IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
core @ 09.11.2021 22:06
Runājot par to BBL vizlai. Iesledziet kadreiz ari veselo saprātu. Tajā šodienas storija taču var redzēt, ka tas ir spoguļa efekts, kā greizie spoguļi, kas tur paplatinājuši ķermeni:D...bet gan jau drīz arī taisis vēl kadu plastisko

Es nezinu es neredzu vai kā, bet man neizskatas tas pēc nekāda spoguļa efekta. Piezoomoju pat to dīvānu fonā. Viss tur taisni…
09.11.2021 22:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Vizla ļoti skaista sieviete, skumji, ka cenšas kopēt tādu personu kā Kylie Jenner. Ņemot vērā notikušo ASV Travis Scott koncertā un Kylie melus par to, ka neko nav zinājuši, neko nav redzējuši, abi balti un pūkaini, riebjas pat skatīties uz tādu personu kā viņa, kur nu vēl gribēt tādai līdzināties, pat ja runa iet tikai par vizuālo izskatu. Ir gana daudz skaistas, bet reizē arī gudras, inteliģentas un visādi citādi iedvesmojošas sievietes kurām līdzīnāties, bet Kylie pilnīgi noteikti nav viena no tādām. Laura varētu sev atrast citu iedvesmas avotu vai izvēlēties vislabāko variantu un būt tādai, kāda viņa ir, nevis akli skriet pakaļ trendiem un kopēt citas "skaistules", kuru uztjūnētais izskats jau sen ir izgājis no modes.
09.11.2021 22:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Man gan Jekaterinas storijs trenazhierzaalee neizraisa negaacijas. Akd, taas ir vien dazhu sekunzu video, redzams tachu, ka Valdmanis peec otraa kliedziena aiziet prom, noteikti, ka pie beerna.
Ko var izdomaat draamu tur, kur taas nav? Jekaterina noteikti nav slikta mamma, pilniigi juutu, ka vina velk visu nastu uz sevis, un tad ko vinai 24h diennaktii jaabuut pieliimeetai pie beerna un nevar uz dazhaam minuuteem pacilaat taas hanteles? Kamooon
09.11.2021 22:33 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Melanholija8 @ 09.11.2021 21:32

Es redzēju story,kur stūma,līdz ar to,ne tādu,kur stavetu ratu ramis bez uzmanības. Par kustīgumu, katra mamma gan tomer zin, ko bērns māk, arī manējie ilgi netaisīja kamikadzes trikus uz pārtinamā, vnm bija uzraudzībā- zināju,ka soļa attālumā būšu un ja nu kas paspēšu.
Bet vai kàda ievēroja, ka dzenītei bērni braucoša mašīnā ir nepiesprādzējušies?
Mums te daudz "gada mātes" sāk novākties ?
No sākuma likās,ka mašīna stāv,bet tad var redzēt,ka gaismiņas kustās..

Sāku gan apdomāt, varb vnk brauc mašīnas garām..gribēju laikam tik drāmu uzburt😬😁
09.11.2021 22:35 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
Man arī izskatās, ka vizlai bbl.
09.11.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
MaijaPaija @ 09.11.2021 18:24
Agritas reels un pēdējie storiji tik cringe. Arī tā viņas "uzplaukšana" liekas nu jau tik mākslīga. Sākumā gribējās pat ticēt , cik forši sieviete var saņemties, bet tagad sāk likties , ka 'atbalstītāju' vārdi salījuši jau par dziļu ausīs. Es nekad nevarētu gorīties kameras, jo neuzskatu sevi par tik vizuāli pievilcīgu. Nu ne visiem tā kamera ir domāta.
un viņai visi tik izsaka , kāda Tu starojoša, atplaukusi kjip mainījusies un vecene tik turpina uzspileti runaaat jo japarāda visiem ka viņa mainījusies :D sakiet ko gribat bet tur tas uzspiletais lien pa visam malām ara!
10.11.2021 00:37 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Cilveeks @ 09.11.2021 19:42
Vucēna šķiet no mājas izmesta. Tik pa viesnīcām.

Drosvien vienkārši negrib nodarboties ar aktivitātēm, kamēr bērni blakus guļ 🙈
10.11.2021 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 3394
Reģ: 25.05.2009
Daisey @ 09.11.2021 23:30
Man arī izskatās, ka vizlai bbl.

Un man izskatās, ka Vizlai 3 mēnši ASV pagājuši uz ESTAs un KP šo aizsūtījis uz Meksiku padzīvoties kādā kūrortā, lai pēc laika var atpakaļ braukt iekšā uz nākamajiem 3 mēnešiem :D
10.11.2021 00:57 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Sisenis @ 07.11.2021 21:55
Ai kā tai Saulietei kož šie foruma komentāri. Nu tā kož, ka rupjībās jāraksta un jāsaka, ka pilnā rīklē smejas. Man šķiet viņa pati saprot, ka 20x braukt uz vienu galamērķi neliecina par prāta spējām. Pasaule tiešām ir liela, ir vel daudz vietu ko redzēt un sajūtu ko iegūt. Bet Sauliete man šķiet nekad nav bijusi tāda kartes atklājēja. Laiski pagulšņāt pie baseina un ieēst ko izsmalcinātu, lai instagramā var atrādīt.

Vienīgais ko gribēju patiekt - ka varētu būt trakāk
Ņemot vērā viņas “darba” grafiku, var pachillot pie baseinu un arī “pastrādāt”
Protams, diezgan bēdīgi visu laiku pie baseina gulšņāt, bet ir daudzi cilvēki kuriem tas patīk un ir relax
Plus viņai vienmēr ir bērni šāda tipa holiday. Domāju, ka bērniem arī patīk baseins, saule, trubas.
Tā ka nevaru teikt ka nosodu nenormāli šāda tipa holiday, bērnus kaut kur aizved, pavada laiku kopā
Protams ir daudz kulturālas opcijas, bet tad nevar īsti būt Online visu laiku un pārdod energy diet
10.11.2021 00:57 |
 
10 gadi
Reitings 242
Reģ: 12.06.2012
Tur taču var redzēt, ka Katrīne izvēlas vietu piemērotu saviem bērniem. Ne jau viņa no savas brīvas gribas brauc uz viesnīcu - akvaparku. Drīzāk palutina savas meitenes un pati pie reizes iečillo. Man tieši šķiet superīgi, ka mamma sagādā bērniem prieku un pavada ar viņiem laiku, sniedz foršas emocijas un atmiņas.
10.11.2021 01:25 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Man ir viens komentārs, kuru jau sen gribēju pievienot
Paula tik ļoti atdarina Pamela Reif
Visi viņas video (YouTube) ir līdzīgā stilā (un noformējumā vizuāli) un arī tie nedēļas workout plāni
Cmon kaut ko mazliet nomaini
Arī cook book un viss pārējais
Nu protams ir forši, ka kāds latvietis kaut ko būvē
Bet nu man liekas, ka latvieši nav salikuši kopā, ka tā ir Pamela Reif kopija
10.11.2021 01:26 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Love @ 10.11.2021 01:26
Man ir viens komentārs, kuru jau sen gribēju pievienot
Paula tik ļoti atdarina Pamela Reif
Visi viņas video (YouTube) ir līdzīgā stilā (un noformējumā vizuāli) un arī tie nedēļas workout plāni
Cmon kaut ko mazliet nomaini
Arī cook book un viss pārējais
Nu protams ir forši, ka kāds latvietis kaut ko būvē
Bet nu man liekas, ka latvieši nav salikuši kopā, ka tā ir Pamela Reif kopija

Starpcitu varu vienīgi ieteikt pačekot Pamelas YouTube video un patrenēties pēc viņas nedēļas plāniem
Ja sporta zāle nav pieejama
Viņai ir visādi forši arī deju workout video, bet protams arī visam pārejām ķermeņa daļām
10.11.2021 01:28 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Paprika @ 10.11.2021 01:25
Tur taču var redzēt, ka Katrīne izvēlas vietu piemērotu saviem bērniem. Ne jau viņa no savas brīvas gribas brauc uz viesnīcu - akvaparku. Drīzāk palutina savas meitenes un pati pie reizes iečillo. Man tieši šķiet superīgi, ka mamma sagādā bērniem prieku un pavada ar viņiem laiku, sniedz foršas emocijas un atmiņas.

Agree! Un bērniem arī forši kaut kur aizbraukt un drosvien šajā vecumā vēl baigi neinteresē visādas kulturālās aktīvitates
Tāpēc tiešām neuzskatu, ka viņu ir baigi pamati nolikt
Vismaz kaut kur aizbrauc
10.11.2021 01:30 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Vienmēr esmu uzskatījusi un turpinu uzskatīt , ka Sauliete lai arī mani nesaista, bet kā mamma ir fantastiska! Tiešām prieks skatīties , ka rūpējas par meitenēm. Vucēnai derētu ņemt piemēru :)
10.11.2021 06:14 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Miaa @ 09.11.2021 22:31
Vizla ļoti skaista sieviete, skumji, ka cenšas kopēt tādu personu kā Kylie Jenner. Ņemot vērā notikušo ASV Travis Scott koncertā un Kylie melus par to, ka neko nav zinājuši, neko nav redzējuši, abi balti un pūkaini, riebjas pat skatīties uz tādu personu kā viņa, kur nu vēl gribēt tādai līdzināties, pat ja runa iet tikai par vizuālo izskatu. Ir gana daudz skaistas, bet reizē arī gudras, inteliģentas un visādi citādi iedvesmojošas sievietes kurām līdzīnāties, bet Kylie pilnīgi noteikti nav viena no tādām. Laura varētu sev atrast citu iedvesmas avotu vai izvēlēties vislabāko variantu un būt tādai, kāda viņa ir, nevis akli skriet pakaļ trendiem un kopēt citas "skaistules", kuru uztjūnētais izskats jau sen ir izgājis no modes.

Piekrītu katram vārdam. 💯
10.11.2021 08:38 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Paprika @ 10.11.2021 01:25
Tur taču var redzēt, ka Katrīne izvēlas vietu piemērotu saviem bērniem. Ne jau viņa no savas brīvas gribas brauc uz viesnīcu - akvaparku. Drīzāk palutina savas meitenes un pati pie reizes iečillo. Man tieši šķiet superīgi, ka mamma sagādā bērniem prieku un pavada ar viņiem laiku, sniedz foršas emocijas un atmiņas.

Jā, es tieši par to pašu iedomājos, kad šeit sāka diskutēt par viņas ceļojuma izvēli. Tas ir pilnīgi saprotams, ka ne visiem kūrorti saista, bet bērniem tur ir forša, aktīva atpūta + Ēģipte un Turcija ir krietni lētāka kā piem. Tenerife, ja gribas to siltumu vēl noķert un baudīt ūdens atrakcijas. Nesaprotu vispār pārmetumus Katrīnes virzienā, lai arī viņa nav mana favorīte.
10.11.2021 08:44 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Un kā beidzās viss ar Paulu? Refa? Atklāji savas paziņas vārdu?😏😏😏
10.11.2021 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
Sen neesmu, šeit komentējusi, tāpēc vēlos izteikties par visu aktuālo, kas šeit ir izskanējis.
Balstoties uz savu viedokli, man žēl skatīties, ka mums ir maz no kā iedvesmoties, visi ir palikuši trafareti šabloni.
Tā pati Vizla, skumīgi. Meitenei ir tādi pieejami resursi Štatos studēt, veidot kaut vai uzņēmumu, jebko ilgstspējīgu. Ticu, ka KP iedotu resursus, bet laikam vairāk par filleriem, krūšu palielināšanu, zeķturiem un vēl visādiem gājieniem, nesniedzās viņas personība. Mans viedoklis.
NL meičas, varu piekrist ko reiz teica live Elina Gluzunova, Agritai - liekas nepieņemami strādāt, kaut kādai piramīdai un pelnīt naudu priekš X cilvēka tur augšā. Viņa var izpušķot visu kā vēlas - nav piramīda, nav tur sekta vai kas tāds. Man liekas tas viss riktīgs krievu kartelis, kur visiem ir pofig par pārējiem. Redzēju IG, ka Timma arī pievērsusies tam, kas man pamainīja priekštatu par viņu.
Vislielākais šoks, man personīgi ir (nezinu varbūt šeit ir šis sievietes fanes) ir Liene Uresina. Es reiz arī uzķēros uz viņas “piedāvājam lekcijām”, bet laimīgi man tas izmaksāja divciparu skaitli un vēlāk es sapratu, ka es tieku tā teikt “boostota”. Un vēlāk tas viss pazūd, kaut kur miglā. Jo man pašai jāatrod , ka sevi balansēt dzīve, nevis kāds koučš man spēs iemācīt to, kas man varbūt der. Šoks man bija, ka var tik apzināti melot, ka vēlas izmainīt tūkstošiem latviešu sieviešu dzīves un paņemt pa divu dienu retrītu ONLINE tādu trīsciparu ciparu, kas neatbilst latviešu sieviešu algām. Skalot iekšā to vainas apziņu, tajās sievietes, ka tas ir tas, kas viņu izvilks no parādiem un veicinās labklājību. Vēljovairak tagad - kad ir apguvusi hipnoterapeites sertifikātu. Man tas ir reāls šoks, nu kā…
10.11.2021 08:56 |
 
Reitings 2024
Reģ: 21.11.2017
Liene uresina vispār ir kaut kas nesaprotams. Skatījos viņas bezmaksas 2h live. Beigu beigās, lai visu saprastu jāpērk kurss par 200€ 😬
Un viņas daži story ir apbrīnojami. Mīļā, vai Tu esi jutusies nepārliecināta par sevi? Tas tāpēc, ka neesi parliecinata par sevi
10.11.2021 09:06 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Komentētājas, jūs esat fantastiskas, vienmēr pasakat kā naglai uz galvas! 😊😁👏🏻
10.11.2021 09:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)