kronītis

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Sveikas,

Man ir radusies problēma ar zobiņu, un līdz ar to, ir jāliek zobu kronis, apakšējam malējam zobiņam, bet tas zobs nemaz nav tik liels, un mana zobārste prasa par porcelāna kroni 120ls +35ls, lai ieblombētu zobā stienīti, kas saturēs zobu kopā ar kroni. Bet tā cena man šķiet ir dārgs 155ls, par vienu mazu zobu. Varbūt kāda var ieteikt Rīgā vai Jūrmalā, pie laba zobārsta, ielikt par nedaudz zemāku naudiņu ?
01.10.2013 12:03 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Petalouda, viss jau būtu pareizi, diemžēl es pie sava kronīša tikšu pateicoties tam, ka viss tika darīts pareizi- izurba, iztīrīja kanālu un sapildīja ar kaļķi ( vai kā tur to vielu cauc), lai staigāju līdz nākamajai vizītei. Tikai zobs nesagaidīja to nākamo reizi :( dienu pirms vizītes neveiksmīgi uzkodu uz pussataisītā zoba un nolūza ārējā mala...
susļiks, neatceros, ko man īsti stāstīja protēziste, kāda tur atšķirība, bet izvēlējos metālkeramiku :D viņa arī neuzspieda dārgāko materiālu, teica, ka šis arī būs pietiekoši labs un izturīgs. Taisu neRīgā. Zobs- 5. augšējais, smaidot ļoti labi redzējās caurums :D Cenu man grūti pateikt, čeki jāskaita, pašai jau visas summas sajukušas, turklāt man tiek taisīti arī apkārtējie zobi. Pagaidām esmu tikusi līdz pagaidu kronim, sākām pirms kādiem 2,5 mēnešiem. Noteikti, ka varētu visu ātrāk padarīt, bet manam maciņam tā ir vieglāk ;)
05.10.2013 22:29 |
 
Reitings 56
Reģ: 13.08.2010
Nu ja, visu varētu atrisināt ar zobbirsti un zobu diegu, tad Rīgā būtu max 2 zobārstniecības.
Cilvēki ir dažādi, tāpat kā viņu zobi.
05.10.2013 22:32 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Apmēram 80% problēmu var atrisināt ar birsti un diegu. Galvenais iemesls, kāpēc tas nedarbojas, ir cilvēku slinkums.
Un man ir tik daudz pacientu, kurus esmu par to pārliecinājusi, ielikusi pēdējās plombes jau pirms vairākiem gadiem un pēdējās vizītes beigušās vienkārši ar apskati.
05.10.2013 22:37 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Liku kroņus Vitas klīnikā (pie Vanšu tilta). 4 priekšējie, augšējie zobi. Paši kronīši šķiet, ka 100Ls maksāja (katrs, protams). 10 Ls maksāja tie pagaidu, ko liek, kad zobi jau apvīlēti, bet kronīši vēl nav gatavi (nācu 1 reizi vēl arī piemērīt, kad bija gatava pamatne, bet nebija uzlikta virsējā kārta). Laiks.. ja nekļūdos 2-3 nedēļas pagāja, bet tā kā tas bija pirms 2 gadiem, tad precīzi nepateikšu. Man nevajadzeja likt inleju, jo saknēs jau bija skrūves, kas tīri labi pildīja savu funkciju, tas samazināja izdevumus. Materiāls... laikam metālkeramika.
05.10.2013 22:50 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
M, ja viss tikai atkarīgs no tīrīšanas, kā vari izskaidrot, ka man jau no 12 gadiem viss pārblombēts, bet džekiem no klases, kas vispār zobus netīra, nav neviena cauruma?
05.10.2013 22:51 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Kā zini, ka viņi netīra vispār? Katru vakaru vannasistabā blakus stāvēji? Un kā zini, ka viņiem caurumi nav? Bet vispār - tikai reāli apskatot var noteikt iemeslu, kāpēc tie caurumi rodas, vai pie vainas tīrīšanas tehnika, nekvalitatīvas plombes, vai kas cits.
Ir arī blakusfaktori - fluorīdi u. tml.
05.10.2013 23:23 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Labi, nestrīdēšos. Paši puiši ir atzinušies, ka netīra, klāt nestāvēju (neredzu iemeslu, kāpēc būtu par šādu tēmu jāmelo). Par to, ka nav caurumu zinu, jo skolas laikā katru gadu kopā gājām pārbaudīties. Bet jāatzīst, ka pati neesmu nekāda pedante. Tīru ar zobu birsti, pēc pusdienām pakošļāju košļeni. Bet zobu diegu pielietoju reti. Tā kā pati vainīga, ģimenē neieaudzināja pareizu kopšanu un pašai prāta pietrūka.
05.10.2013 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits