Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cūcība!

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Esmu tik nikna!
Mēģināšu īsi,šajā nedēļas nogalē Valmierā notiek izstāde uz kuru pieteicos jau divus mēnešus iepriekš un tā pat rezervēju numuriņu divus mēnešus iepriekš iekš booking.com.Rezervējot numuriņu uzreiz minēju,ka būšu ar nelielu 7kg smagu suni un lūdzu mani brīdināt,ja pie viņiem ar dzīvniekiem nevar(jo nekur nebija minēts,ka dzīvniekus neņemtu).No booking.com atnāca atbilde,ka rezervācija ir pieņemta,pieņēmu,ka viss ok.Šovakar ieeju e-pastā un tur e-pasts no viesnīcas,kura tagad,kad man šo sestdien jau bija plānots ierasties pie viņiem,paziņo man,ka ar dzīvniekiem viņi neņem!Bļāviens,es esmu no Bauskas puses,man tagad,ko braukt no rīta uz Valmieru,tad atpakaļ,svētdien no rīta atkal tur un atkal atpakaļ,jo kaut kādi idioti neciena citus cilvēkus un nevar UZREIZ pateikt,ka mani neuzņems suņa dēļ?Atrast tagad citu viensnīcu-pilnīgi nereāli.Viss,kur ņem ar dzīvniekiem jau ir pilns.Pieļauju domu,ka viņus neinteresē,kur es to nakti grasos pārlaist,labi vēl,ka pateica man to tagad,nevis tad,kad stāvētu pie viņu durvīm.Ir pazīstami cilvēki Limbažos,cerams,ka tur mani varēs uzņēmt,ja ne galīgā dimbā...
16.02.2015 21:10 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nelasīšu vairs visu,kas te tika sadrukāts vakar,kad aizgāju gulēt.Tikai tāds fakts,e-pastus viņi lasa.Uz manu vēstuli atbildēja šodien un, ne tikai, paspēja sazināties arī ar booking.com,lai arī tie man atraksta atvainošanos par neprecīzu informāciju,tas ir,ka nav minēts,ka ar dzīvniekiem nevar.
17.02.2015 17:53 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Es diskusijas autori saprotu. Arī bieži izvēlos komunicēt ar e-pasta starpniecību,jo tā tu vari pieturēties/pierādīt info,jo "mēs runājām" un "jūs teicāt" bieži aizmirstās kādai no iesaistītajām pusēm, vai rodas pārpratumi...;-)
17.02.2015 00:59 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Vai ta Valmierā trūkst viesnīcu :-D Pārreģistrējies citā :-D
17.02.2015 00:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:) bērns ir tāds pats cilvēks kā es tikai maziņš :)
Paldies (s)
17.02.2015 00:45 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Wee,

Es gan dzīvniekus ļoti mīlu, bet ne par to.
Pēc Taviem komentāriem spriežu, ka Tu esi ļoti laba mamma - kaut vai teikums par to, ka ja meitiņai kaut kas nepatiks kafejnīcā, Tu celsies un iesi prom. Tas ir forši! Nesaprotu tās mammas, kas staigā pa veikaliem, kamēr bērns ratos raud. Un mamma tik uztaisa muļķīgu smaidiņu pārdevējam, tipa "ak, šie bērni".
Ne jau bērns raud tāpat vien - tak izej no tā veikala, iedod mazajam padzerties, varbūt viņš ir izsalcis, varbūt viņam karsti, tāpēc izjūt aizkaitinājumu un raud, nu, kaut kas tur nav, ja niķojas bērns.
Tev es varētu pielīdzināt teicienu - iedod bērnam spārnus, bet lidot tas iemācīsies pats :)
17.02.2015 00:41 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Minci!!! Nu, Minčuk! :D tu taču feina un sirsnīga meitene. Es zinu, ka nedomāji, ne aizskart, ne aizvainot kādu ;)
Savu komentāru arī ar vieglu smaidu rakstīju, domājot par savu čučošo bandītu :D
17.02.2015 00:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vairākumam parasti ir vienalga kamēr taa neskar konkrēti viņu :D galvenais lai cilvēks labs , pārējais ir pupu mizas.
17.02.2015 00:40 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
nu ja Tu nezini atšķirību starp cilvēku un mājdzīvnieku dzīvnieku, lieto google , Tev palīdzēs . Viss pārējais ir katra personīgā interpretācija par to kas ir labi vai slikti , pieņemami vai tieši otrādi .


Ne gluži katra personīgā interpretācija, jo pastāv tāda lieta kā sociālās normas, kurām ir pakļauta visa sabiedrība. Daļa normu statusu nemaina, bet lielākā sabiedrības daļa tās uzskata par pašsaprotamām, daļa sociālo normu kļūst par tiesību normām, kas iegūst juridisku spēku, un nereti, to neievērošanas gadījumā tiek piemērotas sankcijas. Sabiedrībai ir noteikti uzvedības modeļi, ja Tu izaudzini būtni, kas tām nepakļaujas, tad nekādu labumu neesi devusi. Piemēram, ja izaudzini personu, kura uzskata, ka parādi nav jāatdod, Tu praktiski esi uzaudzinājusi zagli. Tajā pašā laikā, ja Tev kāds iztīrītu dzīvokli, brēktu, ka redz, kādi mēsli dzīvo pasaulē, jo Tavs smukais gredzentiņš aizgājis un cosmo jāsēž no telefona, ne laptopa. Lai no šīs rūgtās vilšanās izvairītos, sabiedrība pati pieņem, kas ir labi un kas ir slikti. Visu nosaka vairākuma griba, nevis kāda indivīda subjektīvā attieksme.
17.02.2015 00:36 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Minci, lieta tāda, ka esot par vecāku tiec nosodīts vienmēr. 


Ne no manas puses (un domāju, ka arī ne no daudzām citām jaunajām sievietēm/jaunietēm). Piedod, ja aizskāru, jo tāds tiešām nebija mans mērķis, tikai gribēju padalīties ar nesen piedzīvoto. Es varu tikai iedomāties, kā ir būt vecākam un arī katram no mums ir savas robežas, ar kurām bieži vien bērni mēdz spēlēties (uhh, to vecumu!). Bet es no visas sirds cienu vecākus, kas meklē kompromisus - ja koncertā bērns sāk raudāt, tad kopā ar to iziet ārā pastaigāties, nevis krata vēl to nabaga bērneli ar mērķi nomierināt. Piemēram, tajā pašā koncertā man priekšā sēdēja aptuveni gadu vecs bērniņš (un es jau biju sagatavojusies vēl vienam koncertam), bet sīcis ne acu nepamirkšķinājis skatījās koncertu un es vēl ar mazo dabūju paflirtēt :D Protams, daudz kas no sīčuka rakstura atkarīgs. :)
17.02.2015 00:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu ja Tu nezini atšķirību starp cilvēku un mājdzīvnieku dzīvnieku, lieto google , Tev palīdzēs . Viss pārējais ir katra personīgā interpretācija par to kas ir labi vai slikti , pieņemami vai tieši otrādi .
17.02.2015 00:28 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
ctn, visu cieņu! Perfekti secīgi un loģiski uzrakstīji arī manas haotiskā domas :)

Minci, lieta tāda, ka esot par vecāku tiec nosodīts vienmēr. Ja neaizrādi bērnam, tas ir slikti, ja aizrādi, atradīsies vienmēr kāds jūtīgāks sabiedrības loceklis, kurš darīs visu, lai pamani nosodījumu viņa sejā, ka bērnam liedz izpausties. Nekad nebūs labi :D sabiedrībā esošie bezbērnu ļaudis bieži vien pieredzes trūkuma dēļ arī nesaprot to, ka bērns ir tāds pats cilvēks - tam ir sava personība. Bērniem nav tādu ON un OFF pogu, lai cik ļoti to reizēm vēlētos :D Arī vecākiem ir savs pacietības mērs.
Tomēr palieku pie uzskata, ka ir jāmēģina sākot jau ar savu uzvedību rādīt piemēru bērnam, kā arī censties pievērst bērnu ētiskai uzvedībai iespēju robežās (nepārspīlējot).
17.02.2015 00:26 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
ka dzīvnieki var raisīt fiziskas kaites atšķirībā no bērna


Bērni mēdz izaugt. Par to Tevi arī nepārliecināt? Cilvēks, kurā nav ieguldīts darbs, ir tikpat, ja ne vēl bīstamāks, par dzīvnieku.

Ja Tu esi izaudzinājusi lopu, ne suni, tad saprotu, kādēļ tā domā. Tikai atceries, ka ir cilvēki, kas arī izaug par lopiem. :)
17.02.2015 00:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:D , laiks visu saliks pa vietām , tā ir demogoģija un nemaina faktu , ka dzīvnieki var raisīt fiziskas kaites atšķirībā no bērna :) kā arī ir bērni, kas nemācās par nodokļu maksātāju naudu, bet gan par vecāku un arī sabiedrisko neizmanto , lai ko tu neteiktu Tu mani neparliecinasi , ka kāds lops var būt vērtīgāks par cilvēku . :) nu būsim taču reālas ....
17.02.2015 00:19 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
tas pats policijas suns tiek uzturēts par nodokļu maksātāju naudu


Tas pats bērns mācās par nodokļu maksātāju naudu, iet pie ārstiem par nodokļu maksātāju naudu, labo zobus par nodokļu maksātāju naudu, vēl vizinās sabiedriskajā par to pasažieru naudu, kas maksā par biļeti. Un? Bērnā tiek ieguldīts krietni vairāk, un tīri bez garantijām, ka izaugs kaut kas jēdzīgs. Par sociālo nodrošinājumu vecumdienās vari pat nerunāt, jebkurš vismaz daļēji izglītots cilvēks, saprot, kāda nākotne mums spīd. Ar to, ka bērnu uztaisa, nepietiek. Tie, kuri izaudzinājuši kārtīgus cilvēkus, kas atbild par savu rīcību, pilda savas saistības, paši sevi uztur, var uzsist sev uz pleca un teikt, ka ir sabiedrībai labumu devuši. Tie, kas tikko izspieduši, lai stāv pie ratiem un mācās no tiem, kas savu darbu jau padarījuši. :-)
17.02.2015 00:10 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Ja tā ir tā Herta, tad neredzu problēmu - booking lapā apakšā skaidri un gaiši rakstīts, ka dzīvnieki nav atļauti.
17.02.2015 00:07 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Wee, protams, ka tiek uzturēti un apmācīti par nodokļu maksātāju naudu.
Apmācības nav lētas.

Diemžēl suņuki, kad iet pensijā tiek pārdoti izsolē(e)
17.02.2015 00:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Procentuāli , gan bērni būs noderīgāki nekā suņi :) , bet nu neiesligsim diskusijās, kas sabiedrībai vairāk vajadzīgs , tas pats policijas suns tiek uzturēts par nodokļu maksātāju naudu ;)
16.02.2015 23:52 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Par to arī replika no manas puses,es neienīstu suņus,es tikai neuzskata,ka bērna uzturēšanās viesnīcā ir pielīdzināma suņa.


Gan neaudzināts suns, gan neaudzināts bērnelis var traucēt apkārtējos, šajā gadījumā pret abiem būtu pamatotas pretenzijas. No tāda aspekta - ir pielīdzināma. Pamata doma ir savstarpēja cieņa.
16.02.2015 23:32 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Manā skatījumā bērns ir daļa no sabiedrības un nākotnē sniegs pievienoto vērtību , suns ir ekstra un apgrūtinājums ( neesmu pārliecināta par pareizo vārdu ) sabiedrībai , kura pievienotā vērtība ir ļoti apšaubāma .


Nosacīti. Visi zagļi, krāpnieki, slepkavas, izvarotāji un citi sūdi savlaik ir bijuši bērni, kā saki, ar pievienoto vērtību. Prezumēt, ka jebkurš bērns sabiedrībai sniedz kaut ko noderīgu ir nepareizi.

Suns ir signalizācija, apsardze, var būt arī medikaments - par kanisterapiju esi dzirdējusi? Par suņiem glābējiem esi dzirdējusi? Par aklo, nedzirdīgo, diabēta pacientu pavadoņiem esi dzirdējusi? Par policijas suņiem? Pateicoties suņiem daudzi bērniņi izārstējas, daudzi tiek izglābti, nenonarkojas.. Tāpat suņa vilnu izmanto medicīnisko jostu ražošanā utt.
16.02.2015 23:29 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
ctn..nu tāpēc jau rakstu-mana problēma,ja nebūtu pārliecināta-piezvanītu(!) un noskaidrotu par suņiem..
gluži vienkārši-es nesalīdzinātu dzīvnieku ar mazu bērnu. Par to arī replika no manas puses,es neienīstu suņus,es tikai neuzskata,ka bērna uzturēšanās viesnīcā ir pielīdzināma suņa.
16.02.2015 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits