Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
mazaskudra @ 04.02.2023 10:49

Neiet runa par kašmiru un zīdu. Tas ir pavisam kas cits.
Ieej tajā pašā H&M vai NewYorker vai pat Zarā. Paņem 2 džemperus rokās. Vienu kas maksā līdz 20€ un otru kas ir 30-40€ un uz augšu. Salīdzini viņus.
Abi divi ir džemperi. Lētākais būs plāns un tāds nekāds. Dārgākais būs biezs, patīkams, ar reāli jūtamu labāku kvalitāti, labāk izskatīsies, utt.
Un no viena veikala.
Es arī kādreiz baigi neredzēju atšķirību. Pirku to kas izdevīgs vai lētāks. Drēbe ir drēbe. Tagad vēl dažām apģērba kategorijām ņemu kaut ko lētāku, piemēram, tkrekliem vai parastiem topiem, jo tos man patīk bieži mainīt un garderobi atsvaidzināt un visu dzīvi nenēsāšu.
Bet ir lietas kuras ir labākas kvalitatīvas. Tie paši zābaki. Nekad es vairs sev ziemas zābakus pa 30€ nepirkšu. Man likās - tak zābaki ir zābaki, kāda starpība.
Tā nu nav. Neviens no tiem lētajiem pāriem ziemu nekad neizvilka. Vienalga kā rūpējies par viņiem. Un ja izvilka tad beigās bija nošvīkāti un neglīti.
Nopirku tiešām labus ziemas zābakus un jau 3 ziemu ar viņiem staigāju. Izskatās kā jauni. Nevienas švīkas, viss vietā, tikpat silti kā sākumā un neizskatās nemaz novalkāti.
Tas pats ar mēteļiem. Nopērc Sinsay mēteli pa 30€, plāns, nekādas struktūras, dīvaina garuma, ķer katru pūku klāt, sasienot dīvainus kūkumus met, kabata paliek caura pēc mēneša, materiāls nepateicīgs un nu tāds nekāds, odere plāna, dīvaina un plastmasīga. Aizej uz drusku labāku veikalu kā Mango vai Moskito vai ko tādu un paņem mēteli pa 120€. Nu cita lieta! Pat nesalīdzināt.
paldies par skaidrojumu.Mana kategorija ir humpiši izroku nenostaigatus un foršus apģērbus.Bet apģerbu no veikaliem kā tādiem neesmu pirkusi ntos gadus😂Ieietu visos butikos apmalditos tajās cenās ,nesaprastu vai ir vērts vai nē. Uz skolas izlaidumu biju Riga pa dārgo sev nopirkt.(neatceros Meta tad bija un blakus veikali visādi)iztereju 29 lati(tad vel bija) par topiņu ,kas pec mazgašanas bija lupata nenormali plāns un nesaturīgs.a humpiši man ilgi vēl nēsajas😁nepiesmejat mani.Tādi dinozauri arī vēl ir😂
04.02.2023 11:08 |
 
Reitings 1929
Reģ: 28.01.2023
L.. @ 04.02.2023 10:40
Kādai nav info, kuru māju paņēmuši bija (šī, kur viss slikti)?

https://www.airbnb.lv/rooms/21919880?adults=4&children=0&infants=0&location=Tenerife%2C%20Canary%20Islands%2C%20Spain&check_in=2023-03-05&check_out=2023-03-11&source_impression_id=p3_1675488838_sLop3lQGY42RVCgT
04.02.2023 10:59 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kenty @ 04.02.2023 09:11
kāds materials būs dargāks? Piemeram uz tiem pašiem 30 eiro?Par diegiem es saprotu ,bet par materialu nē?kašmirs,zīds tie jau ir paši dārgākie.cita opera.bet 30 eiro kategorijā uz kadu materiālu, tad jaskatās,lai to nosauktu par 30 eiro vērtu,bez milzīga uzcenojuma?

Neiet runa par kašmiru un zīdu. Tas ir pavisam kas cits.
Ieej tajā pašā H&M vai NewYorker vai pat Zarā. Paņem 2 džemperus rokās. Vienu kas maksā līdz 20€ un otru kas ir 30-40€ un uz augšu. Salīdzini viņus.
Abi divi ir džemperi. Lētākais būs plāns un tāds nekāds. Dārgākais būs biezs, patīkams, ar reāli jūtamu labāku kvalitāti, labāk izskatīsies, utt.
Un no viena veikala.
Es arī kādreiz baigi neredzēju atšķirību. Pirku to kas izdevīgs vai lētāks. Drēbe ir drēbe. Tagad vēl dažām apģērba kategorijām ņemu kaut ko lētāku, piemēram, tkrekliem vai parastiem topiem, jo tos man patīk bieži mainīt un garderobi atsvaidzināt un visu dzīvi nenēsāšu.
Bet ir lietas kuras ir labākas kvalitatīvas. Tie paši zābaki. Nekad es vairs sev ziemas zābakus pa 30€ nepirkšu. Man likās - tak zābaki ir zābaki, kāda starpība.
Tā nu nav. Neviens no tiem lētajiem pāriem ziemu nekad neizvilka. Vienalga kā rūpējies par viņiem. Un ja izvilka tad beigās bija nošvīkāti un neglīti.
Nopirku tiešām labus ziemas zābakus un jau 3 ziemu ar viņiem staigāju. Izskatās kā jauni. Nevienas švīkas, viss vietā, tikpat silti kā sākumā un neizskatās nemaz novalkāti.
Tas pats ar mēteļiem. Nopērc Sinsay mēteli pa 30€, plāns, nekādas struktūras, dīvaina garuma, ķer katru pūku klāt, sasienot dīvainus kūkumus met, kabata paliek caura pēc mēneša, materiāls nepateicīgs un nu tāds nekāds, odere plāna, dīvaina un plastmasīga. Aizej uz drusku labāku veikalu kā Mango vai Moskito vai ko tādu un paņem mēteli pa 120€. Nu cita lieta! Pat nesalīdzināt.
04.02.2023 10:49 |
 
Reitings 1724
Reģ: 16.02.2021
*Cap @ 04.02.2023 10:42
Ja vien Elīna un Nauris iedomātos par tādu lietu kā atsauksmes, pirms izbraukšanas uz citu valsti un svešiem apartamentiem..

Galvenais jau bija bombigs skats 😂
04.02.2023 10:45 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Ja vien Elīna un Nauris iedomātos par tādu lietu kā atsauksmes, pirms izbraukšanas uz citu valsti un svešiem apartamentiem..
04.02.2023 10:42 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kādai nav info, kuru māju paņēmuši bija (šī, kur viss slikti)?
04.02.2023 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Metaforaas @ 03.02.2023 22:16
Elīnas pēdējais storijs , kur Nauris saģērbies bērnu Elīnai ne pa prātam, pilnīgi Naura paliek žēl, tāda sajūta , ka Elīnai viss ir slikti ko viņš dara.

Vai ne? Tad paņem pati un saģērb.
04.02.2023 10:39 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Ak, kāda traģēdija par šīs nakts apartamentiem.. 😅😅
04.02.2023 10:19 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Un pat krūšu izmērs nav vienāds, paskataties cik kvalitatīvi un smukas Pamelai bija/ir. Didrai vēl tālu līdz tādām krūtīm 😀
04.02.2023 10:10 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Pamelai ar Didru ir nulles līdzība. Iepletu acis izlasot pirmo komentāru, absolūti nepiekrītu! Pirmkāt, Pamela gan tad, gan tagad izskatās lieliski un patiešām seksīgi. Didra izskatās briesmīgi. Pamela no toksiskām attiecībām ir gatava uzreiz aiziet prom un var just, ka viņai ir milzīga mammas mīlestība - paskataties kā abi dēli atbalsta mammu! Un abi bērni piedziba mīlestības attiecībās, kamēr Didrai ar Nauri tās mīlestības nav. Pamela rūpējās par dzīvnieku aizstāvi, nekādi kažoki utt! Nu tik diametrāli pretēji cilvēki, gadījumi… līdzības absolūti nekādas
04.02.2023 10:08 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Mathilde @ 03.02.2023 23:36

un Tev ir tāda sava lieta, bizness? Un tu tur tikai uzmet aci un viss notiek, miljoni ripo tāpat vnk kabatā?

kāpēc uzreiz jābūt savam biznesam, lai cilvēks skaitītos kaut ko sasniedzis? Ir tik daudz citu lietu, ko cilvēki savā dzīvē var darīt, nav visiem jābūt “biznesmeņiem”. Tas, ka viņi cenšas parādīt, ka viss viņiem ir ideāli un ka viss tikai viņu pašu rokām izdarīts, nenozīmē, ka tā arī ir.
04.02.2023 09:54 |
 
Reitings 28141
Reģ: 11.02.2015
Nenu gan jautājums - kā noteikt cenas/kvalitātes adekvātumu.
Apģērba materiālu vidusmēra cilvēks nosaka uz TAUSTI. Pepco, shein un cits lētais ķīniešu gals vienmēr ir ar biezāku (kokvilnai) un kokaināku faktūru, kamēr nedaudz dārgāks ķīniešu gals h&m, lindex ir mīkstāks. Viskoze var būt plānāka/biezāka, burzīga/neburzīga, kaut cik elpojoša vai necik, caurspīdīga, necaurspīdīga.
Dārgākai "ķīnai" vīles retāk sagriežas šķībi pēc pāris mazgāšanas x.
Un cenu adekvātumu var noteikt tikai pēc salīdzināšanas - cik par līdzīgu preci, līdzīgas kvalitātes materiālu prasa konkurents. Ja kādam tādas salīdzinošas pieredzes nav, tad gan jau baķika šmotkas var arī likties bomba.
04.02.2023 09:53 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.06.2022
Šī rīta buķika storiji un posti vnk iespārda..Naudas nav pat krūšturim..
04.02.2023 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Kenty @ 04.02.2023 09:11
kāds materials būs dargāks? Piemeram uz tiem pašiem 30 eiro?Par diegiem es saprotu ,bet par materialu nē?kašmirs,zīds tie jau ir paši dārgākie.cita opera.bet 30 eiro kategorijā uz kadu materiālu, tad jaskatās,lai to nosauktu par 30 eiro vērtu,bez milzīga uzcenojuma?
Neesmu apģērbu/audumu eksperts, bet piemetīšu savus centus.
Skolas laikā biju pasūtījusi žaketi no lētajiem variantiem (ebay? neatceros). Kā reiz Elīnas stilā, košā krāsā. Pa gabalu izskatījās ok. Tomēr iekšējā odere nu TĀDS poliesters, plus īsti neturas pie ārējās un jaka kļūst grūti uzvelkama/novelkama.
Man ļoti patika un bija vienalga. Domāju, ka 95% Didras auditorijas ir tieši tādi paši cilvēki. Ja nav ar ko salīdzināt, būs ok un izskatās taču iespaidīgi.
Žakete kaut kādā brīdī izira pa vīlēm.
Tagad, ja salīdzinam ar jebkuru nedaudz augstāka līmeņa veikalu (bet vēl salīdzinoši lētu un vienkāršu) - labi, žaketes gluži pa 12€ nenopirksi, bet vismaz kad nopirksi, tad turēsies kopā, audums būs patīkamāks, izturīgāks. Ja saturā polisters, var just, ka nedaudz maigāks, ne tik slidens utml.
Arī 100% poliesters ir dažāds.
Visus Didras apģērbus redzu kā to žaketi. Atšķirība tikai tāda, ka pārdod tirgus variantu par Zaras cenām.
Skaidrs, ka visur ir uzcenojums. Tikai citur tas uzcenojums ir tā vērts (ne vienmēr, bet uz atlaidēm, piemēram 😄)
04.02.2023 09:21 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.01.2021
fifa @ 04.02.2023 08:55
Man vienīgajai liekas, ka Elīna, nevis normāli runā, bet visu laiku šausmīgi bļauj. Vienmēr viņus storijus taisu klusāk ?
+švepst, nav pieradusi pie jauniem zobiem
04.02.2023 09:18 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
mazaskudra @ 04.02.2023 08:53

Materiāls. Un ieliktā piepūle šujot to apģērba gabalu kopā. Plus citi iemesli vēl.
Kleitai no Pepco (pieņemsim) un aliexpress un tā lētā gala, audums būs ne īsti patīkams, ātri izbalēs, visticamākais plāns un cauri spīdošs, piegriezne nebūs īsti glaimojoša, sašūts kopā tā, ka diegi šur tur vēl karājas, utt utt.
Drusku dārgākai kleitai atšķirība ir jūtama uzreiz. Labāks materiāls, biezāks, kvalitatīvāks, neizbalēs tik ātri, utt utt.
Nav nekāds sliktums pirkt lētākas drēbes. Es pati citreiz no Shein pasūtu ļoti daudz visu ko un esmu uztrāpījusi uz super drēbēm. Arī Buķikā es domāju, ka ir daudz ko labu ko atrast (tikai tās cenas neteiktu, ka ir baigi atbilstošas, bet nu kaut kā jau pie tām štukām Didrihsoniem jātiek).
Pēdējais tagad kas mani no Butterfly pārsteidza bija viņu apakšveļa. Divi tie komplekti Shein un Aļikā atrodami par 7-8€. Precīzi tie paši. Butterfly cena - 30€. Tas ir 300% uzcenojums.
Man viens no viņiem ir. Kvalitāte ir okey, es neko nesaku, nav nekas spīdošs, bet ir labi. Tomēr par 30€ tur nav ko pirkt.
kāds materials būs dargāks? Piemeram uz tiem pašiem 30 eiro?Par diegiem es saprotu ,bet par materialu nē😁kašmirs,zīds tie jau ir paši dārgākie.cita opera.bet 30 eiro kategorijā uz kadu materiālu, tad jaskatās,lai to nosauktu par 30 eiro vērtu,bez milzīga uzcenojuma?
04.02.2023 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Man vienīgajai liekas, ka Elīna, nevis normāli runā, bet visu laiku šausmīgi bļauj. Vienmēr viņus storijus taisu klusāk 😀
04.02.2023 08:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kenty @ 04.02.2023 08:30
kā jus novērtējat cenu, cik vērts ir apgērbs? Pec kādiem parametriem? Atšķaidīšu nedaudz diskusiju,jo nav vērts taisit jaunu?

Materiāls. Un ieliktā piepūle šujot to apģērba gabalu kopā. Plus citi iemesli vēl.
Kleitai no Pepco (pieņemsim) un aliexpress un tā lētā gala, audums būs ne īsti patīkams, ātri izbalēs, visticamākais plāns un cauri spīdošs, piegriezne nebūs īsti glaimojoša, sašūts kopā tā, ka diegi šur tur vēl karājas, utt utt.
Drusku dārgākai kleitai atšķirība ir jūtama uzreiz. Labāks materiāls, biezāks, kvalitatīvāks, neizbalēs tik ātri, utt utt.
Nav nekāds sliktums pirkt lētākas drēbes. Es pati citreiz no Shein pasūtu ļoti daudz visu ko un esmu uztrāpījusi uz super drēbēm. Arī Buķikā es domāju, ka ir daudz ko labu ko atrast (tikai tās cenas neteiktu, ka ir baigi atbilstošas, bet nu kaut kā jau pie tām štukām Didrihsoniem jātiek).
Pēdējais tagad kas mani no Butterfly pārsteidza bija viņu apakšveļa. Divi tie komplekti Shein un Aļikā atrodami par 7-8€. Precīzi tie paši. Butterfly cena - 30€. Tas ir 300% uzcenojums.
Man viens no viņiem ir. Kvalitāte ir okey, es neko nesaku, nav nekas spīdošs, bet ir labi. Tomēr par 30€ tur nav ko pirkt.
04.02.2023 08:53 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kenty @ 04.02.2023 08:30
kā jus novērtējat cenu, cik vērts ir apgērbs? Pec kādiem parametriem? Atšķaidīšu nedaudz diskusiju,jo nav vērts taisit jaunu?

Parasti pērku sezonai uzreiz visu vienlaicīgi. Un ik pa 3 mēn sašķiroju, kas ārā, kas paliek un redzu, ka maika (bikses) no H&M vēl kā jauna, bet cita no lētučiem izbalējusi, saplaisājusi un ārā metama.
Tas nenozīmē, ka tur neko nepērku. Pepco, Sinsay pērku bērnu legingus vairumā vasarai. Jo tie tāpat ir ar caurumiem pēc vienas dienas laukumiņā.
04.02.2023 08:36 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Aizrunājās te par Pamelu. Piekritīšu tam ko Cory teica. Tajos laikos tikai taisīta ažiotāža speciāli, lai tikai avīzes un žurnālus un visu citu pārdotu. Izmantoja katru izdevību un par cilvēku pašu nemaz nedomāja. Tas tēls medijos tika uztaisīts briesmīgs. Piem. Pamelas gadījumā viņas miscarriage… iedomājaties, ja mūsdienās kāds medijs iedomātos kādai sievietei tā nodarīt. Tikko pazaudējusi bērniņu un nevar uz ielas iziet. Visur to apspriež. Fuj.
Nākamās manas kapeikas…
Druscīt vēl par Pamelu, ja jau sākām.
Pamelai var skaidri redzēt, ka dzīve tomēr ir pilnāka par pupiem un Playboy bijusi. Man likās apbrīnojami, ka viņa visu savu dzīvi turējusi dienasgrāmatas kur rakstīja par savu dzīvi un savas domas. Un video. Un visur var redzēt, ka vienmēr gribēja būt kas vairāk. Un patika viņai mīlestība un mīlēt. Un tik ļoti gribēja bērnus un ģimeni.
Tur skatoties atpakaļ arī caur tiem pupiem un blondumu var redzēt to sievišķību un degsmi kaut kam būt.
Un kur Didra ar to salīdzinās?
Vienīgais, ka krūtis vienā izmērā. Tiešām, vienīgā līdzība.
04.02.2023 08:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits