problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Es sapratu vienu - es varu stresot ,ja nepatīku kādam .

Bet no tā negribu lai ciešš manas attiecibas....
04.08.2014 18:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Laura, tas ir domāts morālā līmenī, jo tā ir miesīgā māsa, par kuru viņš celsies un kritīsies, ja attiecības nav tutū. Un es nesaprotu, kas jūsos ir tik briesmīgs, ka ar jums nevēlas komunicēt, šeit gan esat īstas saulītes.
04.08.2014 18:28 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man arī ir nekādas attiecības ar drauga māsu. Tikai nepatika nāk no manas puses. Ko es daru? Neko. Kad nav citas iespējas, uzlieku smaidu un sagaidu ar torti. Viņa ir svarīga vīrietim, ar ko es esmu kopā, un mans uzdevums ir neradīt lieku spriedzi un kašķus. Dažus gadus atpakaļ es liku manīt savu nepatiku, bet sapratu, ka tā skadēšu tikai sev. Viņi ir ģimene un neviena sieviete pasaulē viņu to tās netraus.

Iesaku tev nopietni apdomāt neitrālu attiecību uzturēšanu, jo tad, kad tu kļūsi par sava drauga sievu, viņa kļūs arī par tavu ģimeni. Un tad, kad tu laidīsi pasaulē sava vīra bērnu, viņa būs bērna tante un jūs aizvien vairāk nevarēsiet viena no otras izvairīties.
04.08.2014 18:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Nē, es neesmu no tām, kura līdis uz vēdera, lai kādam izpatiktu. Akmentiņš jāmet abos lauciņos. Kāda attieksme pret mani,tādu es sniegšu pretī. Un jā, tā doma par bērniem man arī uzdzen tādu kā nepatiku, ja visu gudrā tante līdis attiecībās un mācīs, kā vajag dzīvot... Un bērnus audzināt..
04.08.2014 19:23 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Dažas no jums iedomājas, ka esmu greizsirdīga vai skauž , taa nav. Vnk man nekad nav paticis, ka cilvēki sevi uzdod par tiem,kas nav,par baigajam personībām ar baigo dzīves pieredzi, lai gan tā nemaz nav. Esmu paspietiekama, saimnieciska, ar augstāko izglītību, labā darbā. Kāpēc man būtu japielabinas kādam, ja nejūtu atdevi un pozitīvu impulsu?
04.08.2014 19:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Strāvo jau strāvo no Tevis baigā augstpātība..
04.08.2014 19:40 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Sorry, bet tu esi tikai meitene, cilvēks no malas, bet māsa ir cita kategorija. Iesaku uzturēt ar viņu labas attiecības, citādi būsi bijusī...Meitenes nāk un iet, bet ģimene paliek, tu tā nedomā...?
04.08.2014 19:55 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Strāvo jau strāvo no Tevis baigā augstpātība..


Ir cilvēki, kam tā liekas, taču ir cilvēki, kuriem tā neliekas. :)
Jā, piekrītu, pirmais iespaids varētu tāds būt. Bet jebkurā gadījumā, kādu attieksmi saņemu, tādu dodu pretī ;)
04.08.2014 19:58 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Sorry, bet tu esi tikai meitene, cilvēks no malas, bet māsa ir cita kategorija. Iesaku uzturēt ar viņu labas attiecības, citādi būsi bijusī..


Piekrītu, ka māsu un meiteni salīdzināt nav korekti. Bet tam ir jābūt vīrieša ziņā. Un māsai, ja viņai rūp brālis, tikpat labi vajadzētu darīt visu, lai attiecības ar brāļa draudzeni uzlabotos, jo kaut kad taču tāpat katram sava dzīve būs jāveido.
04.08.2014 20:01 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Bet tam ir jābūt vīrieša ziņā. Un māsai, ja viņai rūp brālis, tikpat labi vajadzētu darīt visu, lai attiecības ar brāļa draudzeni uzlabotos, jo kaut kad taču tāpat katram sava dzīve būs jāveido.


Jā, ja redzētu attiecībām potenciālu, tad jā...
04.08.2014 20:03 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Jā, ja redzētu attiecībām potenciālu, tad jā...


Nez, kā to potenciālu vērtē :D kuri tie kritēriji ir?
Vai tas, ka visu laiku laist māsai pa prātam ir labs attiecību potenciāls, tad sorry, lai staigā tālāk :D
04.08.2014 20:05 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ir cilvēki, kam tā liekas, taču ir cilvēki, kuriem tā neliekas.
Jā, piekrītu, pirmais iespaids varētu tāds būt. Bet jebkurā gadījumā, kādu attieksmi saņemu, tādu dodu pretī


ja liekas, tad smagi sasitās.

Piekrītu, Annie pat šai komentārā jūtās Tavs raksturs.

Par situāciju, es esmu tā sliktā māsa un mans brālis gluži vienkārši visu atrisināja, jo nepatika bija no abām pusēm. No mans, tāpēc, ka viņa ir pretīgs cilvēks, no viņas jo esmu taisnīga.

Brālis pateica tā": Vai nu iemācities abas sadzīvot vai ar nevienu nekas kopīgs man nebūs. Es Te neizvēlēšos kura labāka!"

Tā gan ir viņa sieva un viņš mani ļoti mīl, bet arī viņa ir viņam svarīga un tas ir jāsaprot un jānovērtē, tāpat jāpieņem.

Tev ir jāpieņem viņa māsa, nevis kā draudzene, bet brāļa māsa un nav deguns jārauc, Tev ar viņu nav kopēja dzīve jāveido, tikai reizēm jāsatiek.
04.08.2014 20:10 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Kāpēc man būtu japielabinas kādam, ja nejūtu atdevi un pozitīvu impulsu?

Pat augstākā izglītība pēc šāda teksta tevi neglābj. Ja sākumā likās, ka šajā situācijā tiešām esi cietēja, tad tagad sāk šķist, ka esi augstprātīga, atvainojos, mamzele. Par sava drauga sajūtām vispār esi padomājusi? Patiesībā - šaubos, jo katrs komentārs no tevis aizvien vairāk nes sev līdzi "es, man, manis" pieskaņu. Nolaidies uz zemes veiksmīgā, ak, visu sasniegusī kundze, un iemācies mīlēt - ziedot savas nepatikas un egoistiskās vēlmes tā labā, kurš tevi uzskata par savu otro pusi. Iespējams, sanāca skarbi, bet, nu, c'mon...
04.08.2014 20:12 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Tev ir jāpieņem viņa māsa, nevis kā draudzene, bet brāļa māsa un nav deguns jārauc, Tev ar viņu nav kopēja dzīve jāveido, tikai reizēm jāsatiek.


Man vienmēr ir bijis pretīgi liekulīgi sasveicināties, likt uz sejas maskas un tēlot, ka jūtos labi un patīkami. Turklāt man parasti "uz sejas viss ir rakstīts", neprotu noslēpt neko.

Ehhh..paldies jums par komentāriem, bet tomēr vairāk sliecos nekomunicēt un neradīt sev diskomfortu.
04.08.2014 20:19 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
lasot tālāk šos komentārus autores ,tiešām viņa liekas augstprātīga ....

Būtu svarīgas attiecibas puisi , tad kaut vai no ādas lien ārā , dari labi māsai , draugam ,ja mīlētu pa īstam viņu , tad domātu lai būtu viss labi .

Es ar varētu īstenībā šādu attieksmi rādīt , bet vai man to vajag ?

Es labāk ar visiem sadzivoju , tas varbūt rada plusus manā labā....

Māsa ir svarīga , un jacenšas to respek'tet ,savādāk ar to naidigumu , nebus jums velak nekka kopēja , ģimene ir pirmajā vietā....
04.08.2014 20:20 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Lūcija, labāk radīt diskomfortu savam draugam? Tev viņš nav pietiekami svarīgs, lai kaut vai sasveicinātos ar viņa māsu? Nezinu, ja man būtu brālis un viņam tāda meitene, es arī laikam starā nebūtu, jo tu tak par savu vīrieti vispār nedomā, ka tik tev pašai labāk un lai draugs arī netiekas ar māsu, jo tev viņa nepatīk.
04.08.2014 20:22 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Ja sākumā likās, ka šajā situācijā tiešām esi cietēja, tad tagad sāk šķist, ka esi augstprātīga, atvainojos, mamzele. Par sava drauga sajūtām vispār esi padomājusi?


Protams, esmu apdomājusi no visām pusēm un nonākusi pie jautājuma, kāpēc tikai man vienai būtu jādomā? Kāpēc man būtu jābūt tai, kura atrodas diskomfortā?
Ja ņem vērā, ka ar vecākiem un vecāko māsu viss ir kārtībā, tad nu jautājums - kuram ir problēmas un kura ir te mamzele.
Es arī negribu, lai mani uzskata par cietēju, tāda nemaz nejūtos. Vnk gribēju uzklausīt citu pieredzi :)
04.08.2014 20:23 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
un lai draugs arī netiekas ar māsu, jo tev viņa nepatīk.


Es to nekad neesmu teikusi. Un neesmu nekad neko aizliegusi, pat mudinājusi, lai piezvana vai uzraksta, ja viņam tas ir svarīgi. Es neuzstādu nekādus ultimātus, jo tas ir muļķīgi.

Redziet, jūs jau arī uzreiz klūpat virsū, tāpēc arī saņemat tādas atbildes, kas liek domāt, ka esmu augstprātīga.
04.08.2014 20:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man vienmēr ir bijis pretīgi liekulīgi sasveicināties, likt uz sejas maskas un tēlot, ka jūtos labi un patīkami. Turklāt man parasti "uz sejas viss ir rakstīts", neprotu noslēpt neko.

Tu pati sev radi gruutu dziivi. Tevis aprakstiitaa liekuliigaa sasveicinaashanaas nav nekas cits kaa vispaarpienjemtaas labas uzvediibas normas. Nav jaadraudzeejaas, bet tomeer ir jaaiemaacaas uztureet kaut vai neitraalas attieciibas, ja nav nekaada iemesla naida celshanai. Padomaa par to.
04.08.2014 20:26 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ances mudināta izlasīju visu un šie ir labākie autores citāti:

Es nejūtu viņas vēlēšanos uzlabot attiecības. Es uztaisīju normālu galdu uz savu dzimšanas dienu un ielūdzu viņu ar draugu personīgi un laicīgi. Ja tik ļoti gribētu, tad varētu atnākt tās pašas pretimnākšanas un cieņas dēļ kaut uz 5 min. Man nav pamata būt skaudīgai vai greizsirdīgai, jo esmu vairāk sasniegusi savos gados, nekā viņa.


Es jau tā neko neizrādu, pat nepieminu viņu. Kamēr bija ārzemēs, tikmēr viss bija ok. Tagad nezinu, kā būs. Lai tik nepiepūderē smadzenes savam brālim. Bet tad, no otras puses, kam man tāds vīrietis, kuram var tik viegli piebāzt batonus ausīs....


Jā, iepazīstoties biju klusāka,jo vispār nerunāju muļķības un visādus stulbumus. Bet nu,vēroju reakciju. Kādu deva,tādu saņēma.


Nē, es neesmu no tām, kura līdis uz vēdera, lai kādam izpatiktu. Akmentiņš jāmet abos lauciņos. Kāda attieksme pret mani,tādu es sniegšu pretī. Un jā, tā doma par bērniem man arī uzdzen tādu kā nepatiku, ja visu gudrā tante līdis attiecībās un mācīs, kā vajag dzīvot... Un bērnus audzināt..


Dažas no jums iedomājas, ka esmu greizsirdīga vai skauž , taa nav. Vnk man nekad nav paticis, ka cilvēki sevi uzdod par tiem,kas nav,par baigajam personībām ar baigo dzīves pieredzi, lai gan tā nemaz nav. Esmu paspietiekama, saimnieciska, ar augstāko izglītību, labā darbā. Kāpēc man būtu japielabinas kādam, ja nejūtu atdevi un pozitīvu impulsu?



Izlasot šos, viennozīmīgi ir saprotams kur vēži ziemo...
04.08.2014 20:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits