IetekMeļu tops

Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
Man vislabāk patīk, ka tā miglāne stāsta, ka viņa neiet uz policijām un neko nedara...bet ko pati skrien un raksta random iesneigumus par roju un podkāstism, kas vispār ir kaut kāds sīkums
20.01.2022 09:03 |

Reģ: 21.02.2015
Es paskatījos to Katrīnu blau, tāda lose! Es ziņotu dūlu apvienībai par viņu
20.01.2022 09:01 |

Reģ: 04.01.2022
Tā Sandras čīkstēšana ir tik smieklīga. Jau nedēļu kā krastā izskalots valis vaid un sten.
Par Krastu, es noteikti nessmu viņas fane. Bet pārmest cilvēkam vecumu? Nu komooon? Jums tiešām šķiet, ka pašas būsiet mūžam jaunas?? Cilvēki noveco un paldies dievam IG ir arī tādi cilvēki, kas nedzenas pēc mūžīgās jaunības in nenošpricē sevi ar filleriem un botoksiem, lai tikai neizskatītos “veci”. Cepums Sandai par to!
20.01.2022 09:01 |

Patīk
Reģ: 10.08.2019
Ilze179 @ 20.01.2022 08:30
Runājot par to Miglānes un viņas džeka "bijušo": noklausījos Miglānes storijus IG, un man personiski radās jautājums: vai nevar būt tā, ka Miglāne apzināti "muld" (precīzāk "dirš") par šo tēmu, lai iežēlinātu savus sekotājus (varētu teikt labākajās Norvēģijā dzīvojošo Kiviču manierē/tradīcijās)? Vienkārši atceroties pāris lietas par viņu, man ir radies priekšstats, ka viņai patīk izmantot cilvēku līdzjūtību, piemēram:
1) vasaras "skandāls" saistībā ar PTAC uzlikto sodu - viņa tak čīkstēja, ka viņai nav naudas, uzsverot savu jaunās māmiņas statusu (interesanti, ka māmiņas statuss un naudas problēmas nebija, ja ir jāieliek silikona krūtis (varat stāstīt vis kaut ko, tomēr, droši tas kaut ko maksāja));
2) vēl no x-faktora atceros, ka viņa vienā tiešraidē (man liekas, tajā, kurā bija jādzied skatītāju "izvēles" dziesmas), caur savu mentori Aiju izmantoja savu mirušo tēvu (man personiski to noskatoties/dzirdot, radās sajūta, ka skatītāji tiek iežēlināti).

Par to otro punktu, es arī atceros, ka gadiem atpakaļ tas stāsts par mirušo tēvu tika likts visur,likās,ka viņa gaida,ka visi viņu žēlos un pacels saulītē. Vēl pirms x faktora, tas bija pirmais,ko visi par viņu zināja, Adriana no Bauskas, kura cer,ka mirušais tētis palīdzēs viņai īstenot sapni. Tieši tāds bija visraksts kaut kur.
20.01.2022 08:54 |

Reģ: 06.08.2014
Runājot par to Miglānes un viņas džeka "bijušo": noklausījos Miglānes storijus IG, un man personiski radās jautājums: vai nevar būt tā, ka Miglāne apzināti "muld" (precīzāk "dirš") par šo tēmu, lai iežēlinātu savus sekotājus (varētu teikt labākajās Norvēģijā dzīvojošo Kiviču manierē/tradīcijās)? Vienkārši atceroties pāris lietas par viņu, man ir radies priekšstats, ka viņai patīk izmantot cilvēku līdzjūtību, piemēram:
1) vasaras "skandāls" saistībā ar PTAC uzlikto sodu - viņa tak čīkstēja, ka viņai nav naudas, uzsverot savu jaunās māmiņas statusu (interesanti, ka māmiņas statuss un naudas problēmas nebija, ja ir jāieliek silikona krūtis (varat stāstīt vis kaut ko, tomēr, droši tas kaut ko maksāja));
2) vēl no x-faktora atceros, ka viņa vienā tiešraidē (man liekas, tajā, kurā bija jādzied skatītāju "izvēles" dziesmas), caur savu mentori Aiju izmantoja savu mirušo tēvu (man personiski to noskatoties/dzirdot, radās sajūta, ka skatītāji tiek iežēlināti).
20.01.2022 08:30 |

Reģ: 01.03.2016
Vai kāda redzēja Katrīnas Blauas storijus par to, ka ir manifestējusi, lai saslimtu ar covidu? Bija gan vēlējusies saslimst martā, bet arī tagad ir ļoti labi.. Drausmas. Tāds cilvēks ir mamma diviem bērniem un “dūla apmācībās”.
20.01.2022 06:32 |

Reģ: 14.08.2021
Par to Sandas Krastas vecumu. Nu meitenes. Mēs visas būsim kādreiz ap 40! Citas 40.gados izskatās ļoti bēdīgi. Labošu, ir meitenes, kas pat pie 20 izskatās traģiski!
20.01.2022 02:29 |

Reģ: 04.12.2014
Adrianas situācijā, tieši viņas topošajam vīram ir šī situācija jārisina un jāatrisina. Kāds sakars, ka viņa tā uzbrūk Adrianai. Lai vīrieties izrunājas un cieņpilni izturas pret savu bijušo, tad arī, iespējams, varētu viss beigties. Nevis atbild bijušajai "Man ir sava ģimene, Tu saproti?" Bet Tev draudziņ ir arī vēl viena ģimene, rēķinies arī ar to. Un pilnīgi slimi ir tie Martas uzbrukumi, tas nav normāli. Tas tiešām slikti beigsies, un tieši viņai pašai.
20.01.2022 01:33 |

Reģ: 16.02.2013
apskaujmani @ 19.01.2022 21:27
https://instagram.com/martapanteleiko_?utm_medium=copy_link
Adrianas Miglānes dzīvesbiedra pirmā bērniņa mamma. Man gan bija radies iespaids, ka fantastiska, sievišķīga sieviete. Protams detaļas nezinu.

Jūsu iespaidā apskatījos Adrianu (uz viņas magās balstiņas ņerkstēšanu es noteikti neuzķeros) un likās jocīgi, ka minēja, ka netaisīs “tai otrai” sievietei reklāmu, tāpēc nepiemin vārdu.
Tagad saprotu kāpēc haha
Adriana negrib, lai otrai aug sekotaju skaits?
Tāda svētā govs, kas vēl tikai labu, bet sekotajus gan jaunus nedos haha
20.01.2022 01:17 |

Reģ: 19.01.2022
Lilynim laikam ir vizuālo tēlu eksperte, es arī esmu no tās pašas pilsētas.. Lilynim, ļoti aprobežots spriedums. Tā ir cilvēka gaumes lieta! Svarīgi, kas cilvēkam ir galvā. Cik viņš ir izglītos.
Ietekmele ir ļoti infantila skuķe.
20.01.2022 00:34 |

Reģ: 13.02.2018
Lilynim @ 19.01.2022 23:09
Vizuali Marta nav paraka! Smiekli sanaca. ? Nezinu nevienu, kas dzive par vinu butu teicis Wow! Vina ir loti isa auguma, formas vinai ar isti nav, un tas, ka deguns vienmer gaisa ar isti nepalidz. Bilde un video jau var izliekties cik grib, lai izskatitos ka kaut cik augums ir… bet nu nav…
Nesaku tagad, ka Miglane ir kaut kas wow, bet vienkarsi salidzinu.
Katra zina domaju abam labak vajadzetu domat katrai par savu bernu. Ja Marta nedod bernu savam bijusajam, tad tas ir jarisina tam dzekam nevis Miglanei. Un Miglane lai doma par savu gimeni.
Marta turpinas taisit scenas un ar to ir jatiek gala Krisjanim pasam, Miglane ar saviem insta story neko neizmainis. Marta kauns nebus, jo vina vel aizvien doma, ka Bauska ir diez gan “populara”, bet to, ka vecums vinai jau pienacis vina neredz ?

Man reāli no tava teksta velkās ārā, ka kādaTev nošķērsojusi ceļu. Es viņu pazīstu, par ko tu raksti es nesaprotu.
20.01.2022 00:22 |

Reģ: 20.08.2021
Gitcha13 @ 20.01.2022 00:06

Vēl tikai vegeta pietrūkst ?

Paga nesen Miglanei taču bija kaut kadi divainie zalo zirnisu grozinu! Gluži kā Lienes stilā
20.01.2022 00:20 |

Shayk teksts @ 19.01.2022 22:46[/quote ir ir... vēl tikai vegeta pietrūkst 🤣
20.01.2022 00:11 |

Gitcha13 @ 20.01.2022 00:05

Man arī ?

Vēl tikai vegeta pietrūkst 🤣
20.01.2022 00:06 |

Shayk @ 19.01.2022 22:46
Izskatas, ka Miglane ir absolvejusi Lenkas skolu. ?

Man arī 🤣
20.01.2022 00:05 |

Lilynim @ 19.01.2022 23:09
Vizuali Marta nav paraka! Smiekli sanaca. ? Nezinu nevienu, kas dzive par vinu butu teicis Wow! Vina ir loti isa auguma, formas vinai ar isti nav, un tas, ka deguns vienmer gaisa ar isti nepalidz. Bilde un video jau var izliekties cik grib, lai izskatitos ka kaut cik augums ir… bet nu nav…
Nesaku tagad, ka Miglane ir kaut kas wow, bet vienkarsi salidzinu.
Katra zina domaju abam labak vajadzetu domat katrai par savu bernu. Ja Marta nedod bernu savam bijusajam, tad tas ir jarisina tam dzekam nevis Miglanei. Un Miglane lai doma par savu gimeni.
Marta turpinas taisit scenas un ar to ir jatiek gala Krisjanim pasam, Miglane ar saviem insta story neko neizmainis. Marta kauns nebus, jo vina vel aizvien doma, ka Bauska ir diez gan “populara”, bet to, ka vecums vinai jau pienacis vina neredz ?
katrā ziņā es ar negribētu savu bērnu uzticēt instagram pasaulē... viņai jau robežu nav .. brīnās kāpēc neuztic? Lai sākumā uz sevi paskatās...
20.01.2022 00:02 |

Spriežat te par augumiem un vecumu.... Ņematies kā spalīši lauku atejā!
Mazās domātas mīlestībai, torņi darbam!
Un katrai medaļai ir divas puses.
19.01.2022 23:57 |

Patīk
Reģ: 28.12.2018
Standby @ 19.01.2022 23:10
Cmyk, a cik tev pašai gadu? Kurā brīdī sieviete paliek par kundzi un vinai netiek pārmests mūža garums?? Pretigi lasit ko tadu! Aizej savai omei pasaki ka vina veca izskatās. Tfu blin! Pretigi!
Sanda nav jauns skukis, to var redzeet, man liekas nav ari neko shpricējusi, bet beidzam to jauniibas kultu vienreiz!

Sanda ir kopta sieviete. Nav mana gaume vinas stils, bet ir kopta un pat sevi rupejas. Izskatas nedaudz sagurusi. Tas, manuprat, butu labojams, ja vina uznemtu paris kg.
Vispar runajot par vecumu utt esmu pamanijusi ka, ja viriesi sarauc pieri (nu taka pacel uzacis), tas parsvara izskatas sexy. Ja sieviete ta izdara - fuu, veca. 😄
19.01.2022 23:33 |

Reģ: 20.08.2021
cmyk @ 19.01.2022 22:55
Sanda Krasta izskatās pēc veca cilvēka. seja baigi sašpricēta,bet izskatās veca... tās acis un uzacis vnk vecas.

Man gan patīk viņa! Nav vismaz seja parbazta ar filleriem un botoxiem
Lūpas kā cilvēkam nevis pīļu knābis, mūsdienās tāds retums
Visas jau mēs kādu dienu būsim vecās grabažas
19.01.2022 23:32 |

Reģ: 05.01.2022
0meitene0 @ 19.01.2022 22:55

Man liekas, ka viņš vēl nav pastāstijis sīkāk, tikai to, ka saņēmis uzaicinājumu uz Bauskas policiju vai kko tādu. Viņi ir nekaitīgi iesmējuši par viņu podcastā , policijā gan jau atkal varēs pasmieties ar inspektori, kā toreiz par Saulietes lielo abidu.

Tagad atceros, jā! Bet paldies , ka pastāstīji :))
19.01.2022 23:10 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Vai Tu atbalsti iespēju uzdot jautājumus dažādu jomu speciālistēm šeit pat forumā?
  • Jā, laba ideja
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
vairāk  >

Lietotāji online (2)