Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
krixis3 @ 23.11.2022 16:19
Nu bet atcerieties, ka viņa Elīnai taisa to ko Elīna vēlas. Par tām antenām un ne mazgāšanu, taču Elīnas story teica lai tā nedara neviens. Protams, ka reputāciju tas ietekmē. Grūti spriest kāpēc turpina. Acīmredzot, pietiekami ienesīgi
bet viņa pie Elīnas atgriežas,Elīna ir viņas darba atspulgs,ja viņa redzētu,ka tas ko taisa tiek slikti pasniegts, vienkārši atteiktos apkalpot turpmāk ,tātad to sūdu ko taisa un viņas galvas ,uzskata par normālu.
23.11.2022 16:34 |
 
Reitings 2550
Reģ: 17.03.2022
Kas pie velna tas par vārdu - dažādveidiba?! Un paldies Dievam, ka Didra laikam aizmirsusi angļu vārdus, ko te vēl kādu laiku atpakaļ mauca vaļā 🤭🤭🤭
23.11.2022 16:35 |
 
Reitings 4329
Reģ: 10.04.2022
Tas rīta storijs, kur Didra halātā lielīgi stāsta, ka Nauris vainīgs, ka zīmējums starp pupiem izsmērējies 😁 Nu tā, lai visi zin, cik viņiem karsti iet 😁
23.11.2022 17:43 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
krixis3 @ 23.11.2022 16:19
Nu bet atcerieties, ka viņa Elīnai taisa to ko Elīna vēlas. Par tām antenām un ne mazgāšanu, taču Elīnas story teica lai tā nedara neviens. Protams, ka reputāciju tas ietekmē. Grūti spriest kāpēc turpina. Acīmredzot, pietiekami ienesīgi

Jā ,bet tomēr ja esi profesionāls frizieris , tad arī vajag pastāstīt klientam, ka mati no šādām ciešām frizūrām var sākt krist ārā, šaubos vai Elīna to vispār zina . Un vēl ka dienām viņa staigā ar vienu un to pašu frizūru, utis tur drīz ieperināsies.
Liekas dīvaini, cilvēks katru otro mēnesi iet pielikt matus , lai pēc tam par viņiem nerūpētos , nemazgātu un nekoptu . Galīgi dīvaina.
23.11.2022 18:16 |
 
Reitings 1074
Reģ: 14.01.2022
Pēdējie story,kur viņa Džeisonu tur opā. Viņa izskatās pēc netīras, iedzeltenas tumšās...blakus bērniņam. Kontrasts!!! Nepatīkami skatīties, nodomāju,lai tikai nenosmērē to enģelīti. Fuj!
23.11.2022 18:39 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Ranika @ 23.11.2022 17:43
Tas rīta storijs, kur Didra halātā lielīgi stāsta, ka Nauris vainīgs, ka zīmējums starp pupiem izsmērējies ? Nu tā, lai visi zin, cik viņiem karsti iet ?

Tik karsti ka visu nākamo dienu nav garastāvokļa, laikam palika neapmierināta, bet Nauris gan no rīta priecīgs lēkāja, iepriekšējā naktī atbrīvojies no liekās nastas (khem khem, pašas zināt kur). Krāsa tā kārtīgi bija izsmērēta, kārtīgi bija iesvīduši. Tikai nesaprotu kāpēc tas jārāda Instagram.
23.11.2022 18:43 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Nu ja, Naurelis gan jau iztēlojās, ka Kitiju purina 😂 Izmantoja “tetovējumu” situāciju.
23.11.2022 19:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.12.2019
iiieviiite @ 23.11.2022 09:04
meitenes, nenomētājiet mani uzreiz ar tomātiem un tā, bet es gribētu saprast, vai tiešām tā mātes klātbūtne ir tik svarīga bērna pirmajos gados, kurus viņš tāpat neatcerēsies, kad būs pieaudzis? es, piemēram, tiku audzināta nabadzīgos apstākļos, vecāki mani bieži vien atstāja vecvecākiem (līdz kādiem 2 gadiem, kamēr sāku iet dārziņā), lai paši varētu strādāt, bet es to laiku tāpat neatceros un tas nekādā veidā neietekmēja manas attiecības ar māti apzinātā vecumā. attiecības mums ir cieņpilnas un mīlošas, es palīdzu mātei materiāli utt.
nepārprotiet, es saprotu atšķirību starp to laiku, kad daudziem vecāki pelnīja iztiku un citas izvēles nebija. Didra izvēlas strādāt, kad to var nedarīt, bet runa nav par to. mēs varam abstrahēties no Didras temata, man tiešām interesē vai tā mātes klātbūtne neapzinātā vecumā nav pārvērtēta? un es pat vairāk nerunāju par krūts barošanu, jo par to viedokļi arī cik saprotu mēdz dalīties, es tieši vairāk par auklēšanu, gulēšanu un laika pavadīšanu kopā, kamēr bērns ir mazulis.
cik daudzas no jums ir runājušas un vilkušas paralēles par to laiku, kad jūs bijāt mazuļi un vecāku iesaisti bērnkopībā, kā tas atspoguļojās uz jūsu attiecībām vēlāk, esat par to domājušas? tiešām ir tā, ka tās, kuras auklēja 24/7 ir labākās attiecībās ar saviem vecākiem, nekā tās, kurām vecāki, piemēram, vairāk pievērsa uzmanību, kad bērns jau bija mazliet vecāks?
PS. kā var noprast pēc jautājuma, man bērnu nav, tādēļ es tikai spriedelēju, bet man tiešām šo visu lasot ir tāda nesaprašana, vai šī Didras kritizēšana nav mazliet pārspīlēta, jo itkā man jau bija līdzīgs variants (un es domāju, ka daudzām no mums tā bija), bet tas neietekmēja manas attiecības ar māti ne skolas laikos, ne vēlāk.

Noskaties šo video līdz galam un Tev būs atbilde:

No 2.minūtes sākas Džeisona potenciālā attīstība, ja abi vecāki tā turpinās..
23.11.2022 20:06 |
 
Reitings 367
Reģ: 15.02.2022
BellaCiao @ 23.11.2022 19:06
Nu ja, Naurelis gan jau iztēlojās, ka Kitiju purina ? Izmantoja “tetovējumu” situāciju.

💯
23.11.2022 20:30 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Kristīna var taisnoties visādi, bet tās bizes bija ļoti škības jau no sākuma. Un antenas jau vairākas reizes esmu ievērojusi, ka ir šķības, tikai parasti nodomāju, ka to Didra pati sapinusi, jo prātā nenāca, ka kāds var taisīt tādu haltūru un par to naudu prasīt . 😀
Tur šoreiz nav nēsātāja vaina, bet gluži vienkārši neprofesionāli sapīta frizūra. Ja nemāk bizes taisīt, tad lai pieturas pie lokām.
23.11.2022 20:48 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
krixis3 @ 23.11.2022 16:19
Nu bet atcerieties, ka viņa Elīnai taisa to ko Elīna vēlas. Par tām antenām un ne mazgāšanu, taču Elīnas story teica lai tā nedara neviens. Protams, ka reputāciju tas ietekmē. Grūti spriest kāpēc turpina. Acīmredzot, pietiekami ienesīgi
Ļoti slikti tā bize izskatījās jau no paša rīta. Tā, it kā tas pēdejais gabals būtu vienkārši pielīmēts klāt, bize bieza, bieza un tad uzreiz plāna, nevis ar smuku pāreju. Un greizi sapīta. Pēc tam ātri juka ārā, tur gan Didra pati vainīga, jo visu laiku mētā viņu ar rokām apkārt. Un antenas arī vienmēr ir greizi sapītas, it kā kāds ar divām kreisajām būtu pinis.
23.11.2022 20:51 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Elīna saka, lai beidzam izniekot laiku Instagram, Tik tok un joutubi
Nē, Elīn, atnākot mājās pēc 24h dežūras, es atļaušos pasēdēt gan joutubē, gan tik tokā 😄
23.11.2022 20:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.08.2022
Kādreiz teica, ka ēdot daudz burkānus vai dzerot to sulu var dabūt ādai toni. Izskatās, ka viņa tiešām paķērusi sev oranžo.
Lai palasa ko burkani parmerā dara vēderam, nebūs brīnums, ka sāp
23.11.2022 21:17 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
iiieviiite @ 23.11.2022 09:04
meitenes, nenomētājiet mani uzreiz ar tomātiem un tā, bet es gribētu saprast, vai tiešām tā mātes klātbūtne ir tik svarīga bērna pirmajos gados, kurus viņš tāpat neatcerēsies, kad būs pieaudzis? es, piemēram, tiku audzināta nabadzīgos apstākļos, vecāki mani bieži vien atstāja vecvecākiem (līdz kādiem 2 gadiem, kamēr sāku iet dārziņā), lai paši varētu strādāt, bet es to laiku tāpat neatceros un tas nekādā veidā neietekmēja manas attiecības ar māti apzinātā vecumā. attiecības mums ir cieņpilnas un mīlošas, es palīdzu mātei materiāli utt.
nepārprotiet, es saprotu atšķirību starp to laiku, kad daudziem vecāki pelnīja iztiku un citas izvēles nebija. Didra izvēlas strādāt, kad to var nedarīt, bet runa nav par to. mēs varam abstrahēties no Didras temata, man tiešām interesē vai tā mātes klātbūtne neapzinātā vecumā nav pārvērtēta? un es pat vairāk nerunāju par krūts barošanu, jo par to viedokļi arī cik saprotu mēdz dalīties, es tieši vairāk par auklēšanu, gulēšanu un laika pavadīšanu kopā, kamēr bērns ir mazulis.
cik daudzas no jums ir runājušas un vilkušas paralēles par to laiku, kad jūs bijāt mazuļi un vecāku iesaisti bērnkopībā, kā tas atspoguļojās uz jūsu attiecībām vēlāk, esat par to domājušas? tiešām ir tā, ka tās, kuras auklēja 24/7 ir labākās attiecībās ar saviem vecākiem, nekā tās, kurām vecāki, piemēram, vairāk pievērsa uzmanību, kad bērns jau bija mazliet vecāks?
PS. kā var noprast pēc jautājuma, man bērnu nav, tādēļ es tikai spriedelēju, bet man tiešām šo visu lasot ir tāda nesaprašana, vai šī Didras kritizēšana nav mazliet pārspīlēta, jo itkā man jau bija līdzīgs variants (un es domāju, ka daudzām no mums tā bija), bet tas neietekmēja manas attiecības ar māti ne skolas laikos, ne vēlāk.

Padalīšos nedaudz savā pieredzē,vai tas ko ir ietekmējis,katram pašam jāizvērtē. Ar mani mājās kopā līdz skolas vecumam bija mamma,protams viņa arī strādāja,bet tikai mājas darbus,dārzi,lopi,respektīvi lielāko laiku veltot bērniem,mēs ģimenē esam 3bērni vienīgi visiem palielas gadu starpības(brālim ar māsu 4 gadi,man ar māsu 9gadi)tātad diezgan lielu laiku augot biju arī viena ar mammu,mums kā ģimenes attiecības ir ļoti labas,cieņpilnas,mīlošas,jā arī apstākļi finasiāli ne pārāk spīdoši.
Un tad ir mana vīra ģimene,kurā viņš auga viens,mamma un tētis pārsvarā strādāja,mammai ļoti augsts amats,un kamēr vīrs bija mazs viņa daudz sevi ieguldīja darbā,mācībās.Bērns vairāk bija ar tēvu,un lielākā vecumā arī daudz viens pats.Jā viņi bija labāk situēti,utt.Bet te ir tāds kā lai pat noformulē ne pārāk laba saikne ar vecākiem arī šobrīd(35 gadi),empātijas trūkums,nemācēšana izprast otru.
nemāku teikt vai tas ir saistīts ar to ka bērnībā maz laika tika veltīts,maz pievērsta uzmanība,bet ir redzamas šīs atšķirības,ka aizbraucot ciemos pie vīra ģimenes,ka viņam ar mammu ir ļoti smagas attiecības,kopsaucēju viņiem grūti atrast.Mamma vairākas reizes izteikusi,ka nožēlo to ka viņam nācies augt vienam,ka nav bijis vēl kāds bērniņš,un ka nav varējusi pievērst pati tik daudz uzmanības.
23.11.2022 21:32 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
BellaCiao @ 23.11.2022 19:06
Nu ja, Naurelis gan jau iztēlojās, ka Kitiju purina ? Izmantoja “tetovējumu” situāciju.
laizījis nost tos tetovējumus😂😂 vai atvainojiet šis būs pretīgi- beidzis uz tiem.
23.11.2022 21:45 |
 
Reitings 635
Reģ: 02.08.2022
Jā, Elīn! Laiks ir dārgs un atpakaļ nevar pagriezt. Pavadi to ar savu dēliņu, nevis šmotkām! 🙏
23.11.2022 21:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Dalia @ 23.11.2022 18:43

Tik karsti ka visu nākamo dienu nav garastāvokļa, laikam palika neapmierināta, bet Nauris gan no rīta priecīgs lēkāja, iepriekšējā naktī atbrīvojies no liekās nastas (khem khem, pašas zināt kur). Krāsa tā kārtīgi bija izsmērēta, kārtīgi bija iesvīduši. Tikai nesaprotu kāpēc tas jārāda Instagram.
smieklīgi,ka vakar te runāja ,ka viņš pēc geja izskatās un jau diskutēja,ka viņš varbūt staigā apkārt un viņiem tāda norima ,ka šodien no rīta šī jau dod mājienus ,ka Nauris normāls vecis un viņu...
23.11.2022 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
*Cap @ 23.11.2022 20:57
Elīna saka, lai beidzam izniekot laiku Instagram, Tik tok un joutubi
Nē, Elīn, atnākot mājās pēc 24h dežūras, es atļaušos pasēdēt gan joutubē, gan tik tokā ?

Es šoreiz piekrītu, nav ko izniekot laiku, atsekoju Didrai 😃
23.11.2022 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 02.10.2010
Kas te minēja, ka Elīna ir Forbes cienīga, jo viņai izdevies pacelt poļu apģērbus veikalu tāāāādā līmenī.
2021. gadā:
Butterfly- 6 darbinieki, nodokļu maksājumi valsts budžetā 137.72 tūkst. €, IG veikalam 31.3k sekotāji; FB lapai 6.6k sekotāji;
KOKOS- 20 darbinieki, nodokļu maksājumi valsts budžetā 394.8 tūkst. €, IG veikalam 13.9k sekotāji; FB lapai 58,7K sekotāji;
Siluets- 25 darbinieki, nodokļu maksājumi valsts budžetā 313.78 tūkst. €, IG veikalam 35.6k sekotāji, FB lapai 28.3k sekotāji.
Pēc šiem datiem redzam tikai to, ka citiem apģērbu veikaliem tomēr iet labāk! Elīna ir tikai padarījusi sevi par LV lielāko izsmieklu! Citi klusi strādā un ar godu pelna savu naudu, nevis mēģina ķerties pie pēdējiem salmiņiem haipa dēļ.
23.11.2022 22:37 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
skarlet_ @ 23.11.2022 22:37
Kas te minēja, ka Elīna ir Forbes cienīga, jo viņai izdevies pacelt poļu apģērbus veikalu tāāāādā līmenī.
2021. gadā:
Butterfly- 6 darbinieki, nodokļu maksājumi valsts budžetā 137.72 tūkst. €, IG veikalam 31.3k sekotāji; FB lapai 6.6k sekotāji;
KOKOS- 20 darbinieki, nodokļu maksājumi valsts budžetā 394.8 tūkst. €, IG veikalam 13.9k sekotāji; FB lapai 58,7K sekotāji;
Siluets- 25 darbinieki, nodokļu maksājumi valsts budžetā 313.78 tūkst. €, IG veikalam 35.6k sekotāji, FB lapai 28.3k sekotāji.
Pēc šiem datiem redzam tikai to, ka citiem apģērbu veikaliem tomēr iet labāk! Elīna ir tikai padarījusi sevi par LV lielāko izsmieklu! Citi klusi strādā un ar godu pelna savu naudu, nevis mēģina ķerties pie pēdējiem salmiņiem haipa dēļ.
un atpūšas tas meitenes tik pat ļoti. Tā pati silueta īpašniece visu laiku braukā kaut kur apkārt,lūpas arī pumpē, atšķirībā no elinas tikai var uzelpot,jo neviens viņas mašīnu neapmētas un neienidis redzot uz ielasun privāto dzīvi tā neķida
23.11.2022 22:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits