Rīgas rajoni

 
Reitings 329
Reģ: 23.07.2011
No septembra uzsākšu mācības Rīgā un ir doma īrēt dzīvokli,bet nezinu,kurā rajonā.
Kuri Rīgas rajoni Jums liekas patīkami un ieteiktu dzīvot? Zinu tikai to,ka saucamajā maskačkā nav īpaši droši. :D
23.05.2012 13:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dzīvoju Ķengaragā. Jau 4 gadus, kopš uzsāku studijas. Skola blakus, centrs blakus- 20 min un voilā. Un nekāds krimināls rajons nemaz neesot jeb man vnk paveicies. Ne reizi pa 4 gadiem neesmu satikusi nevienu kriminālo purnu, ak es laimīgā, bet laikam jau vienīgā tāda, jo palasot sajūta tāda, ka Ķengaragā vsp nevar uzturēties...Njā..
Nemūžam neizvēlētos Mežaparku, Juglu, Vecmīlgrāvi utt, bet tas jau mans subjektīvais viedoklis, jo patīk mana kriminālā Maskačka
23.05.2012 15:38 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Es Iļģuciemā ojojoj naktīs esmu staigājusi.. gan viena, gan ar draugu. Vienreiz pat cauri Imantai uz Iļģuciema otrugalu nakts vidu viena gāju, īzī :D Es drīzāk teiktu - tur mazāk ļaužu apgrozība vēlajās stundās, nekā Pļavniekos, Purvciemā utml.
Nav bijusi neviena biedējoša vai nepatīkama situācija. Tik vienreiz tā jocīgi palika, kad medijos izlasīju, ka Iļģuciemā kkādā dzīvoklī vecis ar veceni ievilkuši jaunu meiteni (dienas laikā) un izvarojuši.
Bet es gar Iļģuciema dzīvokļmājām daudz nestaigāju, drīzāk pa privātmāju ceļiem un feel safe.
23.05.2012 15:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vienu gan droši varu pateikt Vecmilgrāvī es nekad negribētu dzīvot, jo man šī vieta atmiņā ar augstasinīgu slepkavību un izvarošanu, visādi perversi tipi, pedofīli utt., pašai tur bērnībā ar nazi piedraudēja, tur dzīvo ļoti daudz tādu pagrimušu ļaudis un tas ir diezgan no centra. Bolderājā, Sarkandaugavā, Maskavas forštatē, Ķengaragā, Purvciemā arī negribētu.
Man simpatizē vairāk, kā vairumam šeit Teika, Imanta, Spices rajons (Šampētera plestokāde laikam), vārdu sakot Pārdaugava. Un Imanta arī ir gana tuvu jūrai, ar vilcienu 15 minūtes.
23.05.2012 15:40 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man šķiet, ka pat paskatoties Google Maps no augšas var redzēt, ka Iļģuciemā ir tikpat blokmāju, ja ne vairāk, jo rajons mazāks, bet tur nekā cita nav, piemēram, lielu veikalu. Bet tas nu tā. Izteikts blokmāju rajons man šķiet tikai Zolitūde, varbūt ir vēl kādi, bet neesmu visos ne bijusi, ne arī izstaigājusi. Vismaz visa tā daļa Zolitūdes, kas ir paralēli sliedēm man šķiet pabriesmīga, jo visas mājas teju kilometra garumā rindā ir pilnīgi identiskas.

Ļoti nepatīk Jugla. Esmu bijusi kādas 3 reizes, taču to vien redzēju, kā cilvēkus treniņbiksēs. Nepārspīlējot, katru sekundi kāds pagāja garām. Varbūt man vienkārši nepaveicās tajās reizēs.

Es arī esmu dzirdējusi daudz slikta par Ķengaragu "viena tante teica" līmenī, bet man tur paziņa dzīvo visu dzīvi un arī nekad nekas nav atgadījies, tāpat kā meksikanka. Tiesa gan, neesmu sajūsmā piemēram, par sabiedriskajiem transportiem, kuri brauc cauri Ķengaragam cilvēkiem tajos.
23.05.2012 15:44 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Meeeeh, biju domājusi "un cilvēkiem tajos".
23.05.2012 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Katram jau savs viedoklis, no savas pieredzes. Ļoti labi var redzēt, kuras dzīvo un ir dzīvojušas vienā Rīgas "krastā", kuras otrā.
Tad es laikam par labo krastu vairāk. Varētu dzīvot Teikā, Klusajā cenrā, Mežaparkā, Mārupē, iespējams, daļā no Ziepniekkalna, Ganību dambja sākuma posmā. Ne par ko mani nevarētu dabūt dzīvot (nu tiešām, ja neko citu nevarētu) Imantā, Maskačkā, Zolitūdē, Mežciemā, Pļavniekos, Iļģuciemā, Ķengaragā.
23.05.2012 15:45 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Dzīvoju Pļavniekos. Esmu ļoti apmierināta. Blakus ir dārzs, kur sauļojos pēcpusdiena, ka arī gatavojam šašlikus. Blakus ir diezgan daudz veikalu. var aizbraukt līdz Sauriešu karjeram ar sabiedrisko.
dažreiz, protams, žem logiem sēž alkoholiķi, bet reti.

Noteikti negribētu dzīvot nē aģenskalna (jo tur tiešam ir daudz ''dīvainu'' cilvēku), ne maskačkā.

arī bolderāja, vecmīlgrāvis man liekas tādi ne parāk labi rajoni. bet tas ir nevis kontingenta dēļ, bet tīrī tāluma dēļ (Grāvis - jo kad ir slēgta pārbrauktuve sastrēgumu stundā - var nomirt. Arī vasarā grūti braukt sabiedrīskajā ļaužu bāra dēļ. Bolderaja - vnk tālu)
23.05.2012 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Priekš manis visi,izņemot Mežaparku(ja to var ieskaitīt pie rajoniem) ir briesmīgi.Es varu aizbraukt ciemos uz Maskačku vai Purvciemu pie draudzenes,bet dzīvot tur...nu,nē,paldies.Man patīk centrs.Es jūtos droši centrā.Šobrīd gan nedzīvoju tieši pašā centrā,bet arī nevienā no rajoniem nē.
23.05.2012 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Arī es dzīvoju Imantā. Līdz šim nekas nepatīkams nav bijis.
23.05.2012 15:50 |
 
Reitings 46
Reģ: 24.03.2010
Es par Āgenskalnu. Tuvu centram un jauka apkārtne, daudz parki un nav bail naktī staigāt.

Vēl patīkami rajoni ir Torņakalns, Čiekurkalns, Ķengarags, daļa Juglas.

Antipātiskie rajoni: Pļavnieki, Purčiks, Zoļiks..kaut gan dažās šo rajonu daļās nemaz nav tik nepatīkami.
23.05.2012 15:55 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.04.2012
Dzīvoju Mežciemā un nemaz nesūdzos. Ir nācies vienai pašai vēlu vakarā vai pat naktī iet mājās, bet nekad nekas nav atgadījies. Urļikus satikusi neesmu (vai arī vnk veiksmīgi nepamanu šos), bet bomžu gan ir pietiekami...
Patīk, ka blakus ir mežs, Biķernieku trase, netālu ir Alfa, sabiedriskā transporta galapunkts, blakus ir veikali RImi, Supernetto. Ja vajag, tad uz slimnīcu var ar kājām aiziet.. :D Man šeit patīk :)
Agrāk dzīvoju Āgenskalna priedēs, bet tur pietrūka zaļuma.
23.05.2012 15:55 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Lou, salīdzinot ar "guļamrajoniem" (es viņus tā saucu, sorry, ja kādu aizvainoju) Iļģuciemā tās mājas ir līdz 5 stāviem, nevis trakās deviņstāvenes. Un forši ir tas, ka izkārtotas vienā sliežu pusē. Uz buļļu bāzes pusi vairāk ir privātmājas un forša daba.

Juglā, salīdzinot ar Iļģuciemu, Imantu, Pļavniekiem un Purvciemu tiešām ir daudz mazāk urlu. Nezinu, iespējams, Tev vienkārši nepaveicās. Bet es te ikdienā viņus praktiski neredzu. Protams, ir vietas, kur viņi pa šeit ir apmetušies un vakarē pie divlitrenēm. Bet, katrā ziņā, savās hatās, nostāk no normālo cilvēku acīm un mazāk kā pieminētajos rajonos.
23.05.2012 16:06 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Haha, Juglas ezers tiešām ir augstākās klases pludmale. Pēc peldes varētu iet kādam dermatologam par pētījumu objektu:D
23.05.2012 16:45 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Pētersala (praktiski klusais centrs), Klusais centrs, Mežaparks.


Otru krastu vispār nezinu, vados tikai pēc -Spice, lidosta, Ķīpasala. :D
23.05.2012 17:02 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Man simpatizē centrs, Klusais centrs, Dzirciems, Imanta. Šajos rajonos ir patīkami uzturēties un ir ļoti laba infrastruktūra.
23.05.2012 17:20 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vispār piekrītu Gurri
Vecmilgrāvis ir briesmīgs rajons... dzīvoju Vecāķos tur viss ideāli.. apkārt tikai latvieši, visi jauki kaimiņi, rajons mierīgs, nekad naktī neesmu baidījusies vai bijis kāds starppgadījujms.

Taču braucot ar sabiedrisko cauri vecmilgrāvim nāk vēmiens no tām padibenēm kas tur dzīvo... urlas, bandīti utt.. pretīgi tipāži pilns... naktī būtu bail.... Labi ka man ir mašīna un ar sabiedrisko braucu retāk.. un tad jau sanāk apbraukt to murgu...
23.05.2012 17:23 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man šķiet, ka labākais rajons neapšaubāmi ir klusais centrs. dzīvoju tur desmit gadus bez nekādiem starpgadījumiem
nesen pārvācos uz pašu centru, Upīša pasāžu... tur gan notiek briesmu lietas -- narkomāni, kas špricējas kāpņu telpā jau sāk kļūt par ierastu lietu. pirmajā nedēļā pēc pārvākšanās vien bija trīs tādi gadījumi, ko es vai dzīvokļa biedri pamanījām, tagad retāk, bet vienalga nav omulīgi. un nēsājas tur apkārt visādi aplietojušies, apdzērušies... naktī esmu redzējusi tur arī piekautu vīrieti bezsamaņā. ja nebūtu foršs dzīvoklis un darbs nepilnu piecu minūšu attālumā, droši vien meklētu citu vietu
23.05.2012 18:18 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
Mežciems!
meitenes jau te nosauca, kāpēc!
Pati Rīgā gadu dzīvoju, no sākuma Juglā, bet ļoti kaut kas nepatika, tad pārvācos pie drauga uz Mežciemu! Ļoti patīk šeit!
23.05.2012 18:25 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
Ar kluso centru jūs saprotat vēstniecību rajonu? Grīziņkalns jau ar skaitās klusais centrs, ne? :D
23.05.2012 18:42 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoju Pļavniekos ir normāli nekādi kriminālisti apkārt te neskraida :D un man liekas ka visur var normāli dzīvot ja vien pats vai pati nemeklē kašķi :D
23.05.2012 18:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits