pārmaiņas

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Esmu iegrābusies ar studijām jau otro gadu un plānoju tās pamest + pilsēta, kurā dzīvoju mani smacē nost, neredzu nekam motivācijas šeit dzīvojot. Gribu kardināli mainīt savu dzīvi , lai būtu kaut cik laimīga.
Man ir divi varianti, jau otro nedēļu aizņem manas domas šis viss un nevaru saprast ko iesākt.
1. Pārvākties uz Jelgavu/Rīgu, man tur ir radi pie kuriem es varētu kādu laiku padzīvot līdz atrastu pašai savu dzīvesvietu. Rīgā pieejami web lapas izstrādes kursi, kuros varētu pieteikties un pēc kursiem uzņēmums piedāvā darbu + ar nākamo gadu varu paņemt tālmācības vai neklātienes studijas.
2. Pārvākties uz UK, man tur arī dzīvo radi pie kuriem būtu patstāvīgas mājas, bet ne pašai savu. Manas angļu valodas zināšanas ir labas, bet , lai nestrādātu rūpnīcā pašai būtu jāmeklē labāks darbs domāju par bārmeni varētu strādāt vai kādā veikalā. Arī ar laiku paņemtu tālmācības studijas. Draugi un ģimene šo variantu pilnībā neatbalsta, taču mani visvairāk vilina ārzemes, bet protams ir šaubas vai darītu pareizi un, ka Latvijā varbūt nav nemaz tik slikti.
Finansiālu problēmu nav , ir iekrāti aptuveni 2500 , lai varētu iedzīvoties.
Kā jūs rīkotos?
21.10.2017 19:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ja izmācīsies, nožēlosi, ka izniekoji gadus studijās, kas neinteresē, bet ja neizmācīsies, nožēlosi, ka nepabeidzi. Tāds normāls apburtais loks. :D Es gan vairāk piekristu tām, kas saka, lai ņem akadēmisko, jo tad būs atpakaļceļš, bet ja nevēlēsies, varēsi neatgriezties.
23.10.2017 16:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!