Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vidusskolas gadi

 
Reitings 37
Reģ: 16.01.2016
Sveikas!
Pakavējaties atmiņās un pastāstat, kāda bija Jūsu dzīve vidusskolā? Bijāt "populārās" meitenes,daudz draugu bija,draudzīga klase? Pati šobrīd mācos vidusskolā, būtu interesanti dzirdēt, kā Jums gāja, jo man šobrīd iet ļoti grūti.:-D
18.10.2016 21:27 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Vidusskolas gadi bija forši. Kaut arī 10.klases sākumā šķita, ka nepareizi darīju, ka nenomainīju skolu, bet tikai klasi, beigās viss nokārtojās. Pēdējā gadā vispār visi pasākumi paralēlklasēm kopā notika, visi draudzīgi sadzīvoja.
Pēc visiem kritērijiem esmu apceļamā/nepopulārā persona, bet tā kā draudzējos ar it kā populārākajiem, tad vismaz vidusskolā neviens neaiztika. Tas man ir galvenais. Varu izturēt, ja kāds ar mani nerunā, bet ar šausmām atceros vienu pamatskolas gadu, kad bija tāda apcelšana un draugu klusu stāvēšana,neaizstāvēšana, kas laikam sāpēja visvairāk. Varbūt vēl tagad sāp.
22.10.2016 05:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man vidusskolā patika. Klase gan bija bariņos sadalījusies, bet tā diezgan interesanti. Bija tie populārie, kas apcēla apceļamos un tad, kaut kur malā bija 4 personas, kas ar popularitāti neizcēlās, bet ko neviens nekad neaiztika un, ja aiztika kāds no citām klasēm, tad aizstāvēja - tāds, kā buferis starp skolotājiem un klasi - ja skolotājiem kaut ko vajadzēja, lai visa klase izdara, vai klase bija kaut ko nogrēkojusies, mēs parunājām ar vieniem un otriem un visu nokārtojām. Šodien uz to paskatoties, bijām savā ziņā priviliģētā stāvoklī, jo varējām piespiest jebkuru darīt jebko :D
Tādu klases vakaru mums nemaz nebija. Vienu 10. klasē taisīja, uz to es nebiju, jo biju slimnīcā, tāpēc tikai leģendas vien zināmas par to, kas tur atgadījās, bet, pēc tā vakara visa klase nolēma, ka klases vakari mums nav vajadzīgi un tos vairs neviens nerīkoja.
22.10.2016 02:33 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Vidusskola patika. Ar tadu baigo popularitaati man saistas vairaak filmas kaa mean girls:-D Nebiju caca...bija cilveki kas patika, bija cilveki ar kuriem nesadzivoju..+/- kopumaaa patika..Kas pieneema mani pieneema, kas nepieneema nepardzivoju. Mums nebija taadi izteikti krutie kas apsmej citus par to ka nav firlas drebju vai tads izskats..iznemums vienigi ja pilnigi stulbs cilveks aptrapijies un vel higiena pieklibo un taads tiesama stipri divians.
22.10.2016 01:10 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Mans vidusskolas laiks bija superīgs. Labprāt tajā atgrieztos, tikai, ja nebūtu jāmācās matemātika un fizika :-D Klasē nebija tādu "populāro" un "nepopulāro", jo visi bijām kā liela gimene. Łoti daudz rīkojām tusińus, pirtis, uz vidusskolas beigām, kad jau lielai dałai bija pašiem savi auto, savācāmies un braucām piknikos, ekskursijās utt. Bija tiešām lieliski! Ikdienā kontaktējos ar trīs savām labākajām draudzenēm, ar kurām mācījos kopā visus tos gadus un vēl vairāk, bet, ja satieku kādu veco klasesbiedru, labprāt patērzējam. Kaut gan lielos vilcienos daudz maz zinu, kā katram iet un ko dara, jo visi ir FB.
20.10.2016 16:45 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Nebiju populāra un arī nedraudzējos ar skolas biedriem. Es biju vienpate.
20.10.2016 07:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja nepaguvu mājasdarbu izpildīt mājā, tad rakstīju to kaut kur atejā. Gaitenī lasīju to, ko pēc dažām stundām atbildēju. Laika ekonomija! :)
19.10.2016 23:53 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Visādi klasesbiedri tad traucē. Un starpbrīdī veselīgāk ir paskraidīt pa skolas laukumu vai izlekt pa logu.

Nu te atkarīgs kura klase un kādi klasebiedri. Vidusskolā lielākā daļa neatradās klasē, un tie kas bija - vainu iegrimuši telefonos vai pildīja mājasdarbus (atkarīgs gan, ka daļa tos kas uzdoti uz nākošo stundu, un daži tos kas tajā dienā uzdoti :D)
19.10.2016 23:50 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
labāks variants ir pa starpbrīžiem starp stundām
Visādi klasesbiedri tad traucē. Un starpbrīdī veselīgāk ir paskraidīt pa skolas laukumu vai izlekt pa logu.
19.10.2016 23:39 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Un uzdevumus var rēķināt arī trolejbusā pa ceļam no skolas.

labāks variants ir pa starpbrīžiem starp stundām ;-)
19.10.2016 23:36 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ar skolas mācību vielu, ja grib sasniegt labus rezultātus, nepietiek - tici man.
Ar skolas mācību vielu, ja grib sasniegt labus rezultātus, pietiek - tici arī man. :) Un uzdevumus var rēķināt arī trolejbusā pa ceļam no skolas.
19.10.2016 23:33 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Man vidusskola ar tik pozitīvām atmiņām nesaistās, pamatskolas beigas bija daudz labākas. Bet tomēr vidusskolā ieguvu ļoti lielu pieredzi, un par to gan ir prieks.
19.10.2016 23:26 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Man būtu interesanti zināt, KO var gatavoties uz olimpiādi???

Trenējos, risinot iepriekšējo gadu olimpiāžu uzdevumus, 10.-11. klasē jau bija jāzina daļas augstskolas fizikas un matemātikas, lai tur piedalītos. Bet bija interesanti. :-)
Ar skolas mācību vielu, ja grib sasniegt labus rezultātus, nepietiek - tici man.
19.10.2016 23:19 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man vidusskola asociējas ar mežonīgu mācīšanos, gatavošanos olimpiādēm,
Man būtu interesanti zināt, KO var gatavoties uz olimpiādi??? Ja reiz iet uz olimpiādi, tad jau mācību viela ir zināma, savukārt paši uzdevumi - ne.
19.10.2016 23:12 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Man vidusskola asociējas ar mežonīgu mācīšanos, gatavošanos olimpiādēm, negulētām naktīm un dažādām jaunības dienu aušībām. Ar klasesbiedriem nav bijis īpaša kontakta: tikai sasveicinājos un atsveicinājos. Nezinu, kādēļ biju tik izteikts "autsaiders". Varbūt zināmu lomu nospēlēja tas, ka manas intereses ievērojami atšķīrās no vienaudžu, kā arī apstāklis, ka 11. un 12. klasē jau strādāju.
Tas bija 2000. gadu pirmajā pusē, tādēļ pasaule ievērojami atšķīrās no mūsdienu, piemēram, vēl nebija radušies sociālie tīkli, arī mobilie tālruņi bija pieejami ne tuvu ne katram skolēnam.
Nevienu klasesbiedru īsti nepazīstu - pieņemu, ka, nejauši satiekoties, viņi nepazītu arī mani. Godīgi sakot, par to vienīgi priecājos.
Izklausās drūmi? Nezinu, man tā šķiet norma. Vai vēlētos ko mainīt, ja otrreiz mācītos vidusskolā? Laikam jau es izturētos cilvēcīgāk pret dažām meitenēm. Patiesībā sirds dziļumos nedaudz nožēloju, ka uzvedos kā hormonu plosīts puišelis, ja saprotat, ko domāju. Bet laiku atpakaļ nepagriezīsi.
19.10.2016 23:04 |
 
Reitings 158
Reģ: 08.06.2014
Vidusskolas gadi bija ļoti forši. Tā kā visus 12 gadus pavadīju vienā skolā, tad ar dažiem klasesbiedriem kopā mācījos jau kopš 1. klases. Bijām neliela padsmit cilvēku klase, tāpēc nekāda veida dalīšanās bariņos nebija. Protams, bija cilvēki, ar kuriem bija ciešāks kontakts, bet varēja visi viens ar otru parunāt un pajokoties. Mazliet gan skumji, ka ar daudziem kontakts uzreiz pēc vidusskolas absolvēšanas pazuda. Bet tāpēc vēl jo lielāks prieks, ka šajā vasarā pavisam nejauši pēc pusotra gada neredzēšanās satiku savu bijušo klasesbiedreni. Abas sapratām, ka viena otrai ļoti pietrūkām un ka kontakts turpmāk noteikti jāuztur. (l)
19.10.2016 22:52 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.05.2016
Autore, man ir līdzīga situācija kā tev. Šogad uzsāku mācības vidusskolā, tomēr līdz galam nejūtos labi. Tāda sajūta, ka neesmu pareizajā vietā. Ja vēlies, vari droši rakstīt, jo šobrīd es būtu ļoti priecīga sarunāties ar tev līdzīgo!
19.10.2016 22:40 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Kā pirms tehnikuma sapazinos ar vienu meiteni tā visus 4 gadus nosēdējām kopā un joprojām uzturu kontaktus,regulāri tiekamies. Atceros, ka pirms pirnā kursa bija jāiet skola tīrīt, mazgājām skolā logus un tā sadraudzējāmies.Tā vēl notiek skolās!? :D vēlāk mums pievienojās vēlviena meitene un bijām trio, kas pat reizēm pāru darbus pildīja trijatā, jo negribējām trešo vienu pamest. Bija lieliski laiki pateicoties viņām! Esmu laikam kompānijas cilvēks. Arī augstskolā kursā esmu izveidojusi sev kompāniju un visi atzīst, ka tas grupas kodols, kas ar visiem komunicē un uztur kopā esmu es :D un līdzīgi šobrīd ir arī darbā :-) nenokar galvu, viss ne vienmēr notiek uzreiz :-)
19.10.2016 22:01 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Eh... Lai nu man pa pamatskolas laikiem gāja visādi- gan skolas nomainīju, gan pilsētas... Bet vidusskolas laiki bija vienreizēji. Mācijos tehnikumā kur, protams, bija koju dzīve. Gāja visādi, gan podus vārijām, gan kādu "šņabīti" ierāvām, gan skolu bastojām un visu nakti ārā blandijāmies. gan puiši vecāki.. mmm.. Kurss man bija super. lai gan sākām mācīties 30, bet pabeidzām tikai 7 tāpat ar visiem ik pa laikam uzturam kontaktu. Bijām sadalijušies pa nelieliem bariņiem, bet tāpat bieži kopā tusējāmies. Šos 4 gadus es nekad neaizmirsīšu, jo tur es iepazinu vienīgo un mīļoto sev cilvēku ar kuru šobrīd jau vairāk kā divus gadus esam kopā un gadu jau kopā dzīvoju. Nekad nenožēlošu, ka aizgāju tur mācīties. Tagad jau studēju augstskolā. Visi tiešām jau runājam pieauguši un uzvedamies tā. Palīdzam viens otram, uzmundrinam, neapsmejam! Arī forši!:))))
19.10.2016 21:49 |
 
Reitings 96
Reģ: 06.11.2013
Arī šobrīd esmu vidusskolā. Kolektīvs ir normāls, bet lielākā daļa klases man vienkārši šķiet neinteresanta un garlaicīga, tāpēc izvēlos būt viena un nespiežu sevi čupoties ar klasesbiedriem. Protams, ir arī daži man patīkami cilvēki, ar viņiem ikdienā pakomunicēju stundās vai starpbrīžos, bet ārpus skolas ne ar vienu no klases nekādas attiecības neuzturu. Netieku apcelta, drīzāk klasesbiedri mani respektē un ja kāds lūdz palīdzību, neatsaku. :) Godīgi sakot, šāda situācija mani apmierina, jo dienas gaitā jau tā nogurstu no cilvēkiem, sarunām un trokšņiem.
19.10.2016 21:30 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Vidusskola bija superīgs laiks. Gribu atpakaļ :D
Klase bija ļooti forša. Bijām arī it kā sadalījušies pa tādiem kā bariņiem, bet vienalga bijām "viens par visiem un visi par vienu."
Ja bastojām, tad visi, ja lielākā daļā nebija izpildījusi mājas darbu, tad neviens nebija izpildījis :D Protams, kašķi ir bijuši, bet tas tāds sīkums. Mums skolā un klasēs nebija kaut kādi populārie vai nepopulārie. Bija vnk tādi, kas skaļi runā un tādi, kas runā klusi :D
Man vairāk riebās pamatskola - kaut kāda 5.-8. klase, kur notika apcelšanas, meiteņu sazvērestības teorijas "šodien nerunāšu ar tevi un rīt ar tevi" :D Es centos būt neitrāla, bet bija reizes, kad es arī biju "nerunājamo sarakstā".
19.10.2016 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits