Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga mamma domā pārvākties pie mums

 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Lieta tāda, ka mēs ar draugu dzīvojam kopā jau gadu, bet būsim kopā drīz 2 gadus. Viņa mātei es nepatiku jau sākumā. Toreiz viņa uz mani bļāva, mācīja mani, sarkastiski izturējās. Pēc tam visu laiku zvanīja draugam un kūdīja viņu, lai viņš mani pamet. Tad kādu laiciņu samierinājās ar mani. Viņai nepatīk nekas no manis, jo viss ko es daru ir slikti un nepareizi. Es viņai pretī neko neesmu teikusi, jo redz gribu kā labāk, lai nebojātu attiecības, bet tas ko šorīt man draugs paziņoja pielika punktu visam. Viņai pēc gada sāksies pensija, un viņa izlēma, ka gan draugam, gan viņai būs izdevīgāk, ja viņa pārvāksies dzīvot pie mums. Darba man pašreiz nav, un par visu maksā draugs. Es pat nezinu ko iesākt. Viņa jau tā visu laiku, kad atbrauc pie mums ik pēc 5 minūtēm par kaut ko bļauj. Tās dienas, kad viņa ir es pavadu stresā. Viņa izrīko, visas manas domas noliedz kā nepareizas, liek man justies kā sūdam. Un vēl viņa pat ir pieļāvusi domu dzīvot pie mums. Draugs nav par to iepriecināts un es esmu kategoriski pret. Man steidzami jādabū darbs, lai par komunālajiem arī es maksāju. Ko lai es daru?Man ir ļoti sliktas attiecības ar viņu, Es esmu pele, bet viņa kaķis.
17.01.2013 23:44 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Mana mamma ar tēvu dzīvoja kopā līdz pagājušā gada novembrim, izšķīrās...jo nebija vairs mīlestības, 20 gadu kopdzīves aizgāja nemanot..
Mana mamma pārcieta daudz, tikai tādēļ, ka vecmamma no tēta puses viņu ēda! Apgalvoja,ka nemak gatavot, nestrādā, ēd par daudz, un nav atbilstošas..tētis neko neteica, neaizstāvēja... pat tad,kad mana mamma audzināja mūs 3 bērnus, mācijās un strādāja, viņa nebija laba...šobrīd mana māte ir piedevusi vecmammai..



Skarbi skan, bet reiz paziņas māte draudzīgi pļāpājot apgalvoja... "Mans dēls nav ļauns ( viņš tāds arī nav :D), reizēm izturas nepieklājīgi, bet esmu priecīga,ka viņš spēj man pateikt ko skarbu un pasūtīt 3 mājas tālāk, JO mans vīrs savo 45 gados joprojām nespēj atšūt savu māti,kad tas vajadzīgs. "

Nesaku, ka visiem dēliem jāsūta savas mātes 3 mājas tālāk :D bet robežām ir jābūt, ja ne, tad vnk vecis ir lupata :D :D
18.01.2013 23:17 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
nelasīju visu diskusiju, bet kur māte dzīvo pašlaik? kāpēc viņa tur nevar palikt turpat? tas būtu murgs dzīvot kopā ar viņa māti un bezmazvai gaidīt kad viņa nomirs. nu kategoriski pret.
18.01.2013 22:13 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Un no Tevis teiktā, ja Jūs kopīgi dzīvotu ar draugu, un viņa māte gribētu dzīvot pie jums, Tu ar to būtu pavisam apmierināta.
18.01.2013 21:50 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
tiinuss

Par mani Tu nezini neko.

Tur nu tiesa. Es zinu par Tevi tieši tik pat daudz cik Tu zini par mani.
Par čīkstuli Tu tika nosaukta tāda paša iemesla dēļ, ka varēji atļauties izteikt komentāru par mani

Diskusijas sākumā Tu nosauci mani par čīkstuli. Es par Tevi nebiju bildusi ne vārda.
Es tāpat kā Be delicious jau sākumā sapratu, ka Tev ir naids pret meitenēm.

Tādā gadījumā Tev neliekas, ka visām te ir naids pret puiša/ vīra mātēm?
Arī sievas/ meiteņu mātes nemēdz būt paraugi, lai gan par tām mēdz retāk runāt!

Manam draugam ar manu māti ir labas attiecības. Tur viss kārtībā. Tāpēc arī nemēdz runāt. Vīra mātēm ir slimīga mātes greizsirdība un tas izsaka, kāpēc viņas ir "briesmones". Ja Tu izlasītu kaut teikumu no tā ko savā diskusijā rakstīju, Tu saprastu kāpēc es "cepos" par viņu. Un tas ir objektīvs spriedums nevis subjektīvs pārspīlējums, jo pats draugs atzīst kāda viņa māte ir.

Tu raksti no vienas vienīgas pieredzes un uzreiz to bāz acīs šajā diskusijā. Bet Tu nezini vai es esmu tā sliņķe, pie TV gulētāja vai nē.

Man rodas jautājums - Tu tagad pati sevi iedomājies manā vietā. Tevi uzaicina draugs dzīvot pie viņa. Tu maksā cik vari, bet pēkšņi nav darbs. Un es redz Tev nepatīku, jo es dzīvoju uz drauga rēķina. Tu domā, ka man pašai tas ļoti patīk? Draugs un es gribam dzīvot kopā. Pēc Tava rakstītā izklausās, ka Tu uzreiz brauktu dzīvot atpakaļ pie vecākiem,l ja Tu pēkšņi zaudētu darbu un nevarētu nomaksāt kopīgi rēķinus. :D Tu tā darītu sanāk no Tevis teiktā.
18.01.2013 21:48 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es arī uzskatu, ka divām saimniecēm nav vietas zem viena jumta, bet vienmēr var padomāt par citām iespējām. Piemēram, mans vīrietis uztur savu māti, bet nekad nav bijusi prātā domā (ne man, ne viņam), ka varētu dzīvot kopā. Viņa var dzīvot savā dzīvoklī, par nevienu no maksājumiem viņai nav jāuztraucas, bet saviem tēriņiem ar pensiju +/- pietiek.
18.01.2013 18:19 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Be Delicious, es eju un daru - jo to es uzskatu par savu pienākumu! Neuzskatīju, ka tas man arī savā viedoklī bija jāuzsver!
Ja nevēlies lai es aizrādu meiteņu trūkumus, tad , atļaušos atgādināt, ka diskusijas pamatā ir trūkumu/ vainas meklēšana mātēs un lupatu puišos!
Kaut kā liekas, ka tev ir naids pret meitenēm.

Tādā gadījumā Tev neliekas, ka visām te ir naids pret puiša/ vīra mātēm?
Arī sievas/ meiteņu mātes nemēdz būt paraugi, lai gan par tām mēdz retāk runāt!
18.01.2013 17:59 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
100% pēc situācijas apraksta un puiša nostājas, ja liksi izvēlēties, puisis izvēlēsies māti, jo māte mums katram ir viena, bet draudzenes var nākt un iet.
18.01.2013 17:50 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Tiinuss, labāk skaties, ko pati dari, nevis norādi uz citu meiteņu trūkumiem.
Ja gribi, pati ej un vāc traukus, griez, vāri, šmorē.
Kaut kā liekas, ka tev ir naids pret meitenēm.
18.01.2013 17:44 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Man vienreiz bija līdzīga situācija. Mammīte noteica,vai varēšu braukt pie viņa vai nē.
Kā mammīte teica,tā viņš darīs. Viņam uz konta stāv nauda,a mammīte peivākusi kartes neļauj ņemt ne santīma. Murgs tas bija!
18.01.2013 17:35 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Zane,
katram ir tiesības izteikt savu viedokli, un to arī šeit forumā var atļauties darīt!
Katrs izsaka savu viedokli no tā ko savā dzīvē ir pieredzējis - manā gadījumā, skatoties ne tikai uz paziņu otrajām pusītēm, bet arī uz savu tuvāko vīriešu kārtu radinieku pašreizējām mīlestībām!
Es apbrīnoju savu māti, kura spēj paciest to kā izrīkojas dēlu meitenes. No rīta līdz vakaram šiverējoties pa virtuvi un taisot visai lielajai ģimenei brokastis/pusdienas/vakariņas un pēc tam vēl visu novācot nevienu reizi dāmas nav pieteikušās palīgos. Ne ko sagriezt, ne ko noslaucīt vai nomazgāt! Visu dienu gulšņājot pie TV, un arī aizmiegot (jo redziet, nogurusi no nedēļas (visiem mums tak tā nedēļa ir vienāda, ne?)) ! Un vēl brālis iet un viņu žūžina - vai patiešām pietiekami izgulējusies? (šeit, arī es varētu atsevišķu grāmatu uzrakstīt par dusmām, kas rodas pret brāli, ja neredz kā māte šiverējas savā vecumā pa virtuvi ) (šeit, arī kādu vainu varētu novelt uz mammu, par neuzdrošināšanos pateikt savu vārdu, bet zinot visu - tas novestu pie ģimenes strīda)

Par mani Tu nezini neko.
Tur nu tiesa. Es zinu par Tevi tieši tik pat daudz cik Tu zini par mani.
Par čīkstuli Tu tika nosaukta tāda paša iemesla dēļ, ka varēji atļauties izteikt komentāru par mani
Tu domā šauri.
- t.i. no nepilnīgas informācijas aprakstītas komentāros un uz iepriekš dzīvē balstītās pieredzes.

Ne vienmēr visu viedoklis sakritīs, un tā arī ir izvērties, ka es esmu šeit vienīgā ar atšķirīgo viedokli ! Tā pat kā komentētājas, es dalos ar savu pieredzi tāpat kā pārējās, un , un uzskatu, ka nevar vienmēr vainu novelt uz mātēm - tās tādas un šitādas. Vaina ir vienmēr abās pusēs.

Es esmu drauga otrā pusīte, drauga mīlestība, viņa īstā, un man kā cilvēkam arī ir savas tiesības.

Nekas nav mūžīgs. Ir ļoti skaisti ticēt, ka esi ĪSTĀ , un bez sarkasma , es to arī Tev no sirds novēlu, bet statistika reālajā dzīvē ir daudz skarbāka.

Citas meitenes raksta sakarīgas lietas
- neliegšos, ir meitenes, kuru pamatojums ir neapstrīdams, citām - nemaz nelasāms.
18.01.2013 17:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
neapskaužama situācija. Tev tiešām vajag darbu, tikai tad tu, manuprāt, pilntiesīgi varēs iebilst pret to, ka mamma dzīvo kopā ar jums. Es tavā gadījumā pat laikam atļautos ultimātu - vai nu dzīvojam divatā, vai lai viņš dzīvo divatā ar mammu. Attiecības tāpat ļoti cietīs, dzīvojot trijatā
18.01.2013 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
es tādu izturēšanos nepaciestu! tu esi kopā ar viņas dēlu(kurš pats ir pieaudzis un patstāvīgs cilvēks) nevis ar viņu. mēģini draugu pārliecināt, ka tas nekādi neies krastā. ja jau pirmās minūtes nevarat satikt, tad kur nu vēl katru dienu. ja viņš neklausās. ok - lai nāk mammīte dzīvot, bet pie pirmās nepelnītās piezīmes, neklusē, pastāvi par sevi. nedomāju, ka katru dienu strīdēties ir viņas vēlme. tikai galvenais, ar draugu nesaiet ragos, lai nedomā , ka var jūs savest naidā vai nu klāds tur viņas plāns...
18.01.2013 16:26 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Tu vari list kaut no adas ara, nedomaju ka vinai iepatiksies. Tapec netere spekus puloties, labak atklaj savu nostaju un vienkarsi esi godiga.
18.01.2013 16:18 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
oi, zinu, kā ir ar tādam vellamātēm.

Jūtu līdzi jums abiem- Tev un draugam. Tu viņu zāģēsi ar savu, viņa māte ar savu. Viņam katrā ziņā nebūs viegli, ja ir vienmēr darījis kā mamma grib.. Varbūt lai viņš mēģina viņu pierunāt uz atsevišķu mazu dzīvoklīti?
Dzīvot kopā būs murgs, bet ja viņu vienkārši atšūsiet, tad viņa zāģēs vēl vairāk.
18.01.2013 16:06 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Anne Tev taisnība. Un es visulaiku viņai ļāvu kāpt sev uz galvas, pazemojos, jo gribēju saglabāt labas attiecības. Un tagad domāju - kādas vēl tur labas attiecības saglabāt. Ja es visu šo laiku esmu bijusi tā sliktā, tad kāda jēga man mēģināt vēl pierādīt ko pretēju. Nu šaura viņas domāšana un tur neko nepadarīsi. Pat ja Tu būtu vislābākā, viņa tapat meklēs pie kā piekasīties. Un draugs pats atzīst, ka viņai ir ļoti smags raksturs. Ka ar viņu ir ļoti grūti. Bet ko Tu padarīsi. Ir cilvēki, kuriem darbs pieprasa būt tādiem, kāviņa komandiere - augsts stāžs, un nenoliedzama materiāliste. Viņai jūtu pasaule vispār neeksistē. Un to kāda viņa ir darbā, viņa nespēj atslēgties no tā arī būdama mājās. Esmu sākusi runāt pretī, jo šitais bija pēdējais piliens. Un jā ir grūti, kad ir pensija, bet gan mēs ar draugu sagrabināsim naudu, lai viņa var normāli dzīvot ar pensiju un citur. Un vispār viņai neviena no drauga draudzenēm nekad nav patikusi.
18.01.2013 14:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Par to strādāšanu - tam nv nekādas nozīmes.
Bija laiks, kad man nebija darba, tad vīramāte man pārmeta, ka es dzīvoju uz vīra rēķina. Kad strādāju, tad mainīja viedokli un teica, ka nav pareizi, ka es strādāju, jo mans pienākums ir aprūpēt vīru un gādāt par kārtību mājās.
Vienkārši ir sievietes, kurām vedekla nekad nebūs laba (jebkura, ne tikai tā, kura ir). Un tās, kuras ar to nav saskārušās, to arī nesapratīs. Jo pirms tam es arī domāju, ka gan jau meitenes pārspīlē. Nu, nav tā.
18.01.2013 13:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
lai dzeks tad gul ar savu mati!
18.01.2013 13:30 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
arī ja viņa nebūtu ''briesmone'', es diez vai gribētu ilgstoši dzīvot kopā ar drauga māti, pensionāri :)

izrunājies ar draugu, ja tu pateiksi viņam to pašu, ko mums te un tu viņam esi svarīga, viss atrisināsies!

bet iespējams, tu viņai nepatīc, jo, kā jau pati teici, ka nestrādā, zinu kāda pret to ir nostāja vecāka gada gājuma cilvēkiem..
18.01.2013 13:23 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Jā es to tiešām nepieļaušu. Paldies meitenēm par padomiem.
18.01.2013 13:21 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
tiinuss Tev ir problēmas? :D Man vienalga vai Es Tev patīku vai nē. čīkstule es neesmu. Sanāk, ka visas kas te raksta savas problēmas ir čīkstules? Un Tu esi kaut kāda dzelzs sieviete? Zini, kad man bija darbs, es arī maksāju par dzīvokli, un draugs bija tas, kurš lūdza mani dzīvot pie viņa, tā, ka nevajag te daudz dirsties ja neizproti situāciju. Tu nezini kāda viņa ir. Tu domā šauri. Labs cilvēks pret dēlu? Meitenīt a kāpēc, lai nebūtu? Tas, ka pret viņi ir labs cilvēks nenozīmē , ka pret mani būs laba. Izksatās, ka Tev pašai ir kādi 18 gadi. Par mani Tu nezini neko. Tu laikam pati sevi nevērtē augstu, ja saki, ar kādām tiesībām es varu to un to. Zini ar kādām? Es esmu drauga otrā pusīte, drauga mīlestība, viņa īstā, un man kā cilvēkam arī ir savas tiesības. Citas meitenes raksta sakarīgas lietas, bet tas ko Tu raksti ir kaut kāds murgs vienkārši.
18.01.2013 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits