Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attālinātais darbs

 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Kuras kompānijas Latvijā piedāvā stradā pilnīgi (vai gandrīz pilnīgi) attālināti? Man darbs ir saistīts ar IT jomu, principā visus pienākumus varētu veikt attālināti. Strādāju starptautiskā kompānijā, taču ir nosacījums, ka pāris reizes nedēļā jābūt ofisā. Apsveru pārvākties uz attālāku pilsētu, tālāk no Rīgas, tāpēc interesējos, kuras kompānijas piedāvā attālinātu darbu, lai nav katru nedēļu jābraukā uz Rīgu.
24.04.2024 20:27 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.05.2024
Ja ir zināmi specifiskāki uzņēmumi, kas interesē, iesaku linkedin sameklēt kādu, kas strādā tur un godīgi arī uzrakstīt jautājumu par šo (semi oficiālā veidā). To ir salīdzinoši vienkārši izdarīt, ja uzņēmumam ir savs linkedin profils un darbinieku skaits nav pārlieku mazs - tur būs sadaļa, kur var redzēt cilvēkus, kas tur strādā vai strādājuši (paši norādījuši). Protams, vislabāk cilvēkam, kam norādītā pozīcija ir par tēmu 😁 Esmu tā darījusi līdzīgā situācijā, bet interesēja citas lietas noskaidrot. Jo nu vakancēs bieži vien raksta tikai pozitīvo. Skatītos arī uz kādu, kas tur, teiksim, nostrādājis 1 gadu, aizgājis - jautājums kāpēc aizgāja (var būt arī ne ar uzņēmumu saistīti iemesli, protams, bet tīri pieredzi pajautāt). Visādas interesantas lietas var noskaidrot.
15.05.2024 11:03 |
 
Reitings 51
Reģ: 18.12.2023
Kaut kā pēdējā laikā vairāk dzirdu par kombinēto - dažas dienas birojā, dažas attālināti. Ja ir attālināti tāpat mēdz būt sanāksmes klātienē. No sava iepriekšējā darba IT uzņēmumā aizgāju, jo vadība pieprasīja pāriet uz pilnībā klātieni. Atsevišķās valsts iestādēs ir iespējams attālināts darbs IT jomas darbiniekiem, bet atalgojums samērā zems.
15.05.2024 19:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)