Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

apvaino un meklē trūkumus

 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
ko nozimē ja puisis ir mīļs, bet pēdējā laikā pasācis nedaudz aizvainot, parādīt ka ir pārāks, katru manu mazāko trūkumu pataisīt par lielu, bezmaz vai paņirgāties? Pēc tam atkal mīļš, bet protams pēc tam iekšā viss gruzd... šodien pat pateica ka esmu dīvaina (DĪVAINA!) un pasmējās... pēc tam atkal mīļš itkā nekas nebūtu noticis... es vienkārši šokā!

Visu attiecību laiku mani cienija un nepazemoja, bet kopš atzinos ka mīlu, palicis savāds... Tik daudz pretrunu viņā! Tāda sajūta ka vēl sāks piesieties pie tā kā elpoju vai acis mirkšķinu un pasmieties par to :@ visu laiku meklē kur man piesieties :o un pēc pāris mirkļiem itkā nekas nebutu bijis... atbalsta un uzmundrina, pasaka ko jauku...

bet kopumā var just, ka izrādīt man mīļumu viņam vairs nav tik svarīgi :( :( :(
13.01.2013 18:11 |
 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
paldies visiem, man prieks :)))
14.01.2013 14:33 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
vintagedoll, ja viņš gribētu tevi pazemot, tad nesamīļotu, nesmaidītu, bet gan izdomātu, kā novelkt vainu uz tevi, tā ka viss ok, manuprāt (esi pārspīlējusi).
14.01.2013 14:28 |
 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
viņš teica, ka viss esot labākajā kārtībā un pasmaidija un pasmējās ka kko tā domāju...
es gan neteicu ka man nepatik viņa attieksme, es tikai paprasiju, vai kautko daru ne tā kā vajag...
un samīļoja mīļi...
tad jau viss labi?
14.01.2013 14:06 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Te jau sanāk runa par humora izjūtu. Ir cilvēki, kam tas attiecībās piedod asumiņu - pavilkt vienam otru uz zoba, un zināmās robežās cilvēkam ar humora izjūtu būtu jāsaprot, ka tas tikai pa jokam un jāpiespēlē. Piekrītu ^^, ka visu laiku būt stīvam un nopietnam ir garlaicīgi.
14.01.2013 11:14 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
^^ - ja esi ilglaicīgās attiecībās ar savu īsto mīlestību un neesi zaudējis viņu, tad tikai prieks. jums tad saskan un patīk vienam otru pavilkt uz zoba.
14.01.2013 09:37 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
nu man vispār nepatīk, ja piesienas, ir sarkastisks utt. nav mans
14.01.2013 09:36 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man arī liekas, ka šī ir tā reize, kad ''pavelk uz zoba'', nevis mērķtiecīgi sāk aizvainot. Parasti tā notiek, kad cilvēks jūtas pietiekami komfortabli ar otru. Man puisis varētu izveidot līdzīgu tēmu, jo viņš šādus jokus nesaprot un uztver ļoti personīgi. Tikmēr ar draudzenēm mums šajā ziņā perfekti sapas, varam dienas no vietas tā jokot un neviens neņems ļaunā.

Sākumā noskaidro, vai viņš joko. Tālāk vari izskaidrot, ka tevi tas aizvaino, domāju, ka sapratīs un piebremzēs.
14.01.2013 09:28 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
LC paķeršana uz zoba jau nenozīmē, ka mīļums un maigums tiek atslēgts vai kaut kur pazūd .. nebūt ar nē! Man šķiet, ka tas tieši rada vairāk situācijas, kad samīļot otru .. un comeon .. būsim godīgi .. ja cilvēks visu laiku ir vienveidīgs (lai arī kāds tas nebūtu) viņš kļūst garlaicīgs .. tāpēc jābūt daudzveidīgam! Vismaz pēc tāda principa es dzīvoju :D
14.01.2013 09:25 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Jā, man ar labāk patīk mīļs un maigs puisis nevis, kurš paķer uz zoba.
14.01.2013 09:14 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Mana dzīve un lielākā daļa attiecību ir bijušas tādas, ka visu laiku viens otru "paķer uz zoba". Gan sencis mammu un pārējos visu laiku labsirdīgi "piesmēja", gan tagad es esmu pārņēmis šo īpašību. Un tas pilnīgi noteikti nav ļauni .. vienkārši kopīgi ierēcam. Protams, kad situācija prasa nopietnību, tad palieku nopietns, bet visādi citādi man liekas garlaicīgi būt "Stīvam", "Taisnam" un pareizam .. pietiek, ka darbā man tādam jābūt ..

Dzīvs piemērs no šīm brīvdienām .. bija man ciemiņi visu nedēļas nogali un mājās gatavoju ēst. Nu tad man vienā starplaikā, kamēr viss gatavojās un bija brīvs brītiņš atpūsties, sēdēju uz dīvāna. Pieceļoties un ejot uz virtuvi mani pavadīja ar tekstu:"Pareizi, sieviete, zini savu vietu - virtuvē .." var būt ne precīzi nocitēju, bet nu doma apakšā bija tāda .. Un vai es apvainojos? Protams, nē! Pasmējāmies un viss ok :D Un no manis arī nāk tādi teksti ārā regulāri .. jā, man vajag meičuku ar stipriem nerviem, kas to visu var paciest un atcirst ko pretī:D Bet nu vismaz ikdiena nav garlaicīga :D

Autorei tomēr iesaku mēģināt izrunāties ar savu puisi .. nav ko gudrot - paņem un uzjautā:) Izstāsti, kā jūties .. to jau te ieteica .. neatkārtošos .. tikai piekrītu viedoklim.
14.01.2013 09:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
es kaut kā vairāk sliecos domāt, ka sākumā puisis ļoti centās aptekalēt un būt vairāk mīļš, kā parasti, jo baidījās, ka var Tevi pazaudēt. tagad, kad Tu atzinies, ka mīli, viņš atslāba, jo zin, ka ja mīli, tad tik viegli nevarēsi nozust. Nedomāju, ka viņš tīšām tagad palicis riebīgāks. Drīzāk viņs beidzot ir tāds, kā patiesībā un beidzis tēlot pūkaino lāci. Tagad izšpļauj arī stulbus jokus, kuru Tu uzreiz piefiksē, kā apvainojumu.
Izrunājies, ja Tevi tik ļoti tas satrauc :P
14.01.2013 03:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es Tevis uzrakstītos pazemojumus neuztvertu kā pazemojumus. neko tādu ļoti pazemojošu nav pateicis. nevar jau gaidīt,kad vienmēr visu pateiks perfekti, nekad netīšām ,impulsīvi, vai arī tīšam nepateiks,kad mūs var aizskart, bet viņiem šķiet nekas tāds, vnk humoriņš, vai arī aizrādīšana,kad jau šķiet,ka ir mazliet par traku.
es arī esmu savam vīrietim,kaut kad teikusi- Tu uzvedies dīvaini, jo patiešām tajā dienā viņš uzvedās dīvaini neviss kā parasti. es arī esmu teikusi- beidz ākstīties, jo citreiz joki ir nevietā, vai arī par daudz jau sāk uzvesties kā mazs bērns un visādas grimases taisa, stulbus jokus sāk bārstīt utt., bet tas jau nav domāts kā nezin kāds apvainojums, bet signāls,kad jāpiebremzē ar uzvedību un lai otrs saprot,ka man šodien nav noskaņojums uz šādu otrās pusītes uzvedību, gājieniem.
viņš jau nesaka Tev- Tu esi bezsmadzeņaina būtne..ble, ej tu krople pie trauku bļodas un uztaisi man citas vakariņas ,jo šīs ,ko esi uztaisījusi ir neēdamas. demonstratīvi iemet misenē cepto vistu ar kartupeļiem. man tā pateiktu, izdarītu,tad liktos pazemojuši, bet par laimi līdz šai dienai tā nav noticis.
skumjāk skan-tgd pat knapi samīļo pirms gulētiešanas
13.01.2013 23:17 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Man tā ir šobrīd attiecībās. Sākumā ļoti ņēmu pie sidrs, tagad vienkārši ignorēju vai arī izdaru tā, lai nebūtu man nekas jāaizrāda. Šodien arī, piemēram, neizmetu tukšu cigarešu paciņu. Tad nu kungs uzskatīja par nepieciešamu man to aizrādīt, kamēr runājas pa telefonu ar savu draugu Par to gan biju nikna un izvērtās kārtējais kašķis. Beigās tomēr atzina, ka viņam nav bijusi taisnība.
13.01.2013 23:07 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Man ar vienu bija līdzīgi, neatceros, kurā brīdī, bet vienkārši sāka pie visa piesieties, pie visa, ko daru, kā izskatos utt Tajā pat laikā bija arī mīļš. Lieki teikt, ka attiecības pēc laika beidzās, no viņa puses.
13.01.2013 23:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
vinjam ir maasa? ja ir, tad kaadas attieciibas vinjam ir ar vinju? arii pakjer uz zoba? kaa vecaaki viens pret otru izturaas? dazkaart miilja pazoboshanaas ir normas lieta dazaas gjimenees.
13.01.2013 23:01 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Galvenais jau, kādā tonī to pasaka.
13.01.2013 22:49 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
vēl mums iet vaļā "blondīņu joki", viņš smejas par to, ka daudz ko nesaprotu no auto un, kad esmu pie stūres, dažreiz zvanu un jautāju piem., kas tā par lampiņu panelī deg, viņš smejas un noraksta to uz maniem gaišajiem matiem.
Draudzene brīnijās, kāpēc es neapvainojos, arī viņa to tukloja kā ņirgāšanos, bet tā nav. :)
13.01.2013 22:39 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Varbūt čalim vnk. tāds humoriņš. Zinu daudzus pārus, kuru attiecības balstās uz tādiem jokiem, ka visu laiku viens otru tā kā "pavelk uz zoba", piem., smejas par otra izlieto tēju (labsirdīgi smejas) un tad ko muļķīgu nosaka... Sauc viens otru smieklīgos vārdos un neviens neapvainojas, bet iesmej par to...
Mums ir līdzīgi, piemēra pēc - manā dzimšanas dienā viņš mani vienmēr "pavelk uz zoba" par vecumu, saka "Nu, vecenīt, Tev jau drīz pensija klāt... " :) Un es neapvainojos, bet kaut ko atjokoju pretī.
Varbūt, ka tā no Tava drauga puses nav paņirgāšanās, bet kas līdzīgs manis aprakstītajam.
13.01.2013 22:31 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
nelasīju komentārus, bet abpusējā un patiesā mīlestībā viens otram neliek justies slikti. Un pat tad, kad viens izdara vai pasaka ko dīvainu vai pat, citiem liktos, stulbu- mīļotais pasmiesies,varbūt aizrādīs, bet tas nebūs pārmetoši.
:)) Nu nevar mīlēt un pazemot, tas neiet kopā...
13.01.2013 22:13 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
esi viņam apnikusi. nopietni.
13.01.2013 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits