Dazi vegetariesi ir ar albatrosiem!

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
10.11.2015 14:14 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tu arī esi vegāne?Man tev varbūt kādu gaļas gabalu uzdāvināt,ja pašai naudiņas nesanāk normālai pārtikai?Izskatās,ka tas iespaido tavas smadzenes,organisms tās būs apēdis bada rezultātā.
Nodod lūdzu Šeilai,ka es gribētu veikt vienu pētījumu ar viņas badaino kucēnu.Es gribētu ābola vietā piedāvāt Rāmai vienu gaļīgu kazas cisku.Iedot izvēli,suns neprot runāt,bet viņa lieliski parādītu,ko vēlētos vakariņās.Es pilnīgi nopietni to.Es zinātu,kur viņa dzīvo staigātu pastaigas laikā līdzi un mestu tam nabaga kucēnam jēlus gaļus gabalus,lai vismaz kaut ko normālu paēd.Viņa ir sadiste,bet tu esi līdzvainīga,jo noskaties kā viena neizglītota būtne mērdē badā kucēnu.
Vienmēr esmu uzskatījusi,ka 99% vegānu veģetāriešu ir atsaldēti idioti,šis tam ir tikai pierādījums.
Starp citu ar šādu leksiku tu nekur dzīvē tālu netiksi.Ceru,ka dzīvē tā nerunā,jo ātri varētu no kāda dabūt pa seju.
10.11.2015 18:10 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Es gribētu ābola vietā piedāvāt Rāmai vienu gaļīgu kazas cisku.
Pff... gaļīga kazas ciska? Tas tāds nieks vien ir, ar daudz lielāku degsmi Šeilas suns notiesās svaigas, tikko sagrieztas takša ribiņas, no kurām vēl kārdinoši tek asinis.
10.11.2015 18:16 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Re,vēlviena garīgi slimā,kas sajukusi prātā ar savu vegānismu-ssh!Es taču teicu,ir acīmredzams,ka organisms noēd smadzenes,ja tam nedod gaļu.Normālam cilvēkam neienāks prātā rakstīt tādas jēlības.

Vai tu FCM tiešām domā,ka mani varētu aizvainot tavi izteikumi par taksi?Piedod,man dziļi pie vienas dē tavas domas,kuras visticamāk nemaz nav patiesas,tu vienkārši citā veidā komunicēt neproti.Dzīvē droši vien esi izkārnējusi,izbadusi skalu bunte,tad nu mētā kruto netā,jo dzīvē nespēj pat labdien pār lūpām izspļaut.Tu reāli visas šīs diskusija slaikā neesi spējusi izteikt pilnīgi envienu argumentu,kas pamatotu tos zinātniski pieradītos un acīmredzamos-suns ir plēsējs.Viss,ko tu spēj ir rādīt savu nenobriedušo prātu,metāties ar stulbiem apvainojumiem,cerībā,ka kādu tas te varētu kratīt.Nu nekrata!
10.11.2015 18:24 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.11.2015
:D
Jā, esmu vegāne. Tāpat kā Šeila, un vēl citas manas draudzenes. Dzīvo vien savās ilūzijās, un nāc vien apmētāt svešus suņus ar gaļas gabaliem :D: :D
10.11.2015 18:25 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ups,nevis FCM,bet FCA
10.11.2015 18:25 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.11.2015
Te nav vajadzīgi argumenti.. Pietiek ar veselo saprātu! :D :D
10.11.2015 18:26 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Protams,ka tu esi vegāne,citādi tavu nesaprātigumu nemaz nevar izskaidrot.Neesmu novērojusi šādus agresijas uzplūdus paēdušiem cilvēkiem.Nepaēdis cilvēks ir agresīvs,izbadis suns arī.Skaties,ka tā Rāma nepaliek par nerāmu un pati nesāk meklēt sev gaļas gabalu.
10.11.2015 18:28 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.11.2015
Šķiet tavā dzīvē eksistē tikai tas neglītais takšelis :D un aprobežotas ilūzijas, par to, kā būtu jābaro savs suns :D

pastudē cītīgāk likumdošanu. Un tad mētājies apvainojumiem.. Tu neizglītotā lauķe
10.11.2015 18:28 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Veselais saprāts,kur?Plēseju barot ar āboliem un pupiņām nav veselais saprāts.Tas ir gatavais idiotisms
Varbūt vēlaties izmēģināt slieku diētu?Ja jau sliekas spēj izdzīvot uz trūdvielām,gan jau jūs arī spējat.Galu galā,būs ekoloģijai draudzīgā,citādi tagad,lai izaudzētu jums jūsu graudus un pupiņas jāizcērt meži,tā varēsiet staigāt un lasīt nokritušās lapiņas parkā un pārtikt no tām,pa virsu kādu kartupeļu mizu.Super ekoloģiski un veselīgi,redz kādas sliekas tievas,šmaugas,veselīgas un ar vēzi neslimo nekad!
10.11.2015 18:31 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Harmony, reāli situācija ir sekojoša:

1. Tu gribi aizstāvēt domu, ka sunim jādod gaļu, un pie dirsas, ka tādēļ kādam citam dzīvniekam ir jānodara pāri.
2. Es Tev parādu, ka tādā gadījumā nav nekāda saprātīga iemesla teikt, ka nebūtu pareizi sunim dot ēst kaut ko šādu:



3. Tālāk tu dusmojies, ka radu Tev kognitīvo disonansi, un, lai savas dusmas izlādētu, Tu bez nekāda pamatojuma saki, ka es rakstu jēlības.

Ieteikums: padomā, vai tiešām dzīvnieku labklājība nav gana labs iemesls, lai pārskatītu domu, ka sunim jādod ēst gaļu pat tad, ja ir labas alternatīvas (augstāk iepostēju piemērus)
10.11.2015 18:31 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Par to, cik veselīgs vai neveselīgs ir šis uzturs, neizteikšos, jo šeit jau par šo tēmu izskanējuši dažādi viedokļi.
Ceru, ka nevienu neaizvainošu, taču vismaz mana pieredze rāda, ka vairumā gadījumu tieši veģetārieši/vegāni/svaigēdāji nav par pilnu ņemami. Teorētiski tā ir cilvēku grupa, kura ir pret vardarbību, uzverot, ka gaļēdāji ir agresīvi un ļauni, taču mana pieredze ar šiem cilvēkiem rāda pretējo - tieši šī dzīvesveida piekritēji visaktīvāk karo ar tiem, kuri nepiekrīt viņu viedoklim, cenšoties savu dzīvesveidu uzspiest arī citiem. Pašai reiz bija (jā, diemžēl, bija...) draudzene, kura pateica, ka esmu nekad nederīgs, briesmīgs necilvēks, tikai tāpēc, ka ēdu gan medu, gan sieru, gan desu. Pameta gan mani, gan savu draugu, apmetās viena un tagad, bez draugiem un mīļotā cilvēka, diendienā ēd savus vegānu produktus, protams, neaizmirstot par to ik dienas atgādināt citiem, piebāžot pilnu savu facebook lapu ar bildēm, kuras sludina vegānu dzīvesveidu un to, ka visi gaļēdāji ir nožēlojami slepkavas. Līdz ar to uzskatu, ka vari ēst kā gribi un ko gribi, kamēr ar savu dzīvesveidu neuzbāzies citiem. Tai skaitā dzīvniekiem. Dzīvnieks neprot runāt, lai pateiktu, kas viņam nepatīk vai pats aizietu uz veikalu nopirkt to, ko vēlas, dzīvnieks ir pilnīgā atkarīgs no sava saimnieka un saimnieka iegribām. Neviens nav cilvēku iecēlis Dieva vietā, kurš nu lems ko kuram ēst un ko ne. Ja ir tik šausmīgi grūti atteikties no sava dzīvesveida uzbāšanas citiem, varbūt labāk nevajag ne suni, ne draugus, ne paziņas.
10.11.2015 18:34 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.11.2015
nav vērts diskutēt ar to pāķeni. Lai viņa burkšķ pati pie sevis. Nevienu neinteresē neglītas, aprobežotas muļķes viedoklis. staigā kaut ar puskautu cūku pie sāniem, kuru dod savam kverkšķim
10.11.2015 18:36 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Ophelia
Līdz ar to uzskatu, ka vari ēst kā gribi un ko gribi, kamēr ar savu dzīvesveidu neuzbāzies citiem. Tai skaitā dzīvniekiem.
Pieķēdēšana uz mūžu un rīkles pārgriešana, lai uzliktu uz šķīvja, Tavuprāt, neskaitās uzbāšanās dzīvniekiem?
10.11.2015 18:38 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Atšķirībā no jums,es izglītojos,un izglītojos tieši suņkopības jautājumos.Man ir skaidri zināmas un saprotamas lietas,kas norāda uz to,ka šāda suņa barošana ir sadisms.
Kāpēc ir jāņem gaļēdājs,ja ir problēmas tam dot atbilstošu diētu.Tad paņem teļu,kumeļu.Ja gribās vest pavadiņā var paņemt mini cūku,kazu,šetlandes poniju un baro ar burkāniem,āboliem un graudiņiem un šis zvērs būs laimīgs.Bet,nē visādas duras bāžās tur,kur viņām nav jābāžas un uzspiež savu dzīves idioloģiju būtnei bez balss,kas nevar pateikt-es negribu ābolu,es gribu gaļu.
Saprotu,ja kādam gaļas neēdājam ir grūti iedot sunim jēlu gaļas gabalu,nu tad ņem sauso barību un dod sunim cepumus.Nē,vajag mēģināt spīdēt un sacelt ap sevi ažiotāžu spīdzinot nevainīgu dzīvnieku.Baigās pasaules glābējas,redz cūciņās žēl,ka to nokauj,bet savu suni badā mērdēt-nekādu problēmu,tad viss ir humāni un normāli.
10.11.2015 18:49 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Piekrītu Harmony par uzturu suņiem.
Un Šeilas suns ir pa vāju, tas viss ir redzams bildēs.
10.11.2015 18:52 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.11.2015
Ja TU ATĻAUJIES MĒTĀTIES AR TĀDIEM VĀRDIEM KĀ SADISMS, TAD LŪDZU ESI TIK LAIPNA, UN VĒRSIES AR KONKRĒTI ŠO GADĪJUMU DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBĀ, VAI POLICIJĀ.

NEMULDI TUKŠI, KĀ TĀDA SMIRDĪGA DAUNE
10.11.2015 18:53 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.11.2015
Šeilas suns ir izcili skaists un veselīgs mīlulis! Bet kā vienmēr, no malas muldoņām vienmēr savs pareizais viedoklis :D :D :D
10.11.2015 18:54 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Harmony
Es nezinu, vai konkrēti Šeila savu suni baro ar adekvātu barību, taču neatkarīgi no tā Tu kļūdies sakot, ka gaļa ir obligāti nepieciešama sunim. Piemēram, šī veģetārā barība ir pilnīgi piemērota sunim:


redz cūciņās žēl,ka to nokauj,bet savu suni badā mērdēt-nekādu problēmu,tad viss ir humāni un normāli.
Savukārt Tev: redz, sunīša žēl, ka to baro veģetāri, bet cūkām nodarīt kaut ko vēl ļaunāku - ekspluatēt un noslaktēt, tad viss ir humāni un normāli.
10.11.2015 19:00 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
10.11.2015 19:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu Harmony (man patika salīzinājums ar slieku menu :D )
Nesaprotu suņa saimnieku mērķi... tā ir tāda kā izrādīšanās?
10.11.2015 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits