Cūcība!

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Esmu tik nikna!
Mēģināšu īsi,šajā nedēļas nogalē Valmierā notiek izstāde uz kuru pieteicos jau divus mēnešus iepriekš un tā pat rezervēju numuriņu divus mēnešus iepriekš iekš booking.com.Rezervējot numuriņu uzreiz minēju,ka būšu ar nelielu 7kg smagu suni un lūdzu mani brīdināt,ja pie viņiem ar dzīvniekiem nevar(jo nekur nebija minēts,ka dzīvniekus neņemtu).No booking.com atnāca atbilde,ka rezervācija ir pieņemta,pieņēmu,ka viss ok.Šovakar ieeju e-pastā un tur e-pasts no viesnīcas,kura tagad,kad man šo sestdien jau bija plānots ierasties pie viņiem,paziņo man,ka ar dzīvniekiem viņi neņem!Bļāviens,es esmu no Bauskas puses,man tagad,ko braukt no rīta uz Valmieru,tad atpakaļ,svētdien no rīta atkal tur un atkal atpakaļ,jo kaut kādi idioti neciena citus cilvēkus un nevar UZREIZ pateikt,ka mani neuzņems suņa dēļ?Atrast tagad citu viensnīcu-pilnīgi nereāli.Viss,kur ņem ar dzīvniekiem jau ir pilns.Pieļauju domu,ka viņus neinteresē,kur es to nakti grasos pārlaist,labi vēl,ka pateica man to tagad,nevis tad,kad stāvētu pie viņu durvīm.Ir pazīstami cilvēki Limbažos,cerams,ka tur mani varēs uzņēmt,ja ne galīgā dimbā...
16.02.2015 21:10 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Favel komentāram. Booking.com taču tāpēc ir interneta vietne, lai visu atrisinātu elektroniski/online. Es jau sen nekur vairs nezvanu, tikai caur e-pastiem, jo man, piemēram, caura galva un vajag, lai viss ir rakstiski.
Autorei - ieliec ziņu FB vai tviterī, ka meklē naktsmājas Valmierā, gan jau caur paziņu paziņām vieta atrastos.
16.02.2015 22:14 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
kā tu zini, kad uzņem, ka nav zīmes vai konkrētas komunikācijas?
rezervēja tev booking.com, bet atteica jau viesnīca.
16.02.2015 22:18 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man šķiet tikai loģiski , ka viesnīcā nevar izturēties ar dzīvniekiem , tas taču nav zooloģiskais dārzs , tie kas atļauj ,gan jau ka speciāli to izceļ ,jo tā ir liela ekstra.
Es būtu neapmierināta , ja apmetoties parastā viesnīcā , kāds cits būtu ar suni ...
16.02.2015 22:19 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
kubiet, tā ir tā pati viesnīca. tev google sistēma sabruksi! :D errors radies. :D
16.02.2015 22:19 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Nu tad ieliek FB un tviteri ka mekle kas izire istermina istabu dāmai ar sunīti. Apskaties viesu namus apkartejos. Kaut gan
Man šķiet tikai loģiski , ka viesnīcā nevar izturēties ar dzīvniekiem , tas taču nav zooloģiskais dārzs , tie kas atļauj ,gan jau ka speciāli to izceļ ,jo tā ir liela ekstra.
Es būtu neapmierināta , ja apmetoties parastā viesnīcā , kāds cits būtu ar suni ...
ta ir taisniba. dzivnieks viesnicā ir ekstra. Labak istabu mekle pie privatiem.
16.02.2015 22:22 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Tieši tā, sunscreen, arī es un vīrs bieži izmantojam booking.com un vienmēr komunicējam ar e-pasta starpniecību, jo vēlamies, lai viss ir rakstiski pasniegts, ja gadās pārpratumi pakalpojuma sniegšanā.
(Te nu jāsaka, ka cosmietes gudri pukstētu, ka vajadzēja rakstiski sazināties ar e-pasta starpniecību, ja kāds no viesu nama darbiniekiem paziņotu, ka nekādu problēmu nav suni ievest ēkā, bet ierodoties tiktu dziedāta cita dziesma un tas pats darbinieks apgalvotu ko citu (rakstisku pierādījumu ta nebūtu)). Bez maz vai jāierīko savā telefonā un blūzes pogās noklausīšanās ierīces :D

Mums pašiem ir katram savs darbs, par ko jānes atbildība un jāveic korekti, ir privātā dzīve, kurai jāpievēršas un vēl citas n-tās domas, lai vēl gūtu vēlmi nokontrolēt katra pakalpojuma sniedzēja korektu darba veikšanu.
Ja katrs savu darbu - politiķi, med. personāli, ēdināšanas sfērā iesaistītie, sētnieki, policisti un miskastes izvedēji, pasāks veikt savu darbu tik vieglprātīgi, attaisnojot savu slinkumu, noveļot vainu uz kādu citu, Jūs taču saprotat, ka pasaulē iestātos vēl lielāks haoss.
16.02.2015 22:23 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Man šķiet tikai loģiski , ka viesnīcā nevar izturēties ar dzīvniekiem , tas taču nav zooloģiskais dārzs , tie kas atļauj ,gan jau ka speciāli to izceļ ,jo tā ir liela ekstra.
Es būtu neapmierināta , ja apmetoties parastā viesnīcā , kāds cits būtu ar suni ...
domaju šo lielaka dala zin. Tāpēc ari ja butu suns zinatu ka bus problema.
16.02.2015 22:25 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Herta? Ja tā, tad booking lapā lejā ir rakstīts, ka mājdzīvnieki nav atļauti. Ja tiešām šī vieta, tad autore ir dīvaina
16.02.2015 22:25 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
wee, Tev iebildumi pret suni, kādam citam iebildumi būs pret Tavu bērnu, ko nu? :) Nereti bērni rada taču lielāku troksni un netīrību, kā labi apmācīts suns. Uztraucies par netīrību? Tas ir arī uz viesu nama/ viesnīcas atbildību telpu pēc katra apmeklētāja uzkopt un dvieļiem, gultas veļām nodrošināt ķīmisko tīrītavu.
16.02.2015 22:26 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Un kuram tad ir sabojāts pasākums un oma?Viesnīcas darbiniekiem?Nē.Tikai un vienīgi tev.Pat īsti piezvanīt un apvaicāties-redziet,tāda un tāda problēma,manuprāt,jūsu vaina,kā risināsim?Nu tā-cilvēcīgi.Ja tad vēl nelaipni pasūtītu-jā,sūdzētos un patrobelētos.Citādi-lūk,ticība neļauj,nezvanīšu,iepūtiet.Nu i tagad priecājies.
Un atkal kāds suņus ar bērniem salīdzina..mjā.
16.02.2015 22:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, Tev iebildumi pret suni, kādam citam iebildumi būs pret Tavu bērnu, ko nu?


Būšu godīga , pašai ir dalīta attieksme , pret svešiem bērniem . Dodoties ar bērnu , vienmēr , par to informēju, esmu pametusi restorānu pēc 2 apestam zupas karotēm , nesagaidot pat otro, jo meitai kaut kas nepatika. Un būsim reāli , bērns nav suns. Piebildīšu , ka man pašai ir ne tikai bērns ,bet arī suns un kaķis + cilvēkiem nemēdz būt fiziskās alerģijas uz bērnu , atšķirībā no dzīvnieku alergijam .
16.02.2015 22:35 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Un atkal kāds suņus ar bērniem salīdzina..mjā


Mnēmosine, nu izsakies taču! Nagi niez ko riebīgu uzrakstīt. Nekrāj sevī- uzraksti, bet es vienkārši noignorēšu.

wee, es zinu, ka Tev ir kupla ģimene mājās :)
Prieks arī par mammām, kuras respektē sabiedrības locekļus, cenšoties izvairīties no neērtību sagādāšanas citiem :)
Es tikai lieki atgādināju savā komentārā netieši, ka visiem reizēm nav iespēja izpatikt, bet tā jau ir liela novirze no tēmas ;)
16.02.2015 22:42 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Manā skatījumā bērns ir daļa no sabiedrības un nākotnē sniegs pievienoto vērtību , suns ir ekstra un apgrūtinājums ( neesmu pārliecināta par pareizo vārdu ) sabiedrībai , kura pievienotā vērtība ir ļoti apšaubāma .
16.02.2015 22:48 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
http://turismagids.delfi.lv/latvija/valmiera-izveidots-vietu-saraksts-ko-drikst-apmeklet-kopa-ar-suniem.d?id=44844140

Gadījumā, ja Valmieras apskatei plānojat veltīt vairāk par vienu dienu, par papildu samaksu viesus ar mājdzīvniekiem uzņem viesnīca „Wolmar”, viesnīca „Naktsmājas”, „Stadiona viesnīca”, viesnīca „Vidzeme” un viesu māja „Luca”. Samaksa par mājdzīvnieku meklējama viesnīcu cenrāžos.
Arī Valmieras Tūrisma informācijas centrs Rīgas ielā 10 savās plašajās telpās labprāt apkalpos viesus, kuri pilsētu ir ieradušies iepazīt kopā ar saviem četrkājainiem draugiem.
Viesojoties ar mājdzīvnieku Valmierā, ir jāzina, ka Valmieras pilsētas centrā, Vecpuišu parkā, skvēros Tērbatas ielā 6 un Stacijas ielā 2, kā arī J. Daliņa pludmalē mājdzīvniekam jāatrodas pavadā. Savukārt pārējā teritorijā mājdzīvnieks bez pavadas drīkst atrasties tādā attālumā, kādā īpašnieks spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību. Valmieras pilsētas pārstāve Veronika Časnoviča
gan atgādina, ka mājdzīvnieka saimnieks ir atbildīgs par savu mīluli un tā uzvedību sabiedriskās vietās.


http://turismagids.delfi.lv/latvija/valmiera-izveidots-vietu-saraksts-ko-drikst-apmeklet-kopa-ar-suniem.d?id=44844140#ixzz3RwXdX0wC
16.02.2015 22:49 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Favel-jā,man ir ļoti bail no suņiem,ļoti,no maziem,no lieliem.Un es tiešām nebūtu priecīga,ja brīvdienās atpūšoties man būtu jādomā par suni,kas blakus istabiņā.Es protams saprotu,ka tā ir mana problēma,tāpēc noteikti izvairītos no šādām situācijām.Bet,piekrītu-bērni alerģijas neizraisa,tā īsti(nu..ir daži izņēmumi :) ) nekož.
16.02.2015 22:49 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Prieks arī par mammām, kuras respektē sabiedrības locekļus, cenšoties izvairīties no neērtību sagādāšanas citiem


Favel, cepums tev par šo! Atsauca atmiņā vienu koncertu, kurā biju nesen. Vecāki palaida sīci skraidīt pa zāles malu, tas galīgi vairs nebija mazais bērns, kādi gadi 7... Viņš visu laiku skrēja šurpu turpu, mūzikas laikā pat skriedams bļāva "Tetiiiii, es biju tur priekšāāāāāāāā!". Lieki teikt, ka man viss koncerts bija izbojāts, jo sēdēju tuvu un asinis vienkārši vārījās :( Es galīgi nesaprotu šādu vecāku motivāciju (pie tam, ja bērns jau ir salīdzinoši liels).
16.02.2015 23:13 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Favel-jā,man ir ļoti bail no suņiem,ļoti,no maziem,no lieliem.Un es tiešām nebūtu priecīga,ja brīvdienās atpūšoties man būtu jādomā par suni,kas blakus istabiņā.


Tam ir risinājums - izvēlēties viesnīcas, kur mājdzīvnieki nav atļauti. Esmu bijusi daudzās valstīs, daudzās viesnīcās ar milzīgu suni. Troksni netaisa, neko nebojā, ja kādam ir iebildumi, man ir dziļi vienalga. Nekādus noteikumus nepārkāpju - suns ir oficiāli un par to ir samaksāts. :-)


Autorei - bookingā parasti ir norādīts vai dzīvnieki ir atļauti, ja tur minēts, ka nav, nu neko nepanāksi.
16.02.2015 23:21 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
ctn..nu tāpēc jau rakstu-mana problēma,ja nebūtu pārliecināta-piezvanītu(!) un noskaidrotu par suņiem..
gluži vienkārši-es nesalīdzinātu dzīvnieku ar mazu bērnu. Par to arī replika no manas puses,es neienīstu suņus,es tikai neuzskata,ka bērna uzturēšanās viesnīcā ir pielīdzināma suņa.
16.02.2015 23:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits