neko neuzdāvināja.. jau atkal

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Un ne jau dāvanā tā sāpe... Attieksmē... Mana ģimene manu otru pusīti apdāvina un iepriecina, bet viņa ģimene un radi man nekad neko nav uzdāvinājuši... Nekad un neko... Es pat apsveru arī nākamgad neko nedāvināt... Tas tomēr ir gana pazemojoši... Tu tin un tin dāvanas kā muļķis, skrien pa veikaliem, bet pretī nedabū pat ne kartiņu... ne ziemīšos, ne jubilejās... (t)
26.12.2015 16:15 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
krista21, neesmu redzejusi, mana puse pat kaimini sanem kartinas, sokoladi un ziedus reizi pa reizei, bet tas nenozime ka tadi cilveki neeksiste, it ipasi Latvija. Par tadam situacijam kadas te izklastija autore un citi, Latvija biezi nacas dzirdet un reizem pieredzet. Latvija cilveki neuzticas viens otram, katru sikumu iztulko kaa apzinatu launpratibu, rupjibu utml, daudziem baabieshiem liekas pareizi uzvesties kaa stervai, lai "ieraditu vietu" radiniekam, kurs kaut ko vinai pa pratam nav izdarijis.
26.12.2015 22:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nevis fakts, ka kāda bija gana gudra, lai dabūtu sev vīru, kam arī laukos ir labi apmaksāts darbs (Tur tas ir retums), kas nedzer un gādā par ģimeni. To, ka brālis muļķis, jo piekrita sasteigt kāzas, nenoliedzu
Tas tak labi! Mulke nav, tatad\ gadas par berbnu un gimeni ar zobiem un nagiem, jo ka sapratu cinitaja ir.;-)
26.12.2015 22:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Reizēm nekas tāds nav jāizdara, lai neiepatiktos drauga radiem.
26.12.2015 22:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Latvija cilveki neuzticas viens otram, katru sikumu iztulko kaa apzinatu launpratibu, rupjibu utml, daudziem baabieshiem liekas pareizi uzvesties kaa stervai, lai "ieraditu vietu" radiniekam, kurs kaut ko vinai pa pratam nav izdarijis.

Skumji, ka pat uz sveetkiem nevar iedomaato kara cirvi norakt un uz briidi aizmirst par to, ka taa tur 3 gadus atpakalj ne taa paskatiijaas. Shitaas visas vietas ieraadiishanas pie laba gala nenoved.
26.12.2015 22:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tacu lasot padomaju ka drausmas, Virs aiz mnuguras sievai un berna mammai ar radiem stuko ka lai apcakare sievu un izskiras, bet vakara maja aizbraucot milejas ar sievinu.,.,.,drausmas,
26.12.2015 22:30 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ja man būtu tāda situācija, tad kārtīgi izrunātos ar savu draugu. viņam jābūt ieinteresētam, lai viņa sievietei ar ģimeni būtu labas attiecības, ja tā nav, tad tik pat labi pie tās ģimenes var arī nebraukt.
ja nu nekādi, tad parakstītos zem drauga iegādātās dāvanas, lai izskatās, ka tā ir no mums abiem un mērķtiecīgi izvairītos no drauga ģimenes saietiem. es esmu jūtīga un negribu sev stresu, atrodoties starp cilvēkiem, kam nepatīku un kas to klaji demonstrē. tāpēc autorei iesaku sargāt sevi.
26.12.2015 22:30 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Skumji, ka pat uz sveetkiem nevar iedomaato kara cirvi norakt un uz briidi aizmirst par to, ka taa tur 3 gadus atpakalj ne taa paskatiijaas. Shitaas visas vietas ieraadiishanas pie laba gala nenoved.


Tiesi uz svetkiem tie cirvji tiek vilkti aaraa, baabieshi atceras visus sikakos paridarijumus, ne tos pateiktos vardus, ne taas uzdavinatas davanas. Kad viss tas sveetku trakums ir garam, tad kara cirvjus rupigi noglaba lidz nakosajai reizei.
Man kaa reizi gimene bija viens taads baabietis, vinai visi bija slikti i radi, i draugi, i kaimini un visiem vina izbojaja svetkus tiesi savas attieksmes delj, tieshi tapec tadus baabieshu es neieredzu ne acu galaa.

Virs aiz mnuguras sievai un berna mammai ar radiem stuko ka lai apcakare sievu un izskiras, bet vakara maja aizbraucot milejas ar sievinu.,.,.,drausmas,


Aga, minets gan vinam noteikti patik. :D
26.12.2015 22:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mulke nav, tatad\ gadas par berbnu un gimeni ar zobiem un nagiem, jo ka sapratu cinitaja ir.

Kamēr nezini visu, nerunā. Es zinu, kas tur ir, bet te detaļās neizklāstīšu. Viņa zina, ka viņš grib šķirties, visu viņa zina. Ja brālis pagrieztos un pateiktu, ka viņam bērns nav vajadzīgs, viņa to bērnu ātri aizgrūztu savai mātei audzināt un pati neliktos ne zinis. (Nebūs detaļu par to, kā es zinu, ka tā būs), piedzītu no brāļa alimentus, bet bērnam no tā nekas netiktu.
Kad te Cosmo kāda raksta, ka viņa vīrietim sēž uz kakla, pati neko nedara un dāvanas pieprasa, un ir gatava noturēt jebkurām metodēm, tādas Tu par golddigerēm sauc. Domā, ka viņas ir tikai netā? Nevienas tādas īstajā dzīvē nav? Ir, un kā vēl ir. Sākumā mīļas un jaukas, kamēr atrod kādu iemeslu, kāpēc vīrietis vairs nevar viņu pamest. Un tie vīrieši, kam viņas uzsēžas uz kakla, arī ir kādas dēli un kādas brāļi. Tas, ka vīrieši paši muļķi un to nepamana, tas arī, bet tas nenozīmē, ka sievietei interesēs ģimene vai kas cits, bet viņas ir gatavas precēties un dzemdēt bērnu, ja zina, ka vīrietim tas ir svarīgi un tā var tikt pie kārotā. Interesē maciņš un kalps.
26.12.2015 22:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Aga, minets gan vinam noteikti patik.

Tur nekā tāda nav jau kopš dienas, kad viņš pateica, ka grib šķirties. Eh, kas par domāšanu - ja attiecībās kaut kas nav labi, vienīgais vainīgais bez šaubām būs vīrietis un noteikti viņš līdz pēdējai iespējai izmantos sievieti seksam. Pie kam to saka sievietes, kas citās diskusijās uzsver, ka vīrieši jau nav nekādi dzīvnieki. Kāpēc tad šis pēkšņi ir?
26.12.2015 22:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kapec bralis ar tevci apspriez savu un savas sievas intimo dzivi?
26.12.2015 22:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kāpēc lai viņš to nedarītu? Kaut kā jau no bērnības iegājies, ka viņš man visu stāsta, jo zina, ka citādi es viņam palīdzēt nevarēšu, ja kaut ko noklusēs vai samelos.
26.12.2015 22:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta ir vinu gimenes intima dzive! Sievai diez vai tas butu patikami seit piemeram to lasit. Tu ari vinam visu stasti par savu intimo dzivi?
26.12.2015 23:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu paga... es laikam "ģimenes intīmā dzīve" saprotu savādāk, nevis Jānītis grib šķirties, Ieviņa draud viņam neļaut tikties ar bērnu, normālu attiecību nav jau labi sen - vot, tā ir intimitāte, ko jāslēpj un jāsargā kā lielu dārgumu....
26.12.2015 23:06 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man arī šī situācija liekas nepieņemama, bet vēl vairāk mani pārsteidz draugs. Ja jau autore draugam ir teikusi, ka viņai tas liekas nepatīkami un aizvainojoši, tad man galvā neielien, kā viņš var ar vecākiem neaprunāties. Un pat ja sarunas nav novedušas ne pie kā laba, tad vismaz es autores drauga vietā, pati aizietu uz veikalu un nopirktu šokolādes kasti, ar tekstu "šis no maniem vecākiem tev. aizmirsa tev nopirkt dāvaniņu."
26.12.2015 23:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tur no ģimenes šobrīd ir juridiskais statuss. Ja viņiem arī būtu kāda intīmā dzīve, es zinātu tikai pašu faktu, ka ir, nevis detaļas, cik bieži, cik ilgi un kādās pozās.
Viņš par mani to nezina, nejautā. Viņam tāda informācija nav nepieciešama. Es arī viņam nejautāju, kamēr tas nebija nepieciešams. Man ir vienalga, ko sievai būtu vai nebūtu patīkami lasīt. Man ir nepatīkami skatīties, kā viņa manu brāli no dzīvespriecīga cilvēka ir pārvērtusi par zombiju, bet viņai tas neinteresē. Tad man neinteresē, kas varētu būt nepatīkami viņai.
26.12.2015 23:08 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nu paga... es laikam "ģimenes intīmā dzīve" saprotu savādāk, nevis Jānītis grib šķirties, Ieviņa draud viņam neļaut tikties ar bērnu, normālu attiecību nav jau labi sen - vot, tā ir intimitāte, ko jāslēpj un jāsargā kā lielu dārgumu....


++++
26.12.2015 23:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tur nekā tāda nav jau kopš dienas, kad viņš pateica, ka grib šķirties.
ta ir intima dzive.
26.12.2015 23:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tur no ģimenes šobrīd ir juridiskais statuss.
Bet tadjau jusu gimene vina vairs nav pederiga un nerbrauc pie jums uz ziemassvetkiem un nav jadavina davanas. Kapec tema kur runa ir par ziemassvetkju si gada\davanam tu piemineji brala ex faktiski sievu?
26.12.2015 23:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Rīdziniece, viņa ir bērnudārza vecuma mazbērna/brāļameitas MAMMA.

Attiecīg, runāt par ex sievu, kurai nav vietas ģimenes ziemassvētkos, īsti nevar.
26.12.2015 23:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es arii neko traku neredzu tajaa ka Alexxas braalis vinjai pateica par to, ka nav seksa. Kaa tad sanaak - mees draudzeneem vai tepat cosmo forumaa driikstam pateikt to, ka mums ir sekss piemeeram 3x nedeeljaa, bet ja braalis pasaka to savai maasai tad tas ir nepareizi. Pat ja braalis apspriestu savas potences probleemas ar maasu, nekas traks nebuutu. Neiet jau ar sveshiem cilveekiem runaat shaadas lietas, bet ar gjimeni. Tak arii viirieshkaartas cilveekam kaadreiz vajag izrunaaties ar kaadu un paprasiit padomu.
26.12.2015 23:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits