Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par šķiršanos

 
Reitings 8
Reģ: 26.09.2023
Sveiki, visiem!
Gribētu padalīties šeit!
Es ar savu vīrieti nodzīvoju kopā 4 gadus.
Par šo mēnesi es ievēroju, ka viņš pret mani palika ļoti vēss. Es sāku prasīt, kas notika?
Un viņš man pateica, ka vairāk negrib būt ar mani kopā. Man ir tik grūti šobrīd.
Iemesls, teica, ka vienkārši viss ir apnicis.
Godīgi, es joprojām viņu mīlu.
Iesakiet, kā ātrāk aizmirsties.🥺
15.05.2024 20:00 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Damn. Žēl. Bet lai jau iet savu ceļu.
Es domāju, ka vajag mobilizēt visus plecus, uz kā izraudāties - draudzenes, mammu, ģimeni. Izraudi sāpi, dusmas, utt. Bet nu dziedēs tikai laiks. Būs labi! 😎
15.05.2024 20:13 |
 
Reitings 54
Reģ: 18.12.2023
Parūpējies par savām vajadzībām - dari to, kas tieši Tev visvairāk vajadzīgs. Atrodi, kā šo "norunāt" nost ar kādiem uzticamiem cilvēkiem. Sakārto, uzpucē savus profilus iepazīšanās vietnēs, apmeklē kādus pasākumus, notikumus, kur varētu iepazīties ar kādu sakarīgu vīrieti. Ja tāds atrodas, tad ātrāk aizmirstas iepriekšējais....
15.05.2024 20:28 |
 
Patīk
Reitings 2741
Reģ: 08.05.2022
Nodarbini sevi pēc iespējas vairāk, tā lai nepaliec pavisam viena ar savām domām, bet nu naktis ir tā vai tā grūtas. Es ieteiktu vispirms sadziedēt savu sāpi un tad meklēt, sākt iepazīties ar nākamo.
16.05.2024 08:32 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
Šķiries, ja negrib tevi, nav ko lūgties
17.05.2024 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 2261
Reģ: 27.02.2011
Diemžēl, skumīgi, bet tālāk būs skumjš ceļš priekšā, ja ir mīlestība tad šķiršanās ir smags posms tas var aizņemt mēnešus
17.05.2024 07:13 |
 
10 gadi
Reitings 2261
Reģ: 27.02.2011
Lai cik grūti prātā pieņemt, bet otra jūtas izmainīt nav iespējams lai ko darītu,.lai kā.līstu no ādas laukā, vienīgais ceļš ir aiziet un pieņemt ka.Tevi nemīl un nekas nav līdzāms. Tieši tam eju cauri, pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis, sākums bija ļoti smags, es raudāju, nespēju jēdzīgi funkcionēt, jutos briesmīgi, šodien vairs neraudu, bet turpinu funkcionēt bez emocijām, ar iekšēju smagumu, domas ir nepārtraukti joprojām - kā viņš tā, ko es izdarīju slikti, kur es kļūdījos, varbūt esmu neglīta, nepatīkama, kritika pret sevi iet savu uzvaras gājienu, nepārtrukti ir iekšējas skumjas. Nezinu vēl cik ilgu laiku tas man prasīs, bet viņu liku mierā momentā, nav diskusiju bijušas, pēdējais zvans bija aizvainojošs no viņa puses, es teiktu ka rīkojās draņķīgi, kretīniski, bet vai tas vispār savādāk mēdz būt?
17.05.2024 07:19 |
 
Reitings 787
Reģ: 14.05.2019
Kā ātrāk aizmirsties? Nodarbinot sevi, darot lietas, kas tev patīk vai vienkārši izklaidējot sevi.
Man šķiet, ka labāk par galvas iebāšanu smiltīs tomēr ir pacelt galvu augšā un kļūt par sevis labāko versiju. Ar to es domāju, ka vari aiziet pie friziera dabūt svaiguma sajūtu un pašpārliecinātības sajūtu. Vai nopirkt kādu jaunu foršu apģērbu, kas pašai patīk un liek justies labi. Ar paceltu galvu parādīt tam čalim, ko viņš ir zaudējis! Mani personīgi uzlādē sporta zāle un mūzika. Vari aizbraukt kādā ceļojumā.. varbūt ir kāda draudzene ko apciemot ārzemēs? vai var ceļot gan vienatnē gan pievienoties kādām grupām.
Vari atrast kādu jaunu hobiju, brīvā laika nodarbošanos, piemēram, dejošana u.c., kur izlikt enerģiju, būt cilvēku sabiedrībā. Tagad uz vasaru ir daudz pasākumi un iespējas ko darīt, piemēram, doties uz pastaigu takām, kur nav būts iepriekš.
17.05.2024 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 2261
Reģ: 27.02.2011
Sevis iepriecināšana ar pirkumiem ir īss prieks. Cik tad viens cilvēks var sev pirkt? Ne jau visiem ir tāda nauda lai dotos iepirkties. Šķiršanās skumjas jau neilgst 1 nedēļu, tas ir ilgs periods.
Man personīgi uznāk, ka domāju, ka varētu iet ko iegādāties, bet tad šķiet, ka jēgas nekādas, ka negribas pat par sevi rūpēties, ka gribas visas durvis sevī aizslēgt ciet un gaidīt ka viss tiks prātā izreaģēts, norims ar laiku pats.
17.05.2024 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 2261
Reģ: 27.02.2011
Un kā Tu tam čalim parādīsi, ka tagad iepirkusies esi, sapucējusies? Ja cilvēkam nav jūtu, tad viņam ir vienalga, cilvēki izšķiras un vairs nesatiekas. Iesi speciāli gar viņa darbu, māju?
Ja vīrietim nav jūtu, tad viņam sieviete vairs neinteresē vienalga kādā autfitā viņa saģērbusies, viņš grib prom, vairs negrib kontaktu. Turklāt, viņš nedomā par to ko ir zaudējis ja ieraudzīs smukās drēbēs, jo jūtas neveido otra izskats, tas ir kaut kas dziļāks.
17.05.2024 12:28 |
 
Reitings 238
Reģ: 14.05.2024
Laiks dziedē. Es ieteiktu izraudāties, izārdīties, dusmoties jau pašā sākumā, bet, protams, censties nedomāt par viņu, nodarbini sevi, nomaini darbu, jauns darbs radīs jaunas domas, satraukumu, domāsi tikai par jaunu darbu, jauniem kolēģiem, aizbrauc ceļojumā, uzsāc kādu hobiju. Ar laiku mazāk un mazāk domāsi par to cilvēku, bet nu es domāju, ka paies ilgs laiks, līdz brīdim, kad vairs nedomāsi.
17.05.2024 14:00 |
 
Reitings 238
Reģ: 14.05.2024
Apdomā, kas bija par vainu, varbūt varēsi uzlabot šīs lietas nākamajās attiecībās. Saraksti varbūt īpašības, personību un intereses, kādas vēlies, lai būtu vīrietī. Izvērtē situāciju, kas un kā, iespējams, ka tā sapratīsi, ka labi vien ir, ka viss ir beidzies.
17.05.2024 14:03 |
 
Reitings 88
Reģ: 30.03.2023
Chikitita @ 17.05.2024 07:19
Lai cik grūti prātā pieņemt, bet otra jūtas izmainīt nav iespējams lai ko darītu,.lai kā.līstu no ādas laukā, vienīgais ceļš ir aiziet un pieņemt ka.Tevi nemīl un nekas nav līdzāms. Tieši tam eju cauri, pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis, sākums bija ļoti smags, es raudāju, nespēju jēdzīgi funkcionēt, jutos briesmīgi, šodien vairs neraudu, bet turpinu funkcionēt bez emocijām, ar iekšēju smagumu, domas ir nepārtraukti joprojām - kā viņš tā, ko es izdarīju slikti, kur es kļūdījos, varbūt esmu neglīta, nepatīkama, kritika pret sevi iet savu uzvaras gājienu, nepārtrukti ir iekšējas skumjas. Nezinu vēl cik ilgu laiku tas man prasīs, bet viņu liku mierā momentā, nav diskusiju bijušas, pēdējais zvans bija aizvainojošs no viņa puses, es teiktu ka rīkojās draņķīgi, kretīniski, bet vai tas vispār savādāk mēdz būt?
Ak, vai. Turies! Cik pazīstami. Man jau tik ilgs laiks kopš sāpīgas šķiršanās, bet joprojām uznāk melnie, kad maļu galvā situācijas un sarunas, ko vajadzēja tā vai šitā darīt, teikt. Lai gan skaidrs, ka nekāda mana rīcība to neizmainītu.
Un ar citiem arī grūti iepazīties, šķiet tik bezjēdzīgi viss 😕
17.05.2024 18:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)