Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana ar drauga ģimeni

 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Sveikas. Ļoti gribu dzirdēt citu meiteņu viedokli par situāciju. Tātad, mans draugs šodien ar ģimeni aizbrauca ekskursijā uz ārzemēm uz nedēļu. Brauc ar savu ģimenes auto, kas ir 5vietīgs, bet liels. Tas par ko es domāju- viņš un viņa ģimene mani nekad neņem līdz. Šoreiz caur puķēm pati uzprasījos. Īsti brīva šī nedēļa gan nav, darbs un tā, bet šoreiz es uzprasījos īsti ne tādēļ, ka būtu iespēja braukt līdz, bet gan tādēļ, lai saprastu, kāpēc mani neņem līdz :D atbilde- ģimenes brauciens. Viņi ir 4 cilvēki ģimenē un it kā parasti es saprotu, ka – 5 cilv (ja brauktu es) mašīnā nav ērtākais risinājums tālos braucienos, bet šoreiz viņi aizbrauca trijatā (ceturtais ģimenes loceklis netika). Vēl attaisnojums- parasti tālajos braucienos viņi kko lielu nopērk (ta kko jaunu no sadzīves tehnikas, ta pavisam lielo tv). Es nesaprotu....Ar draugu esmu kopā 4 gadus, pašlaik, šeit neiztirzājamu apstākļu dēļ, gan nedzīvojam kopā. Bet attiecības mums ir labas, mīļas. Ar vecākiem arī saprotos labi. Lai gan pie viņa palieku pa nakti TIKAI TAD, kad vecāku nav mājās, nekad neesmu palikusi, kad vecāki ir (dzīvoklis nav tik liels, vecākiem vajag privāto telpu utt..), bet vecāki bieži nav mājās, daudz braukā apkārt. Skatos, kā citas meitenes, kuras ar saviem puišiem kopā pusgadu, parasti ņem līdz visos tālajos braucienos, un domāju, ko esmu izdarījusi ne tā. Vai arī tiešām ne manī vaina?
Kā jūs justos šādā situācijā? Vai kādai no jums ir līdzīgi? Kā rīkotos? Apvainotos/ pieņemtu?
09.07.2014 18:21 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
un kāpēc jūs abi nevarētu paši kaut kur aizbraukt divatā? tas taču ir simtrreiz foršāk nekā braukt kopā ar vecākiem :) un tad arī škrobe tev nebūtu tik liela, ka viņš kaut kur brauc ar ģimeni
10.07.2014 13:34 |
 
Reitings 183
Reģ: 07.02.2013
Varbūt esmu pārāk tieša attiecībās....bet nespēju iedomāties vispār šādu situāciju....pat ja tāda būtu, es nu galīgi nekaunētos prasīt kas ir kas, kur nu vēl ja kopā esat 4 gadus.
Esmu pieradusi būt pimajā vietā, tapēc ko tādu vispār nemaz nepieļautu attieksmes ziņā.
10.07.2014 13:28 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Īstenībā traki tām, kuras uzskata, ka puisim ir bezmaz pienākums vienmēr un visur ņemt draudzeni līdzi. Nabaga džeki.
Tas viņiem ir ģimenes izbrauciens, bet Tu neesi ģimene. Varbūt ir lietas, ko negrib runāt, darīt Tavā klātbūtnē.
es toč neapvainotos, jo arī man ir ģimene dārga un arī man ir pasākumi tikai ģimenei.
10.07.2014 12:42 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
visu neizlasīju, bet man radies jautājums - kāpēc vecākiem būtu jāuzsauc tev ceļš? kāpēc jāņem līdzi, ja tā varbūt ir tradīcija - ģimenes brauciens, un jūs vēl neesat precējušies pat. esmu novērojusi, ka te daudzas meitenes bieži vien grib kaut ko dabūt uz drauga vecāku rēķina - ceļojumu, dzīvošanu, utt. Man nav bērnu, bet es jau tagad zinu, ka 99% negribēšu, lai viņu otrās pusītes dzīvo manā mājā, brauc uz mana rēķina ceļojumos, uttt. Pat ja vecāki ir turīgi - vai viņiem nauda no gaisa krīt, ka ar visiem jādalās? Cilvēki ir dažādi.
10.07.2014 12:30 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
izlasīju, ka pati maksātu, nu tad ir viens secinājums, vini domā, ka tu tur būtu lieka, vai vsp par tevi nedomā. :D samierinies, kā tikai draudzenei tev arī nebūs lielas teikšanas.
10.07.2014 12:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Labojums- par to kopdzīvi izlasīju pēc tam. Varbūt tā arī ir taisnība, ka šādos braucienos viņi nopērk ko lielāku, un, iespējams, ir jau kas paredzēts. tikpat labi - varbūt viņa vecāki grib atpūsties no tevis. variantu ir daudz, kādēļ viņi rīkojās tā kā viņi rīkojās. Draugam visticamākais neērti tev to teikt, lai tu neapvainotos.
10.07.2014 12:25 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
kamēr neesi sieva, tikmēr arī neskaities pie ģimenes. tā ka sēdi pie ratiem :D
kpc nevarat braukt divatā, kpc jāvelkas līdzi viņa vecākiem? ceļojumos arī izmaksas nav mazas, tu viņiem uz kakla gribēji sēdēt?
10.07.2014 12:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu varbūt viņiem tā ir ģimenes tradīcija. Varbūt viņi negrib maksāt par vēlvienu cilvēku un uzņemties klapatas un rūpes vēl par tevi.
Es brīnos par to, ka 4 gadu laikā tu tikai dažas reizes esi palikusi pie viņa, bet jūs neesat izveidojuši atsevišķu kopdzīvi. Vaina, manuprāt, nav vecākos, bet pašā puisī.
10.07.2014 12:15 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja tam visam vēl klāt nāk aicināšana palikt pa nakti tikai tad, ja vecāku nav mājās u.tml.

Par šito vispār nav ko brīnīties. Cik es daudz tādas ģimenes zinu, kur, kamēr dzīvo vecāku mājā, dzīvo pēc viņu noteikumiem.
10.07.2014 00:50 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
Ja attiecības jau ir tik ilgi un jūs abi vairs neesiet vidusskolnieki, tad kopīgi pavadītais un plānotais laiks ar ģimeni liekas tāds kā aizbildinājums. Varbūt kļūdos, bet arī man sajūta, ka tajā ģimenē nemaz neesi tik gaidīta un tas džeks vecākiem nemaz nav pajautājis, vai tevi varētu ņemt līdzi. Ja tam visam vēl klāt nāk aicināšana palikt pa nakti tikai tad, ja vecāku nav mājās u.tml., tad tā nav nopietna attieksme pret attiecībām, bet pusaudžu slapstīšanās. Džekam vajag regulāru seksu un viņš to dabū, bet pašam tā kā nedaudz kauns ko māte teiks.

(Nu vismaz man situācija tāda liekas, jo rados brālēnam ir tikpat dīvainas attiecības ar meiteni - kopā jau gadu, it kā uz ģimenes svētkiem aicina, it kā viņa vecāki ir labvēlīgi noskaņoti, bet pa nakti paliek tikai, ja nav vecāku mājās vai vispār - tās meitenes labākās draudzenes mājās :D Iespējams viņu gadījumā cēlonis ir tas, ka māte ir diezgan dominējoša un ļoti reliģioza...)
10.07.2014 00:45 |
 
Reitings 142
Reģ: 01.06.2014
Uzskatu, ka draugam ir jāpavada laiks ar ģimeni. Viņam ir visas tiesības uz to. Bet no otras puses, ja viņš patiešām redz, ka tu vēlies doties kādā ceļojumā ar viņa ģimeni, viņš varētu arī vienreiz paņemt tevi līdzi. Un arī no viņa ģimenes puses tomēr pieklājības pēc būtu labi piedāvāt.
09.07.2014 23:59 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Normāls puisis - nav aizmirsis ģimeni un atlicina laiku arī viņiem.

Pēc tavām atbildēm rodas iespaids, ka tevi ne visai interesē komentāri vai situācijas redzējumi un skaidrojums, ka patiesībā situācija nav šausmīga.
Drīzāk šķiet, ka cerēji šeit sagaidīt tikai vienu - ka visas tevi žēlos un stāstīs, cik puisis briesmīgi rīkojies, kā viņš tevi ir apbižojis, kā viņam bija pienākums vai nu ņemt tevi līdz, vai sūtīt savu ģimeni 5 mājas tālāk, ja nevar bez tevis braukt utt.
09.07.2014 23:58 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Brīnos, ka neviena vēl nav ieteikusi pamest puisi


pag, pag...driiz ieteiks :D
09.07.2014 23:51 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
šeit tiks izanalizēts viss.

Brīnos, ka neviena vēl nav ieteikusi pamest puisi :D :D
09.07.2014 22:42 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
cormeum
Tilly, šeit tiks izanalizēts viss.. beigās vēl nonāksi pie secinājuma, ka Tu esi pelnījusi nevis ceļojumu, bet gan žagarus :D :D :D

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
09.07.2014 22:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tilly, šeit tiks izanalizēts viss.. beigās vēl nonāksi pie secinājuma, ka Tu esi pelnījusi nevis ceļojumu, bet gan žagarus :D :D :D :D :D
09.07.2014 22:17 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
haha, diezgan smieklīgi šī diskusija izvēršas.
Piedodied, bet no dažiem komentāriem varu secināt, ka man ir mazāk problēmu, kompleksu utt nekā dažai no jums. Izteikt viedokli ir labi, bet apgalvot, ka ir tā, kā sakat un nekā citādāk, ir smieklīgi. Labi, ka mani tas neaizskar, citādi nezinu, ko sev jau būtu nodarījusi.
Tāpēc jau tā pasaule tik interesanti, ka mēs, cilveki, esam tik dažādi savos uzskatos, darbībās, viedokļos. Bet galvenais, manuprāt, ir neuzspiest citam zīmogu uz pieres- tu esi tāds, šitāds. Bet gan diskutēt :)
Un par tiem četriem gadiem- es vēl nevienā brīdī neesmu reāli gaidījusi, kad mani bildinās un par to raudājusi spilvenā. Es pat nezinu, ko es darītu, ja viņš rīt atnāktu un mani bildinātu. Man ir svarīgi tas, ka redzu, kā viņš cīnās, lai izsistos uz augšu, labāk pelnītu, būtu vienkārši labāks un mēs spētu kaut vai tās pašas kāzas noorganizēt tā, lai nav jāknapinās. Jā, ja man tagad būtu 30, ar pusi būtu kopā 4 gadus un viņš mani nebildinātu, iespējams, attiecības uzskatītu par neperspektīvam. Bet nav man pašai plānā precēties ne šogad, ne nākošgad, lai gan neesmu no meitenēm, kam precēties vispār negribas. Gribēsies tad, kad pienāks mans laiks.
09.07.2014 22:14 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Aija, tas par tiem četriem gadiem ir attiecināms uz arī Cosmo sievietēm, kuras bildinātās ātri, bet jau 10 gadus neprecās?
Protams, nekaads iznjemums nav ari Cosmo. Kas ta par bildinasanu, ja pat 10 gadus nespej apprecet? Na*ig bildinat?
09.07.2014 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vispār es 4 gadus negaidītu vīrieti, ja nekas neietu uz nopietno pusi. Savus ceļojumus pati varu gan izplānot, gan atmaksāt. Neredzu šeit problēmu. Gribi braukt- brauc.
09.07.2014 22:00 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Aija, tas par tiem četriem gadiem ir attiecināms uz arī Cosmo sievietēm, kuras bildinātās ātri, bet jau 10 gadus neprecās? :D
09.07.2014 21:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)