IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6224
Reģ: 14.12.2022
Mīļās Dievietes es gar zemi tikko kambalieni ieraudzīju apakšveļā uz ielas plātoties!😁 Riktīga Kombuļu Inese kurā plika plātījās kaut kādam Kiopa video! Vajag Kiopam jaunu video ar kambalieni:))
29.01.2024 14:56 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
kinderbueno @ 29.01.2024 13:12
Kāds varētu man pateikt, kāpēc vispār iedomājas, ka kādam cilvēkam (influencerim, sabiedrībā zināmam, turīgam vai kādam ko aprunājat) ir jānāk šeit un jāattaisnojas?
Sendija, es protams neesmu tavā vietā, bet es nenāktu šeit un neattaisnotos NEVIENAM. Tā ir Jūsu dzīve, jūsu maks un Jūsu izvēle. NEVIENAM NE PAR KO NAV JĀATTAISNOJAS, KUR NU VĒL SVEŠIEM CILVĒKIEM.

Nu no vienas puses- daudz atbilžu. Līdz ar to- kāpēc, lai nebūtu šādā stiliņā un veidā? Lai jau.
P.s. mani negatīvi pārsteidza vīriešu noniecināšana visā tekstā un par to grūtniecību bija vienkārši 🤢🤮 Bet ikdienā dāmām nesekoju- varbūt tur tā ir norma.
29.01.2024 14:44 |
 
Reitings 544
Reģ: 09.06.2023
SarmaD @ 29.01.2024 14:29
Sendija vai Sandija vai kā tevi tur sauc, tas viss garais penteris šitajā midzenī ir prosta musarā izmests laiks. Es nezinu kas tu esi un ko tu vispār dzīvē dari bet es točna zinu ka sieviete ar labu pašapziņu nenāks uz šito Getliņu poligonu skaidrot lietas būtību.

++
Kaut kāda gara bezjēdzīga huiņa
29.01.2024 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 3470
Reģ: 05.08.2013
lab: ne tā diskusija, sorry
29.01.2024 14:33 |
 
Reitings 666
Reģ: 03.11.2023
SendijaGo @ 29.01.2024 13:43

Sveika. Pirms gada "heitam" veltīju dienu, šodien arī veltīšu. Gan jau 2025.gadā 1x kaut kas atlidos atkal. Mana teksta mērķi ir vairāki:
1. Aicinājums Jums nākotnē kaunināt "baumotājus", jo viņiem nav drosme mums paprasīt pašiem. UN MĒS ŠO ATĻAUJU DODAM. Tas ļaus arī Jums filtrēt max baumas no realitātes (vismaz par mums).
2. Visiem Jums atstāt garšu ar teicienu "Panākumi ir kā grūtniecība. Visi Tevi apsveic, bet neviens nezin cik reizes drā**a". Dievietes gadījumā gan varētu skanēt savādāk.
3. Apgaismot ilūziju cilvēkus ar " bagāto vecāku, mantojumu, eskortu" izdomājumiem uz sava negatīvā redzējuma rēķina. Tas ir tas, kā vērtē sevi. Lai redzētu labas lietas- vajag kādam pakrist apakšā.
4. Apstiprināt visiem, ka visu var sasniegt pats, kas liek justies neērti cilvēkiem, kuru vienīgais hobijs ir slinkot & aktīvi dirst. (neaizmirsti ielikt īkšķi uz leju)
5. Un JĀ. PASTĀSTĪT MŪSU STĀSTU. Ja jau tas ir tik aktuāls. Jo ja es šo nepateikšu: nevarēšu iedvesmot vismaz 1 sievieti, KA spēks ir Tevī, nevis Tavā kājstarpē. VARBŪT caur manu tekstu kāda sadzirdēs, iegūs pārliecību, ka : es arī tā varu, tas nav par daudz dzīvē prasīts! LAI ŠIS TEKSTS IR REALITĀTE "domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu."
Šī gan ir pēdējā ziņa. Paldies visām, kuras ir par mums, paldies visām, kuras ir pret mums. Tiekamies INSTAGRAM, kur ir reālas bildes, vārdi. Es ar lielāko prieku padalīšos ar jebkuru savu dzīves stāstu!

Kas tās par grūtniecības un kājstarpju referencēm 😅
Cilvēk mīļais, dzīvo savu dzīvi, te skaidroties nav vērts un par labu nenāk
29.01.2024 14:32 |
 
Reitings 2717
Reģ: 05.09.2023
Sendija vai Sandija vai kā tevi tur sauc, tas viss garais penteris šitajā midzenī ir prosta musarā izmests laiks. Es nezinu kas tu esi un ko tu vispār dzīvē dari bet es točna zinu ka sieviete ar labu pašapziņu nenāks uz šito Getliņu poligonu skaidrot lietas būtību.
29.01.2024 14:29 |
 
Reitings 2717
Reģ: 05.09.2023
Freimane2 @ 29.01.2024 13:35
Vizla Santas intervijā par attiecību izbeigšanu - man nav nekādu pretenziju. Viņš ir lielisks.
Pff, protams, viņš tak viņai nopirka dzīvokli, mašīnu, gan jau vēljoprojām ko iemet ??

Nākamā skauģe 😅
29.01.2024 14:24 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
kinderbueno @ 29.01.2024 13:12
Kāds varētu man pateikt, kāpēc vispār iedomājas, ka kādam cilvēkam (influencerim, sabiedrībā zināmam, turīgam vai kādam ko aprunājat) ir jānāk šeit un jāattaisnojas?
Sendija, es protams neesmu tavā vietā, bet es nenāktu šeit un neattaisnotos NEVIENAM. Tā ir Jūsu dzīve, jūsu maks un Jūsu izvēle. NEVIENAM NE PAR KO NAV JĀATTAISNOJAS, KUR NU VĒL SVEŠIEM CILVĒKIEM.

Sveika. Pirms gada "heitam" veltīju dienu, šodien arī veltīšu. Gan jau 2025.gadā 1x kaut kas atlidos atkal. Mana teksta mērķi ir vairāki:
1. Aicinājums Jums nākotnē kaunināt "baumotājus", jo viņiem nav drosme mums paprasīt pašiem. UN MĒS ŠO ATĻAUJU DODAM. Tas ļaus arī Jums filtrēt max baumas no realitātes (vismaz par mums).
2. Visiem Jums atstāt garšu ar teicienu "Panākumi ir kā grūtniecība. Visi Tevi apsveic, bet neviens nezin cik reizes drā**a". Dievietes gadījumā gan varētu skanēt savādāk.
3. Apgaismot ilūziju cilvēkus ar " bagāto vecāku, mantojumu, eskortu" izdomājumiem uz sava negatīvā redzējuma rēķina. Tas ir tas, kā vērtē sevi. Lai redzētu labas lietas- vajag kādam pakrist apakšā.
4. Apstiprināt visiem, ka visu var sasniegt pats, kas liek justies neērti cilvēkiem, kuru vienīgais hobijs ir slinkot & aktīvi dirst. (neaizmirsti ielikt īkšķi uz leju)
5. Un JĀ. PASTĀSTĪT MŪSU STĀSTU. Ja jau tas ir tik aktuāls. Jo ja es šo nepateikšu: nevarēšu iedvesmot vismaz 1 sievieti, KA spēks ir Tevī, nevis Tavā kājstarpē. VARBŪT caur manu tekstu kāda sadzirdēs, iegūs pārliecību, ka : es arī tā varu, tas nav par daudz dzīvē prasīts! LAI ŠIS TEKSTS IR REALITĀTE "domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu."
Šī gan ir pēdējā ziņa. Paldies visām, kuras ir par mums, paldies visām, kuras ir pret mums. Tiekamies INSTAGRAM, kur ir reālas bildes, vārdi. Es ar lielāko prieku padalīšos ar jebkuru savu dzīves stāstu!
29.01.2024 13:43 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.01.2024
Kristai ir brīvi pieejama bērnu adrese un atrašanās vieta, bet kaut kā “pa labam” pati neraujas viņus satikt, kā tik “nozagt”. Var nepatikt Gobzis un visas tās samazgas ko viņš raksta par visiem, bet Krista ir īpašs ekseplārs. Šausmīgi pietiesībā. Mammuška entos gadus ar auklēm un mājkalpotājām, bet beidzot parāda savu patieso seju.

Tad jau caur paziņām zini, ka Krista pirms 2 nedēļām mēģināja satikt bērnus Spānijā un ar zilumiem tā arī tas neizdevās...
29.01.2024 13:40 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.01.2024
Vizla Santas intervijā par attiecību izbeigšanu - man nav nekādu pretenziju. Viņš ir lielisks.
Pff, protams, viņš tak viņai nopirka dzīvokli, mašīnu, gan jau vēljoprojām ko iemet 😁😁
29.01.2024 13:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.01.2024
Freimane2 @ 29.01.2024 13:23

Didras kosmetoloģe sajukusi. Izlabota asimetrija? Kas par bedrēm zem virsējas lūpas. Ak Dievs, kurš vēl pie viņas staigā?

https://failiem.lv/f/xdr789rhyr
29.01.2024 13:24 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.01.2024

Didras kosmetoloģe sajukusi. Izlabota asimetrija? Kas par bedrēm zem virsējas lūpas. Ak Dievs, kurš vēl pie viņas staigā?
29.01.2024 13:23 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Kāds varētu man pateikt, kāpēc vispār iedomājas, ka kādam cilvēkam (influencerim, sabiedrībā zināmam, turīgam vai kādam ko aprunājat) ir jānāk šeit un jāattaisnojas?
Sendija, es protams neesmu tavā vietā, bet es nenāktu šeit un neattaisnotos NEVIENAM. Tā ir Jūsu dzīve, jūsu maks un Jūsu izvēle. NEVIENAM NE PAR KO NAV JĀATTAISNOJAS, KUR NU VĒL SVEŠIEM CILVĒKIEM.
29.01.2024 13:12 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Neiebilstu, ja visas influenceres, par kurām baumo pretīgas lietas, atnāktu un sevi attaisnotu. Šeit ir vismaz viena lietotāja, kura izdomā pilnīgas muļķības un ieraksta šeit forumā, lai dzirdētu no kuras puses baumas pie viņas atnāks atpakaļ. Tāpēc, šeit lasīto sadaliet uz 10 un rūpīgi apdomājiet pirms stāstiet kādam citam. Daudzi pat nesaprot, ka izdomājot un turpinot izplatīt melus, ja šo cilvēku vārdus ieraksta googlē, izlec šis forums. Ja rakstītais ir meli, tas ir ļoti zemiski.
29.01.2024 13:02 |
 
Reitings 116
Reģ: 24.05.2023
Uh...cik interesants pavērsiens:)
29.01.2024 12:48 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

5. DAĻA
Un JĀ! Šī ir Tava motivācija beigt mīzt- nākamreiz, kad kādai kaut kas interesē: raksti man. Es visu detalizēti pastāstīšu, jo man noslēpumi nav. Man arī nav kauns ne par savu pagātni, ne tagadni. Man tur nav ko slēpt. Un tā kā esmu visu panākusi ar sviedriem&asarām arī Jums atbildu, jo mans deguns nav gaisā un tic, ka arī TU vari labāk.. Par vienu gan man ir kauns: ka sievietes tā redz sievietes. Kā objektus, kam tikai viens gals strādā ,jo atceries, ka Tu vari visu arī VIENA. Pat nav jabūt diviem. Manā gadījumā gan ir, jo bez Danutes man nav baterija.
Un paldies visām, kuras ar cieņu baumoja, nevis meta mūs iedomu ellē. Un, piedodiet par rakstveida kļūdām, jo nosūtu melnrakstu. Es jau stundu rakstīju, man būtu žēl investēt vēl stundu, lai pielabotu.
PRIEKĀ,
SENDIJA & DANUTE
29.01.2024 12:11 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

4. DAĻA
6. Mēs ar Danuti strādājam faking melnu muti. Mēs iepazināmies uz matrača pie zemes, bet tagad esam te, jo esam te. Izņemot divas mistiskas ballītes, kur varējām piedalīties kā riteņi (un ne mēs vien, bet toreiz visi mūsu draugi, kuri bija arī vīrieši- ohoo wow šoka pauze..) viss ir mūsu nopelns. Mums ir vismaz 5 dažādi ienākuma avoti: tas "nevērtīgais" TRENERIS ir pamats. Es auklējot kaķīti pārgāju uz otro : satura veidošanu, kas Jūsu zināšanai ir vēl labāk atalgots darbs (ja proti to darīt), trešais ir STV, ceturtais ir "tās svecītes", kuras arī vērtējat par zemu, jo sezonā viņas aizskries pa priekšu "normālam" darbam, piektais ir pasākumi, kurus mēs vadam.
Mums abām ar Danuti nav sindroms vainot citus, čīkstēt, mēs izvēlamies darīt. Un nē, ta nenozīmē, ka esam turīgas. Mēs pelnam gana labi, lai dzīvotu minimālo, ko dzīvē esam pelnījušas: labu jumtu zem galvas & ēdienu, kā arī varētu ceļot 2x gadā. Ja Jums tas liekas daudz un WOW, tad man ir sliktas ziņas! Mēs plānojam darīt visu vēl vairāk, gudrāk, jo kā nekā negribam samierināties tikai ar šo, bet vēlamies arī lielu māju ar mini zoo, kaudzi bērnus un 2024. gada mašīnu.
Un es esmu bijusi abās kurpēs. Gan tajās, kur vakariņās vienmēr ir auzu pārslas, gan tajās, kur par ceļojumu nav žēl 5k. Varu aptiprināt, ka viss ir domāšanā un "pattern" vilkšanā lidzi. Es reiz biju arī tā, kura visus nodirsa, skauda un vērtēja pēc neiespējamās misijas. Man paveicās, ka pārvācos un iepazinu citus cilvēkus, kuriem mans sasniegums bija viens kumoss no vakariņām. Es arī ceru, ka reiz varēšu pavisam izkāpt no cietēja, nabadzīgo, skaudīgo redzējuma, lai arī varu saprast, ka desu bez maizes var ēst, nevis tie ir jāliek kopā, jo tā ir izdevīgāk. Tev novēlu to pašu!
29.01.2024 12:10 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

3.DAĻA
3. Mums nav neviens kredīts. Visa nauda paliek mums. Tur, teiksim paldies Sendijas traumai, kura nāk no ģimenes, kura parādīja, ko kredīts nodara ar cilvēkiem.
ATBILDE IR NĒ: mums nav neviens kredīts
4. Kā mēs varam atļauties ceļot, lai arī dzīvotu? Katru mēnesi ceļojumiem novirzam apmēram 500 eiro. Reizēm vairāk, reizēm mazāk. Reizēm nepaspējam sakrāt, bet tad kompensējam no nākotnes "ceļojuma". Vai arī kaut kur sanāk ietaupīt un to atmetam.
ATBILDE IR: ja prioritāte ir ceļojumi / dzīvošana šodienai = tad tie ir svarīgāki par nākotnes plāniem un raizēm. Un mums tiešām labāk patīk baudīt dzīvi, nevis iespringt.
5. Tas viens LIVE, kur "PAZIŅAS", eskorts bla bla. Nu katrs jau spriež pēc savas vērtējuma tabulas. Man tādi murgi pat prātā neienāktu. Kāpēc, lai es stāstītu LIVE, ja man būtu ko slēpt? TIE NEBIJA PAZIŅAS, tie bija LABI DRAUGI. Vēl tagad viņi figurē mūsu dzīvēs, bet nedzīvo LATVIJĀ. Tur viens vispār bija "liebherr" mazdēls. Nezini, kas tas ir ? IEGOOGLE. Tie ir ļoti turīgi cilvēki. Kur tādus iepazīt? BŪT TRENERIM. Un JĀ : ŠĪ ir Tava motivācija, kur strādāt, jo iepazīsi gan ārstus, gan policistus, gan krutos dūžus. Vai šie cilvēki ir kaut ko vairāk pienesuši par ballīti IBIZA, kas viņiem bija kā mums ezītī izdzert kokteili? Nē! Daudzi pāri izsķīrās, daži pārvācās citur. Mēs visus kopā būšanas gadus esam dzīvojušas savu dzīvi, savu darbu, jo neesam un nebūsim šie mazdēli. :D
ATBILDE IR NĒ: man pat pretīgi rakstīt, bet eskorts ir pasaule caur Tavām acīm & iespējām kā redzi, kā var sasniegt nieka labu ēdienu, dzīvošanu un pāris ceļojumus gadā.
29.01.2024 12:09 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

2.DAĻA
1. Pirmais svarīgais punkts ir kliedēt baumas par mūsu vecākiem. Te daži minēja par milzu mantojumiem (i wish, jo tad es būtu lepna un nesēdētu kkādā anonīmo dirsaholiķu vietā). Visi, kuri apgalvo, ka seko Sendijai sen: ļoti labi zin, ka Sendijas mērķtiecība un pieticība nāk no fakta, ka izaugusi neapskaužamos apstākļos. Pati smejas, ka bērnības stāstu čempionātā viņa vienmēr uzvarēs. Sendija arī Rīgā ieradās precīzi ar 5eiro (bet kā citi mēļo = laicīgi nepazina, kas ir eskorts?:D) . Vēl Sendija teiktu, ka labākais, ko saņems mantojumā ir dakša. Arī Danutei ir tikai mamma, kura ir tikai mamma. Mēs abas saviem vecākiem regulāri palīdzam, nevis saņemam.
ATBILDE IR NĒ: MUMS NAV MANTOJUMS, MUMS IR TIKAI IZDEVUMI
2. Mums abām iepazīstoties Danute jau bija TOP10 trenere Rīgā (tajā laikā nebija 1000 treneri kā tagad), es tikai mācījos, bet pabeidzot, es 3 mēnešu laikā ātri ierindojos starp viņiem. Nu tad šeit vēstījums visām, kuras saka "tIkaI tReNeRes". Meitenes: treneris un sporta skolotājs nav viens un tas pats. Mēs, salīdzinot ar citiem treneriem pelnam pat mazāk, jo prasam "vidējo" summu (35eiro/h), nevis 75eiro/h. Un jā, es saprotu, ka Jums būs šoks, ka kāds tādu summu pelna stundā, kamēr cits 2.2 eiro, bet nu viss ir atkarīgs no PAŠA. NEVIENAM šie augļi nav liegti. Un neesiet kartupeļi, uzmetiet šo summu uz kalkulatora. Tā ir laba alga, bet arī darbs ir intensīvs: telpā, bez logiem & saistīts ar mūžīgām citu problēmu labošanām, kā arī sevis modeļa viedošanu, kas ilgtermiņā ved pie psiholoģiskās un fiziskās izdegšanas (visiem treneriem, ne tikai mums). Un NĒ, mēs neesam TIKAI TRENERES. Mēs esam labas treneres (it īpaši DANUTE ar savām 300 medaļām šajā jomā).
ATBILDE IR JĀ: labs treneris pelna ļoti labi.
29.01.2024 12:08 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

1. DAĻA
Sveiks, čūsku midzeni! Šī ir otrā reize, kad šeit atgriežos (biju 1x ciemos 2023. gada martā, lai kliedētu baumas, kuras Jums tik ļoti iet pie sirds). Šī gan ir ziņa cilvēkiem, kuri grib dzirdēt atbildi no "patiesā" avota. Tiem, kuri nevēlās, tāpat tālāko tekstu apmetīs kājām gaisā. Pirms es sāku:
Meitenes, kas ir Jūsu problēma? Cik reizes instagram es varu teikt, lai jautājiet man visu: finanses, kaķi, iespējas, ceļojumus? Ne pa velti arī LIVE stāstu visu no A-Z, jo tas tiešām var kādu ievesmot. Kāpēc te visu laiku izskan "HEY, mošk kāds cilvēks, kurš mūs nepazīst gribētu atbildēt par to, ko nemaz nezin?''. Vai arī tas ir tas, kas Jums ir vajadzīgs?
Man pat tālāk rakstīt ir žēl, jo šeit ir kaudze ar sievietēm, kuras ir slinkas, skaudīgas vai arī sevi nemīl, nenovērtē & domā, ka sieviete bez vīrieša nekas nav. Sieviete bez vīrieša NEKO nevar sasniegt. Un divas sievietes ir vājākā lomā, nekā sieviete + vīrietis. Vīrietis tiek tā idializēts it kā visām vīri būtu kaut kādi deputāti, nevis parasti pārdevēji, santehiķi un vienkārši.. cilvēki..Es arī saprotu, ka nevienai nebūs drosmes ar bildi & vārdu man uzprasīt pašai, tāpēc palaidīsim gaisu sasmakušā telpā:
29.01.2024 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!