Ceļošana ar drauga ģimeni

 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Sveikas. Ļoti gribu dzirdēt citu meiteņu viedokli par situāciju. Tātad, mans draugs šodien ar ģimeni aizbrauca ekskursijā uz ārzemēm uz nedēļu. Brauc ar savu ģimenes auto, kas ir 5vietīgs, bet liels. Tas par ko es domāju- viņš un viņa ģimene mani nekad neņem līdz. Šoreiz caur puķēm pati uzprasījos. Īsti brīva šī nedēļa gan nav, darbs un tā, bet šoreiz es uzprasījos īsti ne tādēļ, ka būtu iespēja braukt līdz, bet gan tādēļ, lai saprastu, kāpēc mani neņem līdz :D atbilde- ģimenes brauciens. Viņi ir 4 cilvēki ģimenē un it kā parasti es saprotu, ka – 5 cilv (ja brauktu es) mašīnā nav ērtākais risinājums tālos braucienos, bet šoreiz viņi aizbrauca trijatā (ceturtais ģimenes loceklis netika). Vēl attaisnojums- parasti tālajos braucienos viņi kko lielu nopērk (ta kko jaunu no sadzīves tehnikas, ta pavisam lielo tv). Es nesaprotu....Ar draugu esmu kopā 4 gadus, pašlaik, šeit neiztirzājamu apstākļu dēļ, gan nedzīvojam kopā. Bet attiecības mums ir labas, mīļas. Ar vecākiem arī saprotos labi. Lai gan pie viņa palieku pa nakti TIKAI TAD, kad vecāku nav mājās, nekad neesmu palikusi, kad vecāki ir (dzīvoklis nav tik liels, vecākiem vajag privāto telpu utt..), bet vecāki bieži nav mājās, daudz braukā apkārt. Skatos, kā citas meitenes, kuras ar saviem puišiem kopā pusgadu, parasti ņem līdz visos tālajos braucienos, un domāju, ko esmu izdarījusi ne tā. Vai arī tiešām ne manī vaina?
Kā jūs justos šādā situācijā? Vai kādai no jums ir līdzīgi? Kā rīkotos? Apvainotos/ pieņemtu?
09.07.2014 18:21 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ko tavs draugs saka par situāciju?
Ja man būtu tāda situācija, es pieņemu, ka draugs pats man pajautātu vai es gribu braukt līdzi un noorganizētu arī vietu man. Varbūt vecāki jau jautājuši draugam vai tevi arī aicināt, bet šis tik nē nē, jo nav iedomājies, ka tu arī gribi?
09.07.2014 19:11 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
ne pavisam bieži tomēr gadās) ir tādas situācijas, kad ir TIKAI ģimenes vakariņas, TIKAI ģimenes brauciens, TIKAI ģimenes brauciens pie vecvecākiem vai pie vel kā tur ciemos.

Bet tas ir tik slikti? Es tiešām nesaprotu... Es nekad neesmu draugam, pat caur puķēm prasījusi, vai varēšu doties kaut kur līdzi, jo zinu, cik ikdienā visi ir aizņemti un, cik svarīgs laiks ir tas, ko pavada visa ģimene kopā. Tāpat man un tētim tagad ir doma kaut kur aizbraukt ceļojumā - divatā. Arī draugu neņemšu līdzi, jo gribu pavadīt laiku tikai ar tēti. Kas tur tik briesmīgs... Tas taču nenotiek nemitīgi, katru dienu.
09.07.2014 19:11 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Un es par to saskumstu tā iemesla dēļ, ka abi ar draugu esam ļoti aizņemti- abi vēl studējam, daudz strādājam . Laiku kopā pavadam, cik vien iespējams, bet nu nav tik daudz, cik man gribētos

Man ir tieši tāda pati situācija. Ja tā padomā, tad arī laikam ir viens ļooti svarīgs faktors, kāpēc man arī būtu visai nepatīkama šāda situācija. Domāju, ka ja ar draugu dzīvotu kopā un diendienā redzētos, tad šāda situācija uztrauktu stipri vien mazāk, droši vien pat nopriecātos par laiku, ko varētu veltīt tikai sev kamēr draugs ir projām :D
09.07.2014 19:11 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Vai tev neliekas, ka dažbrīd ir lietas, ar kurām jāsamierinās? Tev taču ir iespējas tā izbraucien laikā pašai doties uz kādu pasākumu, iepazīt jaunus cilvēkus, piemēram, ja ir kāds hobijs utt. Tagad vasarā visādas nometnes, festivāli... baudi dzīvi!
09.07.2014 19:12 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Man arī ļoti patīk tas, ka viņš ir ģimenisks- par ģimenes vakariņām utt es neko nesaku. Bieži vien viņam daudz reizes atgādinu, ka vajag varbūt pie vecvecākiem aizbraukt, pie krustēva aizbraukt- jo pats dažkārt neiedomājas. Bet šoreiz saskumu īpaši- jo viņi brauc trijatā- nu kāds ģimenes brauciens?
Ir arī citreiz brauciens šopinga dēļ, piemēram, uz Vāciju. Arī tad mani līdz neņem.
pati tikko izdomāju, ka varbūt jāmēģina izvairīšanās taktika- pati ciemos neiešu, gaidīšu tikai, kad kārtīgi uzaicinās. Nezinu, cik tas gudri, baaigi labi jau neliekas, bet tā, kā esmu tāda, kāda es esmu- visas šīs lietas aizvien vairāk ņemu pie sirds.
09.07.2014 19:17 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kad būsi sieva, tad gan jau ņems arī Tevi līdzi.
09.07.2014 19:18 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Bet ja tevi šoreiz pēkšņi paņemtu līdzi, vai tu tajā kompānijā justos ērti?
Es arī ar draugu satiekos vairāk kā 4 gadus (bet kopā nedzīvoju, vienīgi pa nakti gan pie viņa ne bieži, bet palieku arī kad viņa māte ir mājās) un es , ja mani uzaicinātu tā braukt uz vairāku dienu ceļojumu kopā ar viņa ģimeni, es justos ne savā ādā. Pēc pāris dienā man ir brauciens piedāvāts kopā ar viņa māsu un māsas bērniem, bet es plānoju atteikties un tā arī viņam pateikt, ka tas ir jūsu ģimenes brauciens un es negribu tur maisīties.
Jo es uzskatu, kamēr mēs neesam sarakstījušies, kamēr mēs nedzīvojam kopā- tikmēr mēs neesam ģimene. Kaut gan tāpat kā tev visā visumā ir super attiecības un pa vairāk kā 4 gadiem mēs pat īsti strīdējušies neesam.
09.07.2014 19:19 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Eh.. Tu esi braukusi tālākā ceļojumā ar mašīnu? Tā nav parasta ekskursija, kura ātri beidzas, vai lidojums ar lidmašīnu, kur var atrast savu privāto telpu. Tāls brauciens ar mašīnu - nu ir tas citādi, tu visu laiku esi tajā mašīnā (ok, nezinu, cik tālu brauc, cik bieži stājas, bet doma skaidra) ar tiem cilvēkiem, nedomāju, ka ir godīgi uzstiept sevi tiem, kuri nevēlas dalīties ar tevi šādā šaurā telpā (nesaprast burtiski, vairāk domāju garīgo platību). Turklāt, lai cik tev labas attiecības būtu ar vecākiem, ar brāli, ņemot tevi līdzi, tas vairs nebūs ģimenes pasākums, pat ja būsi viņam sieva. Tas varētu būt citādi, ja brālim arī būtu draudzene un jūs visi kopistiski brauktu kā trīs pāri (vecāki, jūsu pāris un brāļa) vai kā bariņš atpūsties gribētāju (vecāki, jūsu pāris un brālis ar čomiem), bet tagad sanāktu, ka brālis tiek gribot negribot nostumts malā, tavam vīrietim būtu jādala uzmanība starp savu ģimeni, kurā audzis, kurā ir savi iekšējie joki, īpatnības utt., un tevi.
09.07.2014 19:20 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
vai esat domājuši sakārtot attiecības?
09.07.2014 19:22 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
teorētiski, jā, jā, es saprotu, bet ir daži faktori, kādēļ man ne vienmēr šādā situācijās gribas to pieņemt. Un ja viņi mani aicinātu- mana daļa būtu piekrist vai atteikt. Bet viņi mani neaicināja, tādēļ es pat par to nedomāju, kā būtu, ja būtu.. skatos tikai uz to faktu, ka neaicināja...
09.07.2014 19:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
pati ciemos neiešu, gaidīšu tikai, kad kārtīgi uzaicinās. Nezinu, cik tas gudri, baaigi labi jau neliekas, bet tā, kā esmu tāda, kāda es esmu- visas šīs lietas aizvien vairāk ņemu pie sirds.

Manuprāt, tas nav gudrākais risinājums.. Vai Tu domā, ka ar negatīvām emocijām panāksi lielāku tuvību un ciešāku saikni ar viņa ģimeni? Šaubos!!

Es iesaku izrunāties, izraudāties uz pleca draugam.. varbūt viņām būs laba doma.. galu galā savus radiniekus viņš labāk izjūt un zina! :)
09.07.2014 19:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī 2. pusītei ir jāpacenšas palīdzēt un Tevi ievilkt iekš ''circle of trust'' :D
09.07.2014 19:26 |
 
Reitings 3622
Reģ: 06.05.2014
Vai esi padomājusi par to, ka brauksi līdz un tad traucēsi viņiem? Tomēr nesanāk savākt tik bieži ģimeni kopā, lai pavadītu kvalitatīvu laiku. Ja brauksi līdz, drauga vecākiem arbūt nebūs tik daudz dēla uzmanības, jo tā aizies, čubinoties ar tevi. Es jau sen kā vairs īpaši neskrienu, ja draugs dodas pie ģimenes, ja piedāvā, tad braucu, ja nē, tad neuzbāžos. Jo arī tad, kad ir iespēja satikt manu ģimeni, man ir vieglāk to darīt bez drauga, jo tad nav jādomā, vai viņam ir interesanti vai nē. Tas ir tikai viens ceļojums gadā, varbūt nevajag apvainoties, bet pašai izbrīvēt laiku un uzskaut kādu nelielu izbraukumu pie jūras ar viņa ģimeni, lai parādītu, ka gribi būt daļa no šīs ģimenes. Ja sapūcēsies, tad to var utvert arī kā faktu tam, ka negribi draugu laist nekur ar ģimeni.
09.07.2014 19:29 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Zvērs- ja ar to domā kāzas, tad nē. It kā pa jokam šādas sarunas ir bijušas. Bet neesam vēl tam gatavi- pēc gadiem 3 vai 4 varbūt domāsim, bet tagad- nē. Vēlamies abi divi nostabilizēties dzīvē, tagad pat kopā nedzīvojam- tas nebūtu īpaši nopietni :)
09.07.2014 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
es gan jau apvainotos.
Bet ko Tavs draugs saka? Vinam negribas braukt kopa ar Tevi?
Nu, lai vins paskaidro,mos ir kads iemesls..
09.07.2014 19:36 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
un šķiet, ka nepareizi sapratušas esiet- šis nav ikgadējais, ieplānotais ceļojums. Ja tā būtu, brauktu visi. Bet tā ideja viņiem radās diezgan spontāni, vnk sagribējās vecākiem aizbraukt uz konkrēto vietu.
laikam tāda neliela ignorēšana tiešām varētu izsaukt pretreakciju. Bet es pat vairs nezinu, ko darīt. Vēl, vēl labākai būt? Nezinu, kā to panākt.

patiesībā, paldies, jūsu viedokļi man liek vairāk pārdomāt tās nianses. Laikam jau, ka jāaprod ar tiem viņa "tarakāniem", kaut gan bail, ka vienā brīdī būšu pieņēmusi par daudz un tad jau man sāks palikt vienalga...
09.07.2014 19:36 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
bet ir kāda, kurai ir tiešām līdzīgas situācijas?
09.07.2014 19:38 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man tā liekas pilnīgi normāla situācija. Ja tikai ģimene, tad tikai ģimene. Tā ir viņu tradīcija, kopā būšanas laiks un nav ko tur iekšā līst. Ar Tevi viņi var būt kopā citos notikumos, bet šis ceļojums, acīmredzot, ir tikai viņiem. Ja jūs ar puisi plānotu ceļojumu divatā, gribētu pavadīt laiku kopā divi vien, Tu arī gribētu viņa ģimeni aicināt līdzi?
09.07.2014 19:41 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Kāpēc jūs nedzīvojat kopā, vai tu domā ka vēl pēc 3-4 gadiem to gribēsies? Es arī nesāku dzīvot ar draugu kopā, vienu brīdi baigi cepos par to,ka viņš neko nepiedāvāja, bet tagad tas cepšanās laiks ir pagājis un pati esmu spratusi, ka labāk tomēr ir dzīvot atsevišķi un satikties, tā saucamā - vieslaulība. Pat nezinu, ja viņš tagad dzīvot piedāvātu kopā (bet domāju ka tas
atri vien notiks, jo viņa mamma sāk palikt krietni švakāka0 vai es tam piekristu.
09.07.2014 19:43 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
iepriekš dzīvojām kopā, bija ļoti jauki. Bet izīrētājas īpatnību dēļ, pēkšņi dzīvesvietu zaudējām, vēl šādas- tādas sakritības, un pašlaik esam, kur esam. Gan jau dzīvosim kopā pie pirmās izdevības, bet pašlaik- ne ātrāk kā oktobrī, novembrī..
09.07.2014 19:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits