IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Viedokleniece @ 01.11.2021 09:12
Man liekas interesanti tas, ka vucēna stāstīja, ka maksās no tās milijons sapnim naudas un tad no novembra un decembra algas 2,5k, bet ja jau viņai ir tāda alga, ka mierīgi var atlicināt 2,5k, tad kāpēc jau sen nav sakrājusi mašīnai, ja jau tā mierīgi katru mēnesi var atlicināt, labi ja ne 2,5k, tad 1k.
Un par to, ka tam Robčikam māja jau skuķenes, man liekas, ka tas ir pizģošs, nu comon jebkurš normāli strādājoš var pa 23k nopirkt mašīnu - uz to pašu krītu. Tas nav nekas wooww, lai tagad visas čikses mātu - nebrauc jau ar lambo

Viņa ir pieradusi dzīvot neskaitot naudu, es pat nebūtu pārsteigta, ka dzīvo no NL "algas" līdz "algai". Protams vienai uzturēt divus bērnus un mammu (kura pa lielam audzina bērnus) ir grūti, bet varbūt nevajag lekt pārāk. Tā pati Katrina šķiroties no bijušā nepalika tukšā un viņai ir kaut kāds pamats un tagad visas mazās, kuras saskatījās kā var dzīvot labi, pelna tai pašai Katrīnai naudu un viņai nevajag plēst sevi uz pusēm.
Bieži vien cilvēkiem kuriem ir pieticīgas mašīnas ir vairāk naudas nekā, kuram ir jauna mašīna, bet nav naudas pat mašīnas riepām. Mums ģimenē arī ir ģimene kura braukā ar x5, lai pazimetos- tikai kredītu jūra un vecāki vēl finansiāli atbalsta, jo nekad nepietiek naudas, nemaz nerunājot par mašīnas remontu, riepām utt.
01.11.2021 12:32 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Mandele @ 30.10.2021 23:58
Ja Tev ir 30 gadi, tad vispār nesaprotu par ko ir Tavs cepiens. Ja vien tu galīgi neēsi augusi siltumnīcas efektā, tad noteikti labi zini, ka lielākais vairums 90 gadu bērnu auga savā nodabā! 5 un 6 gadu vecumā nevienam nebija problēma bērnu atstāt vienu, jo visi strādāja. Nemaz nerunàjot par vasarām, kad nàc un ej bija normāla parādība un telefonu mums nebija. Mani vecāki strādāja gan pa dienu, gan pa nakti. Ar brāli augām savā vaļā un zini ko ? man nav it ne vienas lietas, ko pārmest saviem vecākiem. Nevajag mātes tēlu jau nu galīgi idealizēt, bieźi vien tie bērni, kuri bijuši pāraprūpēti ir visbezatbildīgākie un lielākie sūdu vārītāji. Vucēnai bērni tīri , paēduši , izklaidēti un aprūpēti. Mūsu bērnībā neviens no vecākiem praktiski nekad nespēlējās ar mums un es tāpat zinu , ka esmu mīlēta. visi nemāk mīlēt vienādi. Varbūt viņa pēc gadiem būs labākā vecmāmiņa pasaulē, bet bērni ar ļoti labu izglītību tā kā chill.

Nav jēgas salīdzināt to ar deviņdesmitajiem gadiem, kad vērtības bija citas, apstākļi bija citi. Tad Tu varēji spēlēties uz lielā ceļa, kur dienā varbūt piecas mašīnas brauca, nevis tagad kā pa galveno lielceļu. Tad arī nebija uz katra stūra jāskatās vai kāds mentus nepasauks, jo bērns viens pagalmā vai kāds pedofīls krūmos neglūn, viss bija pavisam, pavisam citādāk. Tas nav pat salīdzināmi!
Sanāk krist no viena grāvja otrā. Neviens nesaka, ka bērnam jābūt pāraprūpētam vai tur sazin kādam. Ir kaut kādas savas normas, gluži kā ir ierasts, ka Tu pie galda neatraugājies, nepurkšķini, tāpat ir arī pašsaprotami, ka bērna pirmo pusotru gadu Tu esi mamma un šajā bērnā ieliec pamatu.
01.11.2021 13:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Kā man besī, kad visas šīs pīļlūpas ierunā storiju un tās lūpas vienkārši caur visu filtru liekās, ka no sausuma sadrups. Dzenīte arī runā šobrīd un reklamē produktus , bet tā'mute nosit visu vēlmi pat klausīties~!
01.11.2021 13:57 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
Smieklīgi!
Sanda Krasta storija uzsver, ka pareizi ir kolagens nevis kalogens, nākamajā storija - kokčiks+kalogens 😆😆 hmm
01.11.2021 15:44 |
 
Patīk
Reitings 3306
Reģ: 09.08.2016
Vispār Sanda ir izbijusi žurnāliste vai kaut kas ļoti tuvs rakstīšanai. Tā kā būtu jāmāk rakstīt. :D
01.11.2021 15:49 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Evelīna Pārkere "Pāļa bazarā" esot teikusi, ka viņai PTAC arī aizrādījis par #, bet viņa visu izlabojusi un viņai ir sadarbība, ka, ja PTAC pamanīs nepilnības, vispirms tiks brīdināta, norādot uz nepilnībā. Pati video neesmu redzējusi, bet apollo.lv bija raksts
01.11.2021 16:23 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Bjork @ 01.11.2021 16:23
Evelīna Pārkere "Pāļa bazarā" esot teikusi, ka viņai PTAC arī aizrādījis par #, bet viņa visu izlabojusi un viņai ir sadarbība, ka, ja PTAC pamanīs nepilnības, vispirms tiks brīdināta, norādot uz nepilnībā. Pati video neesmu redzējusi, bet apollo.lv bija raksts

Jā, redzeju . Teica ka tētis esot licis klausīt likumu un sazināties ar viņiem. Gājusi satikties un visu izrunāt .
01.11.2021 16:34 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Nu, vo, ne rokas, kājas rāva ārā, ne pa galvu sita kāds. Viss ar normālu attieksmi ir sarunājams 🙄
01.11.2021 16:51 |
 
Patīk
Reitings 22806
Reģ: 27.01.2021
Bjork @ 01.11.2021 16:23
Evelīna Pārkere "Pāļa bazarā" esot teikusi, ka viņai PTAC arī aizrādījis par #, bet viņa visu izlabojusi un viņai ir sadarbība, ka, ja PTAC pamanīs nepilnības, vispirms tiks brīdināta, norādot uz nepilnībā. Pati video neesmu redzējusi, bet apollo.lv bija raksts
paskat, ja iziet uz normālu komunikāciju un nenobloķē instagram, tad visu var atrisināt pat bez soda naudas! neticami!
01.11.2021 17:20 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Sauliete pēdējā postā ielikusi, cik viņas komandā ir kvalifikācijas. Gandrīz 200 cilvēki sēž zemākajos līmeņos, bet uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, cik cilvēkiem ir augstās kvalifikācijas, kur kko var sākt pelnīt. Izskatās, ka reti kurš tiek pāri trešajam zemākajam līmenim. Es nekad nesapratīšu, ka pašā augšā ir tikai viens cilvēks (Sauliete😁), bet cilvēki joprajām domā, ka dabūs viņas dzīvesveidu, pievienojoties nl
01.11.2021 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Loreen @ 01.11.2021 17:35
Sauliete pēdējā postā ielikusi, cik viņas komandā ir kvalifikācijas. Gandrīz 200 cilvēki sēž zemākajos līmeņos, bet uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, cik cilvēkiem ir augstās kvalifikācijas, kur kko var sākt pelnīt. Izskatās, ka reti kurš tiek pāri trešajam zemākajam līmenim. Es nekad nesapratīšu, ka pašā augšā ir tikai viens cilvēks (Sauliete?), bet cilvēki joprajām domā, ka dabūs viņas dzīvesveidu, pievienojoties nl

vienkārši negrib strādāt normālu darbu.
Priekšā kaut kādas rozā brilles- nav priekšnieku, chill IG, stāsti katru dienu savus makeup noslēpumiņus visai auditorijai, kurai tas neinteresē, brauc auto, filmē pie sūres, katru dienu met pa pakai Omnivā-karoče imitē darbības.
Tā vietā lai strādātu normālu darbu un pelnītu -n reizes vairāk.
01.11.2021 17:42 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Jekaterina V izkatās nogurusi, nelaimīga un bēdīga ar to vampīru kas izsūc enerģiju. Vakar kur turēja mazo uz krūtīm viņš un paijāja es neredzēju tēva mīlestību īstu, likās tik fake tas vis.
Gan jau Jekaterinai viss,visss jādara un viņš paņem bērnu tikai tad kad jafočējas. Gints ir lohs! Atceros kados tekstos man rakstīja ig u un ko saka intervijas kuram viņš iepriekš sagatavojas un izlasa gudrus tekstus no kaut kādiem Tibetas tēviem utt. Idiots.
01.11.2021 18:13 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Vibe @ 01.11.2021 18:13
Jekaterina V izkatās nogurusi, nelaimīga un bēdīga ar to vampīru kas izsūc enerģiju. Vakar kur turēja mazo uz krūtīm viņš un paijāja es neredzēju tēva mīlestību īstu, likās tik fake tas vis.
Gan jau Jekaterinai viss,visss jādara un viņš paņem bērnu tikai tad kad jafočējas. Gints ir lohs! Atceros kados tekstos man rakstīja ig u un ko saka intervijas kuram viņš iepriekš sagatavojas un izlasa gudrus tekstus no kaut kādiem Tibetas tēviem utt. Idiots.

Viņš šķiet tāds, kas tikai par sevi un savu komfortu domā. Iegrūst bērnu vairāku dienu ceļojumā autokrēsliņā un ķengursomā (nevis ergosomā). Nez, ko no tā visa izbauda bērns? 🙈
01.11.2021 18:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
McSara @ 01.11.2021 15:44
Smieklīgi!
Sanda Krasta storija uzsver, ka pareizi ir kolagens nevis kalogens, nākamajā storija - kokčiks+kalogens ?? hmm

Viņa vispār nav ar meijām bišķi? 😅
01.11.2021 18:38 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Sandai Krastai ar NL diētu 48 kg kā stāv uz vietas, tā stāv. Nu super! Nesaprotu smieties vai raudāt, tas jau velk uz Didrihsones slimīgo mērīšanos. Reāli prasās reportēt par mudināšanu uz ēšanas traucējumiem.
01.11.2021 18:52 |
 
Reitings 5613
Reģ: 20.08.2021
Lula @ 01.11.2021 18:38

Viņa vispār nav ar meijām bišķi? ?

Es nezinu viņu tik labi!
Viņa šķiet tāda mierīga, kaut ko darbojas savā nodabā...
Bet par to kā pareizi jāraksta un nākamā pati nepareizi ierakstija! Tad galu galā pareizais variants?! 😆
01.11.2021 18:57 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
missfortune @ 01.11.2021 18:26

Viņš šķiet tāds, kas tikai par sevi un savu komfortu domā. Iegrūst bērnu vairāku dienu ceļojumā autokrēsliņā un ķengursomā (nevis ergosomā). Nez, ko no tā visa izbauda bērns? ?

Šis ir fascinējoši - abi vecāki apsēsti ar saviem augumiem un vienkārši traumē savu zīdaini nepareizi pārvieto un tur. Tādi sencīši…
01.11.2021 19:10 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sanda agrāk strādāja izdevniecībā Santa par žurnālisti, un vienu brīdi bija žurnāla Shape redaktore.
Megija Mētra arī sāk līdzināties transvestītam. Augumiņš seksīgs (saprotu, ka ir silikoni), bet lūpas katastrofa un seja tāda vecišķa, samocīta sāk izskatīties. Agrāk viņa stāstīja, ka liekot lūpās fillerus un špricējot zodu, lai būtu pievilcīgāks, bet tagad šķiet, ka visa seja ir "cietusi"... Žēl, dabiski taču ļoti smuka meitene bija.
01.11.2021 19:34 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Juta ar draugu tik skaisti kostīmos, vēl tā latviskā lente uz cepures😍
01.11.2021 19:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
Es, personīgi, nesaprotu kā cilvēkiem ir laiks nodarboties ar NL ja ir pamatdarbs vai ja esi mājsaimniece, vai ar zīdaini?!
Piemēram, visi tie zoom, story un live filmēšana, postošana, rakstīšana draugiem, lai iesaistās, noņemšanās ar paciņām utt.
Ok, tādas kā Sauliete un Vucena to dara kā pamatdarbu, bet tās, kuras tikai piepelnās?! Pa kuru laiku?
Ir taču savi darbi, piemēram, man kā mājsaimniecei nebūtu laika sēdēt ne zoomā, ne vakaros izmest laiku kaut kādiem čatiem! Man būtu nenormāli žēl savu laiku, jo es apzinātos, cik daudz citu , produktīvu lietu es varētu paspēt izdarīt pa to laiku, kuru izmestu NLā.
Manuprāt, tas iztērētais laiks nav vērts pret saņemto atalgojumu.
01.11.2021 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits