Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
Spanic @ 16.07.2022 09:53
Kā Elīna piedzemdēja, tā uzreiz saradās aizstāves, vai dažas forumnieces pārmetās uz otru pusi, bet nesen vēl visas ierēca par citplanētiešu fotosesiju, par divām bizītēm un urlas kostīmu, par interviju "Kad viņas satiekas".. Vai Elīna piedzemdējot vienas nakts laikā kļuva par labāku cilvēku, vai es esmu kaut ko palaidusi garām?

Nē , Elīna pie dzemdējot nekļuva par labāku cilvēku , bet te dažas lej virsū viņai tādu šļuru par to ka:
1. Virs palīdz tikt ar mazo galā un ja mācījās mazgāt dupsi un Elīna nebija blakus uzreiz Nauris vecene un tupele(man arī mācīja mazgāt dupsi un vīram atsevišķi jo es jau nakti ar to biju nodarbojusies)
2. Pārāk čīkst par dzemdībām jo redz viņai nebija grūtas un bija normālas dzemdības , kad beidzot Latvijā beigs šito kaunināšanu ??? Nu man arī gadījās kad es pateicu ka man bija grūti un labi ka virs bija blakus , divas PSRS idiotenes uzdirst ka redz ja es zinātu kā viņas dzemdēja ) man po&@ kā viņas dzemdēja man bija grūti un beidziet kaunināt par to jaunas māmiņas !
3. Par to ka redz Nauris par daudz balinus uzdāvinājis , nu tiešām idiotisms un redz ka tie baloni ne traucēja neko viss labi (skauž)
4. Par to ko un cik uzdāvināja vecmātei šī padomju laiku atrauga arī jāiemet misenē , kurš grib dāvina kurš negrib nedāvina nax kukuļot ja jau ir papildus samaksāts vecmātei par līgumu ???
Nu šie galvenie punkti kur manuprāt Elīna šajā laikā neko tādu nedarīja nebija kam piekasīties tad nu saka piekasīties kas mūsdienās ir daudzām māmiņām ! Es baroju ar maisījumu un bērnam viss labi un man jau tās mātes skatījās šķībi kad izvilku pudeli , Elīnu te noēstu bez sāls. Vienkārši daudzas aizstāv Elīnu par tam lietām kuram pašas ir izgājušas cauri un saprot ka tas nav viegli tādēļ par šīm lietām aizstāv . Viena te pat atļāvās izteikties es strādāju un man nebija laika depresijai kā te citām slinķēm mammām , nu nopietni??? Es iedzīvojos pēcdzemdību depresijā un pēc tam nokļuvu slimnīcā ar VD , beidziet kaunināt un piesieties tur kur tam nav vietas ! Un tiešām šeit kāda var izlasīt un noticēt ka ja virs vairāk palīdz n pa dienu māte vairāk atpūšas viņa ir slikta māte un virs vecene tādēļ atteikt palīdzību vīram ! Es nesaprotu no kurienes šeit dažas rodas un kas tā par žūlti tiešām mums te tik nelaimīgas sievietes ?🤷🏻‍♀️
16.07.2022 15:57 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
Nav ok par to ka ved bērnu klēpī nepiesprādzētu , ja vajag pabarot var apstāties malā pabarot un ielikt autokreslinā , par to varbūt policija kaut kad cerams aizrādīs kamēr nelaime nav notikusi. Arī jautājums par to vazasanos apkārt ar 4 dienu vecu bērnu , jo man vasarā dzimušam mazulim pediatre teica ka uzmanīgi ar ciemiņiem un svešos nelaist bāzt galvu kulbā utt šie pa cilvēku pārpildītās vietām vazājas tik , bet nu es nezinu man tikai viens bērns ir , varbūt arī var vazāties pa atrakcijām un veikaliem kur kondiška utt (es nevestu). Arī nav pārliecības par izrakstīšanos bez cepurītes , bet gan jau ka ārstam jautāja un ārsts atļāva tad jau viss ok 🤷🏻‍♀️
16.07.2022 16:05 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Zuziii @ 16.07.2022 16:05
Nav ok par to ka ved bērnu klēpī nepiesprādzētu , ja vajag pabarot var apstāties malā pabarot un ielikt autokreslinā , par to varbūt policija kaut kad cerams aizrādīs kamēr nelaime nav notikusi. Arī jautājums par to vazasanos apkārt ar 4 dienu vecu bērnu , jo man vasarā dzimušam mazulim pediatre teica ka uzmanīgi ar ciemiņiem un svešos nelaist bāzt galvu kulbā utt šie pa cilvēku pārpildītās vietām vazājas tik , bet nu es nezinu man tikai viens bērns ir , varbūt arī var vazāties pa atrakcijām un veikaliem kur kondiška utt (es nevestu). Arī nav pārliecības par izrakstīšanos bez cepurītes , bet gan jau ka ārstam jautāja un ārsts atļāva tad jau viss ok ??‍♀️
Par sito man nav parliecibas ,ka uzreiz vestu uz svesam vietam tur es kluseju. Un par aplisiem ar nav skaidrs vai šosejas skanas tikai bija vai iekšējā masinas skana ari bija. Jo man personigi gruti saprast vai bebis rokas bija visos aplisos vai tikai pirmajos 2vos.pedejos masina kratijas to vareja redzet.pirmajos gruti pateikt.tapec ne aizstavu ne neiazstavu.ka neesu parliecinata
16.07.2022 16:15 |
 
Reitings 28
Reģ: 28.01.2022
astrida @ 16.07.2022 00:08
1. Vai ir zināms, kāpēc šodienas ģimenes bildē nav redzams ne Elīnas tētis, ne Naura tētis?
2. Vecmātei uzdāvināja tikai ziedus un viss? Es domāju, ka būs kāda dāvana vai gardumi.

Naura tētis ir miris, bet viņam tāpat bija cita ģimene un liela meita. Naura brālim un māsai ir cits tēvs, ar kuru Naura mamma kopā nedzīvo. Pirms gada, apmēram, Naura mamma apprecējās ar nākošo.
16.07.2022 16:26 |
 
Reitings 3705
Reģ: 06.05.2014
Dievs, dod man tādu apņēmību, grūtniecības laikā pieņemties tikai par 3kg. Te nu jums bija - Elīna vairs nesveras, nemērās. Mainījusies esot. Nepaņēma vienkārši līdzi mērlenti un svarus.
16.07.2022 16:31 |
 
Reitings 1443
Reģ: 01.08.2021
Kad man dzima vecākais bērns (-12gadi atpakaļ), tad zīdainim, plāna cepurīte, bija must have, visur un vienmēr. Jaunāko bērniņu dzemdēju pagājušo septembri, biju jau sagatavojusi dažāda izmēra cepurītes, bet man dzemdību namā pateica, ka nekādas cepures nevajag (arī ārā) zīdainim ir jāpierod pie laikapstākļiem. Es gan to cepurīti tomēr vilku ārā, jo man likā ka ir pa vēsu. Tas cepurīšu jautājums nav viennozīmīgs.
Pa tiem dūmiem, gan piekrītu, nu zīdainim to elpot galīgi nevajag.
16.07.2022 16:32 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Aj, kā lasa forumu 😁 tiklīdz te runa bija par kg, tā uzreiz atskaitās 😁 Elīna, ej labāk berna hendlingu pamācies, nevis forumu lasi! Vai tiešām, piedzimstot bērnam, tava dzīve joprojām palika tik garlaicīga, ka tu caurām dienām lasi to, kas te sarakstīts, nevis pavadi laiku ar bērniņu???
16.07.2022 16:45 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Nē, sorry, u not normal.
Atkal ēšanas traucējumi
16.07.2022 16:48 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
L.. @ 16.07.2022 16:31
Dievs, dod man tādu apņēmību, grūtniecības laikā pieņemties tikai par 3kg. Te nu jums bija - Elīna vairs nesveras, nemērās. Mainījusies esot. Nepaņēma vienkārši līdzi mērlenti un svarus.

Tu to nopietni??? Viņa visu grūtniecību badojās, visas viņu nopēra par nepareizu dzīvesveidu, un tagad Tu saki, dod dievs Tev arī nepieņemties??? Ko??? Mēs tagad visas badosimies, lai būtu +3 kg??? Kas ar jums notiek, pēc tās dzimšanas, wtf?!?!
16.07.2022 17:01 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, jā gan par kg, gan par krūts zīdīšanu atskaitījās.
Super +3kg grūtniecības laikā, kad bērna svars vien 4kg, bet nu to jau Elīnīt Tu manīsi vēlāk, vai tas būs atstājis iespaidu uz tava bērna vielmaiņu vai smadzeņu darbību, tāpēc vēl nepriecājies par ātru. Sekas var nākt vēlāk, varbūt pat manīsi sākot bērnam iet skolā.Es saprotu, ka kamēr viņš bija vēderā Tev bija poh**, bet ieskaties tagad tajās bērna acīs un padomā, ko Tu darīji ar to bērnu visu grūtniecības laiku. Un viņa tagadējais svars nenozīmē neko, tas nav rādītājs, ka viņš saņēma visu grūtniecības laikā, tik pat labi tās var būt tukšās kalorijas, kas viņu uzbaroja uz 4kg, vai viņa organisma vielmaiņa, kas glabāja katru kaloriju rezervē. Par šo viens liels pretīgs fui🤮
16.07.2022 17:05 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Brendija @ 16.07.2022 17:01

Tu to nopietni??? Viņa visu grūtniecību badojās, visas viņu nopēra par nepareizu dzīvesveidu, un tagad Tu saki, dod dievs Tev arī nepieņemties??? Ko??? Mēs tagad visas badosimies, lai būtu +3 kg??? Kas ar jums notiek, pēc tās dzimšanas, wtf?!?!

Man šķiet, Tu nesaproti sarkasmu.
16.07.2022 17:08 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
Viņai vēl ir storiji, kur gorās plika?
16.07.2022 17:10 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Parasti jau piens sāk parādīties 3. Dienā un to jau nu nevar palaist garām...
Būtu labāk mazo likusi daudz biežāk pie krūts (pieprasījums-piedāvājums) un dzērusi kafijas vietā ūdeni, vai attiecīgās tējas, kurās esošās vielas palīdz tam pieniņam vairāk veidoties.
Bet nu lai pati mācās un lasa vairāk par jaundzimušo aprūpi utt.. un jā, hendlingam arī ir nozīme.
16.07.2022 17:11 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Skaistslaiks @ 16.07.2022 17:05
Jā, jā gan par kg, gan par krūts zīdīšanu atskaitījās.
Super +3kg grūtniecības laikā, kad bērna svars vien 4kg, bet nu to jau Elīnīt Tu manīsi vēlāk, vai tas būs atstājis iespaidu uz tava bērna vielmaiņu vai smadzeņu darbību, tāpēc vēl nepriecājies par ātru. Sekas var nākt vēlāk, varbūt pat manīsi sākot bērnam iet skolā.Es saprotu, ka kamēr viņš bija vēderā Tev bija poh**, bet ieskaties tagad tajās bērna acīs un padomā, ko Tu darīji ar to bērnu visu grūtniecības laiku. Un viņa tagadējais svars nenozīmē neko, tas nav rādītājs, ka viņš saņēma visu grūtniecības laikā, tik pat labi tās var būt tukšās kalorijas, kas viņu uzbaroja uz 4kg, vai viņa organisma vielmaiņa, kas glabāja katru kaloriju rezervē. Par šo viens liels pretīgs fui?

Diez vai viņai bija tieši +3.0. varbūt 3,...ar kaut ko, un šī noapaļojusi uz 3. Gaidām, kad parādīs ciparu uz svariem. Mums ar matemātiku ir labi, Elinit.
(Tūlīt sapratis, ka nesver pietiekami maz, pabadosies pāris dienas no jauna, un tad uzkāps uz svariem) 😁
16.07.2022 17:15 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
DebaPeba @ 16.07.2022 17:11
Parasti jau piens sāk parādīties 3. Dienā un to jau nu nevar palaist garām...
Būtu labāk mazo likusi daudz biežāk pie krūts (pieprasījums-piedāvājums) un dzērusi kafijas vietā ūdeni, vai attiecīgās tējas, kurās esošās vielas palīdz tam pieniņam vairāk veidoties.
Bet nu lai pati mācās un lasa vairāk par jaundzimušo aprūpi utt.. un jā, hendlingam arī ir nozīme.

Es arī par šo brīnos, bērnam tomēr 5. diena, mazulis tātad nav pietiekami likts pie krūts. Un tajā video viņš guļ, nevis zīž.
16.07.2022 17:23 |
 
Reitings 3705
Reģ: 06.05.2014
Brendija @ 16.07.2022 17:01

Tu to nopietni??? Viņa visu grūtniecību badojās, visas viņu nopēra par nepareizu dzīvesveidu, un tagad Tu saki, dod dievs Tev arī nepieņemties??? Ko??? Mēs tagad visas badosimies, lai būtu +3 kg??? Kas ar jums notiek, pēc tās dzimšanas, wtf?!?!

Tu nopietni? 🤦🏼‍♀️
Sarkasms. Nevajag visu tik nopietni uztvert.
16.07.2022 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Zuziii @ 16.07.2022 15:57

Nē , Elīna pie dzemdējot nekļuva par labāku cilvēku , bet te dažas lej virsū viņai tādu šļuru par to ka:
1. Virs palīdz tikt ar mazo galā un ja mācījās mazgāt dupsi un Elīna nebija blakus uzreiz Nauris vecene un tupele(man arī mācīja mazgāt dupsi un vīram atsevišķi jo es jau nakti ar to biju nodarbojusies)
2. Pārāk čīkst par dzemdībām jo redz viņai nebija grūtas un bija normālas dzemdības , kad beidzot Latvijā beigs šito kaunināšanu ??? Nu man arī gadījās kad es pateicu ka man bija grūti un labi ka virs bija blakus , divas PSRS idiotenes uzdirst ka redz ja es zinātu kā viņas dzemdēja ) man po&@ kā viņas dzemdēja man bija grūti un beidziet kaunināt par to jaunas māmiņas !
3. Par to ka redz Nauris par daudz balinus uzdāvinājis , nu tiešām idiotisms un redz ka tie baloni ne traucēja neko viss labi (skauž)
4. Par to ko un cik uzdāvināja vecmātei šī padomju laiku atrauga arī jāiemet misenē , kurš grib dāvina kurš negrib nedāvina nax kukuļot ja jau ir papildus samaksāts vecmātei par līgumu ???
Nu šie galvenie punkti kur manuprāt Elīna šajā laikā neko tādu nedarīja nebija kam piekasīties tad nu saka piekasīties kas mūsdienās ir daudzām māmiņām ! Es baroju ar maisījumu un bērnam viss labi un man jau tās mātes skatījās šķībi kad izvilku pudeli , Elīnu te noēstu bez sāls. Vienkārši daudzas aizstāv Elīnu par tam lietām kuram pašas ir izgājušas cauri un saprot ka tas nav viegli tādēļ par šīm lietām aizstāv . Viena te pat atļāvās izteikties es strādāju un man nebija laika depresijai kā te citām slinķēm mammām , nu nopietni??? Es iedzīvojos pēcdzemdību depresijā un pēc tam nokļuvu slimnīcā ar VD , beidziet kaunināt un piesieties tur kur tam nav vietas ! Un tiešām šeit kāda var izlasīt un noticēt ka ja virs vairāk palīdz n pa dienu māte vairāk atpūšas viņa ir slikta māte un virs vecene tādēļ atteikt palīdzību vīram ! Es nesaprotu no kurienes šeit dažas rodas un kas tā par žūlti tiešām mums te tik nelaimīgas sievietes ???‍♀️
par to piekrītu, ka cepties par puķēm vai dāvanu vecmātei ir nevietā, jo es pati personīgi nedevu ne puķes, ne dāvanu, ne jau tāpēc, ka man bija žēl, bet gan tāpēc, ka tā ir brīva izvēle, dot vai nedot.
Dzemdības katrai ir savādākas, vienkārši Elīna nebija gatavojusies dzemdībām vispār, un domāju, ka viņai bija šoks par to pēcdzemdību sajūtu, viņa vispār nenojauta kā būs, tāpēc arī gulēja gultā kā dārzenis + ķermenis novājināts no diētām.
Par krūts barošanu es arī nevienu vārdu neteikšu, lai baro ar ko grib, tā ir viņas izvēle, mans bērns arī ir izaudzis ar maisījumu, protams mātes piens ir labāks, bet Elīnas gadījumā, lai labāk baro ar maisījumu.
Tas, ka viņa nesēdēs ar bērnu 24/7 bija skaidrs jau sen, nedomāju, ka bērna pēc viņa tagad ies kādam kaut ko pierādīt, un mainīt savus paradumus, sēdēt mājās nevis močīt.
Bet par to cepurīti, dūmiem, autokrēsliņu un bērna vazāšanu apkārt gan ir riktīgs 👎. Mammīte jau varēja pamācīt.
16.07.2022 17:58 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Man tā bērna vazāšana apkārt pirmajās dienās liekas galīgi garām. Tāpat kā tas, ka māte ciemos jau uz vairākām dienām.
16.07.2022 18:13 |
 
Reitings 2500
Reģ: 07.03.2022
aija93 @ 16.07.2022 18:13
Man tā bērna vazāšana apkārt pirmajās dienās liekas galīgi garām. Tāpat kā tas, ka māte ciemos jau uz vairākām dienām.
Biju labākās domās par Elīnu, bet nu jā, tur nekas nemainīsies. Bērns viņiem kā rotaļlieta. Lai vēl nomēra dēlam cisku apkārtmēru utt... 😐
16.07.2022 19:30 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Mani fascinē šeit saradušies purniņi :)
Sauc Didru pāri par kapeikpisējiem, ka jau dzemdējot reklamē omnivu un atlaides. Bet es ļoti vēlētos redzēt, kā dzīvojat jūs? Kā ceļojat jūs? Kādi ir jūsu biznesi un ar kādu auto braucat? 😁
Didrihsoni var nepatikt, bet viss ir pareizi-pie dzīvesveida pierod jeb apetīte rodas ēdot. Loģiski, ka nevar ne dienu nestrādāt, jo lai gan Elīna daudziem nepatīk, veikalam iet labi un varat to arī neatzīt skaļi 😁
Bet jūs savus biznesus droši metiet pie malas un audziniet savus bērnus max ideāli, jo jūs te esat vislabākās un pareizākās 😁
Un kaucējām-es Elīnu neaizstāvu 😁 Bet tā nu tas ir-lai ko viņa darītu, kādai vienmēr kaut kas nepatiks 😁
16.07.2022 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits