Juusu Ziemassveetku briinumi!

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Laiks kaadai forshai un pozitiivai diskusijai!
Vai shogad ir noticies kaut kas taads ar jums vai ko jums sagadiijaas redzeet, ko varat nodeeveet par Ziemassveetku briinumu?
Saakshu pirmaa - nupat redzeeju kaa divi mani kaiminji, kuri visu gadu pleesaas, lamaajaas viens uz otru, satikaas pie dziivzjoga un viens otram pasniedza Ziemassveetku keeksinjus ar viinu, noveelot prieciigus sveetkus.
25.12.2013 20:45 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Šogad sēžu svētkos un domāju - blakus draugs, kurš pavisam drīz kļūs par vīriņu un bēbis punkcī... Ko vēl vairāk var vēlēties? Turklāt pērnajos Ziemassvētkos nevienu brīdi neienāca prātā, ka šogad varētu būt tā, kā ir :)
Un laime pilnīga :)
26.12.2013 21:14 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Robīte, tik silts komentārs :) Prieks lasīt!
26.12.2013 21:17 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Mans Ziemassvētku brīnums bija jauns auto pie mājas. Sen kārots, sen gribēts un sen vajadzīgs. Nu es savus abus ķiparus varēšu izvadāt un pati izbraukāt krustām šķērsām, netramdot vīru. :)
26.12.2013 21:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nav jau baaaigais Z-svētku brīnums, bet tieši 24.datumā tika ievietota mana ideālā darba vakance (kuru es ļoti ilgi meklēju un gaidīju), un uz kuru es, protams, pieteicos! Tagad cerēšu uz Jaungada brīnumu - ka man piezvanīs un uzaicinās uz darba interviju un ka beigās dabūšu to darbu


Man līdzīgi :) Tikai to vakanci atradu tikai vakar + ne gandrīz sludinājumā, manā dzimtā pilsētā + manā profesijā. Neesmu vēl pieteikusies, to darīšu janvāra sākumā.. Jāsaka, ka izredzes ir niecīgas, bet, ja nepamēģināšu, tad grauzīšu sevi..

Vēl superīgi tas, ka manai ģimenei viss ir labi (nosacīti labi), bet esam kopā, par spīti visam..

Jā, man šogad pirmo reizi ir tāda kā apņemšanās, kuru gribu īstenot...
26.12.2013 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits