IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 768
Reģ: 14.05.2019
C00L Dzipsy @ 13.11.2021 23:05
Cik gan debīli ir vienai tortei dedzināt sveces divas reizes! ??????‍♀️??‍♀️
😁😁😁
14.11.2021 00:20 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Vucēna un Eglīte normāli iešāvušas 😁 Tagad visas NLšķicas ar sapņainām acīm blenzīs un domās, ka arī viņas tas sagaida 😁
14.11.2021 00:23 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
C00L Dzipsy @ 13.11.2021 23:05
Cik gan debīli ir vienai tortei dedzināt sveces divas reizes! ??????‍♀️??‍♀️

🤣🤣🤣🤣🤣🤣Tiesam!
14.11.2021 00:23 |
 
Patīk
Reitings 10854
Reģ: 18.09.2021
TheBlonde @ 13.11.2021 22:11
Par alisiwild runājot, izskatās, ka viņai varētu būt garīga rakstura traucējumi - paaugstinātā seksualitāte, ko var redzēt viņas bildēs par to ļoti labi liecina. Visticamāk tieši marihuānas smēķēšana katru dienu ir veicinājusi/paātrinājusi šos traucējumus viņai.

Pirms pāris gadiem skatījos Mičuļu storijus no Taizemes un likās inčīgi. Līdz sapratu, ka viņi ir baigie dīkdieņi un apnika :D Alise sāka nepatikt, kad sapratu, ka viņa ir tāda agresīva (vienīgo reizi iekomentēju kko ne pa spalvai un sākās s*du birums). Tagad pa laikam iečekoju Alisi un liekas bišku par traku tā pīpēšana 3x dienā un pārspīlētais seksīgums. Kas par daudz, tas par skādi. Bet nu lai jau pīpē un gorās, kas ta man :D
14.11.2021 00:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Nesekoju Alisei, esmu šeit savulaik arī kritiski izteikusies par viņu kā personu, bet, kad lasu to šausmināšanos par marihuānas pīpēšanu un kailā ķermeņa izrādīšanu, man, goda vārds, pašai jāsāk šausmināties. Kādam liekas, ka prostitūcija ir grēks? Okei, labi, tavas domas. Liekas, ka sievietes kailo ķermeni drīkst redzēt tikai viņas vīrs? Okei, labi, tavas domas. Liekas, ka normāls vīrietis neļautu savai sievietei tā uzvesties? Okei, labi, tavas domas. Te vēl varētu padiskutēt par to "ļautu" un "neļautu", jo cilvēki, pat laulībā esoši, nav viens otra īpašums, bet, labi, tā jau ir cita tēma. Ar to visu gribu teikt, ka tas, kas liekas nepieņemams jums, liekas pieņemams kādam citam, un tas ir tikai normāli, jo cilvēki ir dažādi. Nu grib viņa katru dienu pīpēt zāli, lai pīpē. Grib gorīties kaila, lai gorās. Vīru viss tas apmierina? Nu i labi. Raksta viņai veci veči? Lai raksta, viņai avrbūt no tā ne silts, ne auksts, un pilnīgi pie vienas vietas, ja kāds, skatoties uz viņas bildēm, masturbē. Man, piemēram, būtu pilnīgi vienalga. Esmu cilvēks, kurš kailumā vai seksualitātē vispār nesaskata neko TĀDU. Varu mierīgi iet kaila kopā ar draugiem pirtī vai pa pliko peldēties, un neuzskatu, ka manu kailumu drīkst redzēt tikai mana otrā pusīte. Varu ielikt Instagramā seksīgu bildi apakšveļā, ja man tā gribas, un mans vīrietis vēl jutīsies lepns, ka tā ir viņa sieviete, nevis kratīs man ar pirkstu, sakot, ka, ai, ai, ai, tā nu gan nedrīkst darīt. Esmu ļoti atvērti domājošs cilvēks, nenosodu ne prostitūtas, ne ekskortnieces, jo nav mana daļa, ko sieviete dara ar savu ķermeni un kā dzīvo savu dzīvi. Tāpēc ikreiz, kad redzu, ka atkal tiek pieminēta Alise saistībā ar viņas "vulgārajām" bildēm, paskatos tās bildes un nevaru saprast kur ir tā vulgaritāte un par ko tur ir jāšausminās. Ja kādai ir tā jāšausminās par viņas dzīvesveidu, nu, dieva dēļ, dzīvojat savu kārtīgo dzīvīti tālāk un neskatieties uz to briesmīgo, vulgāro Alisi un viņas bildēm. Nedod dies', vēl samaitās jūsu psihi.

Nesaprotu Tava komentāra jēgu. Ķip nedrīkst izteikt savas domas šajā forumā? Jāšausminās pie sevis klusējot vai jāizslēdz Instagrams ? Kam tad šis forums domāts? Lai te neko nerakstītu vai arī drīkst vienīgi slavēt ?
14.11.2021 00:28 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Vucēna burās % un kā storijos redzams... atkal ceļi nobrāzti, varu iedomāties no kādiem piedzīvojumiem. Izgājiens ar kūku galīgi dumjš, tā jau tāda amerikāņu kultūra, kas mūsu platuma grādos tomēr tiek traktēta kā necieņa pret ēdienu. Izsmērē viena otrai sejā un vēl ietago kūkas cepēju, damn.
14.11.2021 00:31 |
 
Patīk
Reitings 10854
Reģ: 18.09.2021
OMG! Paskatījos Kubasovas storijus no Tony Robbins pasākuma. Nu, tagad vairs nebrīnos, ka viņa net worth ir 500 million dollars. Izskatījās, ka tur bija vairāki tūkstoši lējājošu pajoļu, kas katrs samaksā vairākus tūkstošus. Pāris tādi pasākumi un Robinsam vēl viens ļimons kabatā :D
14.11.2021 00:36 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Miaa @ 13.11.2021 22:47
Nesekoju Alisei, esmu šeit savulaik arī kritiski izteikusies par viņu kā personu, bet, kad lasu to šausmināšanos par marihuānas pīpēšanu un kailā ķermeņa izrādīšanu, man, goda vārds, pašai jāsāk šausmināties. Kādam liekas, ka prostitūcija ir grēks? Okei, labi, tavas domas. Liekas, ka sievietes kailo ķermeni drīkst redzēt tikai viņas vīrs? Okei, labi, tavas domas. Liekas, ka normāls vīrietis neļautu savai sievietei tā uzvesties? Okei, labi, tavas domas. Te vēl varētu padiskutēt par to "ļautu" un "neļautu", jo cilvēki, pat laulībā esoši, nav viens otra īpašums, bet, labi, tā jau ir cita tēma. Ar to visu gribu teikt, ka tas, kas liekas nepieņemams jums, liekas pieņemams kādam citam, un tas ir tikai normāli, jo cilvēki ir dažādi. Nu grib viņa katru dienu pīpēt zāli, lai pīpē. Grib gorīties kaila, lai gorās. Vīru viss tas apmierina? Nu i labi. Raksta viņai veci veči? Lai raksta, viņai avrbūt no tā ne silts, ne auksts, un pilnīgi pie vienas vietas, ja kāds, skatoties uz viņas bildēm, masturbē. Man, piemēram, būtu pilnīgi vienalga. Esmu cilvēks, kurš kailumā vai seksualitātē vispār nesaskata neko TĀDU. Varu mierīgi iet kaila kopā ar draugiem pirtī vai pa pliko peldēties, un neuzskatu, ka manu kailumu drīkst redzēt tikai mana otrā pusīte. Varu ielikt Instagramā seksīgu bildi apakšveļā, ja man tā gribas, un mans vīrietis vēl jutīsies lepns, ka tā ir viņa sieviete, nevis kratīs man ar pirkstu, sakot, ka, ai, ai, ai, tā nu gan nedrīkst darīt. Esmu ļoti atvērti domājošs cilvēks, nenosodu ne prostitūtas, ne ekskortnieces, jo nav mana daļa, ko sieviete dara ar savu ķermeni un kā dzīvo savu dzīvi. Tāpēc ikreiz, kad redzu, ka atkal tiek pieminēta Alise saistībā ar viņas "vulgārajām" bildēm, paskatos tās bildes un nevaru saprast kur ir tā vulgaritāte un par ko tur ir jāšausminās. Ja kādai ir tā jāšausminās par viņas dzīvesveidu, nu, dieva dēļ, dzīvojat savu kārtīgo dzīvīti tālāk un neskatieties uz to briesmīgo, vulgāro Alisi un viņas bildēm. Nedod dies', vēl samaitās jūsu psihi. :D

Mīļā sirds, man nav nekas pret marihuānas smēķēšanu, vēl jo mazāk pret plikumiem.
Bet par pirmo, mani tracina tas,ka viņa pasniedz to, kā kaut ko varen veselīgu. Nu, nav no smēķēšanas ikdienā nekas labs, marihuāna vai ne marihuāna. Protams, tā ir katra cilvēka brīva izvēle, pati arī esmu smēķējusi, taču neklaigāju to pa visu pasauli, kā varen vērtīgo lietu.
14.11.2021 00:46 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Noskatījos četri uz koferiem! Zeme atveries! Žanna ir tāda DIRSA! Nonstopā bojā visu pārējo dienas ar savu fotografēšanos, selfijiem, utt. Es, jeibogu, viņu izrubību uz vietas!
14.11.2021 00:52 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Karlsone @ 14.11.2021 00:28

Nesaprotu Tava komentāra jēgu. Ķip nedrīkst izteikt savas domas šajā forumā? Jāšausminās pie sevis klusējot vai jāizslēdz Instagrams ? Kam tad šis forums domāts? Lai te neko nerakstītu vai arī drīkst vienīgi slavēt ?

Nē, nu kāpēc tā. Domas, protams, drīkst izteikt. Tieši tāpēc es izteicu savējās un nobeigumā tikai piebildu, ka ja viņas "vulgārais" saturs tik ļoti nepatīk, vienmēr jau var neskatīties uz tādu izlaidību. Bet komentāra jēga bija tieši tāda - uzrakstīt savu, mazliet pretējo viedokli, tas arī viss.
14.11.2021 01:34 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
LaLo @ 14.11.2021 00:46

Mīļā sirds, man nav nekas pret marihuānas smēķēšanu, vēl jo mazāk pret plikumiem.
Bet par pirmo, mani tracina tas,ka viņa pasniedz to, kā kaut ko varen veselīgu. Nu, nav no smēķēšanas ikdienā nekas labs, marihuāna vai ne marihuāna. Protams, tā ir katra cilvēka brīva izvēle, pati arī esmu smēķējusi, taču neklaigāju to pa visu pasauli, kā varen vērtīgo lietu.

Viss ok, saprotu. Man pašai ir viens tāds draugs - dzīvo hipiju komūnā džungļos, pīpē marihuānu, slavē gan marihuānu, gan dalās ar visādiem apgarotiem tekstiem, gan tic visārprātīgākajām konspirāciju teorijām. Cik esmu ievērojusi, tādiem cilvēkiem kā manis pieminētais draugs vai Alise, ir raksturīgi visi šie gājieni. Baigā apgarotība, aizraušanās ar reliģijām, spiritismu, meditāciju, marihuānas slavināšana un viss pārējais. Nesaku, ka tas ir kas slikts, vienkārši pati, pa lielam, tādiem cilvēkiem daudz nepievēršu uzmanību, ja tā var teikt, jo īsti nav pa ceļam ar viņu dzīves filozofiju. Mums ir sava taisnība, viņiem - savējā.
14.11.2021 01:43 |
 
10 gadi
Reitings 160
Reģ: 21.03.2011
Enazenaz @ 14.11.2021 00:23
Vucēna un Eglīte normāli iešāvušas ? Tagad visas NLšķicas ar sapņainām acīm blenzīs un domās, ka arī viņas tas sagaida ?

Paņēmušas gan jau Kempinski viesnīcā numuru uz akciju, kura IG vislaik metas laukā :D varēja jau Grand Poet labāk paņemt, būtu glītāks fons :D
14.11.2021 02:17 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man patīk četri uz koferiem, šitā kompānija gan tāda crazy. Bet nu ticu, ka Žannu ir grūti izturēt
14.11.2021 08:53 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Man vienīgajai Olga Kambala atgādina mūmiju? 😁
14.11.2021 08:57 |
 
Patīk
Reitings 16733
Reģ: 27.01.2021
LaLo @ 14.11.2021 00:46

Mīļā sirds, man nav nekas pret marihuānas smēķēšanu, vēl jo mazāk pret plikumiem.
Bet par pirmo, mani tracina tas,ka viņa pasniedz to, kā kaut ko varen veselīgu. Nu, nav no smēķēšanas ikdienā nekas labs, marihuāna vai ne marihuāna. Protams, tā ir katra cilvēka brīva izvēle, pati arī esmu smēķējusi, taču neklaigāju to pa visu pasauli, kā varen vērtīgo lietu.
piekrītu. patīk, kā alisīte var vienā un tajā postā šausmināties par rietumu medicīnu un ko ibumetīna rīšana nodara aknām un kuņģim (protams, ja esi galīgs idiots un neko nejēdz par zāļu lietošanu, tā arī būs) un slavināt to, cik veselīga ir viņas "jaunā medicīna" jeb brutāla plaušaudu iznīcināšana. šai pašai veselības guru jau pēc desmit gadiem būs HOPS un hronisks smēķētāja klepus, elpas trūkums, tā ka jogai varēs teikt atā, kā arī problēmas ar mutes dobumu. super medicīna, neko teikt.
par plikumiem - lai jau dara, ko grib, ja rauj kaifu no tā, ka uz šo skatās. tikai, ja manam vīram būtu iebildumi, ka puspasaulei atrādu pakaļu un krūtis, es laikam cienītu viņu un to nedarītu, nevis vēl atvērtu onlyfans.
14.11.2021 09:22 |
 
Reitings 2596
Reģ: 06.11.2021
TeaPot @ 14.11.2021 09:22
piekrītu. patīk, kā alisīte var vienā un tajā postā šausmināties par rietumu medicīnu un ko ibumetīna rīšana nodara aknām un kuņģim (protams, ja esi galīgs idiots un neko nejēdz par zāļu lietošanu, tā arī būs) un slavināt to, cik veselīga ir viņas "jaunā medicīna" jeb brutāla plaušaudu iznīcināšana. šai pašai veselības guru jau pēc desmit gadiem būs HOPS un hronisks smēķētāja klepus, elpas trūkums, tā ka jogai varēs teikt atā, kā arī problēmas ar mutes dobumu. super medicīna, neko teikt.
par plikumiem - lai jau dara, ko grib, ja rauj kaifu no tā, ka uz šo skatās. tikai, ja manam vīram būtu iebildumi, ka puspasaulei atrādu pakaļu un krūtis, es laikam cienītu viņu un to nedarītu, nevis vēl atvērtu onlyfans.

Vai tad Mārtiņam ir iebildumi pret onlyfans? Domāju, ka nē
14.11.2021 09:46 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Alise var gorīties, cik vien grib pusplika vai plika.
Taču tas ģīmis viņai ir atbaidošs, līdz ar to bojā visu skatu. 😁
To jau viņa apzinās, ka nav nekāda skaistule un ar seju naudu nepelnīs, tāpēc paliek pārējais ķermenis..
Ja uzliek maisu galvā, tad, varbūt........
14.11.2021 09:52 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
ganesha @ 14.11.2021 09:52
Alise var gorīties, cik vien grib pusplika vai plika.
Taču tas ģīmis viņai ir atbaidošs, līdz ar to bojā visu skatu. ?
To jau viņa apzinās, ka nav nekāda skaistule un ar seju naudu nepelnīs, tāpēc paliek pārējais ķermenis..
Ja uzliek maisu galvā, tad, varbūt........

Šim es totāli piekrītu - Alise noteikti nav simpātiska! Bet no viņas staro kaut kāda baigā pašpārliecinātības enerģija, kas tiešām ir apsveicami. Katrai tādu enerģiju vajadzētu. 🤷🏼‍♀️
14.11.2021 10:11 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Agrita arī saņēmusi “dāvanā” mašīnu. “Sapņi piepildās”. Kurai no NL nākamajai būs šāda dāvana? 😂
14.11.2021 10:13 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Tik debīli izskatās, kā Vucēna ar Egitu grieza to torti abas kopā, vēl pietam naktskreklos, kā jaunlaulātās, kas svin savu pirmo kāzu nakti 😁😁😁
14.11.2021 10:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits