laime vienatnē

 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
Ja jūs esat vienas (bez attiecībām), vai jūs esat laimīgas? Vai tomēr pietrūkst tā visa?
24.08.2014 23:55 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Savanna, tagad, kad esmu attiecībās, novērtēju to, ka bija jauki būt arī "single" statusā. Meitenes, kas šobrīd esat brīvas, novērtējiet to un ķeraties klāt tikai īstai mīlestībai. :)
26.08.2014 00:07 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jā, izbaudu to laiku. Tāpēc, ka vienkārši varu darīt visu, kas ienāk prātā. Nav ne par vienu jādomā. Varu pavadīt visu savu laiku ar saviem čaļiem-draugiem un nevienam nav nekas pretī. Var gadīties viena vakara vājības un neviens neko. Varu justies pilnīgi brīvi, izbaudīt daudzu puišu uzmanību, bet galu galā domāt tikai par sevi. Patīkami. Protams, attiecībās jūtos ļoti labi, bet tās nav obligātas, pat ja reizēm liekas, ka vajag.
26.08.2014 00:19 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Pabiju viena maksimums laikam kādu nedēļu kopš sāku attiecību dzīvi... Bet jutos baigi labi-nevienam nekad nav jāatskaitās,kur tu esi vai kur biji,nav arī jāsatraucas,jādomā par otru-nav jāpiedomā pie sava straujā rakstura piebremzēšanas. Ja ir kāda ballīte,nav jāmēģina pierunāt otru pusīti,lai nāk līdzi,varu pati braukt un nevajag rēķināties ar otru... :D Bet laikam ilgtermiņā man tas apniktu... Bet man patika viena mana laba drauga iepostotā bilde fb.- :D
26.08.2014 02:03 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es labāk jūtos attiecībās, tomēr ar savu partneri esmu vienojusies arī par to, ka man būs laiks, ko pavadīt vienatnē. Tā man patīk. Nedzīvojam kopā, jo mazliet baidos pazaudēt savus vienpatības brīžus, kas man ir tik dārgi.
26.08.2014 02:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits