IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Kāpēc tik daudzas no jums manus komentārus par Saulieti uztver personīgi? Man ir pilnīgi un absolūti vienalga vai jūs visas ceļojiet un cik tam naudu tērējiet, vai jūs šikojiet, vai bomžojiet. Es arī nebūt neuzskatu, ka kāda cilvēka naudas maka biezums nosaka šī cilvēka patieso vērtību. Nauda šajā Pasaulē nosaka Tavu dzīves kvalitāti, bet tā nav pati galvenā dzīves vērtība.
Mans komentārs bija vērsts Saulietes virzienā, jo viņa ir tā kura vienmēr ar pirkstiem gaisā mēģina radīt bagātnieces iespaidu, lai tādejādi pievilinātu jaunus NL sektas upurus. Ja viņa nebūtu bezkaunīga mahinatore, es viņu un viņas ceļošanu vispār nepieminētu!
Es arī no sirds atvainojos, ja kādu šeit aizskar tas, ka es nedzīvoju Latvijas mikrorajonā, mans vīrs nav dzērājs un man katru mēnesi nav jādomā kā savilkt galus kopā.
30.01.2022 17:04 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Nesaprotu, vai Kristīna Andža tiešām pati varēja atļauties Range Rover jauno modeli pa 60 tūkstošiem, vai viņai vīrs to visu dāvināja?
Un kur tad šis varēja ko tik ļoti dārgu atļauties.
Kur viņš strādā?
30.01.2022 17:18 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Marleena @ 30.01.2022 17:18
Nesaprotu, vai Kristīna Andža tiešām pati varēja atļauties Range Rover jauno modeli pa 60 tūkstošiem, vai viņai vīrs to visu dāvināja?
Un kur tad šis varēja ko tik ļoti dārgu atļauties.
Kur viņš strādā?

Es domāju, ka pati, viņai nez cik biznesi pašai ir un līzingu taču mierīgi var paņemt
30.01.2022 17:26 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Es arī no sirds atvainojos, ja kādu šeit aizskar tas, ka es nedzīvoju Latvijas mikrorajonā, mans vīrs nav dzērājs un man katru mēnesi nav jādomā kā savilkt galus kopā.

Ooo wow, nu ja mēs visas te tikai tādas kā mini savā komentārā😄 Lucky you😄
30.01.2022 17:28 |
 
Patīk
Reitings 3312
Reģ: 09.08.2016
Pēc Danenbergsones storija arī var noprast, ka šie laidīs uz Bali, tad varēsim komentēt vēlvienu ceļojumu ?

Es kaut kā ļoti šaubos,ka Danenbergsoni lidotu tagad uz Bali, jo vēl joprojām tur ir ieceļošana tikai ar biznesa vīzām, kuras ir dārgas. Kā arī tur ir 10 vai 14 dienu izolācija viesnīcā pēc ielidošanas (arī vakcinētiem). Tā kā tur brauc šobrīd tikai tie, kas taisās tur palikt mēnešiem ilgi, lai būtu vērts to izolāciju atsēdēt. Nevis 2 nedēļas pasēdēt, 5 dienas Bali mērkaķus apskatīt un atpakaļ.
30.01.2022 17:29 |
 
Patīk
Reitings 3312
Reģ: 09.08.2016
Nebrīnītos, ja viņai tos NL brīnumus lidostā atņēma. Kad es savulai biju Amerikā, vienai ceļa biedrenei muita atņēma rupjmaizi.

Es tagad kaut kā minos, ka muitas deklarācijā bija kaut kas par ēdienu vai gaļu. Jāatzīmē vai ved pārtikas produktus. Un Sauliete rādīja kā krāmē veselu koferi ar tiem NL brīnumiem. OK, šampūniem nepiekasījās, bet visiem tiem pulveriem noteikti. :D
30.01.2022 17:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mc.Queen @ 30.01.2022 17:31

Es tagad kaut kā minos, ka muitas deklarācijā bija kaut kas par ēdienu vai gaļu. Jāatzīmē vai ved pārtikas produktus. Un Sauliete rādīja kā krāmē veselu koferi ar tiem NL brīnumiem. OK, šampūniem nepiekasījās, bet visiem tiem pulveriem noteikti. :D

Iebraucot Amerikā, neatkarīgi no bagāžas, ir jādeklarē visa pārtika, arī pulveri.
Tādā daudzumā kā viņa veda, to jau var uzskatīt par tirdzniecību. Ņemot vērā, ka viņa tur koferī lika visu pēc kārta, nekādus muitas dokumentus viņa nebija aizpildījusi ne ar saturu, ne daudzumu.
Par tām tabletēm nemaz nerunāsim, viņai personīgajai lietošanai bija izņemtas no iepakojuma un samestas koferī. Amerikā neviens neļaus ievest tādas tabletes uz kura nav redzams ražotājs, valsts, sastāvs, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā.
Tur tak liela daļa ir tikai Krievijā reģistrētie produkti, kur visi apraksti ir tikai krieviski.
30.01.2022 17:46 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
C00L Dzipsy @ 30.01.2022 17:46

Iebraucot Amerikā, neatkarīgi no bagāžas, ir jādeklarē visa pārtika, arī pulveri.
Tādā daudzumā kā viņa veda, to jau var uzskatīt par tirdzniecību. Ņemot vērā, ka viņa tur koferī lika visu pēc kārta, nekādus muitas dokumentus viņa nebija aizpildījusi ne ar saturu, ne daudzumu.
Par tām tabletēm nemaz nerunāsim, viņai personīgajai lietošanai bija izņemtas no iepakojuma un samestas koferī. Amerikā neviens neļaus ievest tādas tabletes uz kura nav redzams ražotājs, valsts, sastāvs, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā.
Tur tak liela daļa ir tikai Krievijā reģistrētie produkti, kur visi apraksti ir tikai krieviski.

Drīzāk pakazuhai lika visu ko, redz kā pārtikšu no NL sūdiem. Pēc tam izņēma ārā, lai nečakarē. Jo ja čakarētu, tad noteikti būtu pagaudojusi.
30.01.2022 17:50 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mc.Queen @ 30.01.2022 14:08

Un tālāk? Aizlidoji pa 180 un cik izmaksāja viss pārējais?
kādēļ Tev vajag zināt, cik es naudu atstāju ceļojumos? :D Man tam nav nozīme, cik samaksā citi un nedomāju, ka kādam ir nozīme, cik samaksāju es.Tā ir tikai fakin nauda! :D Kādēļ neviens nekad neprasa par sajūtām,piedzīvojumiem, bet interesē tikai,cik cits iztērē,zinot, ka katram jebkurā pasaules malā tas tāpat būs individuāli? :D Mani reizēm tik ļoti izbrīna cilvēku domāšanas veids
Var droši mani apmētāt, bet man tiešām ir dziļi vienalga, cik,kurš tērē :) man emocijas un prieks ir svarīgākais gan savos ceļojumos, gan citu
Ja es pārpratu Tevis rakstīto, tad iepriekš ļoti atvainojos,jo iespējams esmu uzņēmusi to noskaņu, ka šeit skaita katra finanses un rēķina, cik nu viņam ir tā nauda kabatā :D jo tam ir tik liela nozīme tak!
30.01.2022 18:29 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2021
Karadžanai profils vaļā😀
30.01.2022 18:42 |
 
Reitings 235
Reģ: 13.03.2020
Pieņemu, ka Sauliete izvēlas apskatīt vai darīt to, ko meitas grib. Gan jau Sauliete ēstu lobsterus pie pludmales, bet tā vietā iet atrakciju parkos un ēd KFC, jo meitas to vēlas. Pēdējos storijos liekas tik jaukas attiecības ar Pēteri meitenēm, tāds patiess prieks. Vismaz kāda ģimene, kas nav publiski izlikuši samazgas par bijušajiem un sķiršanos, kā mums te to dara pēdējā laikā tik daudzas slavenības.
30.01.2022 18:43 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2021
Maza kaza @ 30.01.2022 15:49

Nebija tā, ka viņa stāstīja, ka maksā kredītus 2 dzīvokļiem, lai katrai meitai nākotnē būtu savs? Kredītu gan jau Saulietis sākumā ņēma.
Teikā māja,kur Saulietis dzivo bija paņemta kredītā Katrīnei, kad vēl bija modele.
30.01.2022 18:48 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Man tomēr riktīgi patīk cilvēki, kuri tērē tā kā gribas viņiem, jo paši ir tam sapelnījuši :) kamēr citi tā arī neko dzīvē neizdara un nesaprot,kur citiem tādas iespējas realizēties
Esmu augusi ar modeli,ka dzīvē var izdarīt visu,vajag tikai izfīčot un tas tiešām strādā :) tieši tādēļ arī neinteresē kā citi pelna naudu,cik pelna,bet drīzāk cik forši ir ,ka cilvēkiem izdodas un viņi bauda dzīvi! Tas ir tikai apsveicami,ka cilvēki prot baudīt saprotot,ka varbūt citas iespējas tādas nebūs
Arī pār savu galvu esmu dzirdējusi neskaitāmas līdzīgas frāzes par to kādā sakarā var tā ceļot vai tiešām labāk nevar to un šito. Nē,nevar! :) Gribēju,sakrāju,izdarīju un paldies :D
pārmaiņas pēc, cilvēkiem derētu sākt domāt par to,ko viņiem pašiem darīt citādāk,lai viss būtu tā kā gribas, nevis līst citu makos un savā galvā,fantāzijās tērēt citu naudu iedomu līmenī
30.01.2022 19:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Chaucers @ 30.01.2022 18:48
Teikā māja,kur Saulietis dzivo bija paņemta kredītā Katrīnei, kad vēl bija modele.

Saulietis jau labu laiku tajā dzīvoklī nedzīvo. Un šaubos, ka viņš viņiem kādreiz ir piederējis. Tad kad Saulietis izvācās no Teikas dzīvokļa, Sauliete paņēma uz īri meitām citu dzīvokli, kas ir ļoti neloģiski, ja ir dzīvoklis jau pieejams turpat blakus.
30.01.2022 19:01 |
 
Reitings 325
Reģ: 12.04.2018
dzenla @ 30.01.2022 18:43
Pieņemu, ka Sauliete izvēlas apskatīt vai darīt to, ko meitas grib. Gan jau Sauliete ēstu lobsterus pie pludmales, bet tā vietā iet atrakciju parkos un ēd KFC, jo meitas to vēlas. Pēdējos storijos liekas tik jaukas attiecības ar Pēteri meitenēm, tāds patiess prieks. Vismaz kāda ģimene, kas nav publiski izlikuši samazgas par bijušajiem un sķiršanos, kā mums te to dara pēdējā laikā tik daudzas slavenības.

Pilnīgi piekrītu. Sauliete pēdējā laikā atstājusi ļoti patīkamas sievietes iespaidu.
30.01.2022 19:18 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.01.2022
blacke @ 30.01.2022 00:43

Es par šo aizdomājos jau kad iznāca pēdējais albūms. Kristaps nepiedalijās publiskajos pasākumos,nebija bildēs utt. Kāds bija satīna profilā zem bildēm pajautājis vai Kristaps vair nav grupā. Pats satīns atbildēja, ka ir, bet ne vienmēr varot būt visi kopā.

Kristaps ir grupā. Pēdējā albumā arī piedalījās. Vienā podkastā par šo stāstīja, ka, piemēram, uz albuma prezentācijas pasākumu neieradās, jo šis bija liels notikums tieši SS kā grupai. Ņemot vērā, visus notikumus, kas saistīti ar Kristapu un ex sievu, negribēja tā teikt paņemt visu uzmanību uz sevis.
30.01.2022 19:23 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
isanalapsa @ 30.01.2022 18:29
kādēļ Tev vajag zināt, cik es naudu atstāju ceļojumos? :D Man tam nav nozīme, cik samaksā citi un nedomāju, ka kādam ir nozīme, cik samaksāju es.Tā ir tikai fakin nauda! :D Kādēļ neviens nekad neprasa par sajūtām,piedzīvojumiem, bet interesē tikai,cik cits iztērē,zinot, ka katram jebkurā pasaules malā tas tāpat būs individuāli? :D Mani reizēm tik ļoti izbrīna cilvēku domāšanas veids
Var droši mani apmētāt, bet man tiešām ir dziļi vienalga, cik,kurš tērē :) man emocijas un prieks ir svarīgākais gan savos ceļojumos, gan citu
Ja es pārpratu Tevis rakstīto, tad iepriekš ļoti atvainojos,jo iespējams esmu uzņēmusi to noskaņu, ka šeit skaita katra finanses un rēķina, cik nu viņam ir tā nauda kabatā :D jo tam ir tik liela nozīme tak!
man personīgi interesē izmaksas ceļojumam, rekinaties, cik tur iziet un arī kaut kad aizbraukt. Nevis vienkārši domāt, cik tev piķis ir 😀
30.01.2022 19:31 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Adventures100 @ 30.01.2022 19:31
man personīgi interesē izmaksas ceļojumam, rekinaties, cik tur iziet un arī kaut kad aizbraukt. Nevis vienkārši domāt, cik tev piķis ir ?
Jā,tas ir citādāk, tikai šis noteikti nebija tas gadījums un ne šeit, palasot komentārus :D
30.01.2022 19:43 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Manuprāt, Sauliete šajā ceļojumā ir devusies, lai piepildītu ne tikai savu, bet arī savu bērnu sapni.
Var ļoti redzēt pēc storijiem, ka ceļojums ir pakārtots bērniem. Un viņa arī no tā gūst prieku. Līdz ar to man liekas, ka viss ir ļoti forši.
Domāju, ja viņa būtu devusies divatā ar Pēteri vai ar Pēteri un draugiem, daudz vairāk būtu redzami visādi steiku vai jūrasvelšu restorāni un alko. Viņa vispār no malas šķiet tāda čilotaja ceļojumos, sauļoties, ieraut un dot virsū. Bet tagad viss pakārtots uz karuseļiem, atrakcijām, spoku istabām, un meitenes tiek šopingā, nopērk sev kārotās drēbītes. Saņem mammas un Pētera uzmanību. Nauda jau tāpat iziet tur daudz, un tie kopsummā būs vairāki tk. Amerika ir dārga.
Sauliete ir laba mamma. It īpaši tāpēc, ka spēj atrast balansu starp bērniem un savu personīgo dzīvi.
A kur Vucenas daudzie ceļojumi palika ? Pirms pāris mēnešiem teica, ka brauks kopā ar ģimeni divos tripos.. laikam tas tomēr nav tik aktuāli. Brauks labāk kopā ar draudzenēm.
30.01.2022 20:12 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Iebraucot Amerikā, neatkarīgi no bagāžas, ir jādeklarē visa pārtika, arī pulveri.
Tādā daudzumā kā viņa veda, to jau var uzskatīt par tirdzniecību. Ņemot vērā, ka viņa tur koferī lika visu pēc kārta, nekādus muitas dokumentus viņa nebija aizpildījusi ne ar saturu, ne daudzumu.
Par tām tabletēm nemaz nerunāsim, viņai personīgajai lietošanai bija izņemtas no iepakojuma un samestas koferī. Amerikā neviens neļaus ievest tādas tabletes uz kura nav redzams ražotājs, valsts, sastāvs, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā.
Tur tak liela daļa ir tikai Krievijā reģistrētie produkti, kur visi apraksti ir tikai krieviski

Es negribu nevienu aizvainot vai saukt par naivu, bet vai neesat iedomājušās, ka Sauliete to koferi, pilnu ar NL sū*iem atrādīja, jo tā strādā viņas pārstāvētais tīkla mārketings? Viņām IR jārāda tas viss, tāpat kā ikdienā mājās halātā jāliek patči un jāšeiko kokteiļi, vai steidzoties kaut kur automašīnā. Tāpat arī pēc svētkiem vai savas sektas sanākšanas ballītēm nākamajā rītā sludina, cik noderīgi ir viņu pulveri. Tāpat arī pirms ceļojumiem, kur peldkostīmā būs jāstaigā.
Bet tā ir smadzeņu skalošana, mārketinga soļu ievērošana, teātris sabiedrības acīs, nevis viņu reālā dzīve un pārliecība katru mīļu brīdi. Pilnīgi ticu, ka Sauliete nepaņēma to visu līdzi, ko atrādīja.
30.01.2022 20:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits