IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Neredzu Gobža story, bet tas nav tas pašas Emīlijas bildes kas jau sen klejoja apkārt??
08.02.2024 01:23 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?
būtu diezgan bērnišķīgi dzēst visas bildes kurās ir cilvēks kas bijis daļa viņas dzīves, nav jau vairs 20 😅 un otrs, ko viņai vajadzētu tagad darīt? Dzīvot celibātā? Nesaprotu, pieaugusi sieviete dzīvo tālāk. 🤦🏼‍♀️
Linlī @ 08.02.2024 01:13

Un haha, kāda vēl pašnāvība? Katru dienu viņš liek kailfoto iekšā par kādu, tad jau visām jātaisa pašnāvība?
Un tur ir tikai briesmīgās krūtis ?
laikam neesi redzējusi video kur kāda amerikāņu youtubere izdarija pašnāvību pēc tam kad kāds bija viņas kailfoto izpaltijs pa visu skolu. pietam, sudrabkaijai cik zināms ir nestabila psihe.. protams, dramatizēts scenārijs, bet Gobzems var vienreiz smagi iebersties ar savu taisnības cīņu
08.02.2024 01:22 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Lellīte18 @ 08.02.2024 00:53
Nu ja tagad tā @sudrabkaija Emīlija izdarīs pašnāvību vai ko citu neprātīgu Gobža story dēļ, viņš uzņemsies par to atbildību? Šis ir jau riktīgs wtf??‍♀️
Emīlijas kailfoto ir visu acu priekšā un šķiet viņa to uztver super dramatiski. Viņa vēl rakstīja Gobzim, lūdzās, lai izņem… kāds Gobzim labums tieši konkrēti no šīs “rubrikas” kur viņš sācis publicēt bildes ar meiteņu kailfoto? WTF?????

Un haha, kāda vēl pašnāvība? Katru dienu viņš liek kailfoto iekšā par kādu, tad jau visām jātaisa pašnāvība?
Un tur ir tikai briesmīgās krūtis 😀
08.02.2024 01:13 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Lellīte18 @ 08.02.2024 01:04

Tas ir labs jautājums ? Viņa ir influencere IG, nekas tāds. Gobzems pats raksta, ka nezin kas viņa ir. Kāds iedevis info un viņš vnk random publicē. Esot jādomā pirms liekot kailfoto internetā. Iespējams tās ir bildes no viņas OnlyFans, nezinu, tā vnk izskatās. Laikam grib pārmācīt visas kailfoto licējas.
Teica, ka būšot arī kaut kad par Didriksoniem. Gobzim laikam nav par ko rakstīt vairs, vai kā?

Jà tas ir bildes no ONLYFANS un jā, ja Tu liec savas plikās bildes interneta visām un vienmēr jārēķinas ka viņas agrāk vai velak kāds redzēs
Viņa rakstīja, ka pārvākusies un sākusi jaunu dzīvi un ar OF vairāk nenodarbojas
Tikai tas tā par kādu naudu tad viņa dzīvo Gruzija 😀😀 tiešām neticu ka vairāk ar to nenodarbojas ja nu vienīgi eskorts
08.02.2024 01:11 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.09.2022
salvija @ 08.02.2024 00:58

Kas tā sudrabkaija vispār ir? Iepriekš neesmu par viņu neko dzirdējusi. Kāpēc Gobzis viņai pēkšņi uzsēdies?

Tas ir labs jautājums 😀 Viņa ir influencere IG, nekas tāds. Gobzems pats raksta, ka nezin kas viņa ir. Kāds iedevis info un viņš vnk random publicē. Esot jādomā pirms liekot kailfoto internetā. Iespējams tās ir bildes no viņas OnlyFans, nezinu, tā vnk izskatās. Laikam grib pārmācīt visas kailfoto licējas.
Teica, ka būšot arī kaut kad par Didriksoniem. Gobzim laikam nav par ko rakstīt vairs, vai kā?
08.02.2024 01:04 |
 
Reitings 2887
Reģ: 30.09.2022
Lellīte18 @ 08.02.2024 00:53
Nu ja tagad tā @sudrabkaija Emīlija izdarīs pašnāvību vai ko citu neprātīgu Gobža story dēļ, viņš uzņemsies par to atbildību? Šis ir jau riktīgs wtf??‍♀️
Emīlijas kailfoto ir visu acu priekšā un šķiet viņa to uztver super dramatiski. Viņa vēl rakstīja Gobzim, lūdzās, lai izņem… kāds Gobzim labums tieši konkrēti no šīs “rubrikas” kur viņš sācis publicēt bildes ar meiteņu kailfoto? WTF?????

Kas tā sudrabkaija vispār ir? Iepriekš neesmu par viņu neko dzirdējusi. Kāpēc Gobzis viņai pēkšņi uzsēdies?
08.02.2024 00:58 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.09.2022
Nu ja tagad tā @sudrabkaija Emīlija izdarīs pašnāvību vai ko citu neprātīgu Gobža story dēļ, viņš uzņemsies par to atbildību? Šis ir jau riktīgs wtf🤦🏼‍♀️
Emīlijas kailfoto ir visu acu priekšā un šķiet viņa to uztver super dramatiski. Viņa vēl rakstīja Gobzim, lūdzās, lai izņem… kāds Gobzim labums tieši konkrēti no šīs “rubrikas” kur viņš sācis publicēt bildes ar meiteņu kailfoto? WTF?????
08.02.2024 00:53 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.09.2022
Bet vispār Mārtiņš Upenieks ir tik sexy, man šķiet skaistākais vīrietis Latvijā 🤤🤤🤤
08.02.2024 00:43 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.09.2022
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Nu Jānis Bērziņš ir viens no lielākajiem babņikiem Rīgā. Maina sievietes ļoti bieži. Mana paziņa savā laikā bija kopā ar viņu, kādu gadu aptuveni. Kopš tā laika vismaz jau kādas 6 sievietes nomainījis, ja ne vairāk. 🤷‍♀️
08.02.2024 00:42 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?
būtu diezgan bērnišķīgi dzēst visas bildes kurās ir cilvēks kas bijis daļa viņas dzīves, nav jau vairs 20 😅 un otrs, ko viņai vajadzētu tagad darīt? Dzīvot celibātā? Nesaprotu, pieaugusi sieviete dzīvo tālāk. 🤦🏼‍♀️
08.02.2024 00:38 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
chihiro @ 07.02.2024 21:03

Piebildīšu, ka es saprotu, ka tur nedraudēja ozempic recepšu dēļ, bet es uz šo komentāru atsaucos. ?
bet varbūt tai Dacei arī bija diabēts?! Viņa bija diezgan apaļa.
07.02.2024 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.
no kurienes tāds info?
07.02.2024 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.
no kurienes tāds info?
07.02.2024 23:06 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.02.2024
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Ilzei jau pašai labu laiciņu ir cits vīrietis. Biežie komandējumi ārvalstīs dara savu, un latvju bāleliņu iemainīja pret svešzemju bruņinieku :).
Kas attiecas uz Kristu- pēc šķiršanās no vīra maina gan nodarbes, gan attiecības ik pa gadam.
07.02.2024 22:58 |
 
Reitings 560
Reģ: 23.01.2024
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Par to laikam atsevišķa tēma būtu jāatver, bet tā jau saka - lai izsērotu, kā minimums gads vajadzīgs. Neko nezinot ne par Ilzi, ne Jāni, grūti spriest, kāpēc viņš jau ir kopā ar citu, bet laikam atslēgas vārdi tajā šķiršanās stāstā ir "atkal iemīlējies". Nestabils vīrietis savās jūtās.
Paskatījos Kristas IG. Atstāj emocionāli nestabilas sievietes iespaidu, pati par to arī atklāti raksta.
Lai nu katrs no viņiem dzīvē atrod, kas tiešām ir vajadzīgs...
Bijušo ex bildes ļoti bieži redzu dažādos profilos. Ir pat tā, ka vienai paziņai ir 2 bijušie vīri, 3 boyfriendi pēc tam un pilnīgi visu šo vīriešu fotogrāfijas ar viņas bērniem ir FB galerijās...
07.02.2024 22:00 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?
07.02.2024 21:39 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
chihiro @ 07.02.2024 21:04

Man liekas, tajās iepazīšanās aplikācijās neaktīvie profili (kur cilvēks nav gājis noteiktu laiku) nerādās.

Tieši tā, ja pat neesi deaktivizējis vai izdzēsis profilu, bet vairs neesi aktīvs lietotājs, tad neuzrādās profils.
To var redzēt citi tikai tādā gadījumā, ja aktīvi izmanto
07.02.2024 21:21 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
Gardenia @ 07.02.2024 20:26
Nu tak Eļinka visu zina par tām narkotikām tas tak skaidrs un droši var sēdēt saistībā ar narkotikām. Kas būs ja tā mamzele ar vēderu atkēgsies uz apsūdzēto sola vai ar sīci cietumā? Atkal žēlotāju bariņš būs klāt sāks vēl "nabadzīti" aizstāvēt. Ja jau tagad žēlo! Viņa pati iespējams jūtās tik laimīga kā miljonu loterijā vinnējusi jo ir zuša sieva! Tās žēlotājas vienreiz varētu aiziet uz dzīvnieku patversmi vis maz kādu zvēriņu pamīlēt, pažēlot, viņam vismaz to vajag un novērtēs, būs vismaz mirkli laimes izbaudījis.

Tu te nenormāli aizsvilusies, chill :D
Tik sīki un smalki par viņu attiecībām neko nezinu, pieļāvu, ka vienkārši jauna un naiva meitene. Bet ja vēl mini, ka viņa pati ko iepriekš izjaukusi, tad viņa labi pati apzinās uz kāda grābekļa uzkāpusi vai arī cer, ka viņš jau viņas dēļ mainīsies un nešļūks pa kreisi :D
Par zvēriņiem nebēdā, aprūpēju jau labu pulciņu! 🦮🤝
07.02.2024 21:19 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Ivy Blanks @ 07.02.2024 19:21

Bet varbūt viņš vienkārši nav izdzēsis to savu kontu tur? Vienkārši palika karājoties, bet pats jau sen tur vairs nenāk.

Man liekas, tajās iepazīšanās aplikācijās neaktīvie profili (kur cilvēks nav gājis noteiktu laiku) nerādās.
07.02.2024 21:04 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Savva @ 07.02.2024 18:01
Dace jau nu ari nav nekada tievesanas padomdeveja. Pati zaudeja svaru ar Ozempic.

Piebildīšu, ka es saprotu, ka tur nedraudēja ozempic recepšu dēļ, bet es uz šo komentāru atsaucos. 😀
07.02.2024 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits