Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PRAKSE

 
Reitings 41
Reģ: 11.07.2017
Čau čau!
Varbūt Jūs man varētu ieteikt kādu medicīnas iestādi, kur varētu mēģināt iet praktizēties studiju laikā? Ļoti nevēlos uz lielajām slimnīcām, kur tev liek pildīt sanitāra lomu, jo nevienam nav laika ar tevi ņemties, bet ļoti vēlos šajā īsajā periodā, lai man iemāca man noderīgo priekš medmāsas profesijas.
Varbūt pēc pieredzes, vai draugu pieredzes? Vai kur esat bijušas un likusies kā ļoti laba klīnika tīri pēc iespaidiem?
06.10.2017 13:29 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Domāju, ka sākumam derēs jebkura prakse jebkurā ārstniecības iestādē, lai vispār saprastu, kas tā par jomu un vai tev der. Draugs strādā vienā no lielajām slimnīcām, viņš stāstīja par tiem gadījumiem, kad jaunais ārsts sāk studēt tikai 3.kursā un, atnākot uz operāciju, paliek slikti no skatiem, no tā, ka kādu mirušu jāaizved vai vispār elementāri - neprot komunicēt ar pacientiem (kuri sāpēs vai vecuma dēļ varbūt neadekvāti), vai tml. Turklāt, manuprāt, ja būsi medmāsa, teorētiski vajadzētu prast arī sanitāra darbu, jo tā visa sistēma strādā vienkopus.
15.10.2017 05:22 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
*strādāt
15.10.2017 05:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits