Darbs

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Vai nav dīvaini?123689simsons7
18.10.17 21:24
Valodas8013684ArtiShock
18.10.17 21:07
Grāmatu druka, iesiešana01257Twinmom
18.10.17 14:50
Kuriozi - čurājot!325183KB-9
17.10.17 22:45
Lūgums atsaukties kādam/ai, kas reiz ir bijuši emigranti (vai tādi vēl ir)31445sehmeta
16.10.17 23:06
darbs Transcom22339MissAmanda
16.10.17 22:00
Pabalsts31296miraccle
16.10.17 16:17
Vai noslimotās dienas jāatstrādā?327225NightSky
16.10.17 13:01
Kā būtu pareizāk?61583Andzeja
16.10.17 12:09
studējošo skaits farmācijā21724puuuce
15.10.17 22:35
diezgan steidzīgi31824ArtiShock
15.10.17 17:04
PRAKSE21855petunijayyy
15.10.17 05:23
Brīvprātīgais darbs11407pinch
14.10.17 22:03
13tais. PIEKTDIENA12017125KB-9
14.10.17 17:59
aukles alga2219211lii_
11.10.17 10:11
Hronisks bezmiegs195455Ancha
11.10.17 08:50
COSMO BALLĪTE 2 :)4612444ivosa
11.10.17 07:45
varbūt kāda var ko ieteikt11358zakijs___
09.10.17 23:16
Grāmata par Biznesa komunikāciju01630eniy
09.10.17 16:32
BADA sajūta5110427Apple_pie
08.10.17 17:35
Latviešu ārzemniecēm51476MissMia
08.10.17 17:06
Kā rīkoties gudri?1163357days
07.10.17 12:34
Varbūt kāda zina?31497Fionna
06.10.17 19:53
Draudziiba vai nauda?366956Sognnare
06.10.17 15:13
4diena. 05.10.17.8610079Breivik
06.10.17 02:44
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits