Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

veltu sevi tev?vai veltu sevi sev?

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Sveiciens lietainajā svētdienā!
Gribētu dzirdēt viedokļus par tēmu,kam sevi labāk veltīt attiecībās.Ir bijušas attiecības,kad es sevi esmu veltījusi vīrietim,pēdējās attiecībās sevi vairāk veltīju sev,izglītībai un ceļojumiem.Nepārspīlēju,laiku veltīju arī savam vīrietim.Bet kā nekā viss beidzās,viņš ņirgājās par manu ceļojumu un likās,ka pat viņam skauda.Es īsti nesaprotu,kas tad ir tas zelta vidusceļš?Ne sevišķi gudra,bez izglītības un laba darba draudzene,kas dzīvo mājās un taisa ēst?Vai es patiešām viņu sabiedēju,ka viņš ir neveiksminieks?
11.05.2014 18:17 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Vakar viņš man pateica, ka viņš nemaz nevar iedomāties, kādā darbā atļautu man strādāt, jo nevēlas, lai esmu uzņēmumā pašā apakšā vai daru kādu melno darbu, esmu kasiere utml.


Izklausās, diezgan nelabi... pat, ja no vīrieša puses labi domāts. Pati neticētu, ja nebūtu reālu piemēru redzējusi dzīvē, kur turīgs vīrietis savai sievai neatļāva pusslodzes darbu par frizieri strādāt. Viņa nevēlējās neko ne vadīt, ne kādus skaistumkopšanas salonus, lai viņai dāvina - tikai strādāt, bet vīra argumenti "dzelžaini"- "mana sieva tik prastu darbu nestrādās" un "kā skatīsies pārējie draugi, kuru sievas neviena nestrādā". Brrr... Attiecībās jāatļauj otram cilvēkam elpot, tu neiegādājies rotaļlietu, kuru vari tikai pēc savas gribas pārvietot savā interjerā, kā vien vēlies. Un vienpersoniski norādīt otram viņa lomu ģimenē - njā...
14.05.2014 13:56 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Kaķi un sievietes vienmēr darīs to, ko gribēs. Vīriešiem un suņiem vajadzētu nomierināties un pierast pie šīs domas.

Man arī liekas nepieņemami,ka es Tev kaut ko atļauju,aizliedzu.
14.05.2014 13:39 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vakar viņš man pateica, ka viņš nemaz nevar iedomāties, kādā darbā atļautu man strādāt


Ja man būtu jāgaida atļauju no sava vīrieša, tad viņš vairs nebūtu mans vīrietis. Es attiecībās veltu sevi tev, bet paturu sevi sev kā individualitāti. Lēmumus pieņemam kopā diskusiju veidā. Nepastāv atļauju/aizliedzu princips. Kaķi un sievietes vienmēr darīs to, ko gribēs. Vīriešiem un suņiem vajadzētu nomierināties un pierast pie šīs domas.
14.05.2014 12:59 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Visas manas attiecības ir izbojājis laika trūkums,neviļus sāku aizdomāties vai vispār šajā skrejošajā laikmetā var izveidot kvalitatīvas ttiecības,ja otram nav laika.
14.05.2014 12:33 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Manam ex puisim patika, ja es mācījos un darīju pēc iespējas vairāk, lai es būtu izglītotāka, jo pašam izglītība, tā teikt, bija nekāda, saprotot, ka tas ir ļoti svarīgi. Bet tajā pašā laikā es sapratu, ka esmu pārāk gudra priekš viņa, jo viņš bieži teica, ka kaitinot, ka es gudri runāju. Tiešā nozīmē gudri. Tādēļ iekšēji degradējos.
Ar tagadējo puisi ir līdzīgi, tikai viņam ir izglītība un esot ar viņu tiecos pēc vairāk zināšanām, viņš arī mudina mani to darīt, jo vēlas, lai mana nākotne būtu tāda, kāda es to vēlos.
Vakar viņš man pateica, ka viņš nemaz nevar iedomāties, kādā darbā atļautu man strādāt, jo nevēlas, lai esmu uzņēmumā pašā apakšā vai daru kādu melno darbu, esmu kasiere utml.
Manuprāt, ir svarīgi rēķināties ar otru pusīti, bet vienmēr vajag būt rezerves variantam, lai nebūtu jākrīt panikā, ja tomēr nesanāk kā ir gribēts un plānots. Kad pāris ir laulībā, tad jau ir savādāk. Pie pirmā strīda neteiks- viss, vāc savas mantas un lasies laukā.
12.05.2014 17:07 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
cik nu man nācies dzirdēt, tad vīrietis augstāk vērtē sievietes, kas, pirmkārt, ir gana daudzpusīgas un pašpietiekamas, nevis mājās sēdētājas


Pieauju, ka tā ir. Apzināti ņeviens ģimenes būšanā neskrien. Varbūt ar kādu pašpietiekamu un mērķtiecīgu dāmu, kas mūždiem uz kāda kontrasepcijas kursa, attiecības dibināt forši un ērti. Un sabiedrībā, kur prstitūta pelna vairāk kā būvinženieris, vērtēšanas kritērīji var būt nedaudz sašķiebušies.
12.05.2014 16:56 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man liekas, cik pāru, tik viedokļu un modeļu, bet, cik nu man nācies dzirdēt, tad vīrietis augstāk vērtē sievietes, kas, pirmkārt, ir gana daudzpusīgas un pašpietiekamas, nevis mājās sēdētājas (kaut gan, protams, ir mierīgie pāri, kam mājas idille ir vissvarīgākā) un mājas-darbs-mājas režīma piekritējas. man tomēr tuvāks ir tāds savstarpējās neatkarības modelis, kad es daļēji varu darīt un nodoties savām lietam, neaizmirstot arī par otru pusīti.

tavā gadījumā domāju, ka puisis vienkārši nespēja samierināties, ka tu atrodies augstākā plauktiņā.
12.05.2014 15:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man vajag ... vīrieti ar pietiekami lielu interesi manā personā.


Nu, bez pietiekami lielas interes točna attiecības nesanāks :) Pēc tava paskaidrojuma laikam sanāk, ka ne jau "veltu sevi/veltu sev" bija problēma, bet gan tas, ka jūs abi izrādījāt pārāk maz iniciatīvas.

Tātad nebija lemts :)
12.05.2014 15:41 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Armands - Viņš zināja,ka es dodos ceļojumā.Tas bija izplānots pirms mēs sākām tikties.Tikai viņam nelikās svarīgi ne pavadīt mani,ne sagaidīt.
57days - Viņš diez ko bieži mani arī necentās uzmeklēt.Tā nu es dzīvojos,mēs ik pa laikam satikāmies,līdz pēkšņi viņam nebija vispār laika (reāli bija,bet viņš to izvēlējās ziedot citām lietām).Man bija sajūta,ka esmu piektā viņa prioritāšu sarakst;a,centos to nepārdzīvot,dot viņam telpu un laiku.Tā nu es paliku piektā un tas tomēr nebija tas,ko es būtu vēlējusies. :)
Man vispār šķiet,ka nav neviena,kurš spētu sadzīvot ar manu dzīves modeli un vel būt tajā. :D Man vajag pietiekami pašpārliecinātu vīrieti ar pietiekami lielu interesi manā personā. :D Laikam ne šobrīd,jo šobrīd man pietiek darīšanu. :D
12.05.2014 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es, personīgi, primāri rūpējos par sevi, jo tā es pati jūtos labāk un arī zinu, ka mans draugs nav ieinteresēts sievietēs, kuras vīrieti noliek par pasaules centru un pazaudē visas citas intereses, pilnveidošanās utt. Ja man izdotos izveidot lielisku karjeru, tad viņš tikai priecātos, tāpat kā es priecājos par viņa panākumiem.
Es rūpējos arī par viņu un mūsu attiecībām, bet es attiecībās nepazaudēju sevi. Nav tā, ka - kā attiecības, tā viss, veltu sevi tikai tām un vīrietim, visu citu pazaudējot vai nostumjot malā.
Taču, galvenais, lai abiem cilvēkiem, kuri ir pārī, saskanētu redzējums par to, kā viņi vēlas dzīvot un kāds attiecību modelis ir pieņemams.
12.05.2014 09:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es šaubos, ka zelta vidusceļš ir
Ne sevišķi gudra,bez izglītības un laba darba draudzene,kas dzīvo mājās un taisa ēst


Nevajag pārspīlēt! Konkrēti tavam bijušajam puisim, acīmredzot, likās, ka viņš nav pietiekoši augstu tava prioritāšu sarakstā. Viņam tas nebija pieņemami.

Arī sieviete ar saviem draugiem, savu hobiju, darbaholismu, pie velna, pat individualiem ceļojumiem, VAR likt vīrietim justies svarīgam un vajadzīgam. Vai nu tev gadījās kāds, kam ir svarīgi būt par pasaules nabu, vai arī tu pārāk uzsvēri savu "es" un drusku par maz piedomāji pie "mēs". Vai visdrīzāk, tev un viņam vienkārši atšķīrās viedoklis par to, kur tas vidusceļš atrodas.

Nekas, atradīsi piemērotāku kadru :)
12.05.2014 09:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu manu vīrieti karjeristes un visādas brīvību mīlošas sievietes nekad nav interesējušas. Viņa uzskats, ka sievietei dabiski jau pašos pamatos ir ielikts nevis karjera nepieciešmība, bet tomēr būtu jāparūpējas par to daļu dzīves, kur vīrietim maza saprašana - mājas solis, bērnu audzināšana, visas ikdienas regulējamās lietas. Tā noteikti nav spiesta lieta - obligāta prasība būt mājās, bet mans vīrs nekad mājsaimnieces nav uzskatījis par zemāko kastu un nezin kādām slinķēm. Tai pat laikā, sievietei ir noteikti jābūt gudrai un kad vīrietim nepieciešams padoms, uzmundrinājums, atbalsts - viņš to var saņemt tieši no savas sievietes.
Bet ne visiem vīriešiem ir vienāds skatījums uz to, kādu otro pusīti viņi vēlās sev blakus. Galvenais, lai abas puses ir ar to apmierinātas un viss ir harmoniski! Autores gadījumā - esi kāda esi un noteikti atradīsies tas īstais, kuram viss tevī patiks!
12.05.2014 08:13 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
man ir bijušas attiecības, kurās atdevu sevi visu.. vai es to darītu vēlreiz? nekad ;)
12.05.2014 07:38 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Tā viena bezkaunīgi aizlaidies ceļojumā? Ko gribēji pierādīt? Man ar patīk destruktīvisms attiecībās, bet tu taču sieviete. Tev bija jābūt gudrākai.
12.05.2014 07:08 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Gudri sakot, attiecībās vajadzīgs altruistisks egoisms.
Ja nav tas sinapšu kontakts, cilvēks var kaut vai zemi rakt, nekas nemainīsies.
11.05.2014 21:34 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Piekrītu vairākumam.
Nekad nesapratīšu kā var atteikties no savām interesēm, draugiem, pat ģimenes, vīrieša dēļ. Kur nu vēl, ja pretī nesaņem pat desmito daļu.
11.05.2014 21:08 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka vīrieši vairāk novērtē tās sievietes, kas ir interesantas pašas sev pirmām kārtām.
Nav tāds paklājiņš, kas izklājās vīrieša priekšā un kungs var darīt ko grib.
Domāju, ka vienmēr jāatstāj vīrieša prātā maza daļiņa no domas, ka viņš to savu sievieti nav iekarojis par visiem 100% un viņai ir kas tāds, ko viņš vēl gribētu atklāt. Un mīlestība un rūpes , ko viņa sniedz ir dāvana , nevis pašsaprotama parādība.
11.05.2014 18:52 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Varbūt ne gluži pa tēmu, bet man šķiet, ka labāks variants ir veltu sevi sev. Ja cilvēks ir apmierināts ar sevi, piepildījis savus sapņus, vēlmes, svarīgās lietas dzīvē, tad viņš ir spējīgs arī pilnvērtīgi mīlēt citu cilvēku, un veltīt savu prieku otram. Kaut kā tā :)
11.05.2014 18:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Biezi gadaas arii taa,ka sieviete paklaujas katrai viiriesa iegribai,domaajot ka viirietis vinu iemiilees vairaak ,un beigaas viirietis aiziet....
Man jau liekas,ka labaak to pateikt aciis ne "mullaaties" visu muuzu un kraapt...
11.05.2014 18:41 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nebija jums dzirksteles un viss.
11.05.2014 18:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits