Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Anormāla greizsirdība

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
--
Nepieciešams, lai kāda man iegroza smadzenes, lai kāda būtu kritika!
--
Lieta sekojoša:
Vakardien ar māsu izdomājām, ka griba aiziet pasēdēt omulīgajā Omas Briljantā, iedzer kokteili un papļāpāt. Protams, divatā un piektdienas vakarā. Tā kā man klubi nesaista, tad to daru labi, ja reizi gadā.
Paprasīju draugam kā viņš skatās uz to, ja es ar māsu aizietu vienkārši pasēdēt. Un tad panesās - sākumā viņš jautāja, kāpēc bārs un kāpēc piektdienas vakars (viņš pats tādas vietas neapmeklē un alkoholu kategoriski neieredz). Es paskaidroju, ka vēlos iziet sabiedrībā, atpūsties, parunāties ar māsu, iedzer garšīgu kokteili (alkoholu lietoju ļoti reti). Pēc šī saņēmu pretīm, ka es taču solīju, ka neiešu uz klubiem un es jau pusgadu atpakaļ biju ballē bez viņa (kopā ar saviem vecākiem), tikai lieta tāda, ka es neko tādu nesolīju, mums bija tāda saruna, ka mani tas nesaista, bet neteicu, ka neiešu vairs vispār nekad. Paprasīju, kāpēc tas sagādā tādas problēmas. Viņš uztaisīja pamatīgu skandālu, jo uzskata, ja reiz man vajadzīga sabiedrība, tad noteikti vajag padejot ar citiem vīriešiem un iespējams ne tikai to vien :-O. Uz ko es ļoti ļoti apvainojos, jo ne reizi neesmu devusi iemeslu tajā šaubīties (viņš man visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ). Tad nu klāju visas kārti vaļā un teicu, ka gribu no viņa mazliet atpūsties, jūtos norobežota un gribu mazliet vairāk brīvību, savādāk ne soli no viņa nevaru spert tālāk (s)
Principā beigās tā arī nenoskaidrojām neko un aizgājām gulēt.
--
Šāds strīds jau nav pirmo reizi. Iepriekšējā meitene laikam viņu krāpusi (par ko es jau sāku šaubīties) un tāpēc viņš man vispār neuzticās un pagaidām izskatās, ka netaisās tajā ko mainīt.
--
Ko man iesākt? Es jau drīz galīgi sabrukšu, nespēju tā vairs dzīvot un trakākais, ka kopā esam tikai 8 mēnešu un no tiem 2 dzīvojam kopā. Kas būs tālāk? :'-(
--
Vai sniedziet padomu, vai "speriet" pa d****, bet man vajag kādu domu/kritiku, lai saprastu kā rīkoties. Varbūt, tomēr man nav tā domāšana kā vajag? :-/
20.04.2018 11:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nerātnā, tu ar tām savām vardarbībām neesi jau pa tālu skaidrojumos aizgājusi?
28.04.2018 22:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
cilvēki nav tik tālu evolucionējuši, lai pamestu savu senču instinktus
(t)šitās un visas citas ir kārtējās atmazkas, lai attaisnotu savu vardarbību pret upuri.
.
Cilvēku iedalīšana augstākos un zemākos 'statusos' ir emocionālā vardarbība.
.
Tāpat emocionālā vardarbība ir cilvēku šķirošana pēc skaistuma 'parametriem' un citiem dajebkādiem 'standartiem'.
.
Un vispārinājumi 'sievietes tādas' un 'sievietes šitādas' arī ir emocionālā vardarbība. Tas pats attiecas uz vispārinājumiem 'vīrieši tādi, šitādi, parasti, bieži vien etc.'
28.04.2018 21:00 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
dreambig, par naudas maku piekrītu. Bet sievietēm ir svarīgi uzticēties vīrietim, ka viņš spēs pastāvēt par sevi un savu ģimeni nākotnē. Nav jāpārzin dabaszinātnes un sociālzinātnes nozares kā evolūcijas psiholoģija, lai saprastu, ka sieviete var nonākt pie situācijas, kad iznēsā bērnu - un ne jau vīrietis. Un dabīgajos apstākļos gan sieviete, gan bērns var aiziet bojā, ja vīrietis ir "pārāk augsta statusa" un aiziet pie citas mīļākās, vai arī nespēj parūpēties ne par sevi, ne par savu ģimeni pienācīgi. Mūsdienās civilizācija, protams, ir tik attīstīta, ka sieviete var viena izaudzināt bērnus, bet tā nav bijis visu laiku un tā nenotiek ar savvaļas dzīvniekiem. Tāpēc sievietēm no pirmajām prioritātēm ir - cik droši var justies ar šo vīrieti. Bet vīrietim - cik spēcīgi būs pēcnācēju gēni, izvēloties jaunāku, veselīgāka izskata (skaistāka un iekļaujot citus faktorus) sievieti. Bieži vien sieviete, lai pārotos izvēlēsies alfa gēnus (krāpšana) un beta ragnesis kaut nezinot audzinās sveša vīrieša bērnus. Tāpēc vīrieši izvēloties ilgtermiņa partneri, izvēlās ne tikai smuku, bet arī uzticamu sievieti. Bet izplatot savus gēnus (ja indivīdam ir tāda iespēja (alfa)), ar estētisko smukumu pilnībā pietiek, un gan jau kāds cits palīdzēs izaudzināt. Mūsdienās, protams, ir kontracepcijas metodes un prāts attīstījies (kā nu kuriem), taču cilvēki nav tik tālu evolucionējuši, lai pamestu savu senču instinktus. Tātad, cik svarīgi vīrietim ir sievietes statuss, cik ļoti par sevi var parūpēties no reproduktīvā skatupunkta?
27.04.2018 11:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Runa vairs nav par vardarbību, bet tīri vispārīgi.
27.04.2018 11:29 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Vēlviens svarīgs faktors, kas ir jāietver - vai liela daļa attiecības pastāv pateicoties "īstai mīlestībai", vai arī bailēm palikt vienai/vienam? Tas, ka cilvēks ir attiecībās nenozīmē, ka viņš neizvēlētos citu, ja būtu tāda iespēja. Starp citu augsts statuss nav sinonīms vārdam - bagāts. Var būt arī bagāti mīkstčauļi - sponsori, kas ļauj sev kāpt uz galvas. Tie nav augsta statusa vīrieši :-)
27.04.2018 11:17 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Duujaa - tu izdari secinājumus no viena komentāra, ne visa teiktā.
Nē, tā nesanāk. Jo nav tā, ka tas, kuram 'augstāks statuss', ienākumi vai glītāka sejiņa etc. var brīvi atļauties būt dunduks un tik baudīt dzīvi otru pakļaujot vardarbīai.
27.04.2018 11:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tad jau autore pretēji glītai un draugs topošais biznesmenis sanāk. :D
27.04.2018 11:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Tēma, gadījumā, nebija par attiecībām, ne pliku nokniebšanos? Otrā tipa aktivitātēm, parasti, partnera izvēlei citi kritēriji. Vismaz manā (ne mazajā) paziņu lokā un novērojumi in general. Parasto mirstīgo vidē meitenes iet 'meklēties' tāpat kā čaļi, bet, ar smuku ģīmīti vai statusu vien līdz ilgstošām, nopietnām attiecībām 'nedavilks'. Un tēmas autore ir attiecībās. Vai nu jau, visdrīzāk, pagātnes formā.
Bet jā, piekrītu dreambig. Same here.
27.04.2018 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
vai tiešām uzskati, ka kāds vīrietis izvēlēsies neglītu politiķi pāri 30, nevis 20 gadīgu skaistu, par karjeru nepārliecinātu Maxima kasieri?

Lol, es jau pie pirmā komentāra pirmās dienas atpakaļ nodomāju, ka Andris Šķēle, miljonārs par sievu paņēma savu Kikī, nu tādu, ne pārāk glītu politiķi nevis Maximas kasieri. :-D
27.04.2018 10:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
No Mario teiktā vispār saskatu līdzības ar kādiem pazīstamiem pāriem.
27.04.2018 10:16 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man draudzenes parasti jautāja vai smuks :-D un tad vai man patika randiņš vai pats puisis, pēc tam, ja atbilde bija apstiprinoša, tad sekoja jautājumi dziļāk. Ne visas sievietes tiecas pēc biznesmeņa ar statusu un biezu naudas maku.
27.04.2018 08:54 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Kā arī kas ir no pirmajiem jautājumiem, ko uzdod meičas labākās draudzenes - "Ar ko viņš nodarbojās?" nevis "cik liels viņam dupsis?"
27.04.2018 02:24 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
frivolous_, vai tiešām uzskati, ka kāds vīrietis izvēlēsies neglītu politiķi pāri 30, nevis 20 gadīgu skaistu, par karjeru nepārliecinātu Maxima kasieri? Bet kāda sieviete izvēlēsies glītu, jaunu, par karjeru nepārliecinātu Maxima kasieri, nevis vecāku, nesportisku, veiksmīgu biznesmeni, kas spēj pastāvēt gan par sevi, gan savējiem? Reality check. Kā arī Tu jauc - seksuālais partneris un precības. Kurš GUDRS, AR GALVU DOMĀJOŠS, biznesmenis (ar opcijām), izvēlētos precēt smuku lieķēdi, kas tikai samazinātu viņa financiālo statusu +ar iespējām pēc šķiršanās teikt "atā" 50% no mantas? Izklausās pēc slikta biznesa darījuma priekš laba un gudra biznesmeņa. Pārgulēšana - pavisam cits stāsts. Toties cik gadījumus esi redzējusi glītas sievietes apprecot neglītus biznesmeņus. Kā Tev šķiet, kuram dzimumam vairāk rūp otra dzimuma statuss? Neņemot par piemēru tikai bagātos biznesmeņus, bet arī vīriešus uniformās - armijnieki, ugunsdzēsēji.
27.04.2018 02:20 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
P.s.
Es necenšos 'nolikt' apkopējas un jebkurš darbs ir cieņas vērts, kamēr neejam galējībās ( a la cilvēku tirdznieciba u.t.t.). Bet, diemžēl, sterotipi joprojām pastāv visā savā to nepilnībā.
26.04.2018 21:39 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
MarioGetYour - kur tu smelies savas 'tā pāsaulē iekārtots' dogmas? Vai arī savus uzskatus vnk attiecini uz visu apkārt notiekošo ?
Protams, ka vizuālajai peivilcībai partnera izvēlē abiem dzimumiem ir gana liela nozīme. Un es tev galīgi nepiekrītu, ka vīriešiem statuss partnera izvēlē neko nenozīmē. Dažkārt jā, nenozīmē, bet tu daudzus lv politiķus - biznesmeņus / juristus u.t.t., kas apkopējas par sievām apņēmuši zini?
Tu piešuj man to, ka realitāte un 'tas kā man gribētos' ir atšķirīgas. Nebūt ne, spriežu pēc tā, ko redzu apkārt. Pāri ir neeeereāli dažādi un 'neglītais pīlēns' var būt jebkurš no dzimuma. Tas, kas ir absolūti grizi tavos uzskatos, ir sadale par to, kas kam pienākas balstoties uz kkādiem ārējiem faktoriem. Visiem pienākas viss un nekas. Vardarbība, tostarp emocionāla, nav jāpiecieš nevienam.
26.04.2018 21:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ir liela atšķirība starp to, kā Tev gribētos un realitāti - kā ir. Protams, lai gan vizuālais ir svarīgs, tas nav vienīgais faktors, kas ietekmē izvēli vai nodibināt ilgtermiņa attiecībās vai nē. Bet tas ir liels faktors. Sieviete un vīrietis nav vienādi. Tāpat kā vairums sievietēm - statuss ir liels turn-on un drošība ir svarīga, mums vīriešiem ir pilnīgi vienalga sievietes statuss un justies droši nav no pirmajām prioritātēm partnera izvēlē. Tas "kā Tev šķiet, ka ir pareizi" nav tas pats kā dabā iekārtots
Tas, ko te esi aprakstījis, ir vardarbīgas personas pasaules skatījums, pat ja tā ir 'tikai' emocionālā vardarbība.
25.04.2018 21:50 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Apraksts atgādina manu pirmo draugu.. mums bija 16.. tas ir diezgan bērnišķīgi.
Arī mans tagadējais draugs tika krāpts iepriekšējās attiecībās, bet viņam ir uzskats, ka tāpat ja gribēs, tad nokrāps. Uzticamies viens otram un viss ir ok. Tas laikam ir ļoti atkarīgs no katra cilvēka individuāli.
Diemžēl, es ļoti šaubos, ka viņš mainīsies un izrunāšanās nelīdzēs, jo viņš tāds vienkārši ir.
Vai nu mēģinat kaut kā sadzīvot un varbūt tomēr sarunas kaut ko līdz vai arī domā, cik ilgi to varēsi paciest..
Vai variants - ar māsu vai draudzenēm gan var izdomāt kādu pasēdēšanu pie vienas, otras, kafūzī, apmeklēt kādu pasākumu - var iztikt bez kluba. :-)
25.04.2018 19:08 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
frivolous_, ir liela atšķirība starp to, kā Tev gribētos un realitāti - kā ir. Protams, lai gan vizuālais ir svarīgs, tas nav vienīgais faktors, kas ietekmē izvēli vai nodibināt ilgtermiņa attiecībās vai nē. Bet tas ir liels faktors. Sieviete un vīrietis nav vienādi. Tāpat kā vairums sievietēm - statuss ir liels turn-on un drošība ir svarīga, mums vīriešiem ir pilnīgi vienalga sievietes statuss un justies droši nav no pirmajām prioritātēm partnera izvēlē. Tas "kā Tev šķiet, ka ir pareizi" nav tas pats kā dabā iekārtots.
25.04.2018 12:02 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
TokyoDream Tak meitene , ko tu sevi moci ? cik ilgi mocisi? Ja juties neilaimiga tas jau ir signāls un tici man tādi cilveki nemainisies.
24.04.2018 09:17 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nuja. Jo tām, kas pēc mūsdienu izpratnes ir 'glītas' ir priekšroka dzīves baudīšanā. 'Nesmukās''un 'Nekoptās' lai zin savu vietu un cieš?
Kāāāāātad XD Kkā šķita, ka tam ar raksturu un pagātni, ne ģīmīti vien saistība.
24.04.2018 09:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits