Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šokolāde un kafija.. Laime jeb murgs..?

 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Sveikas!
Daudzām ir atkarības.. Citai no cigaretēm, citai alkahola un citām ne tik ļaunām atkarībām.. Bet mani sāk nomākt tas, ka man ir atkarība no šokolādes un kafijas.. Es to varu saukt par atkarību, jo nespēju iedomāties dienu bez tām.. Bet tās rada lielas problēmas dzīvē kopumā.. Protams, kalorijas.. Un manāmi.. savi 10kg ir klāt.. :( Miega problēmas, mūždien esmu neizgulējusies, vienalga cikos eju gulēt.. Bieži pat vnk nedzirdu modinātāju.. No slikta uztura parādās nepilnības arī uz ādas un no saldumiem arī uz zobiem.. :(
Nekādīgi nespēju sevi mainīt.. HELP!! Cik reizes neēsmu jau apņēmusies sevi mainīt, bet tas beidzas jau pēc 1 dienas.. Jo darbs pie datora, daudz arī stresa.. Sāku arī mācīties neklātienē.. Papildus stress.. Brīžiem liekas, ka vairs nevaru izturēt, bet esmu tik vāja, ka nespēju to apturēt.. Varbūt jums ir līdzīgi..? Varbūt kāda jau ir tikusi ar tāda veida problēmām galā?
Ā, jā, arī seksu man vairs negribas.. :/
Rakstu te, jo nevēlos ne ar vienu tuvu cilvēku vai arī vnk draugu par to runāt.
Tas viss sākās, kad sākām dzīvot kopā ar savu tagadējo puisi.. (dzīvojam kopā vēl joprojām)
31.01.2013 20:01 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja visbiežāk šokolādi ēd un dzer kafiju mājās, tad - vai tavs draugs arī lieto šos produktus? Ja jā, tad ierosini, lai jūs abi pārtraucat. Ja nē, tad vispār vienkārši - gluži vienkārši nepērc! Sastādi jau iepriekš sarakstu, kas būs jānopērk veikalā un neiekļauj tajā šokolādi, kafiju. Nebūs mājās, pāries vēlme ēst, vismaz ar laiku noteikti. Man, kad kaut kas ir mājās neveselīgs, tad mute var visu laiku kustēties. :D Savukārt, ja tā nav - nemaz neprasās.
31.01.2013 20:05 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.11.2012
Kā es jūtu tev līdzi! Kafija man ir viss :D Starpcitu, kafiju var ļoti labi aizvietot ar melno tēju. Un par šokolādi- melnā šokolāde ir visvisvisveselīgākā šokolāde. Saņemies un sāc pa tāfelītei dienā, tad samazini līdz 3, līdz 2 un kādu laiciņu ēd melno šokolādi pa 1 gabaliņam dienā ja vēlies. Bet tad samazini kafijas daudzumu. Dzer sulas, ēd aplesīnus, ābolus, nu visus augļus kas vien garšo. Paskaties youtube jogas video, kas domāti miega uzlabošanai. Nevar jau visu sagrābt uzreiz. Tas pats ar mācībām. Dari kaut vai mazumiņu, bet katru dienu un panākumi būs tik un tā. Ja kaut vai vienkārši vēlies parunāties, raksti vēstulē! :)
31.01.2013 20:07 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Viņam arī ļoti garšo kafija un viņš nevēlas no tās atteikties. Kafiju visbiežāk dzeru ofisā, esmu mēģinājusi neņemt līdz, vienreiz arī vnk aizmirsās nopirkt, jo steidzos, man piedāvā kolēģe, jo viņa arī dzer kafiju un arī ne baigi maz.. Tā nu lūk, pamēģiniet piedāvāt cigareti tikko atmetušam pīpēt cilvēkam... Rezultāts zināms... :/
Šokolādi ik pa laikam kolēģi dāvina, kas strādā attālākos rajonos.. Kā arī uz katru jubileju, dz/d jeb vārda dienu ir pieņemts nest kūku un šampanieti..
Man vide tāda, kurā daudz dzer kafiju, ēd kūkas un citus saldumus, kā arī tajā pašā ēkā, kur strādāju es, pārdod pārtiku, gribas kko garšīgu? Noej lejā pēc vafelītēm, ruletītes.. Murgs.. Katru reizi doma, nu šitā būs pēdējā.. Tā kā mierinot sevi.. Bet tāpat nakošajā reizē notiek tas pats..
Ā, un melnā šokolāde man negaršo.. :D Vienīgā šokolāde no kuras es varu atteikties.. :)
31.01.2013 20:16 |
 
Reitings 202
Reģ: 29.01.2009
Cik kafijas dienā tiek izdertas? Un cik šokolādes?
Es gan teiktu, ka iemesls visam neizgulēšanām utt nav šokolāde un kafija. Kafijā ir antioksidanti, kas ir vajadzīgi. Šokolādē ir cukurs energijai.
Patiesība - abas šīs lietas ir nepieciešamas cilvēkam :)
Es dienā izdzeru vidēji 5-7 ļoti stipras, melnas kafijas (bez piena, bez cukura)... Un nekad neviens nav uzskatījis, ka tas ir kas slikts (es par dokiem tagad runāju). Neirologs pat teica, ka viss ir ok, normalizejie beidzot spiediens un kafijā esošais kofeīns man paaugstina darbaspējas :)
31.01.2013 20:20 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.11.2012
Pats foršums ir tajā, ka būt tuvumā saldumiem, visam, kas kārdina ir signāls, kas attur. Vienkārši var skatīties, bet pat nepieskarties un neapēst. Tur ir tā problēma, ka mums daudziem pietrūkst sava mugurkaula. Jā var nepirkt visu to, kas kārdina, bet nebūs tā, ka tikai tāpēc, ka redz viens ir kā atkarīgs un tad visiem pārējiem jāslēpj saldumi vai vēl kas. Tas jāmaina pašā sevī. Apkārt visur būs gan šokolāde, gan kafija. Attaisnojumus atrast var viegli, bet varbūt saņemties tomēr un pateikt sev stingru NĒ. Un varbūt ir kāda iespēja tomēr padot signālu šiem dāinātājiem, ka tev nav iebildumu pret našķiem, bet tā vietā lai ir kāds veselīgāks prieciņš..
31.01.2013 20:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Es dzeru 3-4 krūzītes dienā, bet nescafe 3in1, kurš īstenībā ir sūds, es to apzinos, bet nevaru atteikties.. Diemžēl ārsts man arī neļauj viņu dzert vispār... Dabīgā kafija man liekas negaršīga.. :( Par šokolādi neēsmu skaitījusi bet tāfelīti kā likts varu nolocīt vienā reizē.. pat ne dienā.. protams, ja ir nauda, lai vsp to pirktu.. Algas dienā - mēneša sākumā sanāk grēkot visvairāk..
31.01.2013 20:27 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
inteligentwomen, skaidrs. Tad jau atliek tikai ļoti spēcīgs gribasspēks, lai atteiktos no kārdinājumiem. Ik pa retam (dzimšanas dienās utt.) nav jau slikti apēst saldumus, taču ikdienā nevis ej uz to veikalu, kur pārdod ruletes, bet ņem kaut ko uzkožamu no mājām veselīgu.

Kristijaaa, tas, manuprāt, ir individuāli. Es arī dzeru kafijas, ēdu daudz šokolādi, bet man tas vismaz uz doto mirkli netraucē - nejūtu nekādas problēmas, ne veselības, ne svara. Savukārt ja autore nejūtas ērti ar to, tad ir jāpārtrauc.
31.01.2013 20:27 |
 
Reitings 202
Reģ: 29.01.2009
3 nescafe jau nu tiešām nav atkarība :) tas pats, kas viena parasta, stipra kafija :)
31.01.2013 20:34 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Paldies meitenes, vieglāk palika vsm kādam to izstāstot.. Savādāk turot sevi saiet sviestā var.. Centīšos atkal kko mainīt.. tad jau redzēs kā izdosies.. :/ soreiz cerams ilgāk par vienu vai pāris dienām.. :/
31.01.2013 20:36 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es dzeru melno teeju ar pienu :) garšo arī labi,iesaku ;)
31.01.2013 21:06 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Interesanti, nekad nebiju mēģinājusi dzert tēju ar pienu.. Laba ideja, paldies. :)
31.01.2013 21:08 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
tici man es saakumaa briiniijos uz tiem kas dzer melno ar pienu,bet kad pamegjinaju,nu nespeju attureties un gadu jau taa ir mana miilljaakaa teeja :) starpcitu nesen pamegjinaju auglju teeju ar pienu un jasaka arii gardi!
31.01.2013 21:10 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Tad, nu gan atkarība. :D Ok, Nescafe ir ļoti kaitīga vēderam un vispār sevi, tapēc tās pumpas, bojāti zobi jo mainās skābā vide kunģī, mutē.
Es gan dievinu parasto kafiju un darbā līdz kādām astoņām krūzēm varu vēsā mierā izmalkot+saldumi, ja ir tāda vēlme un Fazer lielā šokolāde vienā piegājienā ar nekādu problēmu, bet par slimību to neuzskatu.
No 3in1 gan vajadzētu ateikties, atrodi ko citu, kas iet pie sirds.
31.01.2013 21:14 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
tikko apēdu bļodu ar šokolādes saldējumu......mmmmmmmmmm, tik labi. un iešu drīz gulēt :D man kkā nospļauties par kalorijām, tam ir domāts sports. netaisos neko sev aizliegt.
31.01.2013 21:15 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.06.2012
No vienas puses varbūt pat varētu tevi saprast, jo pati esmu liela kafijomāne.. Man šī izklaide beidzās, kad pasliktinājās veselība. Ārste lika izvēlēties, kas svarīgāks - sakārtot veselību vai neko savos ieradumos nemainīt. Tagad mana kafijas norma - viena tasīte no rīta! Un viss! Jā, sākumā bija grūti - galva neciešami sāpēja. Tā vien gribējās uztaisīt kārtīgu kafijas krūzi, lai viss pārietu, bet man laikam pluss ir tas, ka veselība ir svarīgāka..

Draudzenes pārstāja lietot kafiju, jo palika stāvoklī. Kad tava atkarība ar kaut ko disfunkcionē, nākas izvēlēties, kas svarīgāks.:)

Un nevajag teikt, ka NEVARI!! Ja es varēju, tu arī vari! Un bez ierunām! Ja tev pagaidām nav veselības problēmu, padomā vismaz par nerviem - kafija uzvelk, tu esi stresaina, un, ja vēl neizgulies kā nākas, tad vispār..
31.01.2013 21:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Labi, ka tik traki negaršo ne viens, ne otrs :)
31.01.2013 21:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Apskaužu tos, kuriem negaršo saldumi :D
Tā tikai svētku reizēs. :)
31.01.2013 21:39 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2010
Tucy, man dēļ kuņģa problēmām neļāva dzert, kādu laiku pat noturējusies biju nedzēru vsp nekāda veida kafiju, bet tad atkal norāvos no ķēdes.. :(
31.01.2013 21:41 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Es toties nekad neesmu sapratusi, kā var negaršot saldumi. Labi, tagad es arī neēdu, bet tas tikai derību dēļ. Pēc tam, kad ilgāku laiku nekas tāds nav ēsts, liekas, ka ir pārsaldināts viss, bet ne tā, ka negaršo. Vienmēr ir šķitis, ka cilvēki, kuri saka, ka viņiem negaršo saldumi, melo. :D
31.01.2013 22:04 |
 
Reitings 295
Reģ: 06.08.2011
Es arī šokolādi ēdu katru dienu, citreiz veselu tāfeli, citreiz kkādu batoniņu, bet man ļoti gribās no šī ieraduma atteikties, jo ir liekie kg parādījušies un tas mani nomāc. Arī šķīstošās kafijas es dzeru - vai nu jacobs vai arī narvesen kafijas, pārsvarā gan 1 krūzi dienā, jo reāli nevaru bez kafijas iztikt.
31.01.2013 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits