Siikums un tomeer...

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vakar ar viiru bijaam kiiniesu tirdzinaa-gribeejaas atkal kaut ko taadu,ko neeedam biezi.Izveeleejaamies atkal krabi...!Man patiik sis tirdzins,liekas ,ka esmu Kiinaa,jo gandriiz visi cilveeki ,kuri tur iepeerkas ir "oriental".Liekas,ka sie cilveeki nemaak dusmoties,nekad neesmu redzeejusi nepieklaigus.Mums prieksaa ,pie kases staaveeja sieviete ar daudz iepirkumiem.Vina aizmirsa ielikt iepirkumu somaa vienu pirkumu.Es biju tik paarsteigta,ka paardevejs skreeja pirceejai pakal ,lai iedotu to pirkumu.Vina bija tik patiikami paarsteigta!
Braucaam maajaas ,un es domaaju-taads siikums ,bet tik buutisks tomeer...!Esmu sapratusi-iipasi peedeejaa laikaa,ka no taadiem patiikamiem siikumiem tik loti uzlabojaas garstaavoklis!
Vai jums taa nav?Varbuut ir kaads interesants piemeers?
23.09.2013 16:27 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Tas bija Čehijā, bijām vienā restorānā, paēdām un pēc rēķina es atstāju dzeramnaudu papīra naudā, ejam prom un pēc 2 minūtēm man skrien pakaļ un saka, ka esmu aizmirsusi naudu. Tā bija tā pati dzeramnauda :D
23.09.2013 17:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es kad stādāju Latvijā veikaliņā, pie manis ienāca tāda pavisam,pavisam veca tantiņa, ar kūjiņu un gribēja dzintara gabaliņu nopirkt. Vislielāko viņai vajag! 25Ls maksāja, kamēr viņa atrada maciņā 20Ls papīra naudiņā un sāka skaitīt kapeikās vēl 5Ls, man vienkārši sirds lūza pušu. Biju gatava atdot pa velti viņai to dzintariņu. Beigu beigās tomēr pa 20 atdevu, lai nav jāskaita viņai tās kapeikas, lai labāk kompetes nopērk. :D
23.09.2013 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es vienreiz izgāju no mājas bez lietussarga pa ceļam sākās šausmīgs lietus, stāvēju pei luksafora un mirku, man pienāca klāt sieviete un paņēma mani zem savējā, tālāk protams katra gājām savu ceļu, bet tas bija tik ļoti jauki no viņas puses.
Man bija PRECIIZI tas pats :D Turklaat tas lietus bija taads, ka no lietussarga reaali nekaadas jeegas nav, lija uz visaam puseem, muus veel mashiina apshlakstiija, bet nekas - tas zhests bija tik jauks. Atceros tas bija krustojums pie stacijas makdonalda 2006. gada vasaraa, bet man tas atstaaja tik ljoti labas emocijas, ka atceros veel shodien :)

Es jau arii esmu jauka, ja kaadam kas izkriit, tad pasaku, paliidzu onkuliishiem un ominjaam paariet paar ielu utt. Pasham taa sajuuta ir laba. Tieshi taa - it kaa siikums, bet tomeer liekas tik svariigi
23.09.2013 17:11 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es arī cenšos vienmēr palīdzēt kā vien varu :) un lielāks prieks, kad redzu, ka cilvēki viens otram palīdz. :)

Mani nenormāli aizkustināja stāsts, kas klīda internetā par vīrieti bezpajumtnieku, kurš atrada lielu naudas summu un aiznesa to uz policiju. Pēc tam naudas īpašniece aiz pateicības izveidoja tam vīrietim bankas kontu un tika saziedota 2x lielāka naudas summa nekā viņš atrada :)
23.09.2013 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Vienreiz autobusaa devu seedvietu vienam onkuliitim, vinjsh uz mani paskatiijaas, un taa sashutis, bet tomeer laipni atteica "Iists dzhentlmenis nekad jaukundzei seedvietu neatnjems". Peec tam seedeeju diidiijos, jutos neeerti (jo man nepatiik, ja veci veciishi man staav blakus, bet es kaa karaliene seezhu) un tomeer tik ljoti prieciigi.
23.09.2013 17:16 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Burtiski tikko tikko gāju lejā durvis atvērt, onka pienācis pie mājas, pieklauvējis pie mūsu durvīm,lai pateiktu cik skaistas orhidejas mums uz palodzes :D Sīkums, bet patīkami :D
23.09.2013 17:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Runaajot par ziediem un Latviju ,uzreiz ienaak praataa taa ciemosanaas reize,kad mazaa kafejniicinaa gaidiju savu draudzeni ,un viirietis ,kuru redzeeju pirmo reizi muuzaa,man pasniedza rozi!To es laikam "kapaa liidzi panemsu"!Tas tiesaam bija paarsteigums!
23.09.2013 17:29 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Ne pa pozitīvo tēmu, bet mēs pēdējā laikā sapērkamies ķīniešu tirdziņā , un vakariņās taisām shabu- shabu. Garšīgi, veselīgi un interesanti :)

23.09.2013 17:45 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Es tagad uz sitienu atceros,ka mikriņā braucu un tur sēdēja arī tāda resna sieviete uz gadiem 60,un viņai bija spainis ar plūmēm. Pagriezienā tas spainis apgāzās,un viņa kaut ko nobļāvās,visas plūmes izbira. Es ,protams,nedomājot sāku lasīt tās plūmes,un vēl viens puisis. Uz ko man par lielu brīnumu viņa pat pliku PALDIES nepateica.. tas bija tā dīvaini....Runāt viņa ļoti labi mācēja,jo ar vīru runāja. Lieki piebilst,ka karma laikam darbojas,un viņai vēlreiz apgāzās tas spainis . Ne es ne arī puisis nelasījām vairs viņas plūmes ,tā arī puse plūmju palika mikriņā.
23.09.2013 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vasarā savā rajonā kko nepieredzētu piedzīvoju - man palīdzēja :D Nesu no zooveikala nto kilogramu maisu ar kaķu smiltīm. Likās, ka galus atdošu, bet draugs komandējumā uz 2 nedēļām un kaķim tās smiltis vajag, nestāvēšu jau es viņam ar maisiņu pie pakaļas visu dienu. Tātad, atstiepju līdz savai sētai un tur mani spēki ir galā. Sapratu, ka uz 4 stāvu es to maisu neuzvilkšu. Stāvu sētsvidū pilnīgā izmisumā un man paiet garām kaimiņš(nezinu, no kura stāva, bet ne no manējā). Noskatās uz mani, aiziet līdz kāpņu telpas durvīm, bet tad pagriežas un nāk atpakaļ. Nāca palīdzēt. Pajautāja, uz kuru stāvu jānes un uznesa. Biju ļoti pateicīga viņam un pārsteigta, jo līdz šim 2 gadu laikā savā rajonā vai sētā nebiju satikusi nevienu pieklājīgu vai izpalīdzīgu cilvēku.
23.09.2013 18:40 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem. Tas prieks un pārsteigums sejās liek man pašai sajusties labāk. Gan ar naudu no bankomāta esmu skrējusi pakaļ īpašniekam, gan pašām kartēm, gan veikalā atstātajām precēm, bet tie visi sīkumi šķiet. Nu nevar tak to ignorēt! Pāris dienas atpakaļ veikalā viens vecs onkulis gribēja arbūza pusi pirkt, pateicu, ka nebūs laba, bojājumu pēdas parādīju, neņēma, bet paldies arī nepateica, nekas.
Izbirušas naudas palīdzu salasīt. Piemēram, veikalā tantei priekšā no maciņa visu laiku ripoja ārā tad latiņš, tad 50 santīmi un tā visu laiku, bet viņa nepamana. Nu 1x paceļu, iedodu to naudu, paskatījās gan kā uz tādu ļaunu cilvēku līdz saprata, ka labu daru, tad atkal izbira nauda, atkal paceļu atdodu, šī jau - paldies, paldies, un atkal bira ārā, loģiski, ka pacēlu un iedevu atkal. Tad gan sāka šķist smieklīgi jau.
Palīdzu, ja redzu mātes ar ratiem vai vecus cilvēkus ar daudz mantām, smagām somām, tad sabiedriskajā iecelt/izcelt nepieciešamo, palaist apsēsties. Nu nezinu, man tas viss šķiet normāli - palīdzēt.
23.09.2013 19:44 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Emanuel kapēc nestāstiji kas jums tur augusta beigās darijās? Josemitu nacionālo parkā pat bija ugunsgreks. Pa kaliforniju nedeļu vairāk plosijās. Kalifornijas gubernators ir izsludinājis ārkārtas stāvokli bija. Nebija traki? ja jau izsludina? Un ka jusu jaunais skandāls?
23.09.2013 20:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 08.05.2013
Es arī jūtos ļoti labi citiem palīdzot, to vienmēr arī cenšos darīt:)
Forša diskusija:)
23.09.2013 20:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kas lieku reizi apliecina ka LV ir daudz labu smaidigu cilveku. Un paldies Dievam bez ieročiem.:)
23.09.2013 20:35 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Man pāris dienas atpakaļ nozaga maku. Pārdzīvoju, jo bija jāiztērē daudz laika, la atjaunotu visus dokumentus. Šodien man piezvanīja, ka kāds ir atradis maku. Satikos ar šo vīrieti, izrādījās pusbomzītis - atradis, rakņājoties miskastē. Palūdza naudu. Iedevu 10 latus. Bija dikti pateicīgs :)
23.09.2013 20:54 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Biju tiiik nenormāli priecīga, ka dabūju atpkakaļ dokumentus :)
23.09.2013 20:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Emanuel kapēc nestāstiji kas jums tur augusta beigās darijās? Josemitu nacionālo parkā pat bija ugunsgreks. Pa kaliforniju nedeļu vairāk plosijās. Kalifornijas gubernators ir izsludinājis ārkārtas stāvokli bija. Nebija traki? ja jau izsludina? Un ka jusu jaunais skandāls?


Es ar to gribu zinat.
24.09.2013 01:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Anda-es labaak gribu mineet pozitiivas lietas!Katru nedeelu kaut kas notiek taads...netaalu kalnos bija ugunsgreeks...Cilveeki ir loti pieradusi pie dabas katastrofaam-es reizeem pat briinot par to speeku buut tik pozitiiviem...!Tagad atceros arii ugunsgreeku netaalu no muusu maajas Tahoe(atceros ,ka pasi bijaam izbraukusi tiesi tad uz Konu)Cunami Konaa veel saliidzinosi nesen.Muusu pazinas bija pabeigusi tikko remonteet maajinu un viss veejaa...!
24.09.2013 01:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cilveeki laikam ir loti pieradusi pie taam dabas katastrofaam-kaut kaa nesausminaas taa!Es censos vairaak uznemt pozitiivas lietas,mekleet sajaa vietaa to,kas man patiik ,ne rada nepatiku,bailes te dziivot.
Teiksu taa ,kaa saka mans viirs-daudzam lietaam ,par kuraam runaa zinaas-nevar uznemt nopietni!Tas gan vairaak par politiku...Ta jau cita teema!
24.09.2013 01:11 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Tātad nākamreiz iešu klāt ar savu lietussargu! :D man ir bijusi prātā tāda doma, bet šķiet, ka varētu pārprast. :D

Tāpat ar dažām izpalīdzēšanām, cilvēki nereti nav pieraduši, ka cilvēki tāpat no labas sirds to dara.
Bet jā, man daudz lielāku gandarījumu sagādā pašai izdarīt labos darbus! Dažādus - atvērt durvis vecākiem cilvēkiem, palaist apsēsties pensionārus, panest iepirkuma maisiņus, pat vienkārši aprunāties ar vecajiem cilvēkiem, tas citreiz viņiem tik ļoti nepieciešams.

Bet atceros, ka pēdējā ceļojumā, pārdevējs izdeva man atlikumu un noteica: "Keep that smile on your face!" ar tādu ļooti mīļu sejas izteiksmi. Patīkami :)
24.09.2013 01:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits