IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 241
Reģ: 03.04.2024
Arahne @ 01.09.2024 15:53

Arī mana meita gāja kopā dejot vienā grupā, mainot dzīvesvietu aizgājām. Viņas meita ar savām draudzenēm satika manējo uz ielas, sekoja līdzi uz mājām, apsaukāja un ņirgājās. Pēc tam vēl ilgi meitai nācu pretī uz pieturu lai to sīko mērgli noķertu un pateiktu dažus skarbākus vārdus, ja reiz māte ar to nenodarbojas.

Tikai nesaprotu, tā deju skolu pacieš tādu šmurgulieni. Sen izmest ārā, pretīga meitene. Vai tiešām deju skola piever acis.
Meita šovasar bija nometnē, tur līdzīgu izšvilpa ārā kā korķi.
01.09.2024 16:34 |
 
Reitings 241
Reģ: 03.04.2024
Tuana @ 01.09.2024 16:33

Noķēri? Vismaz ar māti runāji? Vai tā arī viss palika?
Nav jau brīnums, ka tā meitene aug tāda, tā Ķimene arī liekas tik sadomājusies, ka galvenā prīma Rīgā, publiskās vietās tik bravūrīga un prasta, vispār nekādu robežu, manieru un elegances.

Tak māte tāda pari kā meita. Diez vai tur bija vērts ko teikt, dievgosniņām aizrādīt. Pretīga seviški marta, gan viņai nories, sados kārtīgi pa purnu, es ceru.
01.09.2024 16:37 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
Tuana @ 01.09.2024 16:33

Noķēri? Vismaz ar māti runāji? Vai tā arī viss palika?
Nav jau brīnums, ka tā meitene aug tāda, tā Ķimene arī liekas tik sadomājusies, ka galvenā prīma Rīgā, publiskās vietās tik bravūrīga un prasta, vispār nekādu robežu, manieru un elegances.

Nenoķēru, diemžēl!
01.09.2024 16:41 |
 
Reitings 68
Reģ: 24.09.2023
Man gan Ķimene ļoti patīk. Viņa pati strādā, rūpējas par bērniem, vienlaikus negaudo kā 90% vientuļo mammu, bet bauda dzīvi. Un tas, ka meitām pērk viskko un jokojās ir ok, būtu jocīgi, ja pati sev pirktu somas par vairākiem tūkstošiem, vadātu suni pastaigā ar acne studio džemperi par 450€, bet meitenes staigātu apdalītas. Bērni ir jālutina un jāved ceļojumos, tad tie arī izaugot gribēs dzīvot labu dzīvi.
01.09.2024 17:36 |
 
Reitings 3250
Reģ: 05.12.2021
MatildeR @ 01.09.2024 17:36
Man gan Ķimene ļoti patīk. Viņa pati strādā, rūpējas par bērniem, vienlaikus negaudo kā 90% vientuļo mammu, bet bauda dzīvi. Un tas, ka meitām pērk viskko un jokojās ir ok, būtu jocīgi, ja pati sev pirktu somas par vairākiem tūkstošiem, vadātu suni pastaigā ar acne studio džemperi par 450€, bet meitenes staigātu apdalītas. Bērni ir jālutina un jāved ceļojumos, tad tie arī izaugot gribēs dzīvot labu dzīvi.
meitas audzināt un dzīvi var baudīt, bet neesi sučka un nemāci meitas, tādām būt. Un tad brīnās, ka apkārt sīko visatļautība, jo neviens jau neaizrāda. Pa strādājiet tirdzniecībā. Cilvēki ir debili, nejauki, nejūt pilnīgi nekādas robežas. Un tādi pieaugušie visu māca bērniem.
Un ja reiz tā Kimene sevi un meitas rāda kā baigās beibes, nākamreiz uz foto sesiju sikajai meitai nagu, lai iztīra un nogriež. Pilnīgi,, lec,, acīs.
01.09.2024 17:45 |
 
Reitings 1787
Reģ: 13.09.2021
MatildeR @ 01.09.2024 17:36
Man gan Ķimene ļoti patīk. Viņa pati strādā, rūpējas par bērniem, vienlaikus negaudo kā 90% vientuļo mammu, bet bauda dzīvi. Un tas, ka meitām pērk viskko un jokojās ir ok, būtu jocīgi, ja pati sev pirktu somas par vairākiem tūkstošiem, vadātu suni pastaigā ar acne studio džemperi par 450€, bet meitenes staigātu apdalītas. Bērni ir jālutina un jāved ceļojumos, tad tie arī izaugot gribēs dzīvot labu dzīvi.

Jā , es arī esmu par to, ka bērni ir jālutina. Bet viņiem
ir jaizturas ar cieņu pret mammu , tēti un citiem cilvēkiem. Kas šeit nav necik. Negaudo par dzīvi , jo visu laiku ir vieglā pālī.
01.09.2024 17:49 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
MatildeR @ 01.09.2024 17:36
Man gan Ķimene ļoti patīk. Viņa pati strādā, rūpējas par bērniem, vienlaikus negaudo kā 90% vientuļo mammu, bet bauda dzīvi. Un tas, ka meitām pērk viskko un jokojās ir ok, būtu jocīgi, ja pati sev pirktu somas par vairākiem tūkstošiem, vadātu suni pastaigā ar acne studio džemperi par 450€, bet meitenes staigātu apdalītas. Bērni ir jālutina un jāved ceļojumos, tad tie arī izaugot gribēs dzīvot labu dzīvi.

Nav skaistāka aksesuāra, kā pieklājība. Tu vari saģērbt sev virsū drēbes un somas pa štukām, bet, ja ar savu uzvedību sevi parādi kā prastu kodēju, publicē bērnu nepieklājību un paziņo visai pasaulei, kā uzvedas izlutinātas meitas, tad tas godu nedara un cieņu ne tik.
Runājot par dārgajām šmotkām, somām un apaviem, nu nemāk viņa to visu iznest ar glanci un dārgi. Kaut kā viss, kas uz viņas, tāpat izskatās lēti. Nezinu, kāpēc, bet tādu iespaidu viņa rada savā insta.
01.09.2024 18:04 |
 
Reitings 68
Reģ: 24.09.2023
Valdmane ig story stāsta, ka katru reizi, kad vecāki ved atpakaļ bērnus, vai auklīte iet prom viņai paliekot slikti! Katrai mammai ir kāpumi un kritumi, man viņas ir žēl, ka tas vīrs pameta ar 3 bērniem, bet ig stāstīt, ka PALIEK SLIKTI? Un jūtas kā cietumā.. zeme atveries
01.09.2024 18:40 |
 
Moderators
Reitings 4745
Reģ: 13.11.2016
MatildeR @ 01.09.2024 18:40
Valdmane ig story stāsta, ka katru reizi, kad vecāki ved atpakaļ bērnus, vai auklīte iet prom viņai paliekot slikti! Katrai mammai ir kāpumi un kritumi, man viņas ir žēl, ka tas vīrs pameta ar 3 bērniem, bet ig stāstīt, ka PALIEK SLIKTI? Un jūtas kā cietumā.. zeme atveries

Kura Valdmane?
01.09.2024 19:12 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
MatildeR @ 01.09.2024 18:40
Valdmane ig story stāsta, ka katru reizi, kad vecāki ved atpakaļ bērnus, vai auklīte iet prom viņai paliekot slikti! Katrai mammai ir kāpumi un kritumi, man viņas ir žēl, ka tas vīrs pameta ar 3 bērniem, bet ig stāstīt, ka PALIEK SLIKTI? Un jūtas kā cietumā.. zeme atveries

Noklausījies visu? Viņa normāli paskaidro, ko bija domājusi
01.09.2024 19:54 |
 
Reitings 169
Reģ: 22.06.2023
law7 @ 01.09.2024 19:12

Kura Valdmane?

Anna Valdmane
01.09.2024 19:58 |
 
Reitings 757
Reģ: 31.01.2023
susla @ 01.09.2024 18:04

Nav skaistāka aksesuāra, kā pieklājība. Tu vari saģērbt sev virsū drēbes un somas pa štukām, bet, ja ar savu uzvedību sevi parādi kā prastu kodēju, publicē bērnu nepieklājību un paziņo visai pasaulei, kā uzvedas izlutinātas meitas, tad tas godu nedara un cieņu ne tik.
Runājot par dārgajām šmotkām, somām un apaviem, nu nemāk viņa to visu iznest ar glanci un dārgi. Kaut kā viss, kas uz viņas, tāpat izskatās lēti. Nezinu, kāpēc, bet tādu iespaidu viņa rada savā insta.
Piekrītu. Un ja nebūtu jau turīgas vecāku ģimenes in general, tad neko daudz šikot nesanāktu
01.09.2024 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 632
Reģ: 10.01.2012
Nu re, Jelinska atbildēja Jums . If you HATE
ME BUT STILL WATCH DAY TO DAY- you are fan🥰
01.09.2024 21:10 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
PamelaAndersone @ 30.08.2024 18:28
Čau,čau! Sveiciens forumniecēm šajā karstajā dienā, iegriežos te bieži lasu un sekoju līdzi aktualitātēm,ko Jūs sniedzot,bet izsakos reti..
Šoreiz gan gribas savas "piecas kapeikas" iespraust.. Radiniece, strādā Mūrmuižā nevienam nav noslēpums,ka darbinieku vidū bieži tiek apspriestas dažādas baumas par kolēģiem. Interesanti bija dzirdēt, ka OF nemaz nav lietas kursā par jeļas izdarībām ar savu mīļāko kolēģi,jo OF nemaz nelieto Instagram vai soc tīklus, viņa kontus izveidojusi un menidžē pati jeļa. Līdz ar to OF nemaz nezin par viņas story un to ko tur publicē. Runā,ka ja viņš redzētu ikdienas saturu, par ko visi mēmi klusē- abus iespējams izmestu kā korķus.Savā ziņā neticu,ka viņš kā vīrietis ir naivs, noteikti arī viņam ērti,ka skuķe saimnieko un tur strādā. Nekāda lielā mīlestība tur nēsot kas acīm redzami. Baumo,ka viņa ikdiena lielā mērā saistās ar tiesvedībām un domām par bijušo. Ko esošā nevar sagremot aiz greizsirdības. Labi apzinās,ka kāzas visticamāk nebūs,jo vīrietis,ja atradis to īsto noteikti pēc iespējas ātrāk centīsies aprecēt, te jau scenārijs skaidrs. Kaut kā tā bijusī sirdī palikuši, tā darbinieki zin teikt uz 100%. Kā arī zin teikt ka jeļa aktīvi seko līdzi forumam, bieži kļust nikna kad šeit tiek aprunāta un pati komentē no profila kate9 kas ir aktīvs viņas PC. Diezgan nožēlojami, jo tajā ērtajā pozīcijā, kurā atrodas varēja sevi prezentēt cieņpilnāk.???

Nu ko, viņa savā story apgāza visas tavas patiesības. Varbūt pierādījumus studijā? Vai arī tevis sacītais ir tikai izdomātas baumas un klačas.
Tā jau likās, ka daļa te bulšits.
01.09.2024 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 13.02.2013
Deisijaa @ 01.09.2024 12:34
Es tikai nesaprotu, kāpēc Kristīne nestrādā. Negrib, vai Edgars negrib lai strādā.
Edgaram vienam jāuztur ģimene. Jāapmaksā visi šoppingi, dāvanas utt

Domāju, ka Tu vari “piemesties”, nu lai Edgaram nav vienam jāuztur ģimene🤌🤣🤣🤣
01.09.2024 21:44 |
 
Reitings 838
Reģ: 11.08.2022
Oi,oi lielā biznesmene un prīma lasa forumu un atbild nelaimīgajām, resnajām un vientuļajām 😁 Nevaru iedomāties, ka Santa Z tādu mēslu dzītu savā ig 😁 Te jau rakstīja, ka K tomēr tas prastums cauri dārgajām somām un kurpēm, ne salīdzināt ar SZ 😁
01.09.2024 21:46 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
susla @ 01.09.2024 18:04

Nav skaistāka aksesuāra, kā pieklājība. Tu vari saģērbt sev virsū drēbes un somas pa štukām, bet, ja ar savu uzvedību sevi parādi kā prastu kodēju, publicē bērnu nepieklājību un paziņo visai pasaulei, kā uzvedas izlutinātas meitas, tad tas godu nedara un cieņu ne tik.
Runājot par dārgajām šmotkām, somām un apaviem, nu nemāk viņa to visu iznest ar glanci un dārgi. Kaut kā viss, kas uz viņas, tāpat izskatās lēti. Nezinu, kāpēc, bet tādu iespaidu viņa rada savā insta.

+++
Un uz teātri saģērbušās totāli bezgaumīgi. Vispār nekādas miņas no etiķetes un pieklājības.
01.09.2024 22:21 |
 
Reitings 856
Reģ: 31.01.2023
[
Zebradivi @ 01.09.2024 17:49

Jā , es arī esmu par to, ka bērni ir jālutina. Bet viņiem
ir jaizturas ar cieņu pret mammu , tēti un citiem cilvēkiem. Kas šeit nav necik. Negaudo par dzīvi , jo visu laiku ir vieglā pālī.

Man personigi skiet apkaunojosi tas kaa runaa Marta ar Evelinu. Evelina var staigat kaut 20 chenel kurpites, bet ja tavs berns ar tevi runa ka ar gridas lupatu, tad tas ir pazemojosi.
01.09.2024 22:30 |
 
Reitings 856
Reģ: 31.01.2023
Rumblerx @ 01.09.2024 21:46
Oi,oi lielā biznesmene un prīma lasa forumu un atbild nelaimīgajām, resnajām un vientuļajām ? Nevaru iedomāties, ka Santa Z tādu mēslu dzītu savā ig ? Te jau rakstīja, ka K tomēr tas prastums cauri dārgajām somām un kurpēm, ne salīdzināt ar SZ ?

Jeļinska atbildeja uz vismaz pedejam 10lpp kas seit sarakstitas😀😀 un lai nemelo, ka pati to nav lasijusi, jo diez vai kada sutija screenus un mekleja kas pedejas 10lpp sarakstits.
MILJONARA draudzene lass forumu.. ko??? Kaa😀😀 ilze pilena noteikti nezin kas ir “caalis”, kur nu veel “dieviete” 😀😀liimenis
01.09.2024 22:34 |
 
Reitings 297
Reģ: 13.05.2021
susla @ 01.09.2024 21:36

Nu ko, viņa savā story apgāza visas tavas patiesības. Varbūt pierādījumus studijā? Vai arī tevis sacītais ir tikai izdomātas baumas un klačas.
Tā jau likās, ka daļa te bulšits.

Teica,KAS pati Krisa no kartējā konta? Jā. Labprāt te publicētu pārsis neapgāžamus ekrānšāviņus,ka lielā gudriniece aizrītos pati ar savām siekalām. Bet, esmu pārliecināta,ka cilvēks pats publicēs,ja tiks uzteiktas darba attiecības, jo redz kundzei nepatīkot,ka kāds iebilst vai izsaka savu viedokli. Droši saku, ka visiem darbiniekiem nelabi metās un uzskata Kristu par to kas tā ir ne par to Ko tā izliekas:)
Kā jau minēju kuģīts gremdē pats sevi..
Un tā vispārīgi nedaudz liekas smieklīgi, liekulītes liek sirsniņas un fano,tomēr tajā pašā laikā žurceli nodirš te forumā. Kāda dubultā morāle. :) ne tā?😁
Man pa lielam ir pilnīgi vienalga uz šīs šmurgules zīmēšanos, gan jau savā IG arī ar pastāstīs par konfliktsituācijām,kad darbinieki jūtas neērti dzirdot strīdus.. Īpašniekam kaut kā neiet pie sirds zīmēšanās, bet tam kam nekas nav bijis-protams šī nodarbe ir top 1. Ceru,ka neaizmirsīs pastāstīt to par ko ierēc "inside" vidē,ka kundzei esot tik "liels" stāž,ka drīkstot braukt arī al-ko reibumā. 😀👎 Tik tālu kamēr netiek pazemoti,kā viņa pati saka "zemākās kastas" cilvēki,lai izpaužas kā grib. Tostarp "mīļākajam " kolēģītim arī ir nepatīkami dažbrīd šie uzmanības apliecinājumi,ko zin pilnīgi visi laikam tik izņemot "kundzi" pašu😀😀😀😀 p.s
Un par to ka IG saimnieko pats O..😀😀 Kapēc tā attaisnotie? Jebkurš kuram kaut nedaudz saistība vai pazīšanās ļoti labi zin, ka tā nav, un O n maz nelieto savu Instagram😀😀😀😀 Bet labs sacerējums, Tā turpini😀😀😀😀😀
01.09.2024 22:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits