Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1203
Reģ: 12.10.2023
Mayaaa @ 19.05.2024 22:08
Kā jums patika didras live??

Nesaglabāja, kas tur par pērlēm?
19.05.2024 22:40 |
 
Reitings 12062
Reģ: 06.07.2022
Justiine @ 19.05.2024 19:02
Reiz klausījos interviju ar VID ģenerāldirektori par ēnu ekonomikas apkarošanu. Tur viņa teica, ka ir vesels saraksts ar uzņēmumiem par kuriem ir skaidrs, ka tur notiek krāpšanās ar nodokļiem, bet diemžēl tikai uz aizdomu pamata neko nevari izdarīt, tas viss ir jāpierāda, un tas pierādīšanas process neesot nemaz tik viegls. Valstī pilns ar uzņēmumiem, kuri krāpjas ar nodokļiem. It īpaši mazajās pilsētās. Bet didreļi jau ir cits līmenis, tēlo dievticīgos un vēl cenšas izlikties par mega veiksmīgiem uzņēmējiem, kuru zināšanas ir vērtas simtos eiro. Nav kauns ne tikai nemaksāt nodokļus pilnā apjomā, bet arī apkrāpt lētticīgus cilvēkus. Kā arī sūdzēties, cik valstī viss slikti.

Interesanti, kas ir Baterflaja grāmatvedis/-e. Noteikti, ka pērk šo kā ārpakalpojumu.
19.05.2024 23:04 |
 
Reitings 5922
Reģ: 24.07.2023
*Bella* @ 19.05.2024 20:44
Man ja godīgi pofig par viņu biznesu, mahinācijām u.t.t, jo karma ir un paliek karma, noteikti agrāk vai vēlāk kaut kur ļoti nolažosies zinot viņu prāta spējas un abus ņems pie dziesmas, bet nabaga bērns 2 gadu vecumā baseinā!!! spēlējas pamperī, ēd piena maisījumu un vispār nesaprot kas ir normāla ēšana- ne sava šķīvīša, ne krūzītes. Viņu baro vienkārši no rokas- nu WTF!??‍♀️ Diez vai šie gada vecāki vispār zin, ka 2 gadu vecumā bērnam ir jāēd principā viss tas ko ēd pieaugušie, tikai bez majonēzēm, mērcītēm un pārlieku lielu garšvielu daudzumu. Nu kā tā var - es nesaprotu.??‍♀️ Bērns reāli vairāk kā tāds aksesuārs viņiem. Viņi taču vispār necenšas kaut cik elementāri attīstīt to bērnu.
Viņš,diemžēl arī nerunā.Bērnam tūlīt būs 2 gadi,viņam vajadzētu jau kādus vārdiņus runāt,bet vecākiem tas neinteresē,iedod pulti,lai sēž TV.skatās,galvenais,lai netraucē.Jā,un tā bērna barošana,kronis visam🤮🤮Ja Džeisons aizies uz dārziņu, viņš ēdīs no citu bērnu šķīvīšiem😅
19.05.2024 23:09 |
 
Reitings 149
Reģ: 02.11.2023
Roze sarkanā @ 19.05.2024 23:09
Viņš,diemžēl arī nerunā.Bērnam tūlīt būs 2 gadi,viņam vajadzētu jau kādus vārdiņus runāt,bet vecākiem tas neinteresē,iedod pulti,lai sēž TV.skatās,galvenais,lai netraucē.Jā,un tā bērna barošana,kronis visam??Ja Džeisons aizies uz dārziņu, viņš ēdīs no citu bērnu šķīvīšiem?

Kā bērns var runāt, ja viņam mutē visu laiku ir knupis?
19.05.2024 23:12 |
 
Patīk
Reitings 40319
Reģ: 12.10.2022
Pupka @ 17.05.2024 22:18
Noskatījos šīs nedēļas SBF - garlaicīgi, nekas jauns un skaidri redzams teātris un tas, ka viņiem abiem attiecības ir uzspēlētas. Gribēja iegūt papildus popularitāti, bet, es teiktu, ka drīzāk nedaudz parādīja patiesību, cik viss viņiem ir neīsts.
Un nesaprotu, kāpēc kalponei aizmiglota seja? Negribēja, lai rāda TV? Ko?
Varbūt Elīna vēlas, lai Annemarija ir aizmiglota, lai viņa nepaliek pārāk zināma un populāra? Elīnai varētu būt bailes par to, ka viņa neaiziet prom. Ko tad Elīna iesāks? Elīna neprot neko un viņai uzticas, jo atbild uz ziņām, montē storijus, sarunā sadarbības utt..
19.05.2024 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 3365
Reģ: 25.05.2009
EmilijaArm @ 19.05.2024 23:04

Interesanti, kas ir Baterflaja grāmatvedis/-e. Noteikti, ka pērk šo kā ārpakalpojumu.

Šo var redzēt iesniegtajā pārskatā. Pirmā lapa ar pamatinformāciju. Tā foruma lietotāja, kas bija iegādajusies pārskatu un pievienojusi failiem.lv bilanci un peļņas vai zaudējumu aprēķinu, noteikti var šo info arī nopublicēt. Bet jā, jau pagājušā gada pārskatā tur bija uzrādīts kkāds SIA, ja pareizi atceros.
19.05.2024 23:29 |
 
Reitings 636
Reģ: 31.07.2023
cory @ 19.05.2024 23:29

Šo var redzēt iesniegtajā pārskatā. Pirmā lapa ar pamatinformāciju. Tā foruma lietotāja, kas bija iegādajusies pārskatu un pievienojusi failiem.lv bilanci un peļņas vai zaudējumu aprēķinu, noteikti var šo info arī nopublicēt. Bet jā, jau pagājušā gada pārskatā tur bija uzrādīts kkāds SIA, ja pareizi atceros.

Neviena uzņēmuma gada pārskats nav jāiegādājas. Ieejot ar savas bankas datiem (vai SMARTID) https://info.ur.gov.lv/#/data-search visa info ir pieejama par jebkuru uzņēmumu bez maksas.
SIA CIPARVEDIS PRO ir viņu ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmums.
19.05.2024 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 3365
Reģ: 25.05.2009
Helita @ 19.05.2024 23:36

Neviena uzņēmuma gada pārskats nav jāiegādājas. Ieejot ar savas bankas datiem (vai SMARTID) https://info.ur.gov.lv/#/data-search visa info ir pieejama par jebkuru uzņēmumu bez maksas.
SIA CIPARVEDIS PRO ir viņu ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmums.

Paldies! Papētīju arī pārējos Naurelim un Elīnai piederošos uzņēmumus. Man gan īsti skaidrs nav viens- kā uzņēmumam/iem, kas nodarbojas ar lupatu tirdzniecību var būt debitoru parādi vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā? Kas viņiem ir parādā? Jo klienti iegādājoties lupatas taču uzreiz par viņām norēķinās. Ja tie ir aizdevumi Naurelim, tad kapēc šīs summas neuzrāda kā ‘aizdevumus’, bet debitoros?
Elīnai piederošais Butterflay SIA apgrozījis 11 tūkstošus bet debitoros ir 19 tūkstoši.
Nene SIA- debitori gandrīz 28 tūkstoši, apgrozījums 24 tūkstoši.
Toties šiem abiem uzņēmumiem ievērojami samazinājies naudas apjoms.Līdz ar to varētu būt, ka naudu pārskaitījuši uz kāda cita uzņēmuma kontu, bet tad atkal man jautājums, kapēc to neuzrāda, kā aizdevumu?
Butterfly SIA-debitoru parādi 8 tūkstoši. Nauda zem 3 tūkstošiem. Te arī bilancē parādas nekustamie īpašumi gandrīz 50 tūkstošu vērtībā.
Didrihsoni SIA- debitori 10 tūkstoši, nauda kontā gandrīz 98 tūkstoši, apgrozījums gan 242 tūkstoši, darbinieku skaits arī 7. Acīmredzot caur šejieni arī laiž klientu pasūtījumus.
Un tad ir EDButterfly SIA- debitoru parādi 213 tūkstoši un nauda kontā samazinājusies no 289 uz 98 tūkstošiem.
20.05.2024 04:58 |
 
Reitings 355
Reģ: 14.05.2024
He730 @ 19.05.2024 18:01
es domāju, ka neviens nekur neskrien, jo strāda jaunas meitenes, kurām tas liekas ok.

Diemžēl, ja ir tādas, kas piekrīt saņemt 50/50, pusi nelegāli, tad kādēļ baigi čakarēties? Pus LV darba tirgus uz to balstās, ne tikai Elīnas veikals, kā arī VID nav baigi ieinteresēti, jo tomēr jau kaut ko maksā arī valstī + tas ir tikai mazs uzņēmums, VID darbiniekiem labāk ir pētīt uzņēmums, kuriem tiešām pārsniedz 1,6 milj. apgrozījums. Ja, protams, tur būtu nereālās sūdzības, tad izskatītu, bet nu skatos, ka, ja jau nav nekas noticis, tad jau +/- prot sakārtot, jo nu lielākai daļai arī ir saucamā melnā kase, ne tikai šim veikalam.
20.05.2024 08:02 |
 
Reitings 355
Reģ: 14.05.2024
*Bella* @ 19.05.2024 20:44
Man ja godīgi pofig par viņu biznesu, mahinācijām u.t.t, jo karma ir un paliek karma, noteikti agrāk vai vēlāk kaut kur ļoti nolažosies zinot viņu prāta spējas un abus ņems pie dziesmas, bet nabaga bērns 2 gadu vecumā baseinā!!! spēlējas pamperī, ēd piena maisījumu un vispār nesaprot kas ir normāla ēšana- ne sava šķīvīša, ne krūzītes. Viņu baro vienkārši no rokas- nu WTF!??‍♀️ Diez vai šie gada vecāki vispār zin, ka 2 gadu vecumā bērnam ir jāēd principā viss tas ko ēd pieaugušie, tikai bez majonēzēm, mērcītēm un pārlieku lielu garšvielu daudzumu. Nu kā tā var - es nesaprotu.??‍♀️ Bērns reāli vairāk kā tāds aksesuārs viņiem. Viņi taču vispār necenšas kaut cik elementāri attīstīt to bērnu.

Jā, es vairāk arī par šo satraucos, jo viņa attīstība nav diezko liela, man bail arī par to, ka vispār pat maz vai vārdiņu "nē" vai "jā" nevar pateikt. Tur steidzami ir jāved pie speciālistiem, tak var vest arī uz privāto bērnudārzu, vismaz iemācīsies runāt, attīstīs prātu, jo viens ir pieskatīt un pabarot, otrs jau ir audzināt un attīstīt bērnu, kā kā māte vispār neredz to? Mazajam būs jāiet pirmajā klasē un nepratīs pat runāt...
20.05.2024 08:05 |
 
Reitings 355
Reģ: 14.05.2024
CallMeAnnika @ 19.05.2024 23:21
Varbūt Elīna vēlas, lai Annemarija ir aizmiglota, lai viņa nepaliek pārāk zināma un populāra? Elīnai varētu būt bailes par to, ka viņa neaiziet prom. Ko tad Elīna iesāks? Elīna neprot neko un viņai uzticas, jo atbild uz ziņām, montē storijus, sarunā sadarbības utt..

Es iedomājos par to, ka cik ļoti Elīna skatās ar skaudīgāk acīm uz viņu, jo viņa ir tik tieviņa un zinot Elīnu, viņa būtu gatava savu bērnu atdot, lai būtu tik tieva, jo var tak redzēt, ka viņa ir slima ar savu tievēšanu.
20.05.2024 08:07 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Aij nu nevajag arī tik ļoti pārspīlēt par Dž. attīstību. Viņam vēl nav 2 gadi, jūs jau runājat, ka aizies uz skolu un nepratīs runāt 😂
Lielākā daļa bērnu līdz 2 gadiem vēl ir pamperos (jā, jā tūlīt saskries gada mātes un teiks, ka nē jau gada vecumā iet podiņu) bērni ir dažādi, bet lielākais vairākums Dž vecumā vēl ir pamperos. Ap 2 gadiem arī aiziet wc prasmes. Un knupis 2 gados arī neredzu neko taaaādu, jā, vajadzētu samazināt, nu jau būt tikai kā mierinājumam, ne jau non stop mutē.
Un, jā, arī runāt vēl nav jārunā. Man ir abas pieredzes-viens bērns jau 1,5g runāja īsus teikumus, otrs tikai uz 3 gadiem runāja kaut ko saprotamu.
Tā kā chill, dāmas, drusku par traku jau to mazo preparējiet.
20.05.2024 08:34 |
 
Reitings 9531
Reģ: 27.02.2022
Ekhoo @ 20.05.2024 08:34
Aij nu nevajag arī tik ļoti pārspīlēt par Dž. attīstību. Viņam vēl nav 2 gadi, jūs jau runājat, ka aizies uz skolu un nepratīs runāt ?
Lielākā daļa bērnu līdz 2 gadiem vēl ir pamperos (jā, jā tūlīt saskries gada mātes un teiks, ka nē jau gada vecumā iet podiņu) bērni ir dažādi, bet lielākais vairākums Dž vecumā vēl ir pamperos. Ap 2 gadiem arī aiziet wc prasmes. Un knupis 2 gados arī neredzu neko taaaādu, jā, vajadzētu samazināt, nu jau būt tikai kā mierinājumam, ne jau non stop mutē.
Un, jā, arī runāt vēl nav jārunā. Man ir abas pieredzes-viens bērns jau 1,5g runāja īsus teikumus, otrs tikai uz 3 gadiem runāja kaut ko saprotamu.
Tā kā chill, dāmas, drusku par traku jau to mazo preparējiet.
ne nu savā ziņā piekrītu, viņam tikai pēc 2 mēn paliek 2 gadi. Mani laikam ap šo laiku sāka 100% iet uz podu, bet lielums pat līdz 2.5 gadi neiet (ko es redzu).
.
bet jā, nē, mamma, tētis, laukā, bumba, nāc jau būtu viņam jāsaka. Man otrs vēlu sāka runāt normāli, bet šaja vecumā, šos ierastos vārdus mācēja pateikt uz šo vecumu lielums tomēr māk izrunat pāris vārdus. A tam tikai knupis un pudele mutē loģiski , ka tāpēc nesaka.
20.05.2024 08:44 |
 
Reitings 2012
Reģ: 21.11.2017
Izskatās, ka Annemarija tomēr ir kopā ar to tetovetaju. Jums bija taisnība 😁😁
20.05.2024 08:48 |
 
Reitings 9531
Reģ: 27.02.2022
mayja @ 20.05.2024 08:48
Izskatās, ka Annemarija tomēr ir kopā ar to tetovetaju. Jums bija taisnība ??
nu tas tak bija skaidrs kā diena :D:D
20.05.2024 09:09 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Everests @ 20.05.2024 08:44
ne nu savā ziņā piekrītu, viņam tikai pēc 2 mēn paliek 2 gadi. Mani laikam ap šo laiku sāka 100% iet uz podu, bet lielums pat līdz 2.5 gadi neiet (ko es redzu).
.
bet jā, nē, mamma, tētis, laukā, bumba, nāc jau būtu viņam jāsaka. Man otrs vēlu sāka runāt normāli, bet šaja vecumā, šos ierastos vārdus mācēja pateikt uz šo vecumu lielums tomēr māk izrunat pāris vārdus. A tam tikai knupis un pudele mutē loģiski , ka tāpēc nesaka.

Es neticu, ka viņš nesaka NEVIENU vārdu. Viņa jau nerāda viņu tik daudz. Galvenais, lai saprot/dzird/atsaucas.
Bērni jau attīstās pa dienām-šodien nesaka, rīt teiks, tas pats ar podu.
20.05.2024 09:12 |
 
Reitings 1598
Reģ: 04.11.2022
Ekhoo @ 20.05.2024 08:34
Aij nu nevajag arī tik ļoti pārspīlēt par Dž. attīstību. Viņam vēl nav 2 gadi, jūs jau runājat, ka aizies uz skolu un nepratīs runāt ?
Lielākā daļa bērnu līdz 2 gadiem vēl ir pamperos (jā, jā tūlīt saskries gada mātes un teiks, ka nē jau gada vecumā iet podiņu) bērni ir dažādi, bet lielākais vairākums Dž vecumā vēl ir pamperos. Ap 2 gadiem arī aiziet wc prasmes. Un knupis 2 gados arī neredzu neko taaaādu, jā, vajadzētu samazināt, nu jau būt tikai kā mierinājumam, ne jau non stop mutē.
Un, jā, arī runāt vēl nav jārunā. Man ir abas pieredzes-viens bērns jau 1,5g runāja īsus teikumus, otrs tikai uz 3 gadiem runāja kaut ko saprotamu.
Tā kā chill, dāmas, drusku par traku jau to mazo preparējiet.

Knupis tik lielam bērnam jau sen būtu jāatstāj pagātnei. Vēl nesen Māmiņu Klubā bija sižets ar mikrologopēdi, kura stāstīja par knupja lietošanu un tā negatīvo efektu uz bērna runas attīstību.
20.05.2024 09:51 |
 
Reitings 1596
Reģ: 25.01.2023
VissIrSlikti @ 20.05.2024 09:51

Knupis tik lielam bērnam jau sen būtu jāatstāj pagātnei. Vēl nesen Māmiņu Klubā bija sižets ar mikrologopēdi, kura stāstīja par knupja lietošanu un tā negatīvo efektu uz bērna runas attīstību.
Viens ir runāt,otrs ir dabūt to knupi nost.Mūsu bd silītes grupiņā,daudziem vēl bija knupji pirmajā gadā,manējie no dzimšanas ar knupi nedraudzējās.un labi ka tā.Jo daudzām ir problēmas,atradināt no knupja.Tāpat no pudelēm,savām krūtīm..Viss nenotiek kā pēc grāmatas.Katrai būs tā situācija savādāka.
20.05.2024 10:01 |
 
Reitings 415
Reģ: 19.07.2017
Man liekas tā šūmēšanas par pamperu jau nebija par to, ka viņš vēljoprojām ir, bet par to ka ārā ir plus 25 grādi, ir bērnam baseins un tad ir pampers kājās, kurš uzsūc to visu. Viņas vietā laistu ar pliku dupsi un nerādītu IG, bet tā kā tā ir Elīna, kurai jāatrāda ir viss, tad būtu uzvilkusi speciālos pamperus priekš ūdens priekiem vai kādas mazās bikšelītes. Katrs bērns jau, protams, attīstās savādāk. Manējais arī nerunāja, bet 3 gados, ka atnāca runājamais, tad tagad kā no rīta sāk, tā vakarā beidz. Drīzāk žēl, ka tā pudele vēl ir. 2 gadi jau daudz. Bet ņemot vērā ko Elīna dod tam bērnam, kaut kādus suši, fricīšus un mistiskas kļockas tad vismaz no pudeles pilnvērtīgāk paēd. Knupis jau ar nav mirstamā kaite, bet tomēr tas vecums jau tāds saprātīgs. Ja plāno uzsāk bd gaitas drīzumā, bērnam noņemt knupi, pudeli un ievest sabiedrībā pie citiem bērniņiem nevis vazāt pa buķiku un noliktavā, varētu būt grūti.
20.05.2024 10:54 |
 
Patīk
Reitings 22759
Reģ: 27.01.2021
Par to runāšanu tiešām nevajag fokusēties uz konkrētu vecumu, ir bērni, kas sāk runāt vārdos pirms gada, ir bērni, kas nerunā līdz 3 gadu vecumam - bet šajā gadījumā saprotams, ka lielākās bažas nav par to, ka Džeisons vēl nerunā, bet gan par to, ka skaidri redzams, ka bērns ir knapi aprūpēts - nav TIK briesmīga situācija, kā ar Kiviču Miu, jo Džeisonam tomēr ir apkārt vairāk vai mazāk normāli cilvēki, auklītes, kas ar viņu padarbojas (cik tas normāli, ka bērnu audzina sveši cilvēki, jo "māte" no laika pavadīšanas ar bērnu bēg kā velns no krusta, ir cits jautājums), bet tas, ka karstā laikā visu dienu sutinās pamperā (atkal par vecumiem - visi bērni iemācās iet uz podiņa ātrāk vai vēlāk, bet atkal fokuss ne uz to), JOPROJĀM rij maisījumu, staigā uz pirkstgaliem, tiek borderline abused priekš kontenta (Naura gadsimta ideja filmēt krēslā iesprādzētu bērnu un biedēt ar dusmīgo onkuli, kad vēl nemācēja sēdēt, tika filmēts, kā krīt atpakaļ uz muguras, visi tie Ietekmeles storiji, kur bērns tiek atstāts bez pieskatīšanas vannā, kamēr Didra filmē kārtējo hu!ņu, kur sabāzis mutē vates plāksnītes un auskarus utt.) - tas viss absolūti NAV normāli, un tā ir vardarbība pret bērnu, kas tiek izrādīta riņķī un apkārt, lai savāktu dažus simtus laiku.
Consensus - tām, kuras te cepjas par to, ka nav normāli, ka ne visi bērni Džeisona vecumā runā un jau māk iet uz podiņa - ne par to ir stāsts. Tā ir mazākā problēma. Šeit runa ir par daudz nopietnāku bērna pamešanu novārtā tikai tāpēc, ka vecākiem uz abiem kopā ir tikai viena smadzeņu rieva un tā pati taisna un gluda.
20.05.2024 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits