vienmēr pārguris

 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sveikas šajā piektdienas rītā!

Tātad - situācija ir šāda. Mans draugs ir strādājošs cilvēks, tāpat kā es. Kopumā viņš darbā pavada daudz stundu, mēdz strādāt arī bez brīvdienām. Mājās vidēji ir kādos 20-21, reizēm arī agrāk.
Es pati studēju un strādāju, arī reti esmu mājās ātrāk par 20iem, pēc tam vēl ir jāizmācās.
Bet problēma sekojoša - mans draugs vienmēr ir noguris un neko negrib darīt... Viss mājas solis ir uz manis, viņš pat bļodu pēc sevis nenomazgā.
Esmu noskrējusies kā suns, jo man pēc smagas dienas vēl ir jāizdara viss pa māju un es regulāri gatavoju.
Pēc sevis viņš atstāj haosu - uzskata, ka zeķe pati aizrāpo līdz veļasmašīnai, krūze no istabas palodzes teleportējas uz izlietni u.t.t. Par to, lai izsūktu grīdu vai gultu saklātu, es vispār neizteikšos.
Vai tas ir normāli? Kā es varu vismaz nedaudz ar to cīnīties? Esmu gatava darīt lielāko daļu mājas darbu, bet ne jau pilnīgi visu...
Ja tas kaut ko maina, tad finansiāli visu dalām uz pusēm.
26.02.2016 08:58 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
To, ka viņš mani neciena, es jau pasen pamanīju. Jāmēģina runāt gan jau, lai gan ar viņu ir kā ar sienu... Vienmēr sper ārā frāzi "bet es taču tik daudz strādāju".


miiljaa meitene, tad kaapeec tu nepamet vinju? vai vismaz padziivojat skirti!!! nu beidz sevi mociiit, luudzu:'-(:'-(:'-(
26.02.2016 16:21 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Vienmēr sper ārā frāzi "bet es taču tik daudz strādāju".

Jāstrādā vairāk, lai vismaz var atļauties komunālos pats nomaksāt, nevis no tevis vēl naudu uz neatdošanu aizņemties..

Situācija neapskaužama un skumji, ka tu ļauj pret sevi tā izturēties. Problēmu vairāk kā saprašanas. Iesaki padzīvot atsevišķi, jo ne finansiāli, ne emocionāli, ne fiziski šo kopdzīvi nevari pavilkt un tas ietekmē tavus mācību rezultātus. Ja viņš tevi mīl, tad centīsies saprast, ja ne, tad meklēs nākamo, kam uz kakla uzsēsties. Gan jau, ka viņa bijusī arī centās viņu pārmācīt un izšķīrās tāpēc, ka tas bija bezcerīgi. Ieklausies tajās meitenēs, kas saka, ka šādi eksemplāri nemainās, neiznieko laiku, enerģiju un naudu tam, kas tevi nedara laimīgu.
26.02.2016 16:23 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Neons
Paldies par tik tolerantu atbildi. Mēģināšu runāt. Lai gan problēma laikam ir tajā, ka arī dvēselē viņš ir sušķis. Kādi ziedi, kādas somiņas, ja jau pat dzimšanas dienā nekādu dāvanu es nesaņēmu, lai gan puisim nauda bija.

vevay
Nepametu, jo mīlu. Izklausās stulbi, man pašai šī upura loma, kādā esmu, krīt uz nerviem. Visu laiku ceru, ka ies uz labu. Vispār man ļoti žēl, ka pašā attiecību sākumā nepasūtīju šo uz visām četrām debespusēm. ;)
Bet ir doma vismaz nākamo nedēļu nodzīvot atsevišķi. :)
26.02.2016 16:25 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ja tavs vīrietis ir sušķis ne tikai mājās, bet arī dvēselē - tad gan nav vērts tērēt savu laiku tādām attiecībām.

Neons +++
26.02.2016 16:25 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
meita-kleita, nedomaaju, ka kaut kas tur mainiisies, vins tevi neciena, vienkaarsi nirgaajas par tevi. Smiekliigi. :-)
26.02.2016 16:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Arprāts! Tā taču nav dzīve! Kāda jēga no šī vīrieša, ja izslēdzam mīlestību?
26.02.2016 18:02 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Mans ieteikums Tev: pārstāj darīt to, ko Tu dari. Pēc apraksta Tu šķieti spēcīga, jauna sieviete, ne katra var tikt galā ar darbu, skolu, ēst gatavošanu, uzkopšanu, tomēr pāris aspekti Tev ir savā dzīvē jāmaina. Sāc likt sevi un savas vajadzības pirmajā vietā. Ja Tev nav vīrietis, kas Tevi novērtē...vismaz sāc darīt to pati.
26.02.2016 22:11 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Un piekrītu tām, kas saka, ka nav vērts. Cieņu Tu viņa acīs esi zaudējusi un šaubos vai to jebkad atgūsi. Diemžēl.
26.02.2016 22:17 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaarteeja latvju cieteeja-stulbene. Nu, kur taadas muljkjes rodas, kuras gatavas buut kalpones un bankomaati, ka tik bikshainis blakus :-D

Tik stulbu nav ko zheelot :-D Lai velk tik taalaak savu vezumu, plus apkalpo savu bikshaini :-D

Kaadai tachu jaaparuupeejas par taadiem lopinjiem :-D

Tie, kuri speej savas zekjes iemest veljasmashiinaa, vajadziibas gadiijumaa sashmoreet sev paiku, apmaksaat reekjinus un materiaali atbalstiit sievieti, tie lai paliek SIEVIETEEM, eezelieneem gana labi shajaa teemaa aprakstiitie :-D

8-)
27.02.2016 01:23 |
 
Reitings 18
Reģ: 04.01.2016
Kāpēc vispār trauki nonāk citās istabās ? (izņēmums varētu būt ēdamtelpa, kam tada ir. Visādi citādi paēd virtuvē ). Tējas krūzes lai ceļo, kad gribēs dzert nākamo aizies pēc savas krūzes. ( viena krūze tev, otra viņam).

Nav visi vīrieši tādi, bet daudzus izlaiž pašas attiecību sākumā. Attiecību sākuma vajag otrādi - maksimāli ļaut vīrietim uzņemties un tevi iepriecināt, darīt kopā (ēst gatavošana, uzkopšana - un nekādi- negrib, nevar- gribēs sievietes dēļ. Jāsaprot, ka tā būs ikdiena. Tas nav bērns un tu neeso māte. Viņš ir stiprais vīrišķais, tu sievišķīgā ( un tas nekas, ka tu vari daudz - jāprasa no vīrieša vairak palīdzības. Lai viņš tevi uztur kamēr studē, lai motivējas pelnīt vairāk. Ko plēs pušu sevi? Te nu ir visuvarošā ar puisīti blakus. Labāk mazāk komforts, bet lai blakus ir VECIS ! Vai dzīvo viena (atsevišķi), lai viņš sevi var vēl izglābt un sajust kā rūpēties par sevi.
27.02.2016 17:41 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
Kaarteeja latvju cieteeja-stulbene. Nu, kur taadas muljkjes rodas, kuras gatavas buut kalpones un bankomaati, ka tik bikshainis blakus

Tik stulbu nav ko zheelot Lai velk tik taalaak savu vezumu, plus apkalpo savu bikshaini



+++++++++++++++++++++++++++++
27.02.2016 17:52 |
 
Reitings 28956
Reģ: 11.02.2015
OMG, tu esi reāla persona??? :D :D
No way kāds var sevi tik ļoti nemīlēt un necienīt...(t)
Viņai pat dzimenē neko neuzdāvina, kas tad nu - arī čalis bija pārstrādājies??
Vai jūs kaut ko kopīgu darāt? Izņemot kaut kādus tusiņus? Vai viņš kaut reizi ir tevi palutinājis?
Attopies, sieviete, un bēdz. Es neko ar tādu vairs nepārrunātu un nemeklētu kompromisus. Ar visām tām iepriekšējām reizēm, kad tukši esi muti izvirinājusi un nekas nav mainījies, savu iespēju uz dresūru esi izgāzusi. Jo draudus aiziet nepildi - no kā tad tam čalim raustīties?..
Bet galvenais jau pat nav tas, lai viņš uz tām dažām dienām pieraujas un sāk mājās šrubēt. Diemžēl izklausās, ka pašā attieksmē pret tevi viņš ir kā gražīgs bērns un VISPĀR neiedomājas par tavu ērtumu vai sajūtām.... ir tikai "es es - man man"
27.02.2016 18:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ēdiena ziņā ir ieteikums:

ej iepirkties viena pati. Viņa lūgumus "nopērc, mīļā, pelējumsieru un salami" ignorē - tipa, "aizmirsi".

Ja viņām papildus gribās čipšus, kolu, Snikerīti, cigaretes, žāvēta kalmāra strēmelītes un alu, lai pats pērk.

Otrs variants - sākat plānot ēdienkarti nedēļai un pie tās arī pieturaties. Bet jebkurā gadījumā, ar viņu divatā pārtikas veikalā nerādies. Tie snikerīc, čipsīc, gardumiņš... tipa pirkumi ir zvērīgi dārgi. Nu, ja saskaita kopā. Rīsi, griķi, vista, makaroni un krējums nav nekas traģiski dārgs.
27.02.2016 18:42 |
 
Reitings 241
Reģ: 20.01.2016
sastādiet ēdienkarti nedēļai - un uz veikalu vienreiz nedēļā. Ko izdomājāt to arī ēdat, jo arī skrienot katru otro reizi veiklā paķeras liekas lietas, bez kā var iztikt. Un vis!

Vai arī ... kāda summa viņam jāmaksā par īri - komunālajiem? Tieši tādu pašu summu paredzi no savas algas pārtikai, un mājsaimniecības precēm, un nepārkāp summas slieksni, viss būs godīgi, un kad nebūs ko ēst puisis sapratīs, ka TU VIŅU KOPĒJĀ SADZĪVĒ IEGULDI VAIRĀK NAUDAS, UN VARBŪT SAPRATĪS ( par ko es šaubos, izlasot diskusiju :D ) ka jāpiemet nauda, lai var paēst! Un vis būs godīgi un līdzvērtīgi!8-)
27.02.2016 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ap kādu 8. lapu man apnika lasīt. Sākumā gribēju jautāt - vai esi vispār stingri pateikusi, ka nedarīsi visu viena? Vai esi mēģinājusi pieciest cūkkūti un vienkārši nevākt?..
..Bet sapratu, ka nav jēgas. Autore žēlojas un tad attaisno, žēlojas un tad attaisno.. Nu, ja jau "tā jau it kā viss ir labi, tikai..", tad dzīvo nost tālāk. Jeb ko tu gaidi - ka mēs salasīsimies un iesim klapēt tavu vīrieti?
27.02.2016 19:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc klapēt? Viņš taču labs! Audzināt iesim! Motivēt, pārliecināt.

Bet nu jā, viegli pateikt - pamet. Ja būtu pametēja, sen būtu pametusi. Tur vajag kaut kādu "pēdējo pilienu".
27.02.2016 19:06 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Tu pat nevari iedomāties,cik būsi laimīga,kad tiksi no viņa prom un varēsi ēst ko un cik un kad gribi :) Veiksmi!
27.02.2016 19:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Cosmo lasīju to dziļo domu, bet precīzu formulējumu neatceros:

Ja tev AR vīrīeti nav LABĀK, nekā bez viņā, tad nafig tev viņu nevajag.
27.02.2016 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 4053
Reģ: 02.01.2011
ou, izlasīju par pārtikas pirkšanu un pirmā doma radās- meitēn, vai tu negudra? tu saproti, ka tērēdama savus iekrājumus, tu pati sevi dzen tupikā kamēr puisis nedara neko un tik čīkst, cik noguris ir? pašai sevis galīgi nav žēl?
27.02.2016 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 110
Reģ: 12.05.2009
Manam arī vienu brīdi likās ka tukšā alus pudele, šokolādes papīrs utt. pats teleportējas uz miskasti no istabas..tad nu viņš to visu varēja no rīta atrast savos ikdienas apavos un ilgs laiks nepagāja - saprata ;-)
27.02.2016 20:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits