Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs!

 
Reitings 40
Reģ: 03.02.2010
Sveiki meitenes!

Kā Jūs atradāt savus darbus caur paziņām, internetā vai kā??

Esmu darba meklējumos,bet kaut kā neveicās, ir tikko pabeigtas bakalaura studijas, esmu mācījusies ārzemēs, tagad uzsākšu maģistra studijas arī darba pieredze ir, it kā balta lapa nēesmu, bet nu darbu nav viegli atrast.

es pat teiktu,ka nav pat tādu normālu piedāvājumu kur sūtīt, es nezinu vai es neprotu atrast vai kas.:(

Cik ilgā laikā Jūs atradāt?
es jau meklēju pusotru nedēļu, bet nekā... varbūt es pārspīlēju un visu ātri gribu:D
14.08.2012 11:50 |
 
Reitings 47
Reģ: 29.01.2009
Manā gadījumā studiju laikā bija obligātās prakses, kuras piedāvāja skola un pēc skolas beigšanas mani personīgi uzaicināja pat uz 2 vietām. Jāparāda sevi labi prakses laikā!!!
15.08.2012 00:20 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
par tēmu...
darbu aktīvi meklēju 2 nedēļas - rezultātā pieņemta biju 2 darbos, no viesnīcas aizgāju, paliku muzejā(tur sākumā uz termiņdarbu iekārtoja draudzene, pēc mēneša atbrīvojās patstāvīga vieta un es atgriezos), plus vēl zvanīja no divām firmām un diezgan daudz lūdzās, lai eju pie viņiem, bet nu nekā :D
14.08.2012 20:57 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
aizsūtīju CV uz darba vakanci, tad uzaicināja uz pārrunām, un pieņēma...
14.08.2012 20:25 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
kiwi šķiet slima govs! :D
14.08.2012 20:23 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
es par tēmu! Tieši beidzot bakalauru bija jāiziet prakse, ko es izvēlējos veikt X uzņēmumā. Pēc tam tieši sagadījās, ka viņiem uz to vietu vajadzēja cilvēku, kaut gan prakses laikā man likās, ka tur kadri vispār nemainas. Un pēc prakses bija tāda pauze kamēr uzrakstīju gala darbu un uzreiz kā beidzu skolu mani paaicināja tur strādāt :) es vispār droši vien pieteiktos uz praksēm, ja man nebūtu darba vietas, jo arī 2.kursa praksē man patika un bija vērts viņu iet...
14.08.2012 20:22 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
kiwi, es nemaz necenšos. es konstatēju faktu un paužu to, ka man tas ir nepieņemami.
un man prieks, ka es tevi nezinu, un ceru, ka tādus cilvēkus nekad neiepazīšu.
14.08.2012 20:15 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Pašas katru vakaru apspriežat randiņa dalībniekus, iečekojat viņus sociālajos tīklos un , tad tikai katra dalās, ko jaunu ir uzzinājusi un klačošanās iet vaļā. Vai tas jums nešķiet slimīgi? "oij cik viņa resna, tas vecis ir tāds nūģis un blā blā blā". Lasot šeit komentārus reizēm liekas, ka šeit ir salasījušās Mis. perfektās :D mhmh, kā tad.
14.08.2012 20:12 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Renīt, ja Tev būtu vienalga, ka es par Tevi zinu, tad Tu tagad necenstos man ieskaidrot, ka esmu slima okšķere :D
Hanna, nopietni? Nokaunos, būs jāizdomā kaut kas jauns :D
14.08.2012 20:06 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Hmm, laikam bezdarbība tādā līmenī, ka jārušinās pa profiiem soc.portālos un jāiegaumē fakti par komentētājām šajā portālā.
Man tas, patiesībā sķiet slimi.
14.08.2012 19:44 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Lasu un brīnos, par ko kiwi tā cepas? Lai tak cilvēks raksta ko grib, jāpriecājas, ka ir vēl palikuši cilvēki, kas prot priecāties par savu darbu, prot īstajā brīdi sevi palielīt un katrā dienā ieraudzīt kaut ko skaistu. Parasti Rene komentāros lasu un nodomāju, labi, ka tādi cilvēki vēl ir. Pretēji man, kas bieži vien vairāk saskata slikto nevis labo.
14.08.2012 19:37 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
a tu tici, ka man tas pilnīgi vienalga? :D:D

man nav, ko slēpt savos profilos un man vienalga, ka kāds par mani zina vairāk vai mazāk, katrs tāpat domās, ko gribēs, bet reti kurš ir tik stulbs (jā, es neatvainošos), lai no kaut kada fckin anonīma profila izgāztu savu nepatiku. ja es tev liekos iedomīga, augstprātīga, sadomājusies, ar degunu mākoņos vai velnzinkāda, tad sadzīvo ar to un nomierini savus hormonus!
14.08.2012 19:22 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
:D :D :D Tu, protams, neticēsi, bet es zināju, ka tu šito pateiksi. :D :D Bet nāksies sarūgtināt tevi - tu sāc zaudēt ķērienu, jo to es jau vienreiz biju dzirdējusi no tevis. :D
14.08.2012 19:19 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Parasti jau milzīgais Ego ir baigi labi uzožams un jūtams, jo katrā teikumā ir paslēpta sevis dievināšana un sava skaistuma/varēšanas apzināšana, bet René gadījumā nekad tā neesmu pamanījusi. Ja arī cilvēks priecājas par savu darbu - tas taču ir labi, pilna Latvija kompleksainiem, dzīvi neapmierinātiem cilvēkiem, kas strādā un vēlas nogalināt priekšniecību, jo par vergu darbu maksā kapeikas.
Pozitīvāku attieksmi, meitenes, villošanās internetā ir muļķīga
14.08.2012 19:19 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Es smejos par to, ka Tu esi Rene. Kā truba, kā caurule. Nevis par garumzīmi :D
Hanna, Tu sevi neslavini, toties Tu atņēmi mazulim tēvu, tāpēc par Tevi es vispār neko neteikšu :P
Es neokšķerēju. Jūs vienkārši dodat iespēju svešam cilvēkam zināt par Jums tik daudz. That's all :P
14.08.2012 19:16 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ak.mans.dievs.
tu tiešām esi slima. lai neteiktu vairāk. līdz absurdam.

niks man ir tāds, jo man vienkārši patīk tas burts un vārds, nevis es to izvēlējos tādēļ, lai neviens nevarētu to uzrakstīt. :D :D kāāā var ko tādu pat izdomāt? :D

visi portāli, kuros es esmu reģistrēta. to tev vajadzēja zināt, ja šos jau biji pārrakusi. ahh, par skādi tev, ka man twitter ir slēgts, varētu visiem citēt manus ikdienas ierakstus un teikt, ka es sevi slavinu. un nē, es vispār nedomāju, kas mani zina, kas nē, jo daļa mani šeit tāpat zina vai pazīst.
14.08.2012 19:11 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Mēs te pusdienlaikā ar vienu citu cosmo meitene ierēcām par to, ka kiwi ir izveidojusi savu kartotēku, kurā par katru cosmo lietotāju ir sarkana mapīte. :D

Tu varētu kādreiz atnākt uz manu sporta klubu, un pēc tam ierakstīt forumā, ka tu mani šodien redzēji un es izskatījos briesmīgi, jo biju visa sarkana, nosvīdusi un pie tam ar izspūrušiem matiem, nu karoche riktīgs sivēns, a šeit par baigo dāmu uzdodos. :D :D
14.08.2012 19:09 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Jā, Rene (es ķiķinu par to, kādu niku esi sev izvēlējusies, zinot, ka vairumam nav pieejama tā superīpašā garumzīmīte), draugiem.lv un facebook gan ir VISI pieejamie portāli :D
Es neko netaisos izlaist, man ir jautri paskatīties, kā cilvēks sevi slavina un domā, ka neviens nezina, kas viņš ir patiesībā :)
14.08.2012 19:02 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Lai kļūtu skaidrs tas, ka Renē nav tāda, par kādu te uzdodas, pietiek vienu reizi apskatīt viņas profilu facebookā vai draugos. Tur, starpcitu, norādīta arī viņas darba vieta.


tu esi kapitālākā okšķere - kā cilvēks var būt tik nenormāli ziņkārīgs un ložņājošs, ka viss jāizpēta VISOS portālos. vļeh, slikti metas. izskatās, ka es tev dzīvot traucēju. jau iepriekš teicu, lai vienkārši izlaid manus komentārus.

jēziņ, par ko es uzdodos un kas savādāks ir manā profilā? :D te esmu baltā un profilā niga? :D

un, kiwi, tavas domas tiešām ir diezgan aprobežotas, tāpēc tavu īpašo special viedoklīti vispār neņemšu vērā. pateikšu vien to, ka visi cilvēki tur nav vienādi, visas nodaļas nav vienādas un pret tādiem cilvēkiem kā tu, kas kasās, kašķējas un piekasās, es arī neizturētos laipni, pārkāpjot visu biznesa ētiku.
14.08.2012 18:58 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Nekā personīga pret Rene... Man arī ir nācies strādāt ar puišiem no DHL, ļoti riebīga un augstprātīga attieksme, manuprāt, tur daļa ir sadomājusies, ka uzņēmums ir starptautisks un tāpēc pilnīgi ne no kā pirksti ir gaisā. Līdzīgi kā vēl vienā ļoti lielā pārvadājumu uzņēmumā, kur ir tikai vārds, bet darbā - bardaks.
Noteikti to nevar teikt par visām nodaļām un visiem cilvēkiem.
14.08.2012 17:26 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Lai kļūtu skaidrs tas, ka Renē nav tāda, par kādu te uzdodas, pietiek vienu reizi apskatīt viņas profilu facebookā vai draugos. Tur, starpcitu, norādīta arī viņas darba vieta.
Par DHL runājot. Katru dienu nākas sadarboties ar šo kompāniju un neko labu es nevaru pateikt ne par sniegtajiem pakalpojumiem, ne arī par darbiniekiem, ar kuriem nācies komunicēt. Tas no manas pieredzes. No citu teiktā- man tuva draudzene pirms pāris gadiem aizgāja no augsta amata šajā uzņēmumā uz zemāku amatu citā, jo vairs nevarēja izturēt visas finanšu mahinācijas, drausmīgo kolektīvu un salīdzinoši zemo algu.
14.08.2012 17:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits