtu kopā ar bērniņu viņam tik svarīgos dzīves posmos, tad nah Tev vispār vajag bērnus? Un es ar to nedomāju sēdēt ar bērniem 24/7, var tak iziet ar draudzenēm vakariņās, ciemos, utt., bet Marija, pilnīgi nekautrējoties ir atzinusi, ka mājās nav bijusi pat 5 dienas, braukājusi ceļojumos, visu laiku bijusi nežēlīgi pārgurusi no bērniem, kurus vispār neredz. Un Vitai nav pat gads!
No kā tieši viņa nogurst? No sēdēšanas 30 dažādos čatos un zoomošanas? Tusēšanas pa viesnīcām un draugu mājām? Wooow, nu traki smaga dzīve!
Es nevarētu sadzīvot ar faktu, ka palaižu garām pirmo zobiņu, sākšanu rāpot, pirmo solīti un pirmo vārdiņu, a Marijai poh*j.
24.01.2022 11:05 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Enazenaz @ 24.01.2022 11:05

Nu es kļūšu rupja-Tu stulba esi?
Man ir bērni un nezin kāpēc es, kura vienmēr ir gozējusies sabiedrībā un gājusi uz pasākumiem, esmu bijus spējīga to visu nolikt malā bērnu dēļ, bet Miss Vucēna, kuras “darbs” ir 100000x vieglāks, kā lielākai daļai šeit esošo sieviešu, to nespēj.
Neviens neliek padirst sevi bērnu dēļ, bet es, kā divu bērnu mamma varu teikt, ka bērni aug super ātri!
Ja Tu nevari palikt mierā vismaz 2 gadus, lai pabūtu kopā ar bērniņu viņam tik svarīgos dzīves posmos, tad nah Tev vispār vajag bērnus? Un es ar to nedomāju sēdēt ar bērniem 24/7, var tak iziet ar draudzenēm vakariņās, ciemos, utt., bet Marija, pilnīgi nekautrējoties ir atzinusi, ka mājās nav bijusi pat 5 dienas, braukājusi ceļojumos, visu laiku bijusi nežēlīgi pārgurusi no bērniem, kurus vispār neredz. Un Vitai nav pat gads!
No kā tieši viņa nogurst? No sēdēšanas 30 dažādos čatos un zoomošanas? Tusēšanas pa viesnīcām un draugu mājām? Wooow, nu traki smaga dzīve!
Es nevarētu sadzīvot ar faktu, ka palaižu garām pirmo zobiņu, sākšanu rāpot, pirmo solīti un pirmo vārdiņu, a Marijai poh*j.

Marijai tak poh. Tas bērns arī nav nemaz gribēts, pat sazina kas ir Vitas tēvs. Viņa uzsver ka ir "ja že matj", pie tam vientuļā. Tikai nezko tie bērni mētājas pa labi un pa kreisi...
Man nav bērnu,bet skaidrs ir tas,ka mazajam ienākot pasaulē, savs egoisms ir jānoliek malā,jo ir mazs cilvēciņš,kurš ir neaizsargāts un pilnībā paļaujas uz mammu (vecākiem).
Dzeguze, ne māte
24.01.2022 11:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Enazenaz @ 24.01.2022 11:05

Nu es kļūšu rupja-Tu stulba esi?
Man ir bērni un nezin kāpēc es, kura vienmēr ir gozējusies sabiedrībā un gājusi uz pasākumiem, esmu bijus spējīga to visu nolikt malā bērnu dēļ, bet Miss Vucēna, kuras “darbs” ir 100000x vieglāks, kā lielākai daļai šeit esošo sieviešu, to nespēj.
Neviens neliek padirst sevi bērnu dēļ, bet es, kā divu bērnu mamma varu teikt, ka bērni aug super ātri!
Ja Tu nevari palikt mierā vismaz 2 gadus, lai pabūtu kopā ar bērniņu viņam tik svarīgos dzīves posmos, tad nah Tev vispār vajag bērnus? Un es ar to nedomāju sēdēt ar bērniem 24/7, var tak iziet ar draudzenēm vakariņās, ciemos, utt., bet Marija, pilnīgi nekautrējoties ir atzinusi, ka mājās nav bijusi pat 5 dienas, braukājusi ceļojumos, visu laiku bijusi nežēlīgi pārgurusi no bērniem, kurus vispār neredz. Un Vitai nav pat gads!
No kā tieši viņa nogurst? No sēdēšanas 30 dažādos čatos un zoomošanas? Tusēšanas pa viesnīcām un draugu mājām? Wooow, nu traki smaga dzīve!
Es nevarētu sadzīvot ar faktu, ka palaižu garām pirmo zobiņu, sākšanu rāpot, pirmo solīti un pirmo vārdiņu, a Marijai poh*j.

Es arī to nesaprotu kā mamma!
It īpaši līdz gada vecumam, bērniņš attīstās pa dienām un viņa to visu palaiž garām, jo ir svarīgākas lietas, ko darīt?! Un tad tie aizbildinājumi, ka tik smagi strādā bērnu dēļ, jā kā tad, var redzēt kura dēļ viņa strādā smagi!
Visā visumā, visas tās izdarības, ko viņa atrāda instagram ir viens liels hype, lai par viņu runātu, jo to nosaka NL, ka visu laiku jāuztur drāma, lai būtu profila skatījumi utt. Super darbs, kura dēļ cieš privātā dzīve, reputācija un bērni!
Vai tiešām nauda, ko nopelna NLā atsver visu to mēslu bagāžu, kuru iegūst tur strādājot?
Nemaz nerunājot par to, ka strādā burtiski 24/7, lai kaut ko nopelnītu, ne dekrēta, ne slimības lapas, ne atvaļinājumi, ne sociālās garantijas utt. NEKĀ! tikai mēsli, kas veļas pakaļ, nedomāju, ka tā nopelnītā nauda viņu dara no sirds laimīgu!
24.01.2022 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits