Ēstgriba

 
Reitings 781
Reģ: 14.03.2014
Sveikas, meitenes! :)
Jau kādu laiciņu mana ēstgriba ir pazudusi, agrāk varēju ēst nepārtraukti pa mazām porcijām, bet tagad varu paēst no rīta brokastis un tad tikai vakarā, kad jau paliek slikti, jo pa dienu vienkārši neko daudz nevaru ieēst, jo pēc dažiem kumosiem metas slikta dūša.
Pats interesantākais ir tas, ka tā nav visu laiku, kādu nedēļu tā ir, pēc tam itkā viss nostabilizējas un tad atkal sākas.
Pie ārsta neuzskatu par vajadzīgu iet, jo tas notiek periodiski, varbūt vienkārši mana vielmaiņa tāda, neesmu no tām, kas par katru sāpīti skries sūdzēties.
Varbūt kādai ir kas līdzīgs bijis?
Priecāšos par atbildēm. :)
03.10.2014 22:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Aizej gan pie aarsta. Varbuut tev ir gastriits. Katraa zinjaa tas nav normaali un ir ljoti kaitiigi tev pashai, ja sanaak shaadi neregulaari baroties, it iipashi, ja tas ir ilgterminjaa.
03.10.2014 23:23 |
 
Reitings 781
Reģ: 14.03.2014
krista21

Ja godīgi, pie ārsta man ir bail iet, jo ir morāla trauma. Kādus 4 gadus atpakaļ bija aizdomas uz gastrītu, un nosūtīja uz kobru, raudādama aizgāju no dakteriem un vēl trakāk bija tad, kad pateica, ka viss ir kārtībā. :D
Bet, paldies! :) Ja nepāries, būs vien jāātkārto šis process.
03.10.2014 23:26 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
*Bella* vai nu kādas kunģa, zarnu u.c. problēmas, vai mentāli.
Var būt no stresa.
Tas, ka ēdot paliek slikti...visai loģiski, ja visu dienu neko īsti neēd un tad saēdies smagu pārtiku, būs sajūta, ka grib kāpt atpakaļ.
Dzer vairāk ūdens dienas laikā.
Un labāk nebaidīties un tomēr pakonsultēties ar ārstu. :)

Man ar ir tā, ka varu neēst, bet man kunģis baigi sarāvies vai vnk esmu pāredzērusies ūdeni un tējas, ka ēdienam neatrodas vieta :D Bet badā nedzīvoju un tāpat ko vieglu apēdu.
04.10.2014 00:06 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nenobeidz savu kuņģi šitā. Pēc tam lielākas problēmas būs. Labāk dienas laikā vismaz kaut ko uzēd, dzer daudz ūdeni, var tējas, bet tad labāk dabīgās.
04.10.2014 00:18 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Aizej gan pie aarsta. Varbuut tev ir gastriits. Katraa zinjaa tas nav normaali un ir ljoti kaitiigi tev pashai, ja sanaak shaadi neregulaari baroties, it iipashi, ja tas ir ilgterminjaa.

+
06.10.2014 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits