Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
vivii @ 07.08.2022 16:03

Tur jau tā lieta, ka nekas nenotiks, tikai forumā daža laba ir tā pārņemta ar savu “ja že matj” statusu, pārlasījusies visādus gudrus rakstus un forumus, ka aizmirst par savām vajadzībām, personīgo dzīvi utt.
Nevajag aizmirst, ka Ome arī ir mamma un nav nekāds svešais cilvēks, visa problēma ir māmiņās, kuras ir emocionāli PĀR-pieslēgušās saviem bērniem un bērni, it īpaši zīdaiņi to super labi jūt un izmanto.
Varat likt man ??, bet ceru, ka kādai kas lasīs manu komentāru, tas liks aizdomāties un kaut ko savā dzīvē pamainīs ??

Zīdainis neko neizmanto un nemanipule, beidz kultivēt šito idiotismu, aizmālējot savu egoistisko dabu.
07.08.2022 17:19 |
 
Reitings 28141
Reģ: 11.02.2015
AivijaLea @ 07.08.2022 16:04

Tieši tā, mēs jau visas, kas sekojam viņai arī ja tikai ierēkšanas pēc, sanāk ka atbalstām viņu- visas šīs algoritmu lietas utt.
Kā jau šeit kāda rakstīja, es pievienojos - arī atsekoju viņai visur pirms kāda laika un nejūtos neko zaudējusi ? Šā kā tā lielākās klačas noteikti tā pat varēs izlasīt šeit ?
Ierosinu jums darīt tā pat, lai Didi vispār noķer stresu par sekotāju kritumu un bliež savas stulbības vēl lielākā apjomā, ar mērķi piesaistīt jaunus sekotājus ?

Nu davai, es arī atsekoju (atkal) 🙌 atradīšu citu, par ko parēkt/pašausmināties jo patiesībā jau, viņas monologi diezgan kaitinoši ir 😁
07.08.2022 17:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Liizha1 @ 07.08.2022 17:19

Zīdainis neko neizmanto un nemanipule, beidz kultivēt šito idiotismu, aizmālējot savu egoistisko dabu.

Jeeeeziņ! 🤦‍♀️
Man jau bail, kā būs, kad nākotnē pašai nāksies saskarties ar jauno mammīšu forumiem 😬
07.08.2022 17:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 07.08.2022 17:29

Nu davai, es arī atsekoju (atkal) ? atradīšu citu, par ko parēkt/pašausmināties jo patiesībā jau, viņas monologi diezgan kaitinoši ir ?

Es nesen arī biju atsekojusi pāris mēnešus, bet tad interese ņēma virsroku 😅😅 Varbūt atkal jāsaņemās
07.08.2022 17:32 |
 
Reitings 28141
Reģ: 11.02.2015
Lula @ 07.08.2022 17:32

Es nesen arī biju atsekojusi pāris mēnešus, bet tad interese ņēma virsroku ?? Varbūt atkal jāsaņemās

Man jau ar ..bebja haips atvilināja atpakaļ, iepriekš pēc homofobijas skandāla biju atsekojusi.
Es saprotu un piekrītu tām, kam tā ir izklaide. Bet izklaides iespēju tik daudz, ka vismaz ar personīgo "pienesumu" negribu viņas tupumu vairs atbalstīt. Un palūrēšana/sekošana viņas gadījumā ir vistiešākais atbalsts jeb viņas kā "slavenības" tiražēšana.
07.08.2022 17:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 07.08.2022 17:36

Man jau ar ..bebja haips atvilināja atpakaļ, iepriekš pēc homofobijas skandāla biju atsekojusi.
Es saprotu un piekrītu tām, kam tā ir izklaide. Bet izklaides iespēju tik daudz, ka vismaz ar personīgo "pienesumu" negribu viņas tupumu vairs atbalstīt. Un palūrēšana/sekošana viņas gadījumā ir vistiešākais atbalsts jeb viņas kā "slavenības" tiražēšana.

Jā, man arī tas homofobijas skandāls atvēra acis tajā brīdī, sapratu ko es netieši vai pat tieši atbalstu. Tad kaut kā piemirsās, patika novērst domas ar lētu izklaidi.
Bet taisnība vien ir, internetā izklaides ir pieejamas pa pilnam. Un galu galā var arī grāmatu palasīt hahah
07.08.2022 17:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Liizha1 @ 07.08.2022 17:19

Zīdainis neko neizmanto un nemanipule, beidz kultivēt šito idiotismu, aizmālējot savu egoistisko dabu.

Zini, tur nav nekāda sakara ar egoismu, bet tas, ka te dažas “aizmālē” savu ja že matj sindromu, ar “rūpēm “ par bērniem, gan ir fakts ☝🏻
07.08.2022 17:39 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Lula @ 07.08.2022 17:31

Jeeeeziņ! ?‍♀️
Man jau bail, kā būs, kad nākotnē pašai nāksies saskarties ar jauno mammīšu forumiem ?

Kas saskarsies tālāk dārziņā, skolā, pagalmā ar visiem šitiem “māmiņai vajag personīgo dzīvi, laiku, telpu” UDS bērniem, tad sapratīsi :) un nejauksim klīniskus pēcdzemdību depresiju gadījumus.
Vajag katrai sievietei laiku arī sev, bet tāpat katrai ir jāsaprot, ka, mazajam ienākot ģimenē, tava ikdiena mainīsies, būs jāpielāgojas un jāmaina ieradumi. Šajā konkrētajā gadījumā, izmantot jēdzienu “zīdainis ar tevi manipulē, izmanto mammu”, tāpēc nevajag nosodīt, jo taču viss jau ir ok.. nu ok, palasiet psiholoģijas literatūru.
07.08.2022 17:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Liizha1 @ 07.08.2022 17:40

Kas saskarsies tālāk dārziņā, skolā, pagalmā ar visiem šitiem “māmiņai vajag personīgo dzīvi, laiku, telpu” UDS bērniem, tad sapratīsi :) un nejauksim klīniskus pēcdzemdību depresiju gadījumus.
Vajag katrai sievietei laiku arī sev, bet tāpat katrai ir jāsaprot, ka, mazajam ienākot ģimenē, tava ikdiena mainīsies, būs jāpielāgojas un jāmaina ieradumi. Šajā konkrētajā gadījumā, izmantot jēdzienu “zīdainis ar tevi manipulē, izmanto mammu”, tāpēc nevajag nosodīt, jo taču viss jau ir ok.. nu ok, palasiet psiholoģijas literatūru.

Piedod, centos iedziļināties, bet ļoti saraustīti paskaidroji un īsti neuztvēru to domu.
Gadījumam, ko minēju, depresija bija klīniski konstatēta un to pieminēju tikai tāpēc, ka ar bērnu viss ir pilnīgā kārtībā.
Ir pašsaprotami, ka savu ego ir jānoliek malā un gan Elīnai gan noteikti daudzām citām mammām būtu pie tā jāpiedomā. Bet te daži komentāri izklausījās nevietā un vareni agresīvi
07.08.2022 17:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vivii @ 07.08.2022 17:39

Zini, tur nav nekāda sakara ar egoismu, bet tas, ka te dažas “aizmālē” savu ja že matj sindromu, ar “rūpēm “ par bērniem, gan ir fakts ☝?

Sajūta tāda, ka nu beidzot dzīvē ir kāda joma ar kuru paspīdēt un iespēja visiem citiem kaut ko pamācīt.
Piebildīšu gan, ka Elīna pilnīgi nemaz un nekādā veidā manā uztverē nav gada labākā māte, lai te neviena nepārprot 😀
07.08.2022 17:46 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kāda reāli pirktu matu eļļu no Didrihsoniem? Šiem jauns projekts top. Man kaut kā personīgi negribētos neko tādu iegādāties, redzot, kā Didra rūpējas par saviem matiem. Kā viņa tās eļļas diez testēs uz sevi 😁
07.08.2022 17:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
L.. @ 07.08.2022 17:50
Kāda reāli pirktu matu eļļu no Didrihsoniem? Šiem jauns projekts top. Man kaut kā personīgi negribētos neko tādu iegādāties, redzot, kā Didra rūpējas par saviem matiem. Kā viņa tās eļļas diez testēs uz sevi ?

Lai parāda pirms tam kādi viņas īstie mati bez plāksnēm izskatās 😀
07.08.2022 17:52 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Lula @ 07.08.2022 17:43

Piedod, centos iedziļināties, bet ļoti saraustīti paskaidroji un īsti neuztvēru to domu.
Gadījumam, ko minēju, depresija bija klīniski konstatēta un to pieminēju tikai tāpēc, ka ar bērnu viss ir pilnīgā kārtībā.
Ir pašsaprotami, ka savu ego ir jānoliek malā un gan Elīnai gan noteikti daudzām citām mammām būtu pie tā jāpiedomā. Bet te daži komentāri izklausījās nevietā un vareni agresīvi

Es runāju par to, ka tiek joprojām popularizēts šis jēdziens “zīdainis ar tevi manipulē/izmanto tevi”, kas mūsos ir iesedies kopš padomju laikiem. Jo bērnam jau bija jāļauj raudāt, jo bebis taču manipulē ar mammu - un redz, ka, ja mamma nepaņēma uz rokām, viņš jau nomierinājās. Jā, nomierinājās, bet tikai tāpēc, ka vairs vnk nebija spēka raudāt, nevis saprata - hey, ar šito muterīti neies cauri. Un te ir tā paaudze, kur mēs tā esam audzināti paši un nododam to tālāk, cik daudz šobrīd ir bērni ar UDS - čut katrā grupiņā/klasē pa pārītim. Psihologi jau sen šo ceļ augšā. Protams, ka nav tikai viens iemesls (tāpat var būt iedzimtība, pārtika utt), bet tas, ka mūsdienās ir uzskats, ka mammai ar bērnu taču ir jāsaglabā sava neatkarība, tas ir fakts.
Un es nesaku, ka 24/7 ir jābūt ar bērnu, bet nu mans personīgais viedoklis ir, ka to pirmo mēnesi kā minimums, vajag nesteigties ar visu būšanu ārpus mājas.
07.08.2022 17:53 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
L.. @ 07.08.2022 17:50
Kāda reāli pirktu matu eļļu no Didrihsoniem? Šiem jauns projekts top. Man kaut kā personīgi negribētos neko tādu iegādāties, redzot, kā Didra rūpējas par saviem matiem. Kā viņa tās eļļas diez testēs uz sevi ?

Nepirktu, diez vai viņa pati ko tādu vispār lieto. Viņa drīzāk varētu mazajam fanītēm pārdot to dibena pulveri.
07.08.2022 17:56 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Es nezinu, kas ir garlaicīgāk - didras storiji pēdējā laikā, vai te atsaucīgo māmiņu foruma cīņas 🥱
Viņas tās eļļas noteikti visas kaut kādas kreisās turku eļļas ir un tik līmēs virsū baķika uzlīmes un pārdos kā pašu taisītu 🤣
07.08.2022 18:17 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
aija93 @ 07.08.2022 17:56

Nepirktu, diez vai viņa pati ko tādu vispār lieto. Viņa drīzāk varētu mazajam fanītēm pārdot to dibena pulveri.

Telegram noreklamēja Vitaker matu eļļu. Esot sapirkusies tā, ka pietiks 10 gadiem. Neloģiski, kā pasniegt jauno projektu - mēs gatavojam matu eļļiņu, bet reku Instagram links uz firmu, ko pati izmantoju 😀
07.08.2022 18:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Liizha1 @ 07.08.2022 17:53

Es runāju par to, ka tiek joprojām popularizēts šis jēdziens “zīdainis ar tevi manipulē/izmanto tevi”, kas mūsos ir iesedies kopš padomju laikiem. Jo bērnam jau bija jāļauj raudāt, jo bebis taču manipulē ar mammu - un redz, ka, ja mamma nepaņēma uz rokām, viņš jau nomierinājās. Jā, nomierinājās, bet tikai tāpēc, ka vairs vnk nebija spēka raudāt, nevis saprata - hey, ar šito muterīti neies cauri. Un te ir tā paaudze, kur mēs tā esam audzināti paši un nododam to tālāk, cik daudz šobrīd ir bērni ar UDS - čut katrā grupiņā/klasē pa pārītim. Psihologi jau sen šo ceļ augšā. Protams, ka nav tikai viens iemesls (tāpat var būt iedzimtība, pārtika utt), bet tas, ka mūsdienās ir uzskats, ka mammai ar bērnu taču ir jāsaglabā sava neatkarība, tas ir fakts.
Un es nesaku, ka 24/7 ir jābūt ar bērnu, bet nu mans personīgais viedoklis ir, ka to pirmo mēnesi kā minimums, vajag nesteigties ar visu būšanu ārpus mājas.

Paldies, jā, sapratu domu, var visam piekrist :)
07.08.2022 19:07 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Tā samta kleitina tāds mēsls, kurā gadā vini ir iestrėguši? Un vel 29 Eur
07.08.2022 20:00 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
vivii @ 07.08.2022 16:03

Tur jau tā lieta, ka nekas nenotiks, tikai forumā daža laba ir tā pārņemta ar savu “ja že matj” statusu, pārlasījusies visādus gudrus rakstus un forumus, ka aizmirst par savām vajadzībām, personīgo dzīvi utt.
Nevajag aizmirst, ka Ome arī ir mamma un nav nekāds svešais cilvēks, visa problēma ir māmiņās, kuras ir emocionāli PĀR-pieslēgušās saviem bērniem un bērni, it īpaši zīdaiņi to super labi jūt un izmanto.
Varat likt man ??, bet ceru, ka kādai kas lasīs manu komentāru, tas liks aizdomāties un kaut ko savā dzīvē pamainīs ??

Piekrītu par visu izņemot to ka zīdainis izmanto, lielāks sākot ar gadu jā sāk izmantot mammu.
Es lasu un man mati ceļas stāvus “tikai no 4 gadu vecuma saku atstāt ..” like whaaat ? Ok ja nav kam atstāt tas ir cits stāsts, bet ja ir un negrib kaut vai lai aizietu ar vīru randiņā vai pasportot vai nodoties kādam savam hobijam … es esmu novērojusi sev apkārt sievietes kuras nododas 100 % mātes lomai visu tik pareizi un tikai bērnam , ka vīrs un pati paliek otrajā plānā un Omg ar to sievieti pat nav par ko parunāt , jo viņa runā tikai par un ap bēbju lietām. Palaižas arī vizuāli, jo redz uzņemas tikai uz sevis un nododas tikai bērnam un vēl pēc bērna visu apēd ko šis izpurgā utt un es nemaz nebrīnos ka vīri aiziet no tādām ja že matj . Es nevarētu arī būt kopā ar sievieti kura ir iegājuši tikai par un ap bērnu un nav nekādi citādi interesanta . Goda vārds ok jā par to ka visu laiku bērns autokrēsliņā , kaut vestu līdzi un liktu ratos lai bērns ir normālā pozā būtu ok , bet par šo es piesietos. Un nevajag te lielīties es viena tiku galā un didra nevar bļāviens es arī viena biju ar zīdaiņi kamēr vīrs darbā vai brauc uz komandējumiem , tas ir grūti un es to atzīstu netēloju māti varoni un tas ka man bija jāmokā neuzskatu (kā te dažas) ka citām mātēm arī jāliedz iespēja atpūsties nakti uzticot omei , vai aizejot atpūsties uzticot mazo omei , kādēļ viņai būtu jāmokas , jo tjip es mocījos ? (Dzelzs loģika te dažām. Ir daudzas ģimenes kur vienkopus dzīvo arī ome un pieskata diezgan daudz mazo un palīdz vecākiem , mazulim a galvenais būt aprūpētam un labsajūtā. Didrihsonei ir kļūdas kā jau jaunajai māmiņai bet piesieties par to ka nav visu 100% laiku atvēlējusi mazajam un tagad nestaigā ar copi pļūtenēs un pleķainā kreklā ir tiešām wtf .
07.08.2022 20:12 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Un es kā māte varu pateikt , ka nav ļaunāku sieviešu par mātēm un žūltaināku formu kā mammu forumi kā piemēram “atsucīgo māmiņu vietne vai cālis” varbūt kādreiz kāda varēs paskaidrot kādēļ varbūt kompleksu dēļ un cenšas sev pierādīt ka ir laba māte (jo pati netic tam) sevi upurējot līdz pēdējam noniecinot to māti kuras tā nedara?
07.08.2022 20:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits