Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ritenis uz mēnesi

 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Vai kāda šeit nebūtu tik jauka un neaizlienētu man velosipēdu uz mēnesi?
Varbūt ir lieks, vai kāda lauzta kāja, ka nevar braukt, vai arī grūtniecība, nu nezinu.
Smieklīga diskusija, bet lieta tāda, ka meklēju sev ričuku ar ko pārvietoties, lai uzturētu sevi formā un arī izdevīgi. Gribu, gribu pirkt, bet es pēc mēneša dodos garākā ceļojumā, tāpēc negribu tērēties, kad atbraukšu, tad nopirkšu bez steigas. Tikko ienāca prātā, ka varētu man kāds aizdot, bet paziņām nav, tāpēc vēršos te.
Vienīgi padomāju, kur garantija, ka es nenosperu un tā tālāk.. Hm.. kaut kas jāizdomā, lai ir droši abām pusēm. Varu jau arī izīrēt, ja nu galīgi par velti negribas dot. Bet nu prasības ir tikai, lai labi, ērti braucās.
12.05.2013 22:42 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Laimes meita - par velti gan neviens nedos. Tomēr velo tādā veidā tiek nolietots un īpašniekam noteikti nav nekāds prieks dot kādam savu mantu, lai veicinātu nolietojumu.
Man pāris dienas atpakaļ prasīja skričas aizdot, atteicu un uzreiz sekoja - Tev žēl? Skopule, utt. , bet es nevēlos, lai kāds saskrāpē viņas, atvainojos, bāž savas zeķes manās skričās un kā jau minēju, nolietojums, nav garantija, ka nesabojās utt.
Labāk skrien šo mēnesi un pēc ceļojuma, pēc riteņa iegādes arī braukājies rinķī :)
12.05.2013 22:46 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man uzreiz galvā pirmā doma bija - cik daudz meitenēm piedāvā maksāt, lai adekvāti segtu nolietojumu? Bet tad izlasīju, ka vispār neko negribi maksāt. :D

Pievienojos rainha
12.05.2013 22:52 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Intereses pēc paskatījos sludinājumus, jo man arī ir vēlme pēc veļļuka un šis iepatikās, par diezgan zemu cenu
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/city/bdloxp.html
12.05.2013 22:57 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Nu jā, saprotu, ka nolietojums un tā, bet es jau nerunāju par tām, kas pērk šikos un tad braukā pa pilsētu, vienkārši zinu, ka ir arī tādi, kam stāv garāžās daudz un nelietojas un tomēr ritenis tikai uz mēnesi, kas var notikt, un jā, protams, ka kaut ko simboliski samaksāšu vai savstarpēji vienošos.
Un jā, es skrienu, bet man 30 km katru dienu jābrauc ar starppilsētu sabiedrisko, sanāk dārgi un nav nemaz patīkami, tā vietā domāju riteni, bet nu jā, tomēr mēs visas svešas un kam jums dot man lai es nolietoju, labāk dienasgrāmatā draugos jāraksta, jo draugi un paziņas jau gan var iedot.
12.05.2013 23:03 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Ā, un es jau latgalītē skatījos, nekas nebija īsi lietojams un pietiekami lēts. Zinu, ka ss.lv var nopirkt pa 30ls , bet tomēr, kam man tagad to naudu izdot, ja jau drīz braucu prom.
12.05.2013 23:05 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Bet Tu taču brauksi atpakaļ. Ritenis nav konfekte - tā ir prece, kuru varēs lietot ilgi :)
12.05.2013 23:08 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ja man būtu, es gan aizdotu, nebūtu ne žēl, ne tur par kaut kādu mistisku nolietojumu domātu. Kāds ritenim pa mēnesi var rasties nolietojums (nerunāju par kaut kādiem negadījumiem, bet tie var gadīties ikvienam)? Mani riteņi visi ir izturējuši gadiem, jāsaka, pēdējais diemžēl nobeidzās pagājušajā gadā un jaunu vēl nopirkusi neesmu.

Bet tas "nolietojums" izklausās pēc viena varianta, kas man gadījās ar draugu (ne puisi, bet vienkārši labu draugu). Palūdzu, lai aizved 20 km līdz bankomātam, ka ieliešu benzīnu utt, bet viņš paprasīja vēl 5 Ls pa virsu, jo redz, viņam atsperes nolietojoties un riepām protektors dilst un vēl hvz kas notiek. Neviens jau neliek braukt kā vājprātim. Ok, šeit gadījums nedaudz savādāks, bet tik un tā - man liekas nedaudz smieklīgi.
12.05.2013 23:21 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
izīrē... ir tak kas iznoma ritenus. Tačū nu jā, tur bus cipars. Labaks noperc un aizbraucot atdavini kaiminienei, vai draudzenei.
12.05.2013 23:27 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es laikam arī būšu skopule, bet nedotu - arī par samaksu nē, jo nu domāju, ka meitene vairāk kā 5 Ls nebūtu gatava maksāt, ja žēlo 30 Ls, lai nopirktu sev un paliktu tas viņai!

Tiešām labāk pajautā kādai draudzenei vai vismaz paziņai, un piedāvā pretī kādu garšīgu šokolādi vai dzērienu vismaz :)

Bet vispār, ja par sevi - es neņemtu ne no draudzenes, ne no nepazīstama cilvēka vēl jo mazāk. Ja nu, dievs nedod, kaut kas notiek? Sabojāju velosipēdu, kaut kas ne tā pēc tam? Justos ļoti neērti, zinot vēl ka ar līdzekļiem arī ir tā kā ir. Savs ir savs, svešas mantas aizņemties nepatīk, ja vien tā nav ļoti liela nepieciešamība
12.05.2013 23:32 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
es itkā varētu aizdot, tikai ja tu salabosi riepu, kamera caura. :D un kāda ir garantija, ka es viņu saņemšu atpakaļ?
12.05.2013 23:32 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Nu jā, naudas problēmas man nav, bet ja ir vairākus mēnešus ilgs ceļojums, tad visu naudu gribu atvēlēt tam, protams, ka varu nopirkt un tā, bet šķiet stulbi, ka es iztērēšu tos pašus 30ls + drošības ķēde un citi nieki, ja man tas tikai tagad vajadzīgs.
Nu ok, ja te nav palīdzības, tad iešu meklēt citur.
12.05.2013 23:49 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
visu naudu gribu atvēlēt tam


Nu lai kaut ko iegūtu no kā cita ir jāatsakās :)
12.05.2013 23:52 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ja Tu katru dienu braukā 30km ar autobusu turp-atpakaļ, tad tas ir vismaz 2.50-3Ls dienā. 2.50*22 (pieņemsim, ka brauc tikai darba dienās) = 55 Ls.
Nopirkt riteni Tev pat ir lētāk. Tu pat būsi ieguvēja

Ja man būtu, es gan aizdotu, nebūtu ne žēl, ne tur par kaut kādu mistisku nolietojumu domātu.
Žēl, jo Tev par to vajadzētu domāt. Mēneša laikā, katru dienu braucot 30km turp-šurp, ritenis pamatīgi nodiltu (īpaši, ja tas jau ir labu laiku lietots), bet ne jau man Tev skaidrot finanses ;)
13.05.2013 06:32 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Saprotu tās, kas neaizdotu. Es arī neaizdotu. Ja reiz atgriezīsies, tad, manuprāt, izdevīgāk ir nopirkt savu riteni un mierīgu sirdi braukāt, neuztraucoties, ka ar svešu mantu var kaut kas atgadīties.
13.05.2013 06:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Klau, šajā pasaulē nekas nav par velti, kāds kurš pircis to riteni maksājis naudu, ko savā darbā pelnījis.
13.05.2013 07:30 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Ja katru dienu gribas braukt turp un atpakaļ ar riteni, kopā veicot 60 km, tad pa lēto ( par tiem 30 Ls) nopirktā ritenī būs jāiegulda vēl vismaz 30, jo šādu attālumu braucot, prasās pēc tiešām laba ričuka, nevis pēc dzelžu čupas, kas spēj ripot uz priekšu.
13.05.2013 07:45 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Domāju,ja ikdienā brauksi 60km, tad nolietojums pa mēnesi būs!
Ja ritens būtu tikai dažreiz izbraukšanai, tad vēl varētu domāt, bet te...
13.05.2013 08:07 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Nuu, ja man , piemeram, garaza metatos lieks ritenis ar ko es nebrauksu noteikti, drosvien padomatu pa iedosanu, bet man nepatiktu taa attieksme - apmeram, davai, dod surp un beigas vel paldies nepateiktu! :D es nesaku, ka autore noteikti tada ir, vnk es zinu dzive tadus cilvekus, kuri uzskata, ka vinu pienakums ir tikai nemt, nevis dot un nemaz neaizdomasies kaa pasi savu problemu risinat, gaidis, lai citi dara, haha un taa laikam ir viena riktigi tracinosa ipasiba manas acis :D man vienreiz ari nenormali tizli sanaca , man uz kkadu bridi pagasvasar nebija ritenis, visi draugi , protams, iet braukaties , man arii gribas :D domaju , paprasisu savam pazinam varbut vins var man iedot riteni , jo viniem 3 riteni :D bet vini taa loti kopj tos un taa ipasi nekad neesmu redzejusi, ka uz tiem riteniem sez kads cits iznemot to pasu pazinu un vinu vecaakus :D un, protams, es ar vistiirako sirdi braucu, loti uzmanigi, nekur neapskrapet, nekur neuzsist riepu utt :D un kaa jus domajat? Protams - riepa pusu! Nesapratu pat kur un kuraa briidi, bet tas puisis kko saka teikt , ka it kaa kkas jau tai riepai bija utt., nu luuk un sanaca taa, ka es biju taa , kas taa teikt "piebeidza" to riepu liidz galam , bija neeeenormali tizla sajuta, tapec es nekad vairs nenemu ritenus , ja pasai nav :D eju labak skriet vai skricaam :D
13.05.2013 08:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits