Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedoma par kazaam

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011

Sveikas!

Mani moka si doma precesanos. Es vinjam neko neuzspiezu jau sen vairs nerunaju par precesanos,jo vnk jau sezh si tema.

Bet aizvakar braucot pie maniem vecakiem,vins saka uzskaitit ko grib izdarit sava dzive-sakraat naudu dzivoklim,pabeigt skolu, ja bus iespeja uzcelt mums maju utt utt,bet es pateicu,ka es gan gribetu pakraat kaazaam...Jo tuvojas 2 gadi muusu kopdzivei.Iestajas klusums no vina puses.Pec 1min vins pateica-es nezinu ko Tev atbildet...Zinu ko Tu gribi dzirdeet.Uz ko es atbildeeju-es ari neko negaidiju,tikai pateicu savas domas.Ok,vinam ir tikai 21,man paliks 24,un neliegsu man tas ir svarigi,jo tadejadi cilveks parada domas par nakotni-kopa ar mani,bet...vienmer,kad par to iet runa no manas vai vinu vecaku puses,vins sak nervozet,dazreiz dusmoties.Ok,man nav veelme,ko uspiest vai ka,bet es baidos,ka tagad veltu savu dzivi un nervus vinam,bet kada diena paliksu pie sasistes siles,jo reali tagad esmu jauna,bet bail,ka pec gadiem 3,kad man bus 27,busu peksnji viena!Saprotu-bailes no atbildibas utt,bet visam nekad nesapelnisi,pec vinja planiem viss bus manos 30!Nerunajot par to,ka kaazas nav pat vinaj domas.Itka ir teicis,ka grib appreceet,bet tas ir tikai tad,kad saligstam pec stridiem un ir sajuta,ka tie vardi ir tikai manis noturesanai taja bridi :( Viss itka liecina,ka nespelejas ar mani,miil utt,bet sita doma mani nepamet...

ka ir ar Jums,vai kada ir palikusi pec sadiem solijumiem pec kada laika 1?

21.06.2011 14:44 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
As a girlfriend you are free to go, as a wife you have to stay ;-)

Es nesaprotu, juus abi veel tik jauni, nu kaa var gribeet sevi piesaistiit jau tik agraa vecumaa? Jo buusim reaalas, lai arii kaada miilestiiba nebuutu un kaadas iluuzijas, tomeer cik vien jaunaaks dzheks, tik vien vairaak iespeeju, ka vinjsh nebuus sajuusmaa par shaadu ideju! Fiksi preceeties grib viirieshi ap 30-40, kuriem gribas gjimeni un beernus, nevis tiem, kas knapi sasniegushi 20 gadu vecumu.
23.06.2011 11:39 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
priecājies, ka viņš ir godīgs! tik pat labi viņš tev varētu apsolīt kāzas pēc 4 gadiem, bet pēc 3 pamest! un viņam tikai 21!!!!!!!!!!!!! TIKAI! būs viņam 26 - sāks domāt
23.06.2011 10:42 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
To laimiigo kopdzivi tas kaazas var nenodrosinat, toties var nodrosinat zinamu garantu, ka bus kas par Tevi parupesies. Bet 21 gada vecumaa tas taa neskiet svarigi.
23.06.2011 07:56 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
It ka no vienas puses saprotu viriesa bailes spert tik nozimigu soli,vinam bail kludities.Tu vinjam iespejams esi pirma un vieniga sieviete ar kuru vinam ir bijusas tik ilgstosas pamatigas attiecibas. Vinam ir bail visu sacakareet vai no ta, kas notiks pec appreceshanaas. Vinam nav pieredzes tajaa zinjaa, tadel vins skatas un salidzina ar citiem preceetiem paariem, un piemers ne vienmer ir tas iedvesmojosaakais...
(Varbuut..)
Ko Tev dariit?
1.Nekaadaa gadiijumaa neizdari spiedienu uz vinu.Ta tu tikai atgrudisi vinu no sevis . Virietim ir vajadziba justies un zinat ka tas ir vinja leemums, nevis vienpusiigs draudzenes vai vecaku-tik svariga jautajuma!
2.Neej vinjam virsu ka buldozers.Labaak neuzkriitoshi priecaajies par citiem preceetiem paariem, kaazaam,kuraas esi bijusi utt
3.Megini tikt gala ar bailem palikt vienai.. lai tas nebutu galvenais dzinejs, kadel velies appreceties..
Centies dabut paari mesidzu,tikai loti loti neuzkriitosi,ka tu negaidiisi muuziigi..
23.06.2011 05:38 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.01.2009
Kāzas nav noteicošais.
Piemērs no dzīves:
Sieviete mīl vīrieti, paliek stāvoklī, pāris sareģistrējas, bet dažas dienas vēlāk vīrietis atzīst, ka nemīl sievu, tik dēļ bērna sareģistrējās, tagad meklē citu sievieti ar, kuru varētu būt kopā. Sīkumos neiedziļināšos kas un kā.
Fakts tāds, ka sareģistrēšanās, kāzas nav noteicošais laimīgai laulības dzīvei.
23.06.2011 04:17 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
1) kaazas nav nekads garants. tapat ari pec tam, kad busi precejusies, 27 gados vari attapties viena.

2) virietim ir tikai 21, jezin! tacu padoma ar galvu, cik daudz cilveku, ipasi vel viriesu, ir gatavi kazam 21 gada vecuma?! protams, vins par to nedoma. es, piemeram, ari pavisam vel par to nedomaju. kaut kad nakotne - ja, bet velak, ar laiku.

3) jo lielaku spiedienu tu izdari, jo vairak noradsi uz to, cik loti velies kazas - jo mazaka iespejamiba pie tam tikt! to atceries VIENMER. ;)
23.06.2011 03:11 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Ja tev gribas ģimeni pirms 30 gadu vecuma, iesaku meklēt kādu savos gados vai vecāku. Nav vērts gaidīt, kad tas 21 gadīgais pieaugs un nobriedīs. Vīriešiem vispār tā attīstība bremzēta-tikai ap 30 gadiem sāk domāt par ģimeni, kaut ko stabilu.

Pārmetumi tavā virzienā ir nevietā, jo mums sievietēm tas reproduktīvais vecums nav bezgalīgs un līdz 30 gadiem ir vieglāk pie bērna tikt nekā pēc tiem 30. Tas, ko jūti ir normāli, jo ja vēlies nākotnē ģimeni ar bērniem, tad tev ir tiesības zināt, vai šis cilvēks arī to pašu vēlas. Jo bailes palikt vienai pēc 25-26 gadu vecuma ir pamatotas- paliek arvien mazāk brīvu, kaut cik normāli domājošu vīriešu- un tad, ja gribas ģimeni, ir jāiztiek ar tiem, kas ir palikuši. Stulbi skan, bet tos sakarīgākos vīriešus parasti diezgan ātri izķer un tie, kas ir brīvi ap 30 un virs, lielākoties ir visādi frīki.
23.06.2011 03:01 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tas ir individuali,katram savi merkji,nolemu vispar vais neminet precesanos,ja esam laimigi tapat,gredenu paspes man uzvilkt jebkura gadijuma :-)
Nedomaju,ka tikai ticigie atri aprecas,atceros vienu raidijumu,kura divi satikas,pec tris menesi aprecejas un pec menesa pieteicas mazais,bet katram savs modelis :)
22.06.2011 11:14 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Annei tads ticigais patrapijies laikam, jo ta jau saka baznica, ka neprecetiem kopa dzivot greks esot.
21.06.2011 19:12 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Kniipa- Jus visma runajiet...Bet mums laikam lidziga situacija :D
21.06.2011 18:54 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Anne-super :) Skaisti,apsveicu :)
Man ir otradi-vardi,bet darbu ta maaak :) Nu katram savs,man ilgak bus jagaida ka Tev :D Un saku,paldies,ari par so laiku,kas mums kopa lemts :)
21.06.2011 18:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tiešām nerunā kādu laiku par un ap kāzām. Ja bieži runā, vīrietis sajūt spiedienu.
Mans vīrs nav no runīgajiem un mīļuma paušanu vārdos. Mīlestībā atzinās dienu pirms bildinājuma. Nu jā, bildinājums bija apmēram pēc gada kopš sākām satikties.
Un kāzu mums nebija - tikai laulības baznīcā (l)
21.06.2011 18:46 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Puisis vnk ir jauns un nedomā par to, katrs ir atšķirīgs, tas atkarīgs gan no rakstura, gan no personības, gan, gan, gan..

Piekritīšu Blānšai par visiem 100%, viņa uzrakstīja pirmā to, kas man bija sakāms :-D

Kā arī varbūt puisim vnk ir iemesls, kāpēc viņš negrib kāzas, ne arī par to runāt, tač izrunājiet visu un viss būs skaidrs.

Katrs vīrietis ir dažāds, piemēram, mans brālis apprecējās 20 gadu vecumā, tgd viņam 25 - vēl joprojām laimīgi precējies un audzina ar sievu divus burvīgus bērneļus.


Un jā, kāzas es noteikti gribētu. Mums abiem ir 23, esam runājuši par to, Viņš mani redz kā topošo sievu (un man tas ir pats svarīgākais) Pašas kāzas? Viņa vecāki jau grib šovasar viņas sarīkot, bet paši neesam tam gatavi - kā puisis teica, kad mums vairs nebūs meksikāņu cienīgi strīdi un es viņam uzticēšos pa visiem 100, tad būs kāzas..
21.06.2011 18:44 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu normali - dzeks apdoma tadu nopietnu soli pirms bildina.
21.06.2011 18:36 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Heartkiller-nav traumu,vinam ir vecakiem forsa laulibu dzive un 4 berni :) Vienigais ko zinu,vins ir auklejis savus braljus,tapec beernus nekad neuzspiedisu,kad pats velesies.(lidz zinamai vecuma robezai).Bet visdrizak,varbut,galva ir doma-ka atradis varbut ko labaku,kaut saka,ka es esmu viss labaka utt. Nu dzivos redzes,karstu strebt ar nav labi |-)
21.06.2011 18:29 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Jaa,esmu pirma nopietna,sis ir gan manas,gan vinja nopietnakas un ilgakas attiecibas :)
Par to deriguma terminu-vajag izlasit manus komentarus ;)
Ka mineja pedeja autore,vina tiek mineta ka sieva KADREIZ,bet es pat nedrikstu skart so temu.
Vins savos 21 ir gan berns,gan pieaudzis virietis...Piemeram,vins doma daudz nopietnak un talejosak kaa mans braalis,kuram ir paari 30.Meerkji vinam ir,neskraida vairak pa pasauli utt,tik neviena plana nav kaazu. Rauj vinu velns,nav jau dieniskja desa :D Paldies,par komentariem :)
21.06.2011 18:26 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Pārlasīju visus komentārus un man radās dažas pārdomas par šo tēmu.

Esam kopā precīzi pusgadu un vīrietis vairākkārt ir izteicis domu, ka vēlas mani redzēt kā savu sievu. Protams, lai gan sacītais glaimo, tomēr cenšos nesapriecāties, jo mums jau vēl tas rozā briļļu periods, kad liekas jau visādi :-) Tomēr saprotu, ka viņam jau ir 30 un ka šādas runas ir gluži labi saprotamas. Mums ir 7 gadu starpība un ikdienā esam uz viena viļņa. Katrā gadījumā vienmēr esmu zinājusi, ka mans vīrietis būs gados vecāks.

Turpinot par vecumu, man tomēr gribētos atzīmēt puiša vecumu. 21 gads manās acīs ir riktīgs puika! Saprotams, ka Tu jau savā vecumā domā par ģimeni un bērniem, taču Tev jāsaprot, ka Tev blakus vēl ir... bērns. Es, protams, neattiecinu šo uz visiem, jo nereti 20 gadu vecumā cilvēks var būt saprātīgāks par dažu labu trīsdesmitgadnieku! Bet jārēķinās, ka viņš vēl ir dzīves krustcelēs un pieļauju, ka esi viena no pirmajām sievietēm viņa mūžā.

Starp citu, piekrītu Hannai par naudām. Es pat pieļauju domu, ka manās kāzās būs tikai vedēji. Tie ir svētki man nevis baram radu, draugu, paziņu :-) Zinu noteikti, ka lielas kāzas man nebūs, negribu :-)
21.06.2011 18:10 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
A manās kāzās gan jau būs tie 100-120 cilvēki. Mums ar draugu ir daudz cilvēku,kurus vēlētos redzēt kāzās,lai gan pašlaik vēl par to nedomājam. Un kas tur briesmīgs? Nav tā nekāda izrādīšanās.Kuram nav ko aicināt,tas neaicina,bet tiem,kuriem ir,kāpēc to nedarīt? ( Un es nedomāju 2.,3.ceļa māsīcas un cilvēkus,ar kuriem kontaktējas reizi gadā.) Tādēļ jau par kāzām ir laicīgi jādomā tīri no materiālā punkta,lai var iekrāt naudiņu.
Un nav tiesa,ka lielas kāzas nevar būt romantiskas! Es arī piederu pie tām, kurām tā pīrādziņu ēšana pagalmā nešķiet atbilstoša tādam notikumam kā kāzas.
21.06.2011 18:10 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Mārdžisita, a Tu viņam vienkārši tā nevari pajautāt, kāpēc viņam tā tēma riebjās?

varbūt šitāds jautājums jau ir bijis, vienkārši es visus komentārus neizlasīju.
21.06.2011 17:37 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc autorei tik steidzami vajag apprecēties? Derīguma termiņš beigsies?
21.06.2011 17:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits